Opinie o Pelczar Kuczyk Emanuel Hand Trans w Pobiedziska

Pelczar Kuczyk Emanuel Hand Trans
counter
3 104 341 5 1
Zancia140873

Banda. Ludzie przywożący tapczan bezczelni.wspomne jeden z nich pod dużym wpływem alkoholu.udajacy szefa. A tapczan skręcony na odpierdziel pozostawiony na mojej posesji na błocie. Żenada. Kontakt z kierownikiem. Niema

Pytanie Nowy wpis

Jakie godziny pracy przyjęte są w firmie Pelczar Kuczyk Emanuel Hand Trans?

Iwona Nowy wpis
Klient
@Pytanie

Powiedzieli mi że do 22.00. Dziś dzwoniłam o 9.00 to już byli

Gustaw Nowy wpis

Przestaliście korzystać z forum dla pracowników bo jest tego jakiś powód?

Wkurzony

Jestem za! Jak się skontaktujemy ze sobą? Jakiś neutralny adres mailowy?

Dorota

Mój adres mailowy: dorota.krajniak@onet.pl

Wnerwiony
@Wkurzony

Witam ja również zostałem (usunięte przez administratora) przez tą firmę, jeśli mają państwo ochotę proszę podać jakiegoś meila skontaktujemy się i odpowiednio zajmiemy si\e tymi oszustami.

@Wnerwiony

Witamy w klubie. :-((( meblegielda@gmail.com

Tak1Nie1
Edward
@Wkurzony

Wszyscy macie problem z naprawą gwarancyjną? Z firmą nie ma kontaktu, czy jak to wygląda?

Andrzej
@Edward

Kontakt jako taki ale jest. Problem w tym, że mówią wszystko co klient chce usłyszeć, umawiają się na terminy i.....nie pojawiają się.Człowiek chciałby mieć towar za jaki zapłacił.Wiadomo, usterki się zdarzają wszystkim ale to, że kupiłem meble na giełdzie taniej, nie oznacza, iż mogą być wadliwe?! Po drugie nie wystawiają ani paragonu ani faktury,! A to już raczej przestępstwo karno-skarbowe tylko klient nie ma jak reklamować towaru! Zostaje powiadomienie US w Poznaniu.

Iwona Nowy wpis
Klient
 Problem
@Edward

Witam. Minął rok a sytuacja ta sama. Od sierpnia walczę o to aby naprawili mi w ramach gwarancji siedzisko kanapy. Wiele weekendów przesiedzianych w domu bo mieli przyjechać. Wiele telefonów z tłumaczeniami dlaczego nie byli. Wczoraj czyli 18.10.2020 odebrali wreszcie tę część. Miałam wczoraj i dzisiaj dzwonić w celu umówienia się na konkretny termin odwiezienia naprawionej części i dziś telefon głuchy - nikt nie odbiera.... Będę próbować jutro... Mój mail: iwonka_kawa@wp.pl

Kasia

Nigdy w życiu nie zamawiajcie żadnych kanap od nich! Fuszerka totalna. A Pan przyjeżdża pod wpływem alkoholu

09.06.2019r.kupilam narożnik..
@Kasia

Witam zgadza się jeden pan pod wpływem alkoholu drugi starszy i próbowali mnie naciągnąć .Ogolnie meble ładny ale co do wykończenia mam zastrzeżenia. Drugi raz już nie kupię niczego z tej firmy.Pozdrawiam.

TakNie

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Listopadzie 2019r.

Zancia140873

Kamil
@Zancia140873

Witam, też kupiłem bubel na giełdzie, chciałbym tylko zweryfikować czy to Ci sami ludzie, o których tu mowa: na umowie mam napisane adres Letnisko Leśne 38, gość jeden młody ok 30stki, drugi starszy - wożą meble i stoją na giełdzie w Bydgoszczy. Jeśli ktoś byłby w stanie odpowiedzieć l, będę bardzo wdzięczny.

@Kamil

Niestety to oni

Helena
@Kasia

Ty też zamawiałaś meble w Pelczar? Też masz negatywne doświadczenia? Widzę sporo niepochlebnych opinii na forum. Daj znać, jak było w Twoim przypadku.

