Opinie o Grosik-Taxi Andrzej Gajowniczek w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Grosik-Taxi Andrzej Gajowniczek. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w Grosik-Taxi Andrzej Gajowniczek o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Transport i spedycja drogowa - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Grosik-Taxi Andrzej Gajowniczek w Warszawa

Obserewaror

Ile przepisów można złamać na jednym skrzyżowaniu? Jest to pytanie do kierowcy który dziś(21.03.2022) o godzinie 20.45 kierował Piusem o nr WZ 1521X. Pan wyprzedzał w niedozwolonych miejscach, zmieniał pasy ignorując ciągłą, przekraczał prędkość oraz zajechał drogę osobą znajdującym się na pasach. Rozumiem że aby zostać kierowcą tej firmy wystarczy potrafić odpalić samochód bo znajomość przepisów nie jest wymagana?

Renata
@Obserewaror

To ja bym raczej nie chciała jeździć z takim kierowca. Ale skoro złamał aż tyle przepisów, to zgłosiłeś to gdzieś jeszcze, czy tylko tu na forum napisałeś? Nie wiem czy taka uwaga tutaj coś da :/

Zorro
@Obserewaror

To jeszcze bym dodał przejazd na czerwonym świetle Toyota Prius WI846JU 17-go marca....oni w czipsach prawa jazdy wygrywają?? A może mają jedno wspólne??

@Zorro

Serio winicie za to kierowców? Tutaj to selekcja by się chyba lepsza przydała niestety na samym wstępie i porządniejszy nadzór. Dopiero jak dojdzie do krytycznego zdarzenia to będzie jakaś reakcja?

@Weronika

Jechałam dziś grosik Taxi samochód czysty pachnący kierowca bardzo miły nr 180 pozdrawiam miłego Pana naprawdę super

@Marta

To akurat super, że masz dobre doświadczenia. Ale słyszałaś coś o tym łamaniu przepisów przez nich może?

Kamyk

Wczoraj wieczorem zamówiłem Grosika na 7.45 rano do przejazdu na dworzec. O 7.35 zadzwoniła dyspozytorka z informacją, że kierowca spóźni się o 15 minut. Mówię, że to kurs na dworzec i specjalnie zamawiałem dzień wcześniej na określoną godzinę. Pani na to, że to przez "warunki pogodowe". Okazuje się, że na dworze jest pochmurno z lekką mżawką, a ruch odbywa się zupełnie płynnie. Niekompetencja + kłamstwo = totalne dno

@Kamyk

Ojj. :/ Nie no to okropne akurat, bo szczerze czasami na pewne rzeczy nie mamy wpływu i wątpię, żeby zrobili to specjalnie, ale Ty na tym bardzo straciłeś. Szkoda, że tak wyszło, rozumiem, że już nigdy nie skorzystasz? A ktoś jeszcze też miał taką sytuację z nimi może?

groszek

(usunięte przez administratora) Ostatnia firma na rynku taxi w Warszawie z dyżurami które są restrykcyjne . Centrala wręcz poluje na kierowce któtego chce zawiesić czyli uniemożliwic mu zarabianie na min 4 h do pierwszego zdania czytaj wyżej czyli do odwołania . Nikt nie przyjmuje żadnych reklamacji od kierowcy . Koszta stałe to min. 4-4,5 tys .KOSZTA !!! Bardzo jestem zawiedziony (usunięte przez administratora)

Zofia
@groszek

@groszek, wyjaśniłbyś, o co dokładnie chodzi z tymi 4 godzinami? Przyznam, że dla osoby, która chciałaby dołączyć ze swoim autem do Grosika, nie jest to jasne. Będę wdzięczna!

Ola
@groszek

Zgadzam się zero reklamacji od kierowców.Dyspozytornia traktuje kierowców jak szmaty.Oan R pseudo. Kierownik ma na wszystko odpowiedź.

Olaf
@Ola

Święta prawda R. Ma na wszystko odpowiedź klamstwem

Od 1 pazdziernika za km 2 zł bedzie podwyzka..a praca??jak kazda inna.mamy grafik...i jedna trzepnieta dyspozytorke IZA..Nie wyjdziesz zawieszony....zleceń (usunięte przez administratora) jest..zwalniam sie i nie polecam...syf.(usunięte przez administratora)

@282

Napisz więcej o grafiku pracy. Czy jest elastyczny i jak często są przerwy miedzy kursami?

