Rowitex Sp. z o.o.

Poznań

Opinie o Rowitex Sp. z o.o.

#$*@&#^#&@

*MARAZM... *patrz Wikipedia

Sharm

Negatywne opinie nie biorą się z powietrza.Firma kompletnie bez przyszlośći pod względem rozwoju personalnego i lepszych zarobków.Dla ludzi których satysfakcjonuje wegetacja miejsce wręcz idealne,ponieważ szans na lepsze zarobki nie ma i nigdy nie będzie.Firma nie ma kompletnie żadnego pomyslu na polepszenie bytu swoich pracowników.Wiadomo jak to dziala,ludzie nie docenieni w pracy finansowo, nie angażują się w stu procentach.Może ten wpis da do myślenia Dyrekcji zakladu,żeby wymagać od pracowników wydajniejszej pracy trzeba dać coś od siebie.Niestety bronią się rękami i nogami przed podwyższeniem pensji a to jest droga do nikąd.Pozdrawiam.

wędkarz znad warty nr 2

W zeszłym roku nie starczyło dla mnie karpia. Czy w Anno Dommini 2017 będzie lista kolejkowa lub jakieś zapisy? Czy truskawki, ziemnioki i kiełbasa ze świniobicia też będą w grudniu? Słyszałem, że osoby dokonujące zakupów powinny parkować z tyłu bodynku w miejscu oznaczonym "K" - Kupujący. Po zgłoszeniu takiego faktu na 1. piętrze zostanie udzielony rabat. Czy ktoś może potwierdzić tą informację?

wędkarz znad warty

To prawda, że traktowanie jest sredniowieczne i nie zapowiada się na zmianę. Na szczescie sa juz miejsca pracy, w ktorych docenia sie pracownikow finansowo oraz traktuje na pewnym poziomie kultury i godności. Z moich obserwacji wynika, że takich miejsc pracy przybywa. Należy też pamiętać, że teraz mamy rynek pracownika i jest dużo łatwiej o nową pracę na stanowiskach spalaniczych, ślusarskich, operatorów pras krawędziowych. Zachęcam wszystkich do podjęcia decyzji o zmianie miejsca pracy i wynegocjowaniu sobie dobrej stawki. Większość znajomych, którzy w ostatnich dwóch latach zmienili pracodawce, zarabiają teraz 50-100% więcej, niż jakby pracowali tam, gdzie wcześniej... Najgorsze, co może być to oszukiwanie ludzi i stosowanie umów o pracę z umowami o dzieło - proszę się na to nie godzić! Takie cwaniactwo istnieje, bo ludzie się na to godzą. Jeśli pracodawcy nie stać na uczciwe potraktowanie pracownika podczas podpisywania umowy (pełen zus) to nie należy się spodziwać, że szef będzie uczciwy. Głęboko wierzę, że rynek pracy zweryfikuje takie praktyki w najbliższym czasie, ludzie otrzeźwieja i masowo będą rezygnowali z pracy u oszustów!

Odzież roboczą dostajemy raz w roku, dodatkowo raz na 3 miesiące jest zwrot za pranie. Smród jest tylko tam gdzie kleją i szlifują. W moim przypadku przy zmianie stanowiska zawsze pytają się o zgodę.Podpisujac umowe widzisz stawkę na ktora sie godzisz lub nie.Raz w roku zazwyczaj jest wyjazd integracyjny Szkoda ze stalym pracownika nie proponuja sami podwyzek. pracownik

A-Yeast!

Miałem przyjemność pracy w wielu miejscach, ale to co ujrzałem na św Wincentego 11 po prostu przeraża. Jaki kolejek brak organizacji pracy to najmniejszy z problemów jaki boryka się owy zakład zarządzany przez dyrektora ( usunięte przez administratora )Pracownicy traktowani są jak w średniowieczu bezpodstawnie przepychani po stanowiskach (jak by byli ich własnością). Coś takiego jak odzież robocza, jest słowem abstrakcyjnym która chwali się dwudziestu letnim istnieniem na rynku. Wyposażenie stanowisk to już paradoks ( smrodu i ubóstwa nie da się opisać).

jurasssss

Jeśli chcesz pracować dla oszusta to się tam zatrudnij. Wkrótce zaczniesz zaczniesz zarabiać marne grosze a twoja pensja będzie wypłacana w dwóch ratach: część z umowy o pracę a druga z umowy- zlecenia. Wszystko po to aby oszukać skarb państwa. Zastanów się czy chciałabyś pracy na takich warunkach i jeśli możesz to wiej stamtąd jak najdalej.

jurasssss

Zainteresowany_92

Czy mógłbym prosić o opinie zatrudnionych lub byłych pracowników? Jestem po rozmowie i mam mieszane odczucia. Czy są jakieś normy, które trzeba wypracować? Jakie są miesięczne zarobki czy wypłaty są zawsze na czas? Czy często można zostać po godzinach? Czy warto wiązać przyszłość z tą firmą? Proszę o konkretne i rzetelne odpowiedzi.

damian

Dobre:-)) Tych byłych portierów to już kilku tam było, może nawet więcej. Nikt normalny w takiej firmie długo nie wytrzyma. Po ile są truskaweczki???

