Opinie o Pelczar Kuczyk Emanuel Hand Trans w Pobiedziska

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Pelczar Kuczyk Emanuel Hand Trans. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do pracy w Pelczar Kuczyk Emanuel Hand Trans o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Meble - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Pelczar Kuczyk Emanuel Hand Trans w Pobiedziska

Sąsiad

Adres rejestrowy ul. Boczna 37 62-010 Pobiedziska, wielkopolskie Telefon stacjonarny +48 (61) 815 36 99 NIP 779-15-19-959 REGON 630976118

Alojzy
@Sąsiad

Sąsiad uważaj bo cię urojony adwokat Emanuela do sądu poda i na policję!bo oni ostatnio wszystkich policją i sądem straszą tylko że jakby tak zebrać wszystkich poszkodowanych przez nich w jedną kupe i iść z pozwem zbiorowym do sądu na nich to by dopiero draka była dla nich Emanuel by musiał starą albo nerke sprzedać!Oni i adwokat?!urojony adwokat w ich wybujałej fantazji chyba -fantazja fantazja jest od tego aby bawić się bawić się bawić na całego..........

Sąsiad

Mikołaj jest prawdopodobnie upośledzony umysłowo i to w stopniu nie takim znowu umiarkowanym.

Sąsiadka
@Sąsiad

Hahaha haha mama ja wariat kup mi komisariat kup mi lotnisko będę latał nisko!ktoś już tu pisał że on to upadł przy porodzie położnej z rąk hahahaha uszkodzony przy porodzie!hahahahaha hahaha

Sąsiadeczka
@Sąsiad

Uposledzony do ortografii napewno !ostatnio tu jak pisał komentarze bo jakaś laska z nim tu cisnęła jak z świnią to byk za bykiem walił polecam poczytać komentarze niżej!on tu nawet przyznał się że panienki posuwają jak są w trasie z meblami tylko kto by ich chciał?chyba chciał sobie zrobić reklamę a wyszła mu antyreklama!

Sąsiad

Emanuel, Mikołajek potwierdzcie, że wasz adres to ul. Boczna 37 w Pobiedziskach. Wpadam do was z kolegami.

Sąsiadka
@Sąsiad

Potwierdzam za nich wszystko zgadza się!uuuu widzę że się narazili kolejnym ludziom oni są kowalami własnego losu!

Arek

Oooo widzę że znalazł się w końcu ktoś konkretny co zrobi wreszcie z tymi pluskwami i gnidami porządek!mogę się dołączyć i chętnie pomóc!to są (usunięte przez administratora) na dużą skale zbierzemy się wszyscy razem wszyscy poszkodowani przez te wszy i będą mieć miny nie tęgie !ich czas jest policzony brawo!wreszcie!

Firma Pelczar Kuczyk Emanuel Hand Trans w ostatnim czasie szukała pracownika na stanowisko DORADCA TECHNICZNO-HANDLOWY (OLEJE I SMARY). Jak wspominasz rozmowę kwalifikacyjną z potencjalnym pracodawcą? Jakie bonusy oferuje firma? Czy warunki współpracy zostały dokładnie przedstawione podczas spotkania?
Leszno
!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Mikołajku aaaaa jeszcze jedno twój kolega co ci pomaga na giełdzie nijaki Adrian Kami.......dowie się z tą jego całą Kamilą Anio......jak im (usunięte przez administratora) rąbałes!powiem im takie szczegóły które wiem od ciebie że nie dasz rady im wmówić że ja sobie wymyslam!nie dasz rady!więc naprawdę synek nie zadzieraj zemną ty i twój tatulek bo nie wygracie !powiedziałam tobie już nie pierwszy raz że masz ty i twój stary odpierd......się odemnie!a jak nie rozumiecie po polsku to inni wam to wytłumaczą!I nie pogrążaj się już bardziej niż już jesteś pogrążony!Adrianek-ksywa Kamyk dowie się co wygadujesz na jego i jego dziewczynę ŻEGNAM CIĘ OZIEMBLE TY MNIE TO MOŻESZ W D....POCAŁOWAĆ I PRZEZ PAPIER ŻEBYŚ PRYSZCZAMI MI PUPY NIE PODRAPAŁ !ALE. MOJA PU.....JEST DLA CIEBIE ZA ŁADNA!

Jhfhf
@!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Ty masz śmierdząca pupę i ty się odczep Odemnie a starczyć to ty możesz swoje dziecko gwiazdorem ty (usunięte przez administratora) cię interesuje ojca firma a Adrian i jego dziewczyna wie o tobie ze masz coś z głowa i my się z tego śmiejemy a pryszczata to ty masz (usunięte przez administratora) i krocze i niech matka ci wyciśnie tego wielkiego pryszcza zwanego twoja głowa

@Jhfhf

Jasne jasne strach obleciał już ja im takie argumenty podam że ich zatka w d.....mam to szczeniaku co ty do mnie mówisz i mi tu piszesz co ty możesz wiedzieć o mojej d......i kroczu!marzysz dziecko za bardzo!mama da ci znowu karę jak się dowie co ty piszesz i znowu powie krótko na twój temat -że ci hormony buzują hahahaha o czym ty synek marzysz?lecz się na nogi bo nałeb za późno!

