Jol-Bud Usługi Budowlane Marcin Bochra

Dzierzgoń

Opinie o Jol-Bud Usługi Budowlane Marcin Bochra

Waldek

Witam. Czy w tej Firmie zatrudniają na umowę o pracę czy na czarno?

my
@Waldek 25.07.2017 20:53

tylko na umowę na czarno tam nie porobisz

Józef Chwalipieta

Wszyscy sobie chwalimy!

Zenek

Ja też sobie chwale.

Szukasz pracy?

Rafał

Polecam jest ok

magazynier

jestem magazynierem w firmie gdzie jol-bud jest podwykonawcą i znam tych ludzi, raczej sobie chwalą .

piotr

ja dziś na chorobowym a ZUS odprowadzony bo za lekarza nie płaciłem jest raczej dobrze

Jan

Składki do ZUS odprowadzają?

Brak słów.

" Danielko 2015-12-25 12:54:10 Kawał huja , kłamcy i reszta bez kométarza . Ludzi zostawić na święta bez środków . . . . Niech sam pracuje z tym naciągiem :) przy rybach .". Ten Danielko to dopiero musi być świnia. Takie paszkwile o naszym Prezesie pisać. Drugiego takiego jak nasz szef to ze świecą szukać.

Ooooo

A ja tak czytam i czytam i tak sobie myślę jacy ludzie to swinie

Tomek

Co niektórzy bzdury piszą ja długo pracuję i kasa się zawsze zgadza

Edzio

Zosia mile widziana

Zosia

To się chwali że pieniądze są na czas gdyż są to bardzo prestiżowe realizacje które pomogą w karierze, tylko nie wiem czy ciesielsko-zbrojarskiej pracy by u nich kobieta mogła robić i czy by mnie zaakceptowali na stanowisku majstra budowy pracownicy firmy . Przyjmują kobiety do pracy? Pozdrawiam.

cieśla

kasa na czas i to się chwali

Janek

Jest super jest super więc o co wam chodzi ... Kasy mi nie brakuje! Polecam.

iwan

też tam pracuje i nie narzekam

A kto tam pracuje?

tomek pracownik

dla tych co czytają ludzie nie wierzcie w te bzdury to wszystko wypisuje jedna lub dwie osoby które mają problem ze sobą a najczęściej ludzka zazdrość pracuję tam i wcale tak nie jest jak krytykują a najlepiej zapytać pracowników którzy tam pracują jest ok jak w każdej normalnej firmie i to na tyle

Uuuuuuu

Biznesmen z przypadku !!!!!!!

Stach

Tylko krytykować potrafią! Nie pytajcie co Pan Marcin może wam dać, zapytajcie co wy możecie zrobić dla Firmy!

ON

czytam te wszystkie opinie i powiem wam tak nie wiem co za idioci debile i alkoholicy tam jeszcze pracują przecież to nie jest firma ten cały jol bud tylko jakaś porażka tyle co on ludzi oszukał to nie macie włosów na głowie jak można pracować u takiego gościa trzeba być niezłym desperatem ostrzegam wszystkich przed panem Marcinem NIE PRACUJCIE TAM NAPRAWDĘ BO NA SAMO WEJŚCIE JESTEŚCIE OSZUKANI

Koscierzyna

Partactwo firmy JOL-BUD nie zna granic ci ludzie co tam pracują to banda alkoholików stal roznosi tych ludzi nie ci ludzie tą stal ta firma to jedno wielkie nie porozumienie

Danielko

zbrojarz

ludzie to świnie im nigdy nie dogodzisz a połowa znich co piszą te bzdury to pewnie w tej firmie nigdy nie pracowali

hwdm

a ja nie poleca,bo firma jest do dupy

Stachu

Tak to jest jak ze zwykłego chłopa robi się Pan. Bez komentarza.

Same prezesy się porobiły. Co jeden to lepszy. Sami o sobie tak piszą,bo myślą że jak robotnik to od razu nie wiadomo co . Nie polecam.

Stefan

to po rękach należy całować Pana Prezesa!!!

tomek

pracuję tam i jest ok

pracownik 02.08.2015r.

Wypłata jest zawsze do 10 dnia, każdego miesiąca!!!. Zazdrość i zawiść nie zna granic.

janek

po pierwsze w firmie jol bud pracują sami sprzątacze po drugie ten jego przydupas z wyłupiastymi oczami to prostak i gamon po trzecie sławek m robi tam tyle lat bo nie musi nic robic oprucz tego ze caly dzien w nosie dlubie nie polecam nikomu chyba ze ktos potrafi przeżyć za 50 zł przez cały tydzien pozdrawiam cieplutko

27.07.2015r.

