Monster-Elektronik Ryszard Poźniak

Kraków

Monster-Elektronik Ryszard Poźniak

Opinie o Monster-Elektronik Ryszard Poźniak

Pracodawco! Chcesz wiedzieć ile osób odwiedziło Twój profil?

Ponieważ pracodawca "bardzo oszczędza"a szczególnie na pracownikach to nie zatrudnia ich zbyt dużo i stąd mega duże kolejki. Jeżeli ktoś lubi orkę i chce pracować w [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] to Monster Elektronik jest idealnym miejscem! Tu nie istnieje coś takiego jak Kodeks Pracy - tu się pracuje 11h na dobę plus najlepiej każda sobota. W tym miejscu nie usłyszysz pochwał, słowa dziękuję od szefa. Jedyne na co możesz liczyć to: nic nie robisz, pierdzisz w stołek, to co robisz to dla mnie nie jest praca no i pracownikiem dnia, miesiąca i roku jest ZAWSZE SZEF!!! Szef wprowadza żelazne zasady gry - Nie ma podwyżek, nie ma premii, nie ma dodatków...nie ma niczego! Tu się tylko orze i jeżeli się chce zachować pracę to trzeba siedzieć cicho i potulnie wykonywać rozkazy szefa! NIE MOŻNA MIEĆ SWOJEGO ZDANIA - bo to jest karane. Współczuję klientom bo rozumiem ich niezadowolenie ale uwierzcie to nie jest wina pracowników! Panie pracujące w Monsterze są miłe i robią co mogą ale nie da się pracować za trzech i tyrać codziennie po 11h! Złota zasada- atmosferę i warunki w pracy ZAWSZE TWORZY SZEF!!!! Daję jedną gwiazdkę bo nie można żadnej albo najlepiej na minusie:) Aha.. w tym &quot [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] quot; nie ma pracy dla mężczyzn bo są zbyt silni, zbyt niezależni i prawdopodobnie nie daliby się tak traktować jak słabe kobiety:( Prościej sterroryzować kobietę niż mężczyznę. Z tego miejsca się albo zostaje wywalonym za własne zdanie albo samemu odchodzi bo nie można nerwowo wytrzymać szmacenia. Paniom pracującym u Pana Poźniaka życzę duuuużo asertywności i siły:)

NickyMinay
@Były pracownik 02.10.2017 22:34

na szczęście czasy się zmieniły i to pracownik decyduje warunki gry. na dzień dzisiejszy pojęcie " szef " jest tylko na poszyciu krocza. Jak to się mówi przyszła kryska na Matyska dla pseudobiznesmenów i mikrofilantropów.

Czy warto zainteresować się przedsiębiorstwem Monster-Elektronik Ryszard Poźniak jako pracodawcą?

Wiktor

Czy ta cisza na forum to efekt dobrej pracy? Podpowiedzcie coś , chciałbym tu pracować dlatego pytam.

Slawlak

Byłem w tym sklepie 4-5 razy. Zawsze kolejka 2-5 osób, idzie wolno ale co sie dziwić jak niektórzy kupują 10 pierdółek po 10 groszy. Generalnie jako klient daje za obsługę 6/10 za asortyment 9/10. Najlepiej zamówić przez internet, odpada problem kontaktu z obsługą.

Michał

Potrzeba co najmniej 4 osoby do obsługi kupujących. Zawsze, ale to zawsze muszę tam odstać co najmniej pół godziny!!! To jest nienormalne! Do tego wszystko trzeba wklepywać ręcznie do komputera a panie nie radzą sobie z szybkim pisaniem na klawiaturze.

Ktosia

Przyznam że szef daje zarobić i nie rozumię opinii iż "kasa żadna". Z tym się akurat nie zgodzę. I na tym koniec zalet. Można pracować, ale trzeba całkowicie wyłączyć myślenie, uodpornić się psychicznie albo jechać na jakiś prochach, inaczej gwarantowane problemy psychiczne. Aha, i jeszcze nie można być grzecznym dla klientów, bo za to się ląduje na dywaniku u szefa lub szefowej. Myślałam że takie coś jest możliwe tylko na komediach Barei z czasów komunizmu, ale to wszystko jest niestety prawdą i w tej firmie ma miejsce. Gdyby mi ktoś opowiedział to bym nie uwierzyła. Kierowniczka/szefowa, czyli ta niższa grubsza jak inni opisywali, to ma każdego klienta za wroga, w sumie nie tylko klienta, współpracownika też, po prostu każdego człowieka, nie wiem skąd u niej takie nastawienie, ale ta kobieta wymaga opieki psychiatry bądź psychologa i nie mówię tego złośliwie tylko szczerze jej życzę wyleczenia się z tego strasznego obłędu, a bez specjalisty to raczej się nie uda.

taki ktos

Hehe ten ostatni wpis to chyba pracownica napisala zeby cos umiescic pozytywnego bo tam to nic nie jest super. Nie przyjmuja zwrotow co jest niezgodne z obowuazujacym prawem. Te kobity to nie nadaja sie tam kompletnie, tam powinni byc mezczyzni znajacy sie na tym i majacy troche zycia w sobie bo te panie to chyba chcialyby isc juz na emeryture bo werwa jakos obslugi i entuzjazm to dawno w nich zgasl. A szef??? ....ze nikt jezcze nie zglosil do jakiejs inspekcji jak to wszystko jest prowadzone, jak ludzie sa zatrudnieni itp. Jedna wielka porazka.

Wyspiarka

Bardzo dobra obsługa. Sprawna. Najpierw zamówiłam pojemniki nie tej wielkości. Napisałam o anulowanie zamówienia. Na drugi dzień zostałam poinformowana o przyjęciu wycofania zgłoszenia zakupu. Od razu zamówiłam to co mnie interesowało i towar bezpiecznie zapakowany trafił do mnie w ciągu 2 dni. Super. Polecam.

ktoś

żenada na każdym kroku począwszy od obsługi, skończywszy na właścicielu!!!!!

olo

Witam.Każdemu kto będzie chciał tam pracować to powiem tylko tyle jeżeli wiesz co to jest obóz pracy to wiesz o czym piszę. Właściciel firmy zatrudnia same kobiety a to w jaki sposób się z nimi obchodzi jak traktuje to masakra. Typowy gbór bez rodziny który wyżywa się na kobietach. Praca po 12 godzin a jak nie chcesz pracować więcej jak 8 godzin to cię zajeżdzi. Naprawdę zanim podejmiesz próbę zatrudnienia się w tej firmie poszukaj innych opinii o tym obozie pracy. Mam nadzieję że kogoś przestrzegłem i pomogłem w podjęciu decyzji.

LightOfWinter

Minusy: - Zgadzam się z przedmówcą. Ta mała czarna pani jest tragiczna. Taka osoba nie powinna pracować w kontakcie z klientami. Robi łaskę że obsługuję i wygląda na pokrzywdzoną że musi coś sprzedać. - Strona internetowa sklepu też jest zbudowana fatalnie, brak przemyślenia i organizacji, brakuje też opisów. Plusy: Spory asortyment, konkurencyjne ceny, możliwość odbioru osobistego.

gosc

Z ta obsluga to racja. Panie robia wielka łaske ze wogole cos ci sprzedaja. Rzeczywiscie najbardziej nie mila ta niska-grubsza. Panie zatrzymaly sie na poprzedniej epoce. A teraz wesola scenka z jednej z ostanich moich wizyt: Klient podaje kartke z czyms co chce kupic, Pani sprzedawczyni z pytaniem: A jest? Klient: A to ja mam wiedziec czy pani? :) Na buzi Pani wyrzut i foch:) PS. sklep b.dobrze zaopatrzony.

Bogdan

Żenujący poziom obsługi telefonicznej..................ogólnie wielka łaska, że laski muszą pracować. Brak słów.

maniak55

macie wszyscy racje atmosferta tam jest beznadziejna i nie ma sie tu co dziwic Paniom jak pracuja same bez żadnego faceta znającego sie na rzeczy. Spory ruch, widac ze nie wyróbka, wszystko robia na raz i stad ogromny bałagan, ale to chyba nie nalezy zwalać winy na sprzedawców a na właściciela za ten cały bajzel. Bardzo fajna jest blondynka która sporadycznie obsługuje na sklepie.

krzysiek

witam. jesli chodzi o kompetencje pracownikow to praktycznie jej nie ma. zgadzam sie z poprzednikiem ze pracowal tam gosciu taki z broda ktory byl zorientowany i dobry w tym co robil. niestety nie widuje go od wiosny. widocznie nie wytrzymal atmosfery panujacej w tej firmie.

Rysiek

Spory wybór podzespołów lecz obsługa taka sobie. Panie chcialyby by wszyscy mieli ze soba liste z kodami. Najgorsza jest mała, gruba, czarna, nie dosc ze laske robi ze obsluguje to trzasnela mi kiedys drzwiami przed nosem minute po 17, tacy ludzie wogole nie powinni pracowac w handlu, a jechalem az z Proszowic. Pracował tam gosc ktoremu sie chcialo i bym kompetentny ale go ostatnio nie widuje w sklepie.

aaa

nie polecam tam pracowac, (usunięte przez administratora) kasa zadna, jak jestes wazelinierz to ok jak masz swoje zdanie to juz jestes bee, wlasciciel robi problemy ze wszystkim co tylko go dotyczy najlepiej radz sobie sam

Zostaw opinię o Monster-Elektronik Ryszard Poźniak - Kraków

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Monster-Elektronik Ryszard Poźniak