Andrzej

Dokładnie tak........ Niestety

TakNie
Użytkownicy czekają na odpowiedź 287 dni.

Wziąłeś udział w rekrutacji? Daj znać, jak wyglądał ten proces.

Ewulec

Dołączam także swoją negatywną opinię, banda oszustów!!! Nie wystawiają dowodów zakupu. Po wpłaceniu zaliczki otrzymaliśmy świstek potwierdzający wpłatę, na którym nawet nie znajdował się NIP firmy. Natomiast po przywiezieniu narożnika tylko wyciągają łapę po pieniądze i nie otrzymaliśmy żadnego dowodu zakupu. Kolejna sprawa, to otrzymaliśmy narożnik z niekompletnym elementem i cały czas nas zwodzą, że go dostarczą, mąż nawet udał się na giełdę, to stwierdzili, że element jest gotowy i kolega po niego pojechał i dzisiaj dostarczą nam na pewno do domu. Kolejna ściema i robienie z nas idiotów, nic nie otrzymaliśmy. Na pewno nie zostawię tak tej sprawy.... Jestem pod wrażeniem, że takie firmy w ogóle istnieją, trzeba ostrzec innych ludzi na giełdzie, zrobić jakieś przedstawienie dla szanownych panów.

@Ewulec

Jestem chętny na przedstawienie.Własnie zrobili mnie w konia. Narożnik zrobiony na odpierdziel, twierdzą , że poprawią i ....trzy dni do mnie idą. Podczas kontaktów telefonicznych zapewniali, że zaraz jadą albo już jadą. Niestety trafiła kosa na kamień i nie zdają sobie sprawy z kim poszli na udry???? I to jedno mnie cieszy. Tak więc jeśli nadal chcesz zrobić im przedstawienie to się piszę na to, zanim znikną w czeluściach machiny urzędniczej ????????????????. Daj znać.

Agata
@Wkurzony

Rozumiem, że swoje wpisy dodajecie z perspektywy osób które skorzystały z usług Hand Trans. Jeśli sytuacja z jaką mieliście do czynienia wyjaśni się, będę wdzięczna jeśli zaktualizujecie swoje wpisy. Jest tu może ktoś z pracowników firmy? Mam parę pytań.

Darek
@Wkurzony

Witam to samo mnie spotkało czekałem cały weekend i nic zgłosiłem nawet do Rzecznika Paw Konsumenta ale muszę mieć dokładny adres bo nawet na umowie nie umieli wpisać jeżeli ktoś ma to to bardzo proszę o podanie bo i tak mu nieodpuszcze

@Darek

Żal mi gości, uważają się za profesjonalistów i rzetelnych a jak jest naprawdę to MY możemy coś w tej kwestii powiedzieć. Ja osobiście nie mam zamiaru z nimi już walczyć, zrobi to za mnie I US w Poznaniu.

Kama
@Wkurzony

Witam czy udalo sie Panu cos zalatwic? Mamy ten sam problem....

@Kama

Ja po wielu prośbach w końcu pojechałam na giełdę.... stałam i odstraszałam klientów. Każdego jednego ostrzegałem jacy to (usunięte przez administratora) Na początku grozili policją, a później przyjechali po kanapę i ją naprawili! Trzeba z nimi bez skrupułów bo inaczej człowiek nic nie załatwi.

@Kama

Mi nie ale podobno są szczęśliwcy, którym się udało.

TakNie
Użytkownicy czekają na odpowiedź 388 dni.

Czy w Pelczar Kuczyk Emanuel Hand Trans są szkolenia zewnętrzne?

mala

Oszusci nic dodac nic ujac

Tak7Nie1

Agata
@mala

Każdy może mieć różne doświadczenia i odczucia związane z firmą Pelczar Kuczyk Emanuel Hand Trans. Jednak na forum obowiązuje nas przestrzeganie regulaminu, który akceptujesz przed dodaniem komentarza. Zapoznaj się z nim: https://www.gowork.pl/regulamin i pamiętaj, że obrażanie innych na forum jest niezgodne z jego postanowieniami. A może dodatkowo zechcesz rozwinąć swój wpis i przybliżyć nam chociaż niektóre aspekty pracy w tym miejscu?