Maxs
@282

Cała prawda o tej pani jeszcze trzeba dodać coś o Rafalku ale szkoda slow

Firma Grosik-Taxi Andrzej Gajowniczek w ostatnim czasie przeprowadzała rekrutację na stanowisko Dam pracę dorywcza operator koparki. Brałeś udział w rozmowie kwalifikacyjnej? Jaki rodzaj umowy oferuje pracodawca? Podziel się swoimi wrażeniami ze spotkania w sprawie pracy.
logo firmy Kierowca kat. C+E (Kontenery BDF)
logo firmy Magazynier - operator wózka widłowego
Hagen
A&Z Transport - Logistyka Sp. z o.o.
logo firmy Magazynier
Jędrzejów
DP CLEAN TECH POLAND SPÓŁKA AKCYJNA
NATALIA warszawa wola

Chciałam powiedzieć że miałam dzisiaj kurs przesyłki z Mazowieckiej 10 na kolska 11 kierowca bardzo miły sympatyczny samochod czysty zadbany pachnący ladnie w środku. Pierwszy raz korzystałam z waszych usług od dzis tylko z wami będę jeździła. Mam nadzieję że trafie jeszcze na kierowcę o numerze bocznym 298 i będę mogła z nim jeszcze porozmawiac. Pochwala dla tego fajnego przystojnego kierowcy grosik taxi.

@NATALIA warszawa wola

Łał. Chyba grosik swoje wpisy robi .Bo to nie jest na pewno zadowolona klientka.

Wkrecona

Jazda z.grosik taxi to jazda tak aby nabić kilometrów pojechac dalej aby wjechać w drozsza strefę.potem wrocic od drugiej strony strony.Robienie z klienta głupka co nie wie gdzie jest i jaka.trasą mozna jechac. Wielka różnica na tej samej trasie w takich samych godzinach pomiedzy dwoma korporacjami to 44 zl grosik 21 eko taxi. Obsługa i serdeczność zdecydowanie po stronie eco taxi. Nigdy wiecej grosikow !!!

Romek
@Wkrecona

Widac ze piszesz z konkurencji i chyba nigdy nie jezdziles taxi. Jezeli zaczynasz w warszawie przejezdzasz przez strefe pozamiastowa i konczysz w warszawie to jedziesz na taryfie pierwszej i w tym przypadku nie wlacza sie taryf 3,4 wiec nie rob z siebie (usunięte przez administratora) jezdze z grosik od lat i tu jest pelna profeska czego nie mozna powiedziec o eko.

kulka
@Wkrecona

tylko, że w eco jeżdżą bez licencji i jak masz wypadek guzik dostaniesz z ubezpieczenia

@Romek

Profeska? Z dyspozytornia i Panią Iza też profeska?

@kulka

Nie prawda Eco jeżdżą tak jak w grosiku

darekjankowski63@gmail.com

Czy kontrolujecie dyspozytorow, ktorzy po odebraniu zgloszenia informuja o 30- minutowym oczekiwaniu a rezygnujac by zamowic z inna korporacja, ktora oferuje Taxi za 15 minut stojac i czekajac widzisz jak po 15-tu minutach jedzie w oczekiwanym kierunku samochod Grosik bez pasazera. Szok

Zołza
@darekjankowski63@gmail.com

Nikt nie kontroluje dyspozytornia w grosiku to rodzina szefa nikogo nie szanują ani kierowców ani klientów .Pani Iza która traktuje kierowców jak (usunięte przez administratora) tak samo traktuje kierowców

@Zołza

Dyspozytornia zwalnia kierowców Pan Rafał syn szefa masakra zero obiektywizmu .Nosi buty za 2000 koła ale nigdy nie skakał się praca bo przejął firmę po ojcu.Nie polecam pracy w tej firmie.Zlecenia wydawane. Pod stolem

Dariusz Szulc

Witam Prosiłbym bardzo żeby korporacja Grosik wywiązywała się ze swojich usług Mam córkę nie pełnosprawna po ciężkim wypadku samochodowym w którym zginęła mija żona Prosiłbym Bardzo państwa żebyście byli wiarygodni Bo ja tax zamawiałem wcześniej o jeden dzień A z państwa z korporacji był tel od Jd nie mogłem odebrać a Jak zadzwoniłem po 15 minutach okazało się ze będzie za pół godziny Ja z państwa usług korzystam cztery lata przykre jest to dowodzenia

kierowca

prawda jest ze będzie 2,4 na szybie?

Cocacola z centrali

Ta pseudo-firma to jakaś kpina. Wystarczy trochę popracować żeby wyrobić sobie opinie na temat tego kołchozu. Nie szanuje się pracowników, firma ogłasza się, że przyjmuje tylko studentów oczywiście na smieciówkę, z checi oszczednosci. W praktyce ludzie czesto pracują na czarno, tym powinen zająć się PIP. Co za tym idzie pracujesz bez ubezpieczenia, o benafitach typu lux med, Multisport które sa juz standardach w wiekszosci firm zapomnij oczywiście. Najgorsza jest atmosfera a w szczególności kierownictwo, (usunięte przez administratora) szydera i (usunięte przez administratora) Zlepek przypadkowych ludzi bez ambicji. Nie sa w stanie odpowiedzieć na żadne Twoje pytanie i na każdy zgłoszony problem słyszysz "radź se sam" za moich czasów zarobki kształtowały się w granicach 6-20 zl/h niezależnie od tego, że narobisz się jak dziki osioł. A i wspomnę, że zmiany są po 12h. Nie polecam nawet na pierwszą pracę, wspominam ją fatalnie.