@Jhfhf

Moja(usunięte przez administratora).jakby zobaczyła takiego pryszczola to przez tydzień wysra.....by się nie mogła hahahahaha nie jesteś wart tego aby ci pokazać abyś popatrzył a co dopiero dać!dac to ci mogę conajmniej cukierka z gównianym nadzieniem bo tylko na to zasługujesz!

Hdv
@!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Ze ty byłaś gownami pasjonatów w dzieciństwie mnie stać na dobre cukierki i odczep od nas się radzę ci się udać do psychiatry babolu straszyć to możesz wiesz ale nie bądź taka pewna siebie bo nie bawem minka ci zbrzednie ty chory człowieku

Bac
@!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Kto ci pomaga pisać te chore komentarze na goworku bo ty byś na to nie wpadła widać 6 klas 12 świadectw

******
@Bac

6klas to ty masz ukończone dziecko widać po wymowie ortografii i wogóle ty chyba z klasy do klasy przechodziłes bo tata dawał nauczycielcełapówki w postaci bubli które robi hahahaha jest tu mega duże grono ludzi oszukanych przez was ludzi od x lat i nie pyskuj szczeniaku bo faflunisz znowu!

@Hdv

Bujaj się !tobie szybciej zrzędnie bo mój mąż już zgłosił was gdzie trzeba!bujaj się szczylu bo znowu będziesz miał galoty pełne obaw że ktoś ci przyjdzie i będzie dymił na giełdzie nie pamiętasz już jak płakałes w rękaw że konkurencja będzie słyszeć zadyme ojjjjjjj możesz mieć bardzo szybko przypomniane WAL SIĘ NA RYJ PRYSZCZOLU!

Miki

https://m.facebook.com/groups/588899537956356?view=permalink&id=917177265128580 Warte uwagi dziewczyny

Pati
@Miki

Mikołaj szuka loszki????dziewczyny brać go!

Jagsjz
@Miki

To teraz ja wstawię twoje zdjęcia pani magladaleno z wiesz czego

******
@Jagsjz

Hahahahaha dajesz !uważaj!nie strasz nie strasz bo się zesrasz!dawaj i przestań pisać na mój stary numer tel.bo ja go już nie mam ma go mój facet i za każdy twój głupi esemes albo tel.masz odwiedziny w niedziele na giełdzie i nie będzie już wtedy tak fajnie szczeniaku jeden ty pryszczolu fuuuujjjjj !pluje na ciebie i na twoją parszywą morde krosciastą!ostrzegam!

*******
@Jagsjz

Uśmiałam się hahahaha hahahaha hahahaha już szykuje album żeby mieć pamiątke a ładnie Mikołajku usmiechałes się na tych wspólnych zdjęciach?dawaj czekam hahahaha haha

Henias
@*******

Proszę się tu nie żalić ani nie wypisywać i proszę poszukać sobie przyjaciół ale się wcale nie dziwie ze ich nie masz bo kto by chciał się z tobą kolegować oj przykro mi hahah i proszę nie wydzwaniać do mnie a tak już nie masz naszych numerów na tamte możesz sobie dzwonić hah

@Henias

Psa nie masz a kumpli gnoju szukasz?Mikołaj Kuczyk to pryszczaty kondon z POBIEDZISK co kuca wali w przydomowej ubikacji sam jego ojciec to opowiada hahahaha hahaha jasne inne numery?to czemu twój stary wydzwania cały czas z jednego i tego samego numeru i pisze esemesy wejs zmień płytę bo nudzisz ty niebawem za wjazd do Bydgoszczy będziesz płacił twarzowe Poznańska cebulo!

Haha
@Daniel

Ty już płacisz twarzowe i przestań mnie nękać jak szukasz pomocy to do karitasu albo pomoc społeczna krzyzaku i ty masz okrągły dowód żebyś mogła go kulać sama się nim chwaliłas

@Haha

Hahahahahahaha hahahahahaha hahahahaha hahahahahahahahaha hahahahahahahahahahahaha hahahahaha hahahahaha

Ja nie dostałem takiej obalanki jakiej chciałem. Nawet nie dostałem umowy kupna żadnej po prostu przywiezione i rzucone. Jak psu. Zrobione wszystko na płycie wiórowej gdzie każdy wie że to pęknie jak lekko pukniesz.. Ale to jest tanizna. Sprawianie małych kosztów. Materiał też dno lekko dotkniesz i się pruje. Ta firma naprawdę to dno i nie polecam nikomu. Nawet gdyby dawali coś za darmo

