Alwes Meble Tapicerowane

Swarzędz

Opinie o Alwes Meble Tapicerowane

otto

Ulubione słowo "prezesa" - dociążyć...

tapicer

Dają zarobić? Od kilku miesięcy zarabiam coraz mniej!!! Ten komentarz to chyba Prezes pisał:). Do urlopu i trzeba uciekać!!!!

...

Tak jak pisze, w tym miesiącu też na wypłatę nie mamy co liczyć w terminie...

nie polecam

Witam, jak widać ktoś porobił czystki w komentarzach... Tylko pytania zostały... nic się nie zmieniło, monitoring, monitoring, monitoring i jeszcze raz brak poszanowania dla pracowników... Znów wypłaty nie na czas...

Katarzyna

Jeśli jest ktoś zainteresowany pracą tapicera, zapraszam do kontaktu. Atrakcyjne warunki, umowa o pracę. Zapraszam do kontaktu: 515-066-652

ZEUS

Witam Skąd wiecie jak tu jest skoro tutaj nie pracujecie, firma daje możliwość zarobienia w dobrej atmosferze, więc czego chcecie jeszcze?

czyli jak

To sam wystawiasz umowę?????? Nie rozumiem na czym to polega? Masz własną działalność - czyli samozatrudnienie? Czy jak? No bo, że podatek płacisz jako pracownik to normalne. Masz to chyba wykazane w PIT. Pracujesz tam nadal? I to są aktualne wiadomości? Pracowałeś/łaś jako tapicer czy krawcowa?

krawcowa

nadal poszukują krawcowych i tapicerów. czy ktoś może wie czy sytuacja się zmieniła? i jak wygląda praca, czy jedna krawcowa szyje jeden rodzaj, czy uczy się i rozwija szyjąc wszystko. praca w akordzie czy godzinowa? pooooozdrawiam i czekam na wieści

oko

Dzięki za opinie, szukam dalej (zniesmaczony ponieważ myślałem ze alwes to porzadna i rzetelna firma.

Ciekawy

Witam, Nadal jest tak źle ? Proszę o przedstawienie aktualnej sytuacji oraz podanie na jakim szczeblu pracowałeś ?

A można prosić o napisanie czegoś więcej o tej firmnie??

Zostaw opinię o Alwes Meble Tapicerowane - Swarzędz

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Alwes Meble Tapicerowane