Agni

Taxi podjechało, wsiadłam bez problemu z psem rasy shih tzu. Po pewnym czasie kierowca zaczął mi pyskować że ja z psem,że alergie może mieć na sierść psa.... na co ja mu że mój pies ma włosy i jakby czepialski nie wiedział to nikt nie ma uczulenia na włosy. Jest to pies mały i była u mnie na kolanach. No ale facet chciał mi pokazać że jest górą i zaczął się czepiać ze nie mam maseczki, założyłam maseczkę, gdy nie miał się o co przyczepić wysadził mnie na środku ulicy. Zadzwoniłam ponownie do Grosika a pani jak usłyszała co się stało to nawet nie umiała przepraszam powiedzieć tylko że może mi następna taxi przysłać i powinnam poinformować że mam psa. Zachowali się jakby to jakiś wielki pies był. (usunięte przez administratora) i pospólstwo ..... tyle korporacji w warszawie a oni tak postępują.

Konrad
@Agni

Centrala to może faktycznie rozwiązywać problemy z kłopotliwym kierowcą. Ale dlaczego ma Pani pretensje do o brak przeprosin centrali? To nie ona powinna przepraszać tylko kierowca za swoje zachowanie. Osoby na centrali z tego co rozumiem nic Pani nie zawiniły to raz. Dwa przewóz psa się zgłasza bez różnicy czy ma włosy czy sierść, jeżeli korporacje nie robią tego odpłatnie to niestety tak to wygląda. Trzy - brak maseczki to nieodpowiedzialność społeczna, więc Pani też się nie popisała

ŁYSY WAWA
@Agni

Nawet jakby to była owca z grzeczności się zgłasza.czasy płacą to wymagam ..skończyły się..

bea
@Agni

Gdy się czyta co napisałaś to aż oczy bolą jak wielką jesteś ignorantką. Po 1. nie uczula sierść czy włosy tylko białko w ślinie zwierzaka. Po 2. Taksówki to w większości prywatne samochody kierowców i to oni decydują czy wożą zwierzęta. Prawdę mówiąc jeśli nie zgłosiłaś psa to miał prawo cię nie zabrać wcale. Ale zabrał a ty jeszcze pyszczyłaś to cię wysadził słusznie. Wielkość psa nie ma znaczenia: mały tak somo może się zrzygać i zanieczyścić samochód. No i nie każdy musi lubić zwierzęta - to nie jest obowiązkiem. Po 3. Fakt, że płacisz nie upoważnia cię do bycia chamską i traktowania taksówkarza jak służącego. I pomyśl co byś czuła będąc na jego miejscu.

fff

Nie polecam zgłaszać się do tej pracy. Obiecują zatrudnienie, a potem nagle dla osoby nie ma miejsca bez słowa wytłumaczenia. Udają, że nic się nie stało. Są (usunięte przez administratora) Zachowanie jak w przedszkolu. Kombinują z umowami.

Jahri N

Pracowałam z osobą o podobnym nazwisku.... Była to miła kobieta jednak bardzo bała się drugiej przełożonej która usługiwała malarzowi scienbemu kosztem pracownikow MoE to czysty przypadek ale cena taxi jest pizytywna

[*]

juz nie dlugo polskie korporacje zostana wyparte przez amerykanskie tu nie chodzi o to zeby zniszczyc taksowkarzy tu chodzi o to zeby zniszczyc polskie korporacje i przejac polski rynek,to zamach nie na kierowcow tylko na polskie korporacje taxi, chodzi o to zeby przejac polskich Taksówkarzy wraz w pieniedzmi ktore wplacajac do korporacji dlatego jako taksowkarz nie jezdze na strajki bo to kwestia korporacji jezeli chca pozostac na rynku same powinny bronic swojego interesu teraz jest walka o monopol na rynku przewozow dla kierowcow to chwilowy kryzys bo ten co wygra i zmonopolizuje rynek taxi oczywisicie podniesie ceny uslug co przezlozy sie na lepsze zarobki kierowcow a oni maja w (usunięte przez administratora) czy jezdza dla polskiej korpo czy dla usa. Polskie korporacjie taxi kurcza sie z dnia na dzien juz nie sa zadna konkurecja dla amerykanskiego giganta jeszcze przy pomocy polskiego rzadu polskie korporacje taxi runa jak domek z kart taksowkarze przejda do amerykanskich korporacji a prezesi polskich firm zostana na bruku taka jest smutna prawa. Co do sytuacji w pracy w obecnej chwili pracy nie ma... trzeba pracowac na czarno zeby porobic oplaty dotyczace taksowki...