Wiktor
@Tomek

Hahaha żal ci pupę ściska ze nie stać cię na nasze meble.oj ja mi przykro my nie Caritas hahah

Hahahah
@Tomek

Pisz pisz my się z tego śmiejemy i nie mamy takiego czegos jak obalanka wiec przykro i płytę wiórowa oj nie wiedziałem Hahah przestań z siebie robić pośmiewisko spokojnie Hahaha szukaj swoich zdjęć w necie Elo ty wiesz o co chodzi ;)

@Tomek

Popieram płyty wiórowe dają które potem przy transporcie wnosząc sami uszkadzają!a wejs tu człowieku wybębnij od nich potem reklamacje!moja żona miała z nimi problem taki ta Ciapa niedorajda Mikołajek wnosil jej zamówioną kanape z swoim kolegą i na klatce schodowej potknął się i puknął skrzynią o drzwi kamienicy i doszło do uszkodzenia skrzyni dolnej na pościel dopiero interwencja i rozmowa tel.z żoną Emanuela poskutkowala i te dwa Pacany -tatuś z synkiem byli na biegu przysłani na reklamacje z której dodam żona ma dość fajny ciekawy nagrany filmik.Filmik przedstawia jak ci dwaj zachowują się wobec klientów na takiej reklamacji!Myśleli że jak w domu jak przyjechali jest tylko mojażona i teściowa to że one dwie sobie z takimi czubkami nie poradzą!Poradziły sobie wyśmienicie na biegu Emil wystawial kwity na tapczan między innymi oni w nie swoim domu będąc na reklamacji u żony przeklinali ich zachowanie to porażka grozili że płyty nie wymienia chcieli wyjść z mieszkania zostawiając wszystko na środku pokoju !Jest dowód jest!ale to mój dowód i jak mnie osobiscie solidnie wkurw.....to ja wrzucę ten filmik na net i będziecie mieć reklamę i renome że hej!drodzy państwo odradzam!

@Tomek

Ty płyty na oczy niewidzialna masz racje nie dla psa kiełbasa ciebie na nasze meble niestac i ci żal (usunięte przez administratora) ściska musisz szukać używanych mebli

&&&&&
@Romanow

Ty to ciebie nie długo nie będzie na nic stać !bo z torbami pójdzie twój tatuś bo ty nie bo ty (usunięte przez administratora) masz do zabierania głosu do spraw firmy sama twoja matka powiedziała tak o tobie!bujaj się szczylu pryszczaty tak jak już ktoś mądry tu napisał mieć taki krosciasty ryj to bym na nim siadal hehe hehe dobre Mikołaju zluzowałes już gume?tata pokazal jak zakładać?SAM EMIL O TOBIE OPOWIADAL ŻE BABY NIE MASZ ŻE SOBIE KUCYKA W ŁAZIENCE TRZEPIESZ O WANNE!HAHAHAHAHA HAHAHAHA WŁASNY OJCIEC CI WYDAŁ OPINIE A MAMA MÓWIŁA ŻE HORMONY CI BUZUJĄ I ŻE ZA DUŻO W KRZYŻU KLEJU CI ZALEGA!HAHAHAHA

@&&&&&

Kobieto jeżeli tak cię można nazwać jesteś przybita jak papa do dachu niezapomni o tym ze mam twoje fotki jak zwalała stalowe gaci na samochodzie a ten samochud ma gps i (usunięte przez administratora) się odnas upośledzony człowieku zajmij się twoim dzieckiem naucz go muwic po polsku

.......
@Romanow

Samochud powiadasz chyba samochód cymbale!a nie zapomnij Mikołajku że też jesteś na tym nagraniu hahahaha pokaż go starej swojej bo ona jak cię strugala z starym to już myslała jakim tonikiem ci będzie ryj smarowała!hahahaha paszczur z pobiedzisk co nie umie kondonów nakładać hahahaha hahahaha pustaczku niebawem widzimy się i zobaczymy czy będziesz taki fetny !na wszystkie grupy właśnie trafia ciekawy filmik SZUKAJ GO PSIE JEDEN!

@.......

