Fajer Firma Budowlano-Handlowo-Usługowa Jan Guziec

Dębica

Opinie o Fajer Firma Budowlano-Handlowo-Usługowa Jan Guziec

Krzysztof

praca w porządku ja nic złego i żadnej fuszerki w robocie nie zauważyłem a mam doświadczenie w budowlance wiec mogę z czystym sumieniem polecić prace. Szef jak to szef lekko nie ma wiec i gorsze dni się zdarzają trzeba po prostu być człowiekiem a nie tak jak niektórzy tu wypisywać rzeczy wyssane z palca - u mnie z praca jest wszystko w porządku ;) Polecam

GOWORK.PL

witam z tego co wiem to gownarze pracujacy u tego pracodawcy niestety byli nie odpowiedzialni jeden nie chciał umowy i byl tylko na próbe bo mial jechac za granice drugi po mimo umowy kradł marmury, trzeci byl na czas probny i po upływie tego czasu wyjechał za granice czwarty majac umowe chodził kiedy chciał, jeszcze jeden przychodził pijany do pracy Boże ... umowa była proponowana zawsze! nikt nie chce miec problemów mając kogos na Czarno . bo wiekrzosc przychodzi z bezrobocia prosic o podpisanie karteczki ze sie nie nadaje do pracy.... beznadzieja. chyba Pracodawca zglaszajac do bezrobocia ze szuka pracownkika nie bedzie kazdemu podpisywał karteczki .. i pozniej wielkie wkurzenie bo wziął go do pracy i piasnie na go work takie rzeczy jakos zaden klient nie przyszedł ze bylo cos zle zrobione z szefa winy. Ludzie zastanówcie sie nad tym co piszecie bo naprawde komus bez pomyślunku możecie zrobic problem.

Ktos

Straszny oszust robi beznadziejnie krzywo i oszukuje nie polecam falszywy czlowiek zatko takich ludzi sie spotyka

Duszarz

Uwazajcie na niego robi fuszere pozniej winne zwala na pracownika i mu nie placi. Scenariusz od kilku lat ten sam

Zbigniew
@Duszarz 21.03.2016 10:44

hahahaha no proszę Cie.... jeśli ktoś pracuje a nie chleje po kątach wódę to dostaje wypłate ;) już jego problem jak pracuje!!!

Pawel

Nie polecam oferuje prace bez umowy i mota sie jesli sie pyta o pieniadze, nie polecam

Mateusz

Ja nie rozumiem ludzi co wypisują głupoty na drugiego czy naprawdę są tak w porządku wątpię, osobiście nie miałem żadnego problemu i z zatrudnieniem i z wypłatą

Anneta

Nie polecam, mąż pracował u tego Pana obiecał mu umowę i po miesiacu wmowil mu ze cos zle zrobil i mu nie zaplacil w dodatku pracowal na czarno bo ludzil go ze da mu umowe, oszust

Paweł

Ja pracowałem i byłem bardzo zadowolony super stawka jak na Polskę. wypłata na czas o zaliczkę mogłem prosić dużo wcześniej przed wypłata, niestety musiałem wyjechać za granice. Pozdrawiam

Piotr R.

zgadzam sie z "Zadowolonym" naprawdę Robocizna perfekcyjna kontakt bardzo dobry. Nie rozumiem ludzi którym miała by nie odpowiadać perfekcja właściciela. Pozdrawiam. Czas nie tracony. POLECAM !!!!!

zadowolony

w 100 % polecam. wielu moich znajomych którym robił kominki są bardzo zadowoleni. Naprawdę Polecam!!!! super wykonawstwo czytałem o firmie i istnieje pond 20 lat wiec na pewno nie jest fuszerka ;) Gratulacje za Perfekcje !!!!!!!!

John

Oatologia nie polecam oszust, klamca nie placi cwaniak odradzam bo stracicie tylko czas kominkow tez nie polecam bo fuszerka

Zostaw opinię o Fajer Firma Budowlano-Handlowo-Usługowa Jan Guziec - Dębica

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Fajer Firma Budowlano-Handlowo-Usługowa Jan Guziec