Beauty-Flo S.C.
3 5 43 5 1
Pytanie Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 3 dni.

Czy można liczyć w Beauty-Flo S.C. na prywatną opiekę medyczną?

Jan Lubawski Nowy wpis

Rozmowa kwalifikacyjna bardzo interesująca.czekam

Jan Lubawski Nowy wpis

Rozmowa kwalifikacyjna bardzo interesująca.jestem mocno zainteresowany

Lis a Nowy wpis

Polecam

TakNie

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Listopadzie 2019r.

Gosiak
Nazwa działu: Handlowy

Rozmowa kwalifikacyjna na najwyższym poziomie.czekam na przejście do drugiego etapu.z tego co zdążyłam zauwazyc:w firmie duuuze zmiany,atmosfera bardzo przyjazna,warunki dla mnie super.no nic będę czekać....

Hanna
@Gosiak

Napisałaś, że byłaś na rozmowie o pracę w Beauty-Flo. Byłoby super, gdybyś powiedziała coś więcej o tym, jak wyglądała. O co pytali?

Inka

♥️

TakNie
Użytkownicy czekają na odpowiedź 136 dni.

Czy Beauty-Flo S.C. narzuca terminy urlopów wypoczynkowych?

Margot

Super!

Witek

Jesteście pewni, że pozytywnie nie da się o firmie napisać?

PH

(usunięte przez administratora) na najwyższym poziomie!Taka firma nie powinna istnieć.

@PH

na czym polega buractwo i cwaniactwo? Czy nie dotrzymaliśmy danego słowa?

@Michał

To tykanie z Pragi Pan wie jak się siorbie - ty tego nie wiesz jak a co to jest no co nie wiesz i tak do ludzi. Klient z Poznania a tu buractwo. Nakręcił powyzywał - a ostatecznie obwinił osoby 3.

fffds

Niezbyt dobrze wspominam tam prace. Wszyscy mili ale nie do konca w porzadku.

@fffds

Co było nie w porządku?

ffds

Ty

Jeż

Nie polecam gadanie a płaca taka jak w małej wsi a to Warszawa.

@Jeż

To fakt , kasa była słaba w tamtym okresie. Na całe szczęście teraz kasa jest bardzo dobra :)

@Jeż

Faktycznie w 2015 roku zarobki nie były na zadowalającym poziomie. Teraz są zdecydowanie lepsze.

Mikalo
@Michał

Heh 1500 zł netto to nawet nie warto z domu wychodzić.

Czarno na białym

Nikomu nie polecam. Załamać się można co też szefostwo wymyśla byle tylko człowiek namordowal się jak może. A sami siedzą i nic nie robią. Szczególnie jeden szef.. w kółko jakieś pretensje, niezadowolenie bo towar się nie sprzedał. Najlepiej wepchnac komuś na sile :/

@Czarno na białym

Bzdura, ja tutaj pracuje do chwili obecnej. Musimy się znać bo pracuję tu kilka lat. Praca nie jest mega lekka , ale jest przyjemna i fajna. Z szefami zawsze się dogaduję , nie ma z tym żadnego problemu. Towar sam się nie sprzeda . Jak się olewa swoją prace to trudno o wyniki.

@Czarno na białym

co konkretnie wymyślamy? Skąd wiesz, że nic nie robimy? Towar się sprzedaje i mamy dwucyfrowe wzrosty rok do roku. Podstawową zasadą handlowca jest nie wpychanie produktów na siłę, a sprzedanie w taki sposób żeby klient do nas wrócił. Jeśli towar był "wpychany na siłę" przez Ciebie, dobrze, że już nie współpracujemy.

TakNie1

Sasin
@Michał

Witam pana jako wiem na czym polega te zarabianie to naciąganie klientów i dodawania produktów takich których nikt nie potrzebuje. Lista na paragonach przewyższała wartość produktów jakie klient chciał kupić. Poza tym - pracownikowi należy się marża od zysku i dodatkowej sprzedarzy i jako wiem, że krętaczy mam wielu na liście jest pan w 1 dziesiątce w Warszawie. Gdzie nie pujdę i zapytan się o pana firmę wszyscy odradzają. Zysk u pana polega na kanciarstwie.

Xsero

Witam pracowałem u nich jako dodatkowy pracownik - (usunięte przez administratora). Praca nad stroną internetową miała być w domu o godzinach nocnych. Musiałem pracować na miejscu a nie takie były ustalenia - dodatkowe zadania magazynowe nie płatne - naciągacz nazista i krętacz. Strona i firma była ogólnie aktorska jak w Venezuelskich serialach jak współwłąściciel na pewno w nich grał.