Pies to ty i twój wybryk natury lepiej go wyparować na spacer i zaluz mu kaganiec żeby ludzi niepozar ten twuj wybryk i ty tez zaluz kaganiec na ryj psie czyli kundel z ciebie jest gon się

Henias
@Romanow

Czyli w tym momencie dwa Patafiany Kuczyki przyznali się tu na forum że na aucie który służy im do rozważenia tych niby mebli służy im też do obracania panienek!więc to prawda panowie?omg współczucia dla Ewy Kuczyk żony i matki tych pajaców ja bym ich z domu pognał w tym momencie prawda wyszła na jaw!Tak jak tu ktoś już kiedyś pisał i sugerował że wam tylko jedno w tychłbach -ruch.......czysta prawda że z was Kurwia......są!ale żeście sobie reklamę zrobili no ja cię nie mogę !dobre!!!DRODZY PAŃSTWO TA FIREMKA (usunięte przez administratora) LUDZI NA CAŁEGO JAK WIDAĆ -SAMI SOBIE TAKĄ REKLAMĘ IMBECYLE TU ZROBILI WŁAŚNIE!NIC DODAC NIC UJĄĆ TYLE W TEMACIE!JAKI OJCIEC TAKI SYN!!!DRODZY KUPUJĄCY OGLĄDAJCIE ZAKUPIONY TOWAR OD NICH CZY NIE MA NA TAKIEJ JEDNEJ DRUGIEJ KANAPIE PLAM BO MIKOŁAJ I EMIL NA NICH PUKAJĄ PANIENKI SAMI TAK TU PISZĄ ZRESZTĄ FUJJJJ FUUUUJJJJJ CZYLI TEST KANAPY UWAŻAM ZA ZALICZONY!!!OBECNI I PRZYSZLI KLIENCI TEJ FIREMKI POWIEM KRÓTKO-SZUKAJCIE BIAŁYCH PLAM NA MEBLACH OD NICH!!!FUUUUUUUJJJJJ FUUUUJJJJJ I JESZCZE RAZ FUUUUUUJJJJJ !!!

.......
@Romanow

Słownik się kłania !zamiast myśleć o trzepaniu kuca i rucha.....poczytaj słowniczek bachorze jeden! Ty jesteś wybryk natury twój stary mógł się lepiej starej na ryj spuś......niż.......bo teraz świat cały jest skazany podziwiać TAKĄ SZKARADE JAK TY!BRZYDAL Z POBIEDZISK MIKOŁAJKU TO TY!

Romanow

To ty jesteś największy paszczur Bydgoszczy tacy ludzie jak ty to powinni być zamknięci w swieciu tam twoje miejsce jest i wes się przewietrz bo cuchnie aż tu umaszczeniu lumpie

@Romanow

Chłopie rozpierd....system wejs zluzuj gume bo faktycznie twoja stara miała rację dawno z krzyża nie spuszczałes chyba faktycznie coś w tych słowach jest!dzieciaku matka powinna na ciebie reklamacje złożyć dobrze że takich jak ty nie klonują!bo wtedy własną reką się zabić aha Mikołajku zdradze ci radę jedną-Najlepsza baba to własna graba!

Zosia samosia

Badoo2 randki online Mikołaj Kuczyk syn właściciela wstawia posty z ofertami matrymonialnymi-Czy pokocha mnie jakaś kobieta?-porażka!post dodany28 kwietnia i załączone zdjęcie Mikołajek w sexi kombinezonie tapicera uuuuuuu jest branie że hej

Irek
@Zosia samosia

Haha Magda Boną z deklem ma hahhahah

aaaaaa
@Irek

Hahahaha Emanuel z synusiem panienki pcha!!!stara w domu przy garach a ich w hu....... dżga!na te całe rozwózki jeździła moja koleżanka opowiadała mi że sam Emil prosił ją aby mu załatwiła koleżankę jakąś swoją do bzykania bo mu się chce bzykac!ehh jak koleżanka poinformowała o tym wszystkim w rozmowie tel.żonę Emilka to był płacz do tel.potem i blaganie Emilka aby ta pogadala jeszcze raz z *starą*jak to Emil mówi o swojejżonie bo ta z nim nie chce gadać !i były ciche dni!ojjjj bolało ojjjjj bardzo bolało!TYLKO TEGO WPISU EMILKU I MIKOŁAJKU NIE CZYTAJCIE W UKRYCIU CZASEM PRZED EWUNIĄ BO ZNOWU BĘDZIE KARA!A JAK SIĘ WAM POWIE WASZE DRUGIE IMIE-KURWIA....TO OBRAZA MAJESTATU!

@Irek

I te twoje dziecięce hahahaha dziecko z deklem to ty masz i z tego dekla paruje twoje ułomstwo i nie dorozwój mózgowy ty najwyrazniej położnej Mikołajku przy porodzie z rąk wypadłeś na podłogę hahahahaha .Ja na twoim miejscu z takim podtwarzem bym wolała się w własnych wodach płodowych utopić!haha hahahaha

@Daniel

Ciebie topili w wiaderku i tak takie g........ wyszło na świat totalna porażka twoje miejsce jest w zoo a zreszta nie bo będziesz straszyć ludzi