@mala

Zwykli (usunięte przez administratora) wykonanie masakryczne, po kilku miesiącach wszystko się rozpada. Oczywiście zwodzenie klienta, robienie z ludzi (usunięte przez administratora) Aż udaliśmy się na giełdę poodstraszać im klientów i jeszcze tego samego dnia zabrali ten (usunięte przez administratora) od nas! Ciekawe co zostanie zrobione?! Poinformuje jak kanapa wróci ;-) NIE POLECAM!!!!

buźka
@Agata

A oni olewając klientów są bezprawni, a wy nam grozicie ich prawam. Jesteście tacy sami jak oni.

Hubercisko

Banda oszustów i krętaczy, przywieźli wadliwy towar Obiecali naprawę i faktycznie to dowieźli po półtora miesiąca Ale w jeszcze gorszym stanie Nie polecam Jeśli ktoś z poszkodowanych chciałby numer prywatny do "fachowca" żeby wyjaśnić sprawę to proszę: 696213009

oszukany_bdg

(usunięte przez administratora) jak zapłacisz za przywieziony bubel to przepadają i nie odbierają telefonów łajzy. Zobaczymy czy na miejscu (giełda, Bydgoszcz) też będą cwaniakować i ściemniać. Nic od nich nie kupujcie!!! strona fb oszustów: https://www.facebook.com/kuczykowo2/ strona fb oszusta który przywiezie Wam bubel i zapadnie się pod ziemię: https://www.facebook.com/kuczykow Bandę oszustów zgłosiłem do Urzędu Skarbowego za transakcję bez paragonu. Niestety naprawienia bubla już pewnie nie wyegzekwuję, dlatego jeszcze raz: Nic nie kupujcie od tych(usunięte przez administratora)

Bolo

To pracownicze forum więc klienci powinni zwracać uwagę gdzie wysyłają swoje uwagi!

Joanna

Banda oszustów. Narożnik po złożeniu masakra. Po wysłaniu zdjęć twierdzą że moje krzywo jest prosto. Pomimo próśb moich a ich obietnic że przyjadą i to zrobią zero reakcji z ich strony. Nikomu nie polecam tej niby firmy!!!

wyrolowany

To jest nie uczciwa nie rzetelna firma banda oszustów naciagaczy i (usunięte przez administratora) na giełdzie obok chemika , zrezygnowałem z zamowionego naroznika rzekomy wlaściel pan Emanuel nie chce zwrocic zadatku wplaconego, termin wielkortnie byl przeciagany trudnosci w dodzwonieniu sie a jak sie udalo skontaktowac z kims to byłem zwodzony spisana umowa to tylko świstek papieru bez danych wykonawcy usługi także NIE POLECAM (usunięte przez administratora)

Tak6Nie
zuza

Czy to jest jedna i ta sama osoba? Producent mebli LETNISKO LESNE 38 62-010 Zamówiłam sofę na początku października mija 3 tydzień i cisza. Dodzwoniłam się pod podany nr i odesłano mnie pod inny po połączeniu Pan łaskawie powiedział że sofa będzie w ten weekend(giełda w Bydgoszczy) .

Ocena

Ktoś chce zgłosić ich proszę Mam informacje Moje sugestie dla Pelczar Kuczyk Emanuel Hand Trans: Nie polecam

Tak9Nie
Wasz ulubiony klient

Agatka zamknęła się?Pelczar-Kuczyk też uuuuuu nudy a tak tu wesoło było!Emanuel Mikołajek dajcie głos bo smutno tu bez waszych zenujących wypowiedzi

Tak15Nie
@Wasz ulubiony klient

To jest firma oszustów podawają idne imiona a telefony to nie wiadomo do kogo nalezą uwazajcie na firmę meblex z pobiedziska

Tak6Nie1

@Wasz ulubiony klient

To oszusci nie kupować u nich

zlosnica83

chciałabym znać opinię o meblach które robią (nie interesują mnie pyskówki i czytanie kto z kim i dlaczego). mam zamiar zamówić i interesuje mnie tylko jakość wykonania