Jak Borek popiera Pana Marcina to znaczy, że jest ok. Ludzie z zawiści i zazdrości wypisują głupoty na temat roboty. Robić im się leniom nie chce i dlatego piszą bzdury. Popieram tak jak Borek.

kierownik zamieszania

W ogóle nie wiem skąd wy ludzie bierzecie takie informacje. Ja tam pracuje i jakoś nie narzekam, Czemu Sławek M trzyma się tego syfu? Bo po prostu Marcin jest uczciwy, nie widzę w ogóle powodu by myśleć inaczej. Skoro właściciel w/w firmy jest takim oszustem to dlaczego pracownicy się trzymają grube miesiące ? Skoro byłby takim oszustem to ludzie by nie pracowali u niego czyż nie mam racji?

Stefan

Jak można sobie w Firmie Jol-Bud wyrobić stawkę i na ile (od 13 do 22 zł) ? Jak długo trzeba tam pracować? 3 miesiące?

borek

popieram jest ok

Pracuje od początku tego roku i jest w jak najlepszym porządku WYPŁATY na czas i przy każdej potrzebie jest ZALICZKA . Zatrudnienie zgodnie z umową legalne... A jak jakiś nierób i alkoholik jedzie na wczasy zamiast do pracy to później są skutki wystawiania takich opinii, i stawkę zawsze można sobie wyrobić większą. SUPER SZEF SUPER FIRMA POLECAM

gorgol

JOL-BUD + JOL-BUD JU te dwie firmy to jest pan marcin nie pracowac tam bo na samym poczatku jestescie oszukani pan marcin bierze 28 zł od osoby a ludziom płaci 12 zł to jest najlepsze porównanie jaki to jest oszust nie polecam tej firmy nikomu

jurek

ta firma jest nie wyplacalna praca na czarno wyplata raz na 3 miesiace radze wam nie pracowac tam szew ma pracownikow w czterech literach naprawde firma pomylka

nemo

Buahahahahahaha o jezu bo padne zaraz,firma krzak to delikatnie powiedziane,szkoda mi tylko slawka m,bo robilem z nim na wielu budowah i niewiem czemu tak sie tego syfu trzyma?

nie polecam płacenie smsami dziwnych zaliczek nigdy nie widziałem szefa szefa mama szefa handluje tytoniem a chłopaki dostają go w zaliczkach pracują za kilo tytoniu i sto zł zaliczki nie wypłacił mi pieniędzy odszedłem zero rejestracji żadnej umowy przepracowałem miesiąc pan marcin nawet się nie odezwał pracow się ałem za pośrednictwem jakiegoś tam kilusia z którm pan marcin kazał mi się kontaktować pużniej pan pan kiluś się zwinoł i zostałem bez pieniędzy taka praca u pana marcina wiele by pisać ale czy jest sens

karol

omijac z daleka firme jol bud firme hahahahahahahahahahaahah

bartek

ja również nie polecam

wojtek

nie polecam

do

niedługo powiesz że gruby rudy to też złodziej nie hajda

hajda

kaszana kolego,robiłem u nich to wiem co kaman

gniezno

najlepiej powiedzieć nie polecam ja dostałem wypłate na czas ale pracuję a nie zajmuje się plotami i nierobieniem nic tylko narzekaniem za ploty jeszcze nikt nie zaplacił panie sz i panie cy

sk

nie polecam(usunięte przez administratora)

ww

jak ktoś robi tak jak robi a nic nie robi tylko krzyczy o pieniądze to napewno nie zarobi dobra firma

nn

nie polecam(usunięte przez administratora)

stachu

ja tam nigdy nie pracowalem ale widzialem ludzi którzy tam pracują w trampkach dresach obdarci pijani wstyd ze taka firma w ogóle istnieje i ludzie caly czas narzekają boją sie odejść z tej firmy bo pewnie pieniędzy nie dostaną nie polecam nikomu

kazik

ta firma nie powinna w ogóle zatrudniać ludzi bo ludzie są traktowani jak bydło robota na czarno wypłata raz na dwa miesiace ciuchów nie dają narzędzi nie dają wszystko swoje trzeba mieć jednym slowem ta firma to nieporozumienie nnie polecam nikomu

Zostaw opinię o Jol-Bud Usługi Budowlane Marcin Bochra - Dzierzgoń

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Jol-Bud Usługi Budowlane Marcin Bochra