Opinie o Dyckerhoff Polska Sp. z o.o. w Lipie

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Dyckerhoff Polska Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w Dyckerhoff Polska Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Materiały budowlane - produkcja cementu

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Dyckerhoff Polska Sp. z o.o. w Lipie

LALAL

BONIO 2016-03-01 21:00:31~porch monkey 4 life (2016-02-22 21:23:03) Tak jak kiedys pisałem, Olszewski z ul Ostródzkiej może płacić 1300 zł tygodniowo. Wytłumaczysz nam to zib Olek oddaj 1300 zł MOJE sad pracy czy pip ~mango 2016-03-10 08:28:13wszystkie soboty w robocie w tygodniu po 24 h spanie na kierownicy dziekuje za takich panów gruszkowych pszwewoznikow

defdefe

Na betoniarniach w Warszawce lepsze numery odchodzą kierowcy co jezdza na tarczkach pozyczaja swoje karty kierowcom tym co jezdza na tachografie cyfrowym 1 kierowca w 2 miejscach

byly z cyrku

robota na gruszce tarczki za okno jak tam Krzyżak ma jakis Rumunów spiących na ławkach w poczekalni

grzybek

a jednak niektórzy są zadowoleni z pozostania w DY. Teraz uczeń pana PK. A za dwa lata uczeń Pana WK a na końcu i tak wygra excel.

Czym trzeba się wykazać, aby pomyślnie przejść proces rekrutacyjny w firmie Dyckerhoff Polska Sp. z o.o.? Na co pracodawca kładzie nacisk: doświadczenie, umiejętności, wiedzę, a może osobowość? Opisz swoje doświadczenia z rozmowy kwalifikacyjnej na stanowisko Laborant betonu - Pracownik transportu próbek
logo firmy Aplikator Celulozy / Piany Pur / Dekarz
Rybnik
KRUKTERM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
logo firmy Kierownik Budowy (1)
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
logo firmy Konstruktor
Szczecin
Ammega Poland Sp. z o.o.
taktyka

Pan K.a..ni..a siedział i zwijał sreberka. Poszedł ślask, pojdzie wszystko, a tak po prawdzie Dy nie ma co szalec, zloze coraz mniejsze. ilez można schodzić w dół? wlosi zrobili deal :-) nie ma co. troche jest ich szkoda a takie fajne maja jedzenie ale polaczone sily dojcze i poland robia ich na bogato, ale zasluzeni dowodzacy maja to gleboko :-) oby do emerytury. a ona tuz tuz. jeszcze troche wytrzymajmy :-)pozdrowienia dla kk kk ad

Betoniarz

Bytom poszedł.... Tak Pan Kania uzdrowił beton. Strach myśleć ile węzłów zostanie. A konkurencja skupuje zakłady, my sprzedajemy. Ot, taka zaawansowana taktyka rynkowa.

nołbadyysperfekt

tak, masz racje, nic nie osiągnąłem, jestem sfrustrowany, mam stany depresyjne,drgają mi dłonie i mama majaki. dzięki Tobie wyzwolę się z tego idę na odwyk. co za ulga..........

Cementownia...

...czyżby to początek końca?

KAM

Jesli ktos zostaje hr managerem w Dy, to rzeczywiscie siegnal dna inic soba nie reprezentuje. Ot zwykla miernota.

kkk

Jestes cymbalem, ktory odpisuje sam sobie, probujac sie dowartosciowac bo w zyciu osobistym i zawodowym nic nigdy nie osiagnales.... Najwiekszy twoj sukces to wpisy na tym forum....

Do HR Manager

KKk czytaj ze zrozumieniem to wtedy nie tylko w Dy zrobisz karierę. Powodzenia :-) Choć jak dla mnie to możesz obsługiwać wieżę... Na zmywaku w Londonie :-)

QQQ

W CYRKU BYŁEM , CYRK WIDZIAŁEM ALE W DYCKERHOFFIE CYRK POZNAŁEM !!!

kKk

sam sobie idio.to odpisujesz..... widac twój poziom buahahahaha

HR Manager

3mam kciuki oby strzał z nowym "dyrektorem zarządzającym betonem" był właściwy. Bo jak do tej pory to raczej były "zgrane karty". Tabelki EXCEL'a menadżerów z konkurencji fajne są na początku ale potem... Oni odchodzą a marka Dy musi się borykać z opiniami jak powyżej :-) Więcej odwagi Panie HR Manager. Przy 2 x K.K. nie jest to łatwe. Wiem. Ale nadchodzi w pewnym wieku taki czas, żeby pokazać jaja :-) Czego Panu życzę. Kiedyś "król" odejdzie i co wtedy? Za taką politykę personalną raczej nie ma Pan szans u następcy. Ale to tylko takie dywagacje. Co by było gdyby...

Dyckerhoff to dziadostwo pod każdym względem. Nie wiem co było kiedyś ale obecnie to dno, dziw bierze że ktoś z nimi chce współpracować!

POlak

Jeśli HR manager ma czas by w pracy o godz. 8:56 rano, czytac i odpisywać na tym portalu ludziom, to ewidentnie jest nierobem i miernotą....

HR Manager

Analizuję wszystkie opinie i staram się wyciągać z nich wnioski. Nie jestem jednakże autorem decyzji, które te krytyczne wpisy powodują. Będę z pewnością bardziej wspierał nowego menedżera zarządzającego betonem. No i poza tym postaram się być lepszym ojcem i kochać po równo wszystkie dzieci :-). Wszystkich chcących się podzielić swoimi wnioskami, opiniami, krytykami zapraszam do kontaktu mejlowego, telefonicznego lub osobistego.

Do HR Manager

A co na te wszystkie opinie (w głównej mierze negatywne) ma do powiedzenia HR Manager? Może teraz poprosimy Pana o komentarz? Może ruszyłbyś Pan pupę zza biurka i zobaczył co się dzieje w terenie. To nie boli :-) Wiemy, że dla Ciebie Dy to Cementownia ale trzeba kochać wszystkie dzieci :-) Gdyby nie Beton to dopiero byłoby życie :-) Prawda? Gnuśnij dalej, lata lecą ....

ziom

a do której ku.....wa mamy robić ??? jest sezon to sie robi do wieczora a jak po sezonie 15 i do domu . wiec cię gosciu nie rozumiem . Dla mnie to ty możesz pracować do północy !!!!

kk

W Dyckerhoff jest wiele pomysłów na robienie oszczędności jak likwidacja własnego taboru gdzie konkurencja powiększa flotę,jak zlecanie remontów często bardzo prostych i niewymagających specjalnych narzędzi firmom z zewnątrz,a dawniej operatorzy na węzłach robili tą samą robotę w ramach premii.Co do dyspozytorów to faktycznie nie sprawdzają się,nie ogarniają tematu w całym regionie.A tak prawdę mówiąc to większość pracowników na różnych stanowiskach wykonuje bezmyślnie polecenia przełożonych bo myślenie zdroworozsądkowe jest żle postrzegane.Czy jest ktoś jeszcze w tej firmie kto umie wyciągać wnioski.

Zostaw merytoryczną opinię o Dyckerhoff Polska Sp. z o.o. - Lipie

• Jak się pracuje w Dyckerhoff Polska Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Dyckerhoff Polska Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 45.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Dyckerhoff Polska Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 40, z czego 3 to opinie pozytywne, 19 to opinie negatywne, a 18 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Dyckerhoff Polska Sp. z o.o.