Prosto z Pobiedzisk
@zlosnica83

NIE POLECAM!!!JAKOŚĆ WYKONANIA?PONIŻEJ0!!!!DNOOOOOOOOO TOTALNE!!!PROSZĘ POCZYTAĆ PONIŻSZE KOMENTARZE BĘDZIE WIADOMO WSZYSTKO NA TEMAT TYLE OPINI NEGATYW.NIE BIORĄ SIĘ Z PALCA!!!JA NIE POLECAM-ODRADZAM CHYBA ŻE CHCESZ STRACIĆ KUPĘ NERWÓW .POZDRAWIAM

Tak8Nie

Arek
@zlosnica83

Powodzenia kupna u tych szmat.

Tak6Nie

Klaudia

Dzień dobry, czy ktoś posiada nr komórki do właściciela firmy? I nie chodzi mi tutaj o Pana Mikołaja. Wszystkim kto chciałby zakupić co kolwiek z tej firmy odradzam!

Tak19Nie

@Klaudia

Jego ojciec Emanuel to tez taki sam gej, jak Mikołajek bez jajek. Poślij na pedałow donos do skarbówki.

Tak12Nie1

Xd Xd
@Klaudia

Phi hahaha pana Mikołaja hahaha na miano pana trzeba sobie zasłużyć na pana to trzeba mieć pieniądze i WYGLĄD!?A MIKOŁAJEK BEZ JAJEK NIE MA ANI JEDNEGO ANI DRUGIEGO!!!

Tak10Nie

Xd Xd
@Klaudia

Numer zmienili bo się dużo ludziom narazili!!!!i uważajcie ludzie bo Emanuel i MIKOŁAJEK będą was straszyć urojonym adwokatem który nie istnieje i policją!!!

Tak11Nie

Daniel
@prosto_z_Pobiedzisk

Prosto z Pobiedzisk uważaj bo cię dojedzie emilka urojony adwokat bo oni straszą adwokatem policją a nawet tym że mają kumpli w różnych klubach sportowych straszą kibolami ah strach się bać!oni sami nawazyli sobie piwa i teraz trzeba im Dac to piwo wyrzłopac!pozadzierali z ludzmi i myślą że zmiany numerów im coś dadzą?żenada!jechać z Poznańską dziczą!

Tak7Nie

@Daniel

Mikopedałek swego czasu sam twierdził, że jest prawnikiem i kibolem.

xxxxxxxxxx
@prosto_z_Pobiedzisk

Noooo to ich nudna już jedna i ta sama śpiewka niech w końcu zmienią oboje płytę bo ta już jest nudna poznańskie-pobiedziskowe cwaniaczki oni już chyba bardziej to nie dadzą rady się pogrążyć niż już są pogrążeni!!!żenada tyle co oni mają w ludziach i klientach wrogów to tyle samo Miki ma pryszczy na ryju i dupie!!!sami są kowalami swojego losu a potem jak przyjdzie co do czego to galoty pełne i straszenie policją i adwokatem i kibolami ale z strachu zmiana numeru tel.ŻAL.PL.MIKOŁAJEK BEZ JAJEK NIECH SIĘ WEŹMIE DO NAUKI BO CYMBAŁ Z NIEGO JAKICH MAŁO WIELE!

@xxxxxxxxxx

(usunięte przez administratora) mają. Mikołajka bito w budzie i co tydzień zaliczał wodnika-szuwarka w męskim sraczu.

Niezadowolony klient
@Klaudia

Gdybyś chciała założyć sprawę na drodze prawnej - pisz thekrzesik@gmail.com

Hahaha
@prosto_z_Pobiedzisk

????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????

Lol
@prosto_z_Pobiedzisk

Czyli jest wytłumaczenie na tą podtwarz jego hehehe niech mu będzie wybaczone a czy można poprosić o bis ?musiało to fajnie wyglądać

@Klaudia

To sa oszusci nie kupujcie nic odnich

Olo
@Czak

P O T W I E R D Z A M !!!!!

Zostaw merytoryczną opinię o Pelczar Kuczyk Emanuel Hand Trans - Pobiedziska

Pelczar Kuczyk Emanuel Hand Trans