Fasada PCV Aluminium w Budownictwie Sp. z o.o.

Słupsk

Opinie o Fasada PCV Aluminium w Budownictwie Sp. z o.o.

Jakie są mocne strony pracodawcy Fasada PCV Aluminium w Budownictwie Sp. z o.o.? Te informacje są przydatne w poszukiwaniu pracy.

Waldi

Czy firma działa? Dlaczego nikt nie pisze na tym wątku?

Publikator

OBSERWATOR - MANIPULATOR

Komentator

Obserwator-Prowokator.

Obserwator

Jak Was się czyta to można pomyśleć że ten kto tam pracuje lub pracował to nie jest zadowolony. A wyznacznikiem są byli pracownicy którzy odeszli a Ci co zostali to im gula w gardle skacze dlatego się przechwalaja. PS to nie Wasza firma więc gdyby nie właściciel to wszyscy bylibyście 100 lat za murzynami. Niech się wypowiedza osoby zarabiające w tej firmie najmniej i Ci którzy pracują od niedawna. Narazie można tylko przeczytać że filmik jest odzwierciedleniem tej firmy... Łał fajny... Pytanie czy warto pracować w fasadzie i jaka jest stawka na początek co trzeba zrobić żeby lepiej zarabiać i kiedy się zaczyna lepiej zarabiać(rok, dwa)?

Andrzej

Panie Andrzeju M odwagi! nie musi Pan kryć się pod przybranym pseudonimem. Pana wpisy nie służą naszym firmom: Fasada oraz JR Okna. Jak ma Pan osobiste żale to najlepiej wyjaśnić to bezpośrednio z właściwymi osobami.

Pracownik fasady.

To kolega musi dostawać dobre wynagrodzenie od Pana R. Bo firma za płotem ma się dobrze. Koledzy pozdrawiaja kiepsko majstra Andrzeja W.

Stefan

Pan Tabak Wasz sukces jest naszym sukcesem ! Tabaka ponad podziałami , niech to będzie nasze wspólne hasło przyjaciele . P.S 16.12 macie wigilie trzymajcie wolne miejsce przy stole zgodnie z tradycją , przyjdziemy z własnymi pierogami i Tabaką poświętować wspólnie , bo u Was pewnie będzie jeden pierog na głowę i przez rok będziecie mieli za niego potrącane , do zobaczenia

Patryk

Obejrzyj film „FASADA Windows&Doors  - Fenster und Türen aus Polen - Moderne Fabrik” w YouTube https://youtu.be/YI8AYou9x6g od 3 miesięcy w nowym zakładzie działy PVC I ALU

Michał

Potwierdzam tekst powyżej. Dostaliśmy nagrodę za efektywność produkcji. Wyliczania jest sensownie. Firma zatrudni okuwaczy. To chyba jest ok.Kasa wypłacana jest na czas. Zaliczki też.

Andrzej

co za bzdury. to co mogę powiedzieć to że zamówień jest już do końca roku. załoga ma się dobrze a takie teksty wypisują chyba ci którzy sami sie zwolnili a teraz pluja sobie w brodę bo za namową byłego kierownika Andrzeja M. przeszli do konkurencji powstałej za płotem która już się zwija po pół roku działalności i braku wyników

pracownik byly

firma prawie bankrut,pracownicy co dzien zwalniani za byle co,stres stres stres

mack

witam czy są przyjecia na produkcje ile teraz płacą na początek

pracownik fasady

Witam serdecznie.ciekawe kto pisze te brednie.ja pracuje na produkcji 4 lata i jest ok.zawsze jest umowa o prace a wyplata zawsze na czas.ani dnia zaleglosci.zarobki ok 10zl na poczatek na reke.

pracownik fasady

aa

powiecie mi coś więcej o tej firmie, jaka jest tam praca na produkcji

slupsk

Co chwile ogloszenia w gazecie ze szukaja slusarzy i innych.Faktycznie cos nie tak z ta firma

edek

anonim - 2011-09-10 15:03:52 nie polecam. placa nedzna, ludzie traktowani sa jak smieci. lepiej pozostac w domu niz tam sie pchac...Zgadza się, nie szanuje się tam ludzi. pociąga za wszystko do odpowiedzialności, duże wymagania najchętniej bez wynagrodzenia, warunki sanitarne budzące wątpliwości, najchętniej samozatrudnienie a nie umowa o prace. Stres i nic w zamian.

Zostaw opinię o Fasada PCV Aluminium w Budownictwie Sp. z o.o. - Słupsk

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Fasada PCV Aluminium w Budownictwie Sp. z o.o.