@Romanow

Mikołaju nie denerwuj się tak ojjjjj bo ci nie sta........ale tobie nie ma co stanąć!niech Ci tata pokaże jak nakłada się kondony......bo ty nawet tego nie umiesz a o ruch......myślisz!NIE DLA PSA KIEŁBASA!CHCIAŁOBY SIĘ DO RAJU BRAM A TU NIC Z TEGO!MOŻE NA TYM CAŁYM BADOO ZNAJDZIE SIĘ JAKAŚ CO CI WRESZCIE ZAŁOŻY......ZŁOTY KRĄŻEK NA......PALEC

@Daniel

Gdyby twój ojciec wiedział co z ciebie wyrośnie to by się spuścił na patelnie i był by naleśnik dla całej rodziny dzieciaku specjalnej troski

@Daniel

To ty masz daleko do nieba bram bo na ziemi nikt takiego czegoś niewymieniony a co dopiero kijem tknąć taki bubel

@Romanow

Dzieciak specjalnej troski to ty bo sam opowiadales że jak na świat wylęgło się coś takiego jak ty to ojciec Emila kamieniami w okno rzucał hahahaha hahaha kazał co nie którym aby cię usunęli jak jeszcze byłeś w łonie matki!hahahaha

Elo
@Romanow

Bubel to ty produkujesz i wciskasz ludziom ale już niebawem karma powróci do ciebie z zdwojoną mocą!

Tarzan

Co ma gowork do opin o ludziach ktoś chyba pomylił strony

@Tarzan

Mikołajku ty Tarzanie!piszemy opini a nie opin! Błagam cię słowniczek poczytaj przed snem!

DANIEL

Drodzy czytający-nie polecam wchodzić w żadne układy ani interesy z nimi gdyż potem będą mieli państwo wielkie nie przyjemnosci w postaci nękania telefonami i esemesami o różnych porach dnia i nocy jak i przez samego WŁASCICIELA JAK I JEGO POTŁUCZONEGO SYNALKA!ZA POSREDNICTWEM GOWORK OSTRZEGAM ŻE JESZCZE JEDEN TAKI WASZ WYBRYK A ZGŁASZAM TO GDZIE TRZEBA!NIE ŻYCZĘ SOBIE ABYŚCIE MI PISALI I DZWONILI NA MÓJ NUMER TELEFONU!ZABIERZCIE SIĘ DO KONKRETNEJ UCZCIWEJ I RZETELNEJ PRACY BO Z TEGO CO MI WIADOMO WASZA OPINIA JEST MEGA TRAGICZNA!

Magdalena Br......

Powiem krótko cały Emilku i Mikołajku-wiem o was dużo i na światło dzienne wyjdą nie tylko zapalniczki i pisaczki itp.mogę ci przypomnieć jednemu i drugiemu jak żeście mojej koleżance proponowali aby wam załatwiła koleżankę do..........na rozwozki !także lepiej nie zaczynajcie z dziewczynami o imieniu Magdalena bo ludzie mogą dowiedzieć się o was nie tylko tego jakie wałki kręcicie i wogóle ale i o tym że wam w głowie tylko jedno!-ruchanie!!!Wstyd żona w domu przy garach a ojciec z syneczkiem na tych całych rozwózkach myślą o jednym drodzy czytający proszę się domyślić o czym mowa!

Maciej

Byłem na tej giełdzie porażka obsługa dno!obsługa klienta na siedząco pisanie zamówienia na przysłowiowym kolanie świadczy o braku szacunku dla klienta. Mały wybór próbek tkanin.

Miki
@Maciej

Takie warunki gieldy biora nikt niewezmie z soba zeby za biòrkiem przyjac zamuwienie.no wybaczcie.

Waldek

Pani Magdaleno od dziś jesteś Maciej czyzbys zmieniła orientacje

@Miki

Biórko?chyba biurko!zamuwienie ?chyba zamówienie !ojjj z ortografią Miki u ciebie na bakier -tzn.Miki Mikołaj Kuczyk.

@Waldek

Waldek-MIło mi cię poznać jestem Maciej a nie jakaś Magdalena jak ci się marzy jakaś Magdalena to pomyliłeś adres tu jest gowork a nie forum matrymonialne. Szukaj Waldku-MIKOŁAJU szczęścia na Roksa pl.

Wkiror
@Maciej

Przepraszam pani Magdaleno ta firma już nie istnieje proszę poszukać nowej firmy do dręczenia i te pani haha to tak krzyczą dzieci gdy są na przerwie żegnam oziemble konsekwencje będą napewno papa pani Magdaleno b...

@Wkiror

Chłopie lecz się na nogi bo na łeb i pryszcze za pózno!napisałem ci już że Magdaleny szukaj gdzie indziej!nie kłam że firemka nie istnieje to zdradz sekret pod jakim teraz szyldem ludzi kantujecie ?firma Pryszcz and tonik?