Marlena

No dobrze . Ale powiedz więcej, gdzie leży problem- chcę Ci pomóc.

kkjjjhh

Nie szanują pracownika nie doceniają i strasznie kłamią poza tym zarobki niskie !!! Katastrofa

oooooooo

Praca fajna Umiejętności na wysokim poziomie jakość taka sobie zarobki adekwatne do umiejętności choć jak to w Polsce bywa w 8 godz to nigdzie nie zarobi ale poza tym to nie ma tragedii zależy jeszcze na jaki dział się dostanie bo bywają natręty i marudy ale da się znieść

Paweł C

Jak wypłaty na zero to zachowanie na levelu 0.

Sposób atakowania świadczy o ludziach którzy tam pracują.Poziom zero.

aston

Jest przeciek, że dla wszystkich mają być premie noworoczne. Potwierdzenie jest od persony najważniejszej. Fajnie, troche kasy będzie na łowienie ryb

adam

Potwierdzam, ci co mieli cos w glowie to juz tam nie pracują. Szkoda czasu, na wszystkim probują oszczedzac.

ByłyPracownik

Pracowałem w tej fimie i wiele sie nauczylem, pozatym wyplata zawsze na czas, wszystko inne w typowych Poskich realiach . A apropos wpisów na temat osobiste osoby dzierżącej stery tej firmy polecam to: Zazdrość (łac. invidia) – uczucie, odczuwane w sytuacji frustracji, gdy znany jest obiekt zaspokajający potrzebę i osoba posiadająca ten obiekt. Uważana zazwyczaj za uczucie negatywne, choć w łagodnej formie może być np. bodźcem do pozytywnej konkurencji i realizacji własnych aspiracji. Chorobliwa zazdrość wiąże się z brakiem zaufania, chęcią kontroli i nadzorowania drugiej osoby oraz agresją. Nietety to wami kieruje i głubi Rowitexanie

WaceK

No nie wiem czy inwestycja w samochody to dobry pomysł. Lepiej niech zainwestuje w premie dla swoich pracowników.

adaś25

Jaki szef, taka firma.

Przemek

Ja pracowałem w firmie Polon Poznań sp.zoo.(usunięte prze administratora).Po trzech miesiącach pracy zrezygnowałem z tej pracy,ponieważ były tam za małe zarobki i żeby więcej zatrobić w tej firmie to trzeba było się nieżle narobić aż za dwóch pracowników.

swój

Jonny, to ty może pracujesz w biurze a n ie na produkcji? Bo ja pare lat pracuje na produkcji i wiem jakie są zarobki.

Jonny...

Ja pracuję tylko po 10 h dziennie i jak czegoś planowo nie zrobię w tygodniu to jestem w sobotę na 4 h.Nie pracuję jak inni w każdą sobotę żeby zarobić mi wystarczy pn-pt.

Tedi

Jony napisz lepiej ile miałeś nadgodzin ,pewnie dwa miesiące w miesiącu :)))

Jony...

Zarobić można (usunięte przez administratora) tylko trzeba mieć głowę na karku... Ja nie narzekam robota jak znalazł pracuję tam na produkcji prawie rok i taka mi wyszła średnia z 3 miesięcy.Także nie piszcie głupot jak nie znacie prawdy.

anka23

Kto jest w ogóle szefową w tej firmie? Zna ktoś jej nazwisko?

AGA

Pozdrawiam Panie Odrobny:)

wesoly

Nie jest zle bo zarobki spore (usunięte przez administratora)

VMAX

WITAM ILE MOŻNA ZAROBIĆ NETTO NA MASZYNACH W ROWITEXIE I CZY WARTO STARTOWAĆ???

qba

Niech ktoś się wypowie na temat pracy w tej firmie.

bodo

Jak wygląda praca w rowitexie ? Jaka płaca ?

ciekawy

Jak teraz wygląda praca i zarobki w Rowitexie? Wystawili ogłoszenie i zastanawiam się nad wysłaniem dokumentów.

pakochontas

CHolerka zlikwidowali soboty. Nie można zarobić. Trzeba szukac innej roboty.

Jan

Firma fajna, ale do czasu. Najbardziej denerwujące są lizusy. (usunięte przez administratora)

Zostaw opinię o Rowitex Sp. z o.o. - Poznań

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Rowitex Sp. z o.o.