Birko Zakład Ceramiki

Kościerzyna

Opinie o Birko Zakład Ceramiki

Wera

Co za wyzysk i mobilng w tej firmie....szkoda w jakich warunkach pracują.A bałagan istny syf czy sanepid nie widzi...

Firma wyzyskujaca ludzi.szkalujaca wszystkich pracownikw obecnych i bylych organizuje impreze integracyjna - kregle co za zenada? Przymuszanie ludzi zeby przychodzli.ze niby taka super firma i atmosfera a potem obrabianie tylkow ludziom-poco takie zaklamanieLepiej dajcie ludziom godnie zarobic.Ja pracuje w tej firmie i moge sie wypowiedziec jak tam jest...strasznie, okropnie i ponizajaca...ladnie to tylko jat na zdjeciach w faceboku.Jak tylko znajde inna prace to z stamtad uciekam

AdamSanata

Witam raz jeszcze. W odpowiedzi na komentarz odnoszący się do mojej treści, chciałbym stwierdzić, że ja w przeciwieństwie do osoby powyżej podaję swoje dane. Jeśli się wypowiadam, to biorę za to odpowiedzialność. Najłatwiej jest krytykować, psuć, ale niestety nawyk anonimów w internecie nie jest niczym nowym. Najlepiej nie patrzeć na siebie w pierwszej kolejności, tylko z zazdrości besztać kogoś. Podobny wpis i komentarz jak powyżej poczyniłem przy mojej pierwszej transakcji z firmą i dalej jestem tego zdania, więc mam prawo się nim dzielić i nikt mi tego nie zabroni. Szacunek się wynosi z domu, widocznie autor posta powyżej nigdy nie miał z czymś takim styczności.. No trudno.

byly pracownik

Co moze wiedziec rzekomy Adam _choc wpis odbieram jako odwrocenie tematu odnosnie firmy .Jaki szanujacy odbiorca zajmuje sie skedzeniem wpisow-to nie naturalne.Napewno szefostwa coreczki lub udajacy pleyboja ziec wymyslili powyzszy wpis.Ludzie sa madrzy i rozrozniaja falszywe wpisy.Ludzie w tej firmie wykorzystywami sa ja murzyni* dodatkowo musza pracowac w nie ludzkich warunkach nie wspomne np. O pyleniu itd ludzie prosze o kontrole w tej firmie.jakby dostali kary finansowe to by sie obudzili

AdamSanata

Po raz któryś mam kontakt z firmą Birko i z sumienia chciałbym wystawić komentarz. Wszystkoie transakcje przebiegają bardzo sprawnie, szybko, miło, bezpiecznie, bezproblemowo, zgodnie z planem, zgodnie z logiką, zgodnie z ogólnie przyjętymi zasadami, zgodnie z Biblią, Koranem, Torą i komiksami "Kajko i Kokosz" Po prostu !! BARDZO POZYTYWNIE ODBIERAM FIRMĘ, POZDRAWIAM PRACOWNIKÓW, KTÓRZY WYTWARZAJĄ RĘCZNIE PRODUKTY, KTÓRE POTEM WIDZĘ NA SWOIM STOLE I PODZIWIAM. POLECAM

nina

Co za straszna firma oszukujaca ludzi .ktora dorabia sie na wyzysku ludzi. Produkcja w tej firmie odbywa sie jak w epoce kamienia kupanego.ludzie pracuja w warunkach strasznych a wlasciciele sobie remoncik w biurach porobili.wszedzie kamery pomontowane bo jak mowi caryca p.Irena wlascicielka ktora psychychicznie ludzi wykancza.wstretna baba ludzie to nie roby i okradaja dlategi kamery.kontrol w tej firmie i Bhp i z Zusu i ze Skarbowki.

Birko

Kiepskie zarobki i wyzysk, oszuści

abdsfsd

Wyzysk na okresie próbnym! Uwaga, zatrudniono mnie na okres próbny i przez 5 dni pracowałam za darmo! Tak samo postąpiono z resztą osób, które ze mną pracowały na okresie próbnym! Nawet honorowo mi nie potrafiono zapłacić za wykonaną pracę! Jest to nieuczciwa praktyka ze strony firmy, którą podejmują jak mają więcej zleceń i potrzebują darmowej siły roboczej! Firma nierzetelna z kiepską atmosferą! Nie polecam!!!!!

kopik

Wyzysk, praca na czarno, kłamliwe szefostwo, które obiecuje złote góry potem wypłacają po 900 zł za miesiąc pracy. byłem żałuje i radze omijać szerokim łukiem

koko

to nie czekaj tylko przedzwoń i umów się na ponowną rozmowę z szefostwem

anka*

Pracowałam w tej firmie i mogę powiedzieć, że nauczyłam się szanować pracę. Odeszłam do innej firmy, bo dawali mi złote góry, ale po niecałym tygodniu odeszłam i tak szukam do dziś. Mam małe dziecko i mogę powiedzieć, że chciałabym wrócić do ceramiki Birko. Praca jest stała i na miejscu (bez dodatkowych kosztów dojazdu do Gdańska jak w poprzedniej mojej pracy), w rewelacyjnych godzinach dla kobiet ( 8 h ), które mają rodziny. O 14.30 byłam w moim domku, po zakupach i gotowałam obiad dla reszty, która wracała po 17. Zadania były zróżnicowane a nie jak w Lubianie- przy taśmie przez 20 lat.. Dobrze wspominam!

Zostaw opinię o Birko Zakład Ceramiki - Kościerzyna

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Birko Zakład Ceramiki