Agata

Proszę, abyście nie skupiali się w swoich wpisach na osobach związanych z Pelczar Kuczyk Emanuel Hand Trans. Dla innych użytkowników forum bardzo ważne będą merytoryczne i aktualne opinie o tej firmie jako pracodawcy.

@Agata

Ale osoby powiązane z Handtrans Emanuel Pelczar Kuczyk to tylko dwie *osoby*czyli Emanuel -szef i jego synek Mikołaj!a na giełdzie w niedziele to ich na lewo bez umowy pomagierzy!także co tu wiele gadać oni w dwójkę mają klientów za nic ich stosunek do klienta porażka totalna to co tu gdybac jaki Emanuel jest jako pracodawca ?ogólnie cała ta firemka to wielkie żenua!drogi PRYSZCZATY MIKOŁAJU DOBRZE WIEDZIEĆ ŻE ZMIENIŁEŚ ORIENTACJE OD DZIŚ MÓWIĘ CI AGATO!SŁABY NUMEREK Z PISANIEM TYCH DOBRYCH KOMENTARZY TU!NIE PODSZYWAJ SIĘ POD ZADOWOLONYCH KLIENTÓW..........TO PAAAA AGATKO!????

Psze pani

Ten synalek nawet wysławiać się nie umie a co tu gadać o ortografii!Odbierając telefon mówi Psze pani zamiast proszę pani!a faktycznie zgadza się faflunić to oni potrafią pod nosem nie zrozumiale analfabeci a nie tapicerzy!koło firmy tapicerskiej nawet nie stali nigdy te ich graty mają tu i na fb opinie zawszawionych zapchlonych bubli!nie polecam odradzam stanowczo!

Paniusia

No i Emanuel nadal wydzwania pisze esemesy uważajcie i zacznijcie się bać bo jego telefon odbiera jego własna ukochana teściowa!fafluni do telefonu ale u nich to rodzinne bo to poznańskie pyry są!

Markus

Haha w leb dostal i dostanie jeszcze troszke czasu juz nie dlugo przy ludziach zeby im wyleca.

@Markus

Hahahaha hahahahahaha hahahahaha hahahahahahahahaha no tak bo ludzie się w końcu porządnie wkur.......i będzie lincz bo ile można ?tak by się przydało zmówic wszystkich poszkodowanych przez tą firmę i tych dwóch pajaców i ich grupowo odwiedzić na giełdzie bilety na ten cyrk bezpłatne-bezcenne!

Paniusia

Ty Kuczyk jeden z drugim jak nie przestaniesz wypisywać na mój numer prywatny i wydzwaniac to ci przypomne jak żeś z zabandarzowanym łbem chodził!i kryłes się z tym pod czapeczką która ci uciskala na tą resztke zwoi !Tak drodzy czytający Emilek najwyraźniej kiedyś tak się komuś naraził że na bydgoskiej giełdzie paradowal z bandarzem na łbie!i nie strasz wszystkich prawnikiem bo ty takiej osoby nie masz bo cię nie stać było by na niego!i nie pisz i nie dzwoń do mnie bo znowu będziesz płakał i zgrzytal resztkami uzębienia że TWOJA STARA Z TOBĄ NIE GADA!CZY WIESZ JAK SYCZY WĄŻ?SSSSSSSPIER.............!

Arek

Na stronach Pobiedzisk na grupach opisujcie tez te gady ciapate i pryszczatego bachora kijem od mieszania kupy robionego Mikolaja Kuczyka zasranca. Grupy pobiedzisk na fejsie sa tam zniszczyc jak szczury ich.

Kolejny oszukany

Witam wszystkich przyszłych oszukanych klientów tej firmy Kuczyk Emanuel Hand Trans - Pobiedziska i firmy 'kuczyk Ewa Meblex ' - Pobiedziska Bo w sumie Ci (usunięte przez administratora) nie podają dokładnie nazwy firmy. Zakup w tej firmie był moim największym błędem jaki w życiu zrobiłem , błędem było po prostu nie sprawdzenie firmy w Internecie przed zakupem. Jeśli czytasz to a jeszcze nie podpisałeś umowy to przestrzegam POD ŻADNYM POZOREM NIE KUPUJ NIC W TEJ FIRMIE. Syn właściciela -MIKOŁAJ KUCZYK największy kłamca jakiego znam ojciec zresztą tak samo. Jakbym miał tu pisać wszystkie ich teksty i kłamstwa to spędził bym na tym chyba z godzinę. W skrócie - miały być poduszki w innych kolorach i profilowane a dostałem zwykłe. Sofa miała mieć boki skrzyni na sklejce jest na desce, zszywki tak powbijane od spodu, ze wychodzą wszystkie do skrzyni, nogi krzywo przykręcone i wiele, wiele innej fuszerki długo by pisać. Przez telefon wciąż kłamią - teksty typu nie mogą rozmawiać bo są na spotkaniu o materiały -śmiechu warte. Chciałem złożyć sprawę do sądu ale jednak brak czasu. Nauczyłem się żeby sprawdzać ZAWSZE przed zakupem firmę w Internecie. NIE POLECAM!!!