Boguś
@[*]

zogdze sie z toba z taxi na chleb nie zarobisz... zostaja tacy jak ja czyli emeryci bo ja z zusu jestem zwolniony i chleb kupie za pieniadze z emerytury.

usataxi
@[*]

co racja to racja amerykanski gigant juz zaczyna przejmowac kierowcow w przeciwienstwie do innych polskich korporacji ktore to kierowcy taxi naliczaja oplaty bazowe mimo ze zlecen nie ma to freenov daje kazdemu nowemu kierowcy 800zl na start i brak bazy przynajmiej sie nie musi kierowca zadluzac jak nie ma zlecen....

Kiero
@[*]

Jest w tym racja. Korporacje już dawno powinny zrzucić się na dobrą kancelarię prawniczą która powinna kopnąć w jaja zagraniczne firmy ślizgające się ponad naszym prawem.

Czy trzeba mieć własny samochód ?

zlamany grosz
@Paweł

wystarczy ze nie masz mozgu to wtedy cie witaja z otwartymi rekoma.

Czarek

Podpowiedzcie coś więcej jak się pracuje, ile godzin czy zarobki są w miarę przyzwoite?

Omar

Was i tak jest coraz mniej na miescie, po co zamawiać jakiś śmieszny grosik jak jest tyle w zanadrzut korporacji i cenowo wychodzi podobnie do Opti gdzie do rzucam 7 zł do kursu i przyjeżdża mi comfort

Ryszard

Dyspozytor Jarosz Bartłomiej powinien pracować jako furman !!!!. Może z koniem by się umiał komunikować a nie przyjmować zlecenia od porządnych ludzi!!(usunięte przez administratora) Będę składał oficjalną skargę do szefa firmy.

Taryfix
@Ryszard

Pan B.J to jeden z najbardziej doświadczonych dyspozytorów nie tylko w grosiku ale całej Warszawie.Jego kilkunastoletnie doświadczenie i zimna krew w sytuacjach podwyższonego ryzyka nie jednokrotnie uratowały z opresji nie tylko kierowce ale też klijenów .Jeden z nie wielu który nie da sobie "w kasze dmuchć".Logiczny tok myślenia w dzisiejszych czasach to atrybut nie wycenialny.

kohen
@Taryfix

pelen profezjonalizm w selecji zlecen dla kierowcow ktorzy sie dziela zyskiem z dobrych kursow to jest zanujace pozbadzcie sie tego partacza ten czlowiek wprowadza haos w fukcjonowaniu firmy. ostatnio pan taksowkarz sie spoznil a ja czekalam na marznacym deszczu kierowca przeprosil i powiedzial cos wiecej mianowicie mowil ze moje zlecenie bylo widoczne od 20min w systemie ale pan dyspozytor czekal az pojawi sie jakis kierowca ktory ma u niego przywileje niestety sie nie pojawil i a kierowca ktory przyjechal mial czas dojazdu do mnie 5min gdzie realna droga zajmowala 15min poniewaz byl na drugim koncu strefy.... do szefa grosik ten partacz jest odpowiedzialny za to ze wasze taksowki sie notorycznie spozniaja lub wogole nie przyjezdzaja, kierowcow macie fajnych pomocnych znajacych sie na zawodzie to samo panie dyspozytorki sa mile i super ogarniaja tematy logistycznie nigdy nie ma problemow jak sa panie na centrali natomiast jak jest ten partacz to wiecznie jest jakis problem pomijajac jego opryskliwe podejscie do klienta. ps do partacza jak pracujesz za kare to zmien prace...

@kohen

Przykro, że spotkała Cię taka sytuacja, że musiałeś czekać, aż tyle czasu na taksówkę. Od dawna korzystasz z usług przewozowych firmy Grosik-Taxi?

Zenada, tragedia.,Stwierdzam ze firma Grosik ma kiwrowcow - ktorzy zastraszaja, wyludzaja pieniadze i bija. Dzieki ze ktos stworzyl instytucje taka jak Policje. Sprawa zgloszona. Mam nadzieje ze wszystko rozwize sie po mojej mysli.

Bartosz

Omijać szerokim łukiem dyspozytarki robią łaskę że przyjmą zlecenie.

Zostaw merytoryczną opinię o Grosik-Taxi Andrzej Gajowniczek - Warszawa

• Jak się pracuje w Grosik-Taxi Andrzej Gajowniczek?

Zobacz opinie na temat firmy Grosik-Taxi Andrzej Gajowniczek tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 10.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Grosik-Taxi Andrzej Gajowniczek?

Grosik-Taxi Andrzej Gajowniczek
  • ul. Puławska 228 lok. U9