Tak1Nie

Wiesz jak wygląda wynagrodzenie w Beauty-Flo S.C.? Podziel się swoją opinią. Może okazać się cenna!

jaaa

Witam. Czy rekrutacja w mazowieckim już się zakończyła?

Tak6Nie

Zainteresowany

Mam pytanie co do pracy na stanowisku pH, najlepiej od kogoś kto obecnie tam pracuje, ponieważ pojawiła się oferta na to stanowisko. Jaka atmosfera panuje w firmie? Jak z targetami, czy są realne do zrobienia? Ile średnio wizyt dziennie? I jak z użytkowaniem auta do celów prywatnych?

Ja
@Zainteresowany

Z Beauty-Flo współpracuję od niedawna. Współpracuję bo jestem na własnej działalności. Nikt mi się w nic nie wtrąca, a kasa znacznie lepsza jak na umowie o pracę. Obecnie wprowadzany jest fajny model rozliczeniowy , który daje mi duże możliwości. Atmosfera jest spoko , tylko ja akurat rzadko jestem w firmie , bo pracuję w innym mieście. POLECAM !!!

Wiktor

Podpowiedzcie czy firma prowadzi rekrutację? Jaka atmosfera, czy są jakieś dodatki socjalne?

Właśnie że JAAA :)
@Wiktor

Rekrutacja jest prowadzona. W tym momencie na rejon mazowiecki. Pracodawcy szukają ludzi ambitnych , w zamian jest bardzo dobra kasa. Socjale są przereklamowane ;) Sama wole decydować na co wydam pieniądze :))) Z tego co wiem pracownicy którzy przeszli na własną działalność są zadowoleni ... ja też nie narzekam !!! :)

Przedstawiciel

Pracuję tu już kilka lat. Co najmniej od półtora roku nie było rotacji wśród pracowników więc nie wiem skąd te wpisy. Prawda jest taka, że jak ktoś chce pracować to zarabia i jest doceniony. Szefostwo ma swoje oczekiwania, ale kto ich nie ma? - zawsze można się z nimi dogadać :) POLECAM !!!

Tak6Nie

@Przedstawiciel

Zgadzam się z Tobą. Ciekawe jak będzie w innych miastach , bo coś mi się obiło o uszy ,że szukają Przedstawicieli na inne miasta :) Firma sie rozwija i to dzięki nam !!! :))) Buziaki

Ktoś

Pracuję w Beauty Flo już kilka lat. Przez ten czas przewinęło się tu kilka osób. Od dwóch jest stała , zgrana ekipa która tworzy fajny zespół. Śmieszą mnie poniższe wypowiedzi hejterów , którzy nie pracowali uczciwie albo się obijali. Stała i stabilna praca.

Tak3Nie

@Ktoś

Ja tez jestem zadowolona. Kasa na czas zgodna z ustaleniami. Przez te wszystkie lata nigdy nie miałam opóźnienia. Szefowie wyrozumiali , godziny pracy elastyczne. POLECAM !!! :)

Julson

Tragedia,nie polecam wrecz ostrzegam,szefostwo nic nie robi obarczaja praca innych i wiecznie nie zadowoleni liczy sie dla nich utarg,brak kompetencji,do tego zarobki bez rewelacji malo tego wiecznie sie nie zgadzalo z praemia jaka obiecywali.Brak szacunku dla klientow jedzą w sklepie.zawyrzaja ceny tragedia!

@Julson

Ciekawa jestem kto tak pięknie reklamuje swoje kompetencje Przedstawiciela Handlowego. Szefostwo wymaga obrotów ??? Szok :)))) Z rozliczeniami nigdy nie było problemów. Nawet kiedy były nieznaczne braki po inwentaryzacjach nie trzeba było tego rozliczać. Zdarzały się tez ewidentne kradzieże . Nawet wtedy szefowie nie wezwali Policji tylko sprawę rozwiązali polubownie. Zawyżanie cen ??? przecież jest cennik , oferta , sklep internetowy - jak można zawyżyć ceny ?

Nick

Nie polecam. (usunięte przez administratora) Pracujesz za marne pieniądze , opierdziel masz nawet za tankowanie samochodu na stacji z paliwem które im sie nie podoba. Całe życie są niezadowoleni i swoje nędzne prywatne życie odreagowują na pracownikach. ODRADZAM KAŻDEMU !!!

Tak2Nie

michał
@Nick

Co to znaczy marne zarobki? Jak robisz odpowiednie obroty, masz możliwość zarobienia odpowiednich pieniędzy. Jadnym przychodzi to z łatwością, inni sobie nie radzą. Prosimy o tankowanie samochodów na tanich stacjach, ponieważ przy kupnie około 700 - 800 litrów paliwa miesięcznie możemy oszczędzić nawet 500-600zł. Zaoszczedzone pieniądze można przeznaczyć np. na imprