Ekorem Daniel Małecki

Rotmanka

Opinie o Ekorem Daniel Małecki

Klientka

Fachowe doradztwo, ekipa montażowa to fachowcy.

Sowunia

Jestem MEGA zadowolona z tej firmy , miły kontakt, profesjonalny montaż, dzrzwi dojechały przed czasem. Zamówiłam drzwi wewnętrzne i jest super :) Naprawdę polecam.

Ewelina

Solidna firma.jestem bardzo zadowolona z ekipy montujacej .miałam wiele problemów z innymi firmami a byłam bardzo miło zaskoczona ta firma. gorąco polecam

kora

Dla mnie tragedia nie można skontaktować się z P. Danielem , nie odbiera telefonów , rozmowa taka jakby wcale nie chciało mu się mówić , mówi że się odezwie , zadzwoni i nic masakra bo inaczej tego nie można nazwać NIE POLECAM TEJ FIRMY I USŁUG

fora

tragedia masakra katastrofa zwłaszcza Pan Damian brak kontaktu nie odbiera telefonów oszukuje

Karla

Zamówiłam bramę garażową i drzwi wejściowe.Solidny montaż, brygada godna polecenia, wrócę na pewno po drzwi wewnętrzne.Świetny kontakt.

julian

Drzwi przyjechały w terminie, sprawna ekipa, dobry kontakt ze sprzedawcą. Polecam.

Gata

Dla mnie koszmar firma to jakaś pomylka,zle mierza,nie odbiera facet tel nie jest slowny. Az krew zalewa jak ciagle cos zmysla a kase to krzyczy na wstepie

Iza

masakra ! Ostrzegam przed tą firmą . Nie dotrzymuje terminu . Próbuje wcisnąć nie zamówiony towar !

manieks

Tragedia- 4 miesiace od zamowienia do realizacji. Brak profesjonalizmu, trudny kontakt, nie dotrzymuje słowa, oszukuje.

Zostaw opinię o Ekorem Daniel Małecki - Rotmanka

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Ekorem Daniel Małecki