Opinie o Dyckerhoff Polska Sp. z o.o. w Lipie

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Dyckerhoff Polska Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w Dyckerhoff Polska Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Materiały budowlane - produkcja cementu

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Dyckerhoff Polska Sp. z o.o. w Lipie

Kamil

Jak obecnie wygląda praca w firmie? Czy brać pisane tutaj opinie pod uwagę? Jaka panuje atmosfera i czy można się czegoś nauczyć pracując w Dyckerhoff.?

~edgar
@Kamil

atmosfery nie ma.zbyt wiele się nie nauczysz bo wartościowych ludzi już tam niema.ci co myśleli i coś potrafili, to już ich niema.teraz masz samych (usunięte przez administratora) którzy nie mają pojęcia o niczym.

Lolek
@Kamil

Opinie należy wziąć pod uwagę. Każda. Jeżeli chcesz spróbować-probuj. Jak jesteś olewaczem to sobie poradzisz. Ale jak jesteś pracownikiem zaangażowanym to nie polecam.

Jaki jest wkład kierownictwa Dyckerhoff Polska Sp. z o.o. w budowanie dobrej atmosfery wśród pracowników?

fajniebyło

Nie ma zadnej. Nie wiem, jak jest z obecnym dyrektorem :) Ale w regionie lodzkim cala kadra zostala wymieniona (zwolniona, badz sama odeszla).

Beton pracownik

Coroczne wyjazdy na spotkania handlowe+nagrody pieniężne dla Handlowców ( w tym roku pandemia więc tylko nagrody dostaliśmy). PPK+, Medicover, wczasy pod grusza, bony na święta, premie na koniec roku i inne. Pracowałem w kilku firmach i na prawdę nie ma co narzekać na socjal. Relacje z innymi osobami zależą od nas - na prawdę nie mam na co narzekać. Polecam jako pracownik.

@Beton pracownik

Propaganda trwa. Ryba psuje sie od glowy. Wyjazdy w czasie kryzysu w gory bez zasiegu tel komorkowego glownego winowajcy i jego swity, tak samo nieogarnietej jak i wodzu. Produkcja leci na łeb na szyje, wartosciowi ludzie zwiazani z firma odchodza, co miesiac nowe wymowienie a oni bawia w "domku w karkonoszach". Oszczednosci szukane w paliwie wyjezdzonym w weekend :) Stanowczo odradzam!

Ja to widze inaczej
@Beton pracownik

Nagrody?(usunięte przez administratora) Benefit za 110zł i medicover w ktorym na badanie medycyny pracy czeka sie tyle ze pracownik nie moze wrocic do pracy i musi brac wolne? No ale ktos za to awansowal. Ludzie idzcie na rozmowe i sie sami przekonacie z jakimi fachowcami macie doczynienia :)

@Ja to widze inaczej

Kto Wam każe tam pracować? Jesteście tak kiepscy że nie potraficie znaleźć sobie innej pracy? Nie wiem po co pracować w firmie która waszym zdaniem upada :)

Zelek
@Beton pracownik

a gdzie prezesi z Italia? Nie interesuje ich wynik i kasa? Beton coraz bliżej dna. Dali bawić się w firmę ludziom którzy warzywniak by puścili z torbami

Vege
@Beton pracownik

Nie pisz głupot Agnieszka...

arek

Żaden. Nikt nie jest zainteresowany atmosferą oprócz ludzi na zakładach. Liczy się tylko sprzedaż i na kogo zwalić kolejne obowiązki. A zakresy i wymagania rosną z roku na rok.

Darek

Dajcie spokój dyrektorowi. Otoczył się takimi ludźmi wokoło że nie on jeden jest winny. Obecni dyrektorzy-z biedronki, techniczni-bez pojęcia, kierownicy-z łapanki. Krótko mówiąc zapchajdziury. Z roku na rok coraz gorzej.

Hajdar

Niestety to co piszą ludzie tutaj to szczerą prawda.Dyrektor główny pozbył się ludzi myślących i zostawił samych zielonych i mu poddanych. Rządzi w tej firmie jak król a pojęcia o betonie człowiek nie ma żadnego. Ci co zostali mu przytakują żeby dalej móc kręcić swoje. Co robią właściciele? Prezes?

Czym trzeba się wykazać, aby pomyślnie przejść proces rekrutacyjny w firmie Dyckerhoff Polska Sp. z o.o.? Na co pracodawca kładzie nacisk: doświadczenie, umiejętności, wiedzę, a może osobowość? Opisz swoje doświadczenia z rozmowy kwalifikacyjnej na stanowisko Laborant betonu - Pracownik transportu próbek
logo firmy Aplikator Celulozy / Piany Pur / Dekarz
Rybnik
KRUKTERM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
logo firmy Kierownik Budowy (1)
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
logo firmy Konstruktor
Szczecin
Ammega Poland Sp. z o.o.
logo firmy Monter sieci zewnętrznej
Arcus Technologie Sp. z o.o.
Zaniepokojony

Ludzi pracuję w betonie kilka lat ale tego jeszcze nie było, firma zwija się na potęgę z rynku, Dyrektor Główny ksywa syndyk nie dość że zwija lub wynajmuje kolegą kolejne węzły to jeszcze nie zatrudnia nowych fachowców tylko sam zarządza dwoma regionami a jak wiadomo jest takim fachowcem że zaraz z takiej Warszawy gruzy zostaną. Kiedyś regiony centralny i Warszawa ciągnęły wyniki do góry teraz region centralny już położył na łopatki a właśnie zabiera się za Warszawę, ludzi ratuj się kto może z tej Warszawy...

Beton pracownik

Polecam firmę jako pracodawcę.

Zibi

@Zainteresowany a powiesz jak przebiegały te rozmowy i ile czasu ci one zajmowały?

@Zibi

Rozmowy przebiegaly dziwnie.. Dziwnie znaczy byly o wszystkim i o niczym a w miedzy czasie mialem kilka telefonow od jakiejs kobiety z zapytaniem czy chce pracowac itp. Pierwsza rozmowa to okazanie papierow. Druga to juz temat finansow. Trzecie spotkanie mialo polegac na pokazaniu miejsca pracy. Owszem doszlo do niego ale nie wyszlismy nawet za drzwi poniewaz moj ubiór byl nieodpowiedni wzgledem przepisow bhp. -nie mialem butow z tgzw noskami.. Mialem powiedziane ze mam czekac na tel.o skierowanie na badania a nastepnie podpisanie umowy. Czekalem..no i sie doczekalem ale telefonicznej rezygnacji z mojej osoby na stanowisko.

Mamba
@Zainteresowany

Możesz napisać w którym oddziale firmy dzieją się takie dziwne historie?

@Mamba

ExDyckerhoff
@Zainteresowany

Pani Kerownik... amatorka, ktora nie powinna zarzadzac toaleta na MOPie na trasie Łódź Wrocław. Jej przelozony wielokrotnie to ex kierownik zakladu z konkurencji, który kupił za firmowe pieniadze MBA i wielki fafarafa... nie ubilbys z nim muchy w kiblu. Oby predzej out oboje plus wszystkie termosy co dostaja pensje za donoszenie i nie mowa o betonie. Kasujcie komentarze nieprzychylne dalej... krecik polozysz ta firme nawet jak skasujesz i ten :)

Cemencik

Jeśli opinię wystawić biorąc pod uwagę pracowników poza biurem to bardzo polecam . Ludzie pracują po 16h dajac z siebie wszystko .Kasa jest ok chociaż moglo by być lepiej .Jeśli chodzi o szacunek od przełożonych to nie ma na co liczyć oraz na sprzęt który serwisowany jest dopiero gdy sie sypie . Rozstanie z firmą na moim oddziale zawsze konczy sie oczernieniem i szarganiem opini po innych firmach . Szybko zapomina dyrekcja ile czlowiek poświęcił dla tej firmy .Jedyne co mogę powiedzieć to podziękowania za wiedzę i doświadczenie zdobyte i grono świetnych ludzi z którymi mialem okazję pracować w Dyckerhoff Polska .ps twardym trzba być nie miękkim.

a jednak trudno się niektórym pogodzić z odejściem z Dyckerhoff...

betonik
@)

chyba cie poj.....ło nareszcie mnie tam nie ma.

Ryszard
@betonik

Uważajmy na wyrażane słownictwo. Pamiętaj, że należy wypowiadać się w sposób kulturalny i zgodny z regulaminem obowiązującym na forum gowork.pl. Wpisy zawierające słowa wulgarne i obraźliwe mogą zostać usunięte przez administrację forum. Będziesz tak uprzejmy i napiszesz, jak długo pracowałeś w firmie Dyckerhoff Polska? Co było głównym powodem Twojego odejścia? Chciałbym nieco lepiej poznać Twoją historię.

Konrad

Dobra firma ale niestety zawsze znajdzie się osoba niezadowolona!! Nikt nie trzyma na siłę!

betonik

w końcu żegnamy dyrektora :)). szkoda a taki był ładny chamerykancki !!!! szerszenie bójcie sie też was to czeka !!!

Renata

@anonymous, rozumiem, że piszesz z pozycji kontrahenta Dyckerhoff Polska. Czy możesz napisać coś więcej o współpracy z tą firmą? Przypominam, że na forum obowiązują jasno określone w regulaminie zasady wypowiedzi (https://www.gowork.pl/regulamin ). Pamiętaj żeby w swoim komentarzu nikogo nie obrażać! Czy ktoś z Was pracuje w Dyckerhoff Polska? Jak oceniacie tego pracodawcę i warunki, które proponuje? Czy firma prowadzi aktualnie jakieś rekrutacje do swojego oddziału w Lipiu?

(usunięte przez administratora) i naciągacze!! Za każdym razem brakowało betonu, a przy zlapaniu ich na oszustwie ani kierowca, ani nikt z biura, ani dyrektor nie chcieli przeliczać objętości. (usunięte przez administratora)

aezrsextdyfu

Это вакансия открыта и для украинских граждан. Пожалуйста, подавайте ваше резюме.

Eryk

Czy jest powód tej ciszy na forum?

była szwaczka

Robota na gruszce betonomieszarce głównie jest dedykowana ludziom z kredytem dawnyM LUDZIOM Z MARGINESU ŻEBY ZAROBIĆ ZE 4000 ZŁ OD 6 DO 23 6 DNI W TYGODNIU 24 w miesjącu przy tych godzinach ciec ma prawie tyle samo i siedzi czysty nie brudny zafajdany w błocie betonie trochę skubną paliwka i się cieszą

defgergergre

Degradacja Srodowiska Przez Betoniarnie jak to jest z tym myciem Kwasem gruszek przecież to jest silnie żrące prosto leci w glebę

Xxxxy

Kolego to co się tu wyprawia to jest szok, audyty i kontrolę na zakładach a nic nie produkujemy i zarządu to nie martwi!!!! W jednym zakładzie mieszalnik zerwało bo oszczędzają na remontach, zaraz zamkną kolejne zakłady i ludzie stracą pracę trzeba się z tąd zwijać.

Pracownik..

Takie jaja jak sie teraz dzieją w tej firmie to szok, dyrektory znalezione chyba na wyprzedaży, jeden z zielonych to chyba jakiś sabotażysta, zamyka zakłady betoniarskie i zwija biznes chyba żeby to komuś tanio wszystko sprzedać //

yhythtyhty

Naliczone dotąd kary sięgają 400 tys. zł. Wpływy z kar będą przeznaczane m. in. na remonty dróg zniszczonych przez przeciążone pojazdy. Jak to działa? Pracownicy ZDM mogą zatrzymać pojazd, wylegitymować kierowcę, sprawdzić dokumenty pojazdu oraz ładunku, a także ważyć pojazd przy użyciu specjalistycznego sprzętu. W ich kompetencjach jest też prowadzenie postępowania administracyjnego, zmierzającego do nałożenia kary na przewoźnika i – co ważne – uniemożliwienia kontynuacji przewozu pojazdem przekraczającym normy. Każda kontrola przeprowadzana przez ZDM odbywa się w obecności funkcjonariusza policji lub inspektora Inspekcji Transportu Drogowego

Zostaw merytoryczną opinię o Dyckerhoff Polska Sp. z o.o. - Lipie

• Jak się pracuje w Dyckerhoff Polska Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Dyckerhoff Polska Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 45.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Dyckerhoff Polska Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 40, z czego 3 to opinie pozytywne, 19 to opinie negatywne, a 18 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Dyckerhoff Polska Sp. z o.o.