Dyckerhoff Polska Sp. z o.o.

Lipie

Dyckerhoff Polska Sp. z o.o.
6 2

Opinie o Dyckerhoff Polska Sp. z o.o.

Pracodawco! Chcesz wiedzieć ile osób odwiedziło Twój profil?

Renata

@anonymous, rozumiem, że piszesz z pozycji kontrahenta Dyckerhoff Polska. Czy możesz napisać coś więcej o współpracy z tą firmą? Przypominam, że na forum obowiązują jasno określone w regulaminie zasady wypowiedzi (https://www.gowork.pl/regulamin ). Pamiętaj żeby w swoim komentarzu nikogo nie obrażać! Czy ktoś z Was pracuje w Dyckerhoff Polska? Jak oceniacie tego pracodawcę i warunki, które proponuje? Czy firma prowadzi aktualnie jakieś rekrutacje do swojego oddziału w Lipiu?

anonymous

(usunięte przez administratora) i naciągacze!! Za każdym razem brakowało betonu, a przy zlapaniu ich na oszustwie ani kierowca, ani nikt z biura, ani dyrektor nie chcieli przeliczać objętości. (usunięte przez administratora)

Od ostatniej opinii związanej z Dyckerhoff Polska Sp. z o.o. minęło już sporo czasu. Jak aktualnie wyglądają warunki pracy w tej firmie?

aezrsextdyfu

Это вакансия открыта и для украинских граждан. Пожалуйста, подавайте ваше резюме.

Eryk

Czy jest powód tej ciszy na forum?

była szwaczka

Robota na gruszce betonomieszarce głównie jest dedykowana ludziom z kredytem dawnyM LUDZIOM Z MARGINESU ŻEBY ZAROBIĆ ZE 4000 ZŁ OD 6 DO 23 6 DNI W TYGODNIU 24 w miesjącu przy tych godzinach ciec ma prawie tyle samo i siedzi czysty nie brudny zafajdany w błocie betonie trochę skubną paliwka i się cieszą

defgergergre

Degradacja Srodowiska Przez Betoniarnie jak to jest z tym myciem Kwasem gruszek przecież to jest silnie żrące prosto leci w glebę

Xxxxy

Kolego to co się tu wyprawia to jest szok, audyty i kontrolę na zakładach a nic nie produkujemy i zarządu to nie martwi!!!! W jednym zakładzie mieszalnik zerwało bo oszczędzają na remontach, zaraz zamkną kolejne zakłady i ludzie stracą pracę trzeba się z tąd zwijać.

Pracownik..

Takie jaja jak sie teraz dzieją w tej firmie to szok, dyrektory znalezione chyba na wyprzedaży, jeden z zielonych to chyba jakiś sabotażysta, zamyka zakłady betoniarskie i zwija biznes chyba żeby to komuś tanio wszystko sprzedać //

yhythtyhty

Naliczone dotąd kary sięgają 400 tys. zł. Wpływy z kar będą przeznaczane m. in. na remonty dróg zniszczonych przez przeciążone pojazdy. Jak to działa? Pracownicy ZDM mogą zatrzymać pojazd, wylegitymować kierowcę, sprawdzić dokumenty pojazdu oraz ładunku, a także ważyć pojazd przy użyciu specjalistycznego sprzętu. W ich kompetencjach jest też prowadzenie postępowania administracyjnego, zmierzającego do nałożenia kary na przewoźnika i – co ważne – uniemożliwienia kontynuacji przewozu pojazdem przekraczającym normy. Każda kontrola przeprowadzana przez ZDM odbywa się w obecności funkcjonariusza policji lub inspektora Inspekcji Transportu Drogowego

LALAL

BONIO 2016-03-01 21:00:31~porch monkey 4 life (2016-02-22 21:23:03) Tak jak kiedys pisałem, Olszewski z ul Ostródzkiej może płacić 1300 zł tygodniowo. Wytłumaczysz nam to zib Olek oddaj 1300 zł MOJE sad pracy czy pip ~mango 2016-03-10 08:28:13wszystkie soboty w robocie w tygodniu po 24 h spanie na kierownicy dziekuje za takich panów gruszkowych pszwewoznikow

defdefe

Na betoniarniach w Warszawce lepsze numery odchodzą kierowcy co jezdza na tarczkach pozyczaja swoje karty kierowcom tym co jezdza na tachografie cyfrowym 1 kierowca w 2 miejscach

byly z cyrku

robota na gruszce tarczki za okno jak tam Krzyżak ma jakis Rumunów spiących na ławkach w poczekalni

grzybek

a jednak niektórzy są zadowoleni z pozostania w DY. Teraz uczeń pana PK. A za dwa lata uczeń Pana WK a na końcu i tak wygra excel.

taktyka

Pan K.a..ni..a siedział i zwijał sreberka. Poszedł ślask, pojdzie wszystko, a tak po prawdzie Dy nie ma co szalec, zloze coraz mniejsze. ilez można schodzić w dół? wlosi zrobili deal :-) nie ma co. troche jest ich szkoda a takie fajne maja jedzenie ale polaczone sily dojcze i poland robia ich na bogato, ale zasluzeni dowodzacy maja to gleboko :-) oby do emerytury. a ona tuz tuz. jeszcze troche wytrzymajmy :-)pozdrowienia dla kk kk ad

Betoniarz

Bytom poszedł.... Tak Pan Kania uzdrowił beton. Strach myśleć ile węzłów zostanie. A konkurencja skupuje zakłady, my sprzedajemy. Ot, taka zaawansowana taktyka rynkowa.

nołbadyysperfekt

tak, masz racje, nic nie osiągnąłem, jestem sfrustrowany, mam stany depresyjne,drgają mi dłonie i mama majaki. dzięki Tobie wyzwolę się z tego idę na odwyk. co za ulga..........

Cementownia...

...czyżby to początek końca?

a jednak trudno się niektórym pogodzić z odejściem z Dyckerhoff...

KAM

Jesli ktos zostaje hr managerem w Dy, to rzeczywiscie siegnal dna inic soba nie reprezentuje. Ot zwykla miernota.

kkk

Jestes cymbalem, ktory odpisuje sam sobie, probujac sie dowartosciowac bo w zyciu osobistym i zawodowym nic nigdy nie osiagnales.... Najwiekszy twoj sukces to wpisy na tym forum....

Do HR Manager

KKk czytaj ze zrozumieniem to wtedy nie tylko w Dy zrobisz karierę. Powodzenia :-) Choć jak dla mnie to możesz obsługiwać wieżę... Na zmywaku w Londonie :-)

QQQ

W CYRKU BYŁEM , CYRK WIDZIAŁEM ALE W DYCKERHOFFIE CYRK POZNAŁEM !!!

kKk

sam sobie idio.to odpisujesz..... widac twój poziom buahahahaha

HR Manager

3mam kciuki oby strzał z nowym "dyrektorem zarządzającym betonem" był właściwy. Bo jak do tej pory to raczej były "zgrane karty". Tabelki EXCEL'a menadżerów z konkurencji fajne są na początku ale potem... Oni odchodzą a marka Dy musi się borykać z opiniami jak powyżej :-) Więcej odwagi Panie HR Manager. Przy 2 x K.K. nie jest to łatwe. Wiem. Ale nadchodzi w pewnym wieku taki czas, żeby pokazać jaja :-) Czego Panu życzę. Kiedyś "król" odejdzie i co wtedy? Za taką politykę personalną raczej nie ma Pan szans u następcy. Ale to tylko takie dywagacje. Co by było gdyby...

Paweł

Dyckerhoff to dziadostwo pod każdym względem. Nie wiem co było kiedyś ale obecnie to dno, dziw bierze że ktoś z nimi chce współpracować!

POlak

Jeśli HR manager ma czas by w pracy o godz. 8:56 rano, czytac i odpisywać na tym portalu ludziom, to ewidentnie jest nierobem i miernotą....

HR Manager

Analizuję wszystkie opinie i staram się wyciągać z nich wnioski. Nie jestem jednakże autorem decyzji, które te krytyczne wpisy powodują. Będę z pewnością bardziej wspierał nowego menedżera zarządzającego betonem. No i poza tym postaram się być lepszym ojcem i kochać po równo wszystkie dzieci :-). Wszystkich chcących się podzielić swoimi wnioskami, opiniami, krytykami zapraszam do kontaktu mejlowego, telefonicznego lub osobistego.

Do HR Manager

A co na te wszystkie opinie (w głównej mierze negatywne) ma do powiedzenia HR Manager? Może teraz poprosimy Pana o komentarz? Może ruszyłbyś Pan pupę zza biurka i zobaczył co się dzieje w terenie. To nie boli :-) Wiemy, że dla Ciebie Dy to Cementownia ale trzeba kochać wszystkie dzieci :-) Gdyby nie Beton to dopiero byłoby życie :-) Prawda? Gnuśnij dalej, lata lecą ....

ziom

a do której ku.....wa mamy robić ??? jest sezon to sie robi do wieczora a jak po sezonie 15 i do domu . wiec cię gosciu nie rozumiem . Dla mnie to ty możesz pracować do północy !!!!

Zostaw opinię o Dyckerhoff Polska Sp. z o.o. - Lipie

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Dyckerhoff Polska Sp. z o.o.