Magda
@Kolejny oszukany

Polecam przeczytać tu poniżej komentarz rozwózki mebli w sobotę w tym kom.sama prawda o nich!Syneczek nie wygodne tu komentarze jak i na różnych grupach na fb usuwa!osobiście dziwie się że jeszcze tej pseudo firemki nie pogonił z tej bydgoskiej giełdy chemik!również nie polecam!

Hahaha
@Magda

Synuś pryszczaty zaraz tu zacznie pisać pozytywne komentarze udając zadowolonych klientów hahahaha ale wszyscy wiemy że oni zadowolonych klientów nie mieli i mieć nie będą bo to papudroki są!Udają wielkich pseudo tapicerów od siedmiu boleści!na fb mają strone meble tapicerowane pob a profil na fb tego pryszczola zakłamanego to Mikołaj Kuczyk .W Bydgoszczy stoją z tymi swoimi gratami na bydgoskiej giełdzie chemik obok stoiska z dywanami chyba że z strachu zmienili miejsce na giełdzie żeby ich ludzie nie rozpoznali tatuś ma na swoim miejscu na placu za plecami duży samochód opisany z adresem firemki ul.Boczna35 a pryszczol z reguły stoi na przeciw tatusia i kozaczy wielkiego znawce tapicerki żenada!!!

Arek

Rozbawiona to oni pisza te pluskwy kuczyki. Pryszczolu kuczyk ale jestes rozbawiona ty sam nie wiesz juz czy jestes kobieta czy facetem cieciu. Zniszczymy was w internecie. Juz jestescie spaleni tam wy szmotki. Biedaki co na innch chca sie wybic. Kurrrrrrrr w stodole meble robic smiech na sali. Haha wy pluskwy gnidy gady smiecie.

suchy kowal
@Arek

ty prosty prymitywny człowieczku o poziomie inteligencji ponizej dna. Odpowiesz za wszystko ze swoja taką sama paniusią. Cwaniacy tylko w internecie, pokazujący swoja nieudolność i co najwazniejsze bezradność hahahahahah żałosny niższy sort hahahahah

kowal fr@jer
@Arek

hahahahahahahahahahah

Dzigi
@suchy kowal

Ooooooo Mikołajek dał głos hał hał hał hał nie szczekaj tyle kundlu pryszczaty przecież każdy wie że te odpowiedzi to ty pryszczol z Pobiedzisk piszesz!Mikolaj Kuczyk to pryszczaty kondon z Pobiedzisk który udaje tapicera od7boleści żenada zainwestuj w tonik na te pryszcze

Adrian
@Dzigi

Dajesz głos to ty na śluzowej (usunięte przez administratora) idjotko pryszcze to ty masz na tej swojej Pip.. ty bamberko nie umiesz przeżyć ze ktoś cię zlał

sushi
@Dzigi

Dzigi to Arek smierdzi nim na kilometry. Lepiej byc kundlem niz jeleniem i rogaczem jak ty, lepiej miec pryszcze na twarzy niz w kroku jak ty rogaczu hahahahahahah tylko na tyle cie stac??? hahahahahahah

