Exall Wynajem Maszyn Budowlanych

Rzeszów

Opinie o Exall Wynajem Maszyn Budowlanych

Drzazga

Nie płacą na czas oszukują zbierają dowody na to by cię obciążyć oszuści i nie zapłacić a po wygranej sprawie z tą firmą i tak nie płacą więc żadne ugody moje moto to to ze by mieli komornika i ich odsetki zjadały .pozdrowienia jak ktoś chce usłyszeć osobiście o tej firmie tel 511167603

Szofer

Polecam Firma ok

xxx

Chyba komuś na odcisk stanołeś ,czyżby pracownik exall. To jest portal o opiniach nie do wyzywania się.

Śmieszek

Widzę fajnych masz znajomych. CV bogate w firmy? Ten co czesto zmienia to ch... a nie kierowca. Postrzegam że kolega cipka skoro ty musisz za niego opinię pisać. Czujesz się potrzebny ze masz internet i głupoty smarujesz? A przepraszam ty tylko słyszałeś. Wódkę piliścię i tak z moczy mord wyszła historia? Proponuję zmienić zawód. Może polityk? Fajny zawód głupoty gadzasz g... wiesz i jesteś kimś.

czarny

Kolego czytaj ze zrozumieniem ,nie napisałem że te incydenty ja miałem tylko o tych co wiem.Pozdrawiam.

Śmieszek

To niezłym jesteś kierowcą jak kapcia z przodu łapiesz i Cię na rondzie z auta wyrzucili:) Kolego szerokości i przyczepność na rondach.

czarny

Firma to kołchoz wyżywanie się na pracownikach,wyzwiska,straszenie,mobbing,szukanie dziury za co uciąć z wypłaty obciążanie pracowników za każdą bzdurę nie mówiąc już że przy tych maszynach można stracić życie a w najlepszym wypadku zostać kaleką,jak to miało miejsce z jednym pracownikiem , ładnie jest na początku ,grzecznie ,miło,spokojnie powoli a później kto za to zapłaci ,wyciąganie kierowcy z auta na rądzie chodzenie po sądach bo mało wzieli z odszkodowania jak kierowca miał wypadek gdy mu opona strzeliła z przodu. To tylko niektóre przykłady można by książke napisać , zapomniałem dodać o wynajmujących którym wynajmują ten złom kierowca dobrze nie odjedzie i już dzwonią bo rupieć nie chce działać lub zawieziony zepsuty a wynajmujący ma za to zapłacić no ale jak każą to się wiezie PS. ODRADZAM KAŻDEMU: SZUKAJĄCYM PRACY I WYNAJMUJĄCYM TE MASZYNY

Zostaw opinię o Exall Wynajem Maszyn Budowlanych - Rzeszów

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Exall Wynajem Maszyn Budowlanych