WBC Brygada102 Firma Usługowo-Handlowa

Kraków

Opinie o WBC Brygada102 Firma Usługowo-Handlowa

Kamil

Docieplali mój dom pod Krakowem. Ceny przystępne, czas realizacji się zgadzał, prace wykonane z należytą starannością. Polecam firmę Brygada 102

Jagoda

Bardzo dobrej jakości okna po przystępnej cenie. Polecam firmę oraz pracowników Brygady 102

Joanna

Tydzień temu skończyli wykańczać mi mieszkanie, jestem bardzo zadowolona, wszystko w terminie i dobrze wykonane.

Adam

Jeżeli jesteś fachowcem to polecam pracę w Brygadzie102. Pracuje u nich od 3 lat. Super atmosfera oraz dobre wynagrodzenie płatne co tydzień, zawsze w terminie. Pozdrawiam

Grzesiek

Kupowałem u nich okna, i puki co jestem zadowolony ;) oby tak dalej :D

Arkadiusz

Polecam tę firmę, remontowali mi cały dom ze stanu surowego. Ponadto wymieniałem u nich okna i drzwi. Dostałem mega rabat na wszystkie usługi, prace wykonywali z pełnym zaangażowaniem, bardzo dobrze potrafią doradzić klientowi co i jak. W moim przypadku skorzystanie z ich usług było strzałem w dziesiątke. Pozdrawiam

Krzysztof Hipp

Nie polecam tej firmy, ponieważ lekceważy ona klienta. W piątek 6 listopada zadzwoniłem do firmy, bo chciałem wymienić okna w mieszkaniu na nowe. Poprosiłem aby ich przedstawiciel przyjechał do mnie i wycenił zlecenie. Kosztuje to 60 złotych. Ponieważ nie było konkretnej osoby, więc pani obsługująca klientów powiedziała, że ich przedstawiciel zadzwoni i umówi się ze mną. Rzeczywiście zadzwonił i ustalilismy, że przyjedzie w poniedziałek o godzinie 20.00. Dzisiaj jest wtorkowy wieczór. Nikt się nie pojawił i nikt się ze mną nie skontaktował, tym bardziej nie przeprosił. No coż, żadna strata. Na rynku jest wiele solidnych firm i nikt nikomu łaski nie robi.

Mariusz Norczyk

To profesjonaliści w swojej dziedzinie. Wykonują swoje zadania terminowo i bardzo dokładnie. Są uczciwi i godni zaufania. Szczerze polecam

Damian Zasada

Firma wykonywała u mnie remont - kładzenie paneli, malowanie. Poradziła sobie świetnie z krzywymi ścianami, podłogami i różnymi zakamarkami w mieszkaniu z okresu "późny Gomółka". Jestem bardzo zadowolony z solidności, fachowości i uczciwości Brygady. POLECAM. Damian Zasada

Klientka

Brygada remontowała nasz przedpokój w lutym 2014 roku - jesteśmy bardzo zadowoleni z efektu. Zlecenie nie było proste - 25m2 tynku japońskiego z uwzględnieniem narożników słupka + malowanie. Prace zostały wykonane wyjątkowo starannie, z dużą dbałością o szczegóły (po wykonanym remoncie - zostały dodatkowo wyczyszczone lampki, ramki kontaktów, framugi nawet po poprzednich ekipach remontowych; praktycznie pozostało umycie podłogi i nie było śladu po remoncie). Pan Mariusz to specjalista - punktualny, terminowy (zgodnie z deklaracją 3 dni) - oceniamy na 5+ . Kolejne remonty z całą pewnością powierzymy Brygadzie 102. Polecam!

Agnieszka i Paweł Wilk

Z przykrością niestety stwierdzam, że nie ma fachowców takich jak pracownicy z firmy Brygada 102. Wysoka kultura osobista, kultura pracy, dbałość i pedantyzm. Fachowe doradztwo. Jakość ! Na pewno będziemy jeszcze korzystać i polecać

Miłkowski

Udało mi się kupić tanie i dobrze znane okna firmy Drutex, montażyści fachowi, okna wstawili bardzo szybko i bez problemów, polecam wszystkim kupującym i decydującym się na szybki montaż okien. Jakoś usługi oceniam bardzo wysoko, a przemawia za tym dotrzymanie danego terminu, bardzo atrakcyjna cena i rzetelność. Pozdrawiam

Miłkowski Tadeusz

Adrianna Szymczak

100% zadowolenia. Dziękuję za solidnie przeprowadzony remont w moim domu !

joanna

niestety miałam do czynienia z Brygadą 102 ale dobrze że doszliśmy do etapu wyceny. Ceny mają dość wysokie ale nie w tym rzecz, Mały remont to dla nich mały interes więc traktowali mnie i remont mojego małego mieszkania jak dopust Boży. Nie dotrzymywali terminów kontaktów, wyceny a jak przyszło co do czego to okazało się, że ustalony wcześniej termin rozpoczęcia to kompletna bzdura i nie są w stanie w tym terminie zająć się moim remontem. Szkoda tylko, że zmarnowali mój cenny czas i nerwy. KOMPLETNY BRAK PROFESJONALIZMU !!!

Jacek Glibicki

Bardzo polecam każdemu tą firmę. Są bardzo zorganizowani i uczciwi ! Polecam

Damian Molenda

Pracownicy Brygady102 ocieplali moje mieszkanie. Prace przebiegały spokojnie, etapami. Nie mam żadnych zastrzeżeń odnośnie przebiegu i efektu końcowego. Pełen profesjonalizm oraz bardzo konkurencyjna cena w stosunku do innych krakowskich firm. Dlatego wystawiam ocenę pozytywną !

Mirosława Barszcz

Wojciech Sztaba

Szczerze mogę zarekomendować usługi tej firmy. Pracę wykonał w zaplanowanym terminie, pomimo wprowadzenia przez nas kilku zmian na etapie wykończenia. Firma z dużym doświadczeniem potrafi dobrze doradzić. Pracę wykonuje niezwykle starannie i czysto. Szczerze polecam usługi tej firmy już kilkoro znajomych z nich skorzystało. Wojtek

Marzena Lis

Uzasadnienie: Polecam gorąco wszystkim! Perfekcja wykonania. Terminowość. Konkurencyjna cena. I przede wszystkim kreatywność oraz fachowe doradztwo - dzięki sugestiom kierownika brygady zmieniłam wcześniejsze plany, co pozwoliło na zmniejszenie kosztów remontu oraz znaczące poprawienie funkcjonalności remontowanych pomieszczeń.

Marta J.

remont przebiegł pomyślnie i zgodnie z harmonogramem. Wszystkie prace zostały wykonane solidnie i starannie. Pracownicy znają się na swojej robocie i nie trzeba ich pilnować. Każdemu polecam tą Ekipę. Marta J.

taki jeden

Pracowałem w firmie ponad 2 lata, co mogę powiedzieć, szef bywa zakręcony, ale dba o pracowników, wypłaty przede wszystkim. Pozdrawiam ekipę z Brygady

Zostaw opinię o WBC Brygada102 Firma Usługowo-Handlowa - Kraków

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie WBC Brygada102 Firma Usługowo-Handlowa