ROZWÓZKI MEBLI CO SOBOTĘ
@Adrian

Myślałeś że ja nie czytam tu o was ?fajnie cieszy mnie to że jadą tu po was jak po szmatach !chcesz wojny za używanie mojego adresu ulicy to będziesz miał i dopiero teraz po tym co tu teraz napisze dopiero pojdziecie z torbami-Jestem osobą która co sobotę jeździła z Emanuelem (właściciel)i syneczkiem pryszczatym Mikołajkiem i rozwozilam po klientach te ich pożal się Coś co nazywają meblami.Podczas jazdy klienci z którymi byli umowieni na daną godz.że dostarczą meble zniecierpliwieni dzwonili jak i do jednego i drugiego na tel.gdzie ci oboje udawali i do telefonu sciemniali ludzi że są pracownikami firmy że5 min.będą a wcale nie docierali do tego klienta na czas jak obiecywali.Mało tego jeżeli klienta w domu okazywało się że np.poduszki są nie te co miały być przy zamówieniu obiecywali temu klientowi że za tydzień lub w tygodniu podwiozą i wymienią!po czym wychodzą od takiego klienta krytykują obrabiają tyłki jak ten klient ma domu nasmiewają się między sobą z takiego klienta w głos!Wiadome jest to że do żadnej podmiany na taki kolor czy produkt jaki klient chciał nigdy nie dochodzi pustymi słowami zamykają tylko klientom buzie.Kolejna rzecz której się dopuszczają to to jak na samochodzie na tzw.pace auta obchodzą się z towarem-szurają nim na lewo i prawo a gdy dochodzi do zachaczenia materiału uszkodzenia naddarcia to mają w pogotowiu pisaki typu Markery którymi kamuflują usterke.Zaciągnięte nitki w materiale kanapy lub sofy itp.przypalają zapalniczką.Jak wnoszą dany mebel do klienta do domu czy mieszkania to nie uważają nic ostrożnie tylko byle szybko byle jak byle odwalic ,zwalić klientowi skasować kase za ten niby mebel nie koniecznie wystawić kwita bo tłumaczą że nie są watowcami ale pobierają i wołają kase od ludzi dodatkowo za wniesienie strasząc że jak nie będzie dopłaty to zostawią mebel klientowi pod chmurką!ich poziom kultury pozostawia wiele do życzenia!zero szacunku do osób starszych i wiekowych.!Kantują ludzi na każdym kroku jak tylko się da! Potrafią po wyjściu od klienta któremu wnieśli łózko skwitowac stwierdzeniem-cytuje-ale będzie (usunięte przez administratora) dziś na tym łózku!i reakcja na to powiedzenie śmiech oboje a przypominam że jako szef i syn szefa powinni godnie reprezentowac swoją firmę powinno im zależeć na dobrym zdaniu o nich i firmie!Ja juz im kiedys powiedzialam że są kowalami własnego losu i przy takich złych opiniach jakie oni mają powinni klientom wchodzić w d.....bez mydła ale ich motto firmowe to oszukiwac ludzi i na nich się wzbogacać!Każdy klient jest przez nich obgadany z góry na dół i wysmiany jak to dali rade go wycykac!DRODZY PAŃSTWO NIE POLECAM ODRADZAM!A DO CIEBIE EMILKU DROGI KIERUJE NASTĘPUJĄCE SŁOWA-ZAPRZESTAN PISAĆ I DZWONIC DO MNIE Z SWOIM SYNKIEM O ROZNYCH GODZINACH I WYPISYWAC BZDURNE OBELGI GROŹBY MI ZA TO ŻE NA FB ZABIERAM GŁOS PRAWDY O WAS BO JAK MNIE SOLIDNIE WKUR......TO TE ESEMESY UPUBLICZNIE I BĘDZIE POST GONIŁ POST O WAS! NIE RUSZAJ MOJEJ OSOBY BO ZNOWU BĘDZIESZ MIAŁ PEŁNE PORY OBAW ŻE BĘDĄC NA BYDGOSKIEJ GIEŁDZIE NA ZAKUPACH JA ŻE CI PRZYJDĘ I ZROBIĘ AWANTURĘ NA PLACU NA KTÓRYM SPRZEDAJESZ Z TATUSIEM TE GRATY NIE MAM TWOJEGO POZIOMU BURAKU CHOCIAŻ NIE POWIEM PRZYDAŁO BY SIĘ WAM KONKURENCJA ZACIERAŁA BY RĘCE Z RADOŚCI!

Xd Xd
@ROZWÓZKI MEBLI CO SOBOTĘ

Aha i wogole dla nich dwóch i tych wszystkich pomagierów niedzielnych z giełdy co im pomagają na giełdzie bydgoskiej co niedziele handlować tymi gratami liczy się tylko jedno-siedzą na tych swoich mebelkach i urządzają sobie kasting każdą przechodzacą kobietę oceniają z góry na dół komentując w jednoznaczny wiadomy sposób!Stary ciągle gada o jednym a jego prawiczkowaty synek mając przykład z góry próbuje staremu dorównać!żenada!u nich tylko jedno im głowie a jak o wszystkim dowiaduje się żona Emanuela o ich poczynaniach w Bydgoszczy wtedy jest płacz i lament na darmo od dłuższego czasu żonka jest z nimi co niedziele na giełdzie i ich pilnuje i patrzy im na ręce!Tak zachowuje się kobieta która nie ma za grosz zaufania do swojego męża hahahaha wstyd żenada!po tych wszystkich komentarzach jesteście posmiewiskiem dla konkurencji,klientów i wogóle aha Mikołajku klient piszemy klient nie klijent hahahahaha słownik niech ci rodzice kupią bo powielasz ten błąd stale !

@suchy kowal

Dawaj dawaj zasrancu kuczyk moze kucyk hehe odpowiem za wszystko smieszny jestes gadzie jeden. Smieja sie z was wszedzie pluskwo wszo jedna. Cwaniaczek w necie tylko jestes. Jak bym mial taki pysk jak ty to bym na nim siadal hahaha

Zostaw merytoryczną opinię o Pelczar Kuczyk Emanuel Hand Trans - Pobiedziska

Pelczar Kuczyk Emanuel Hand Trans
3.2/5 Na podstawie 105 ocen.
  • Boczna 37
    62-010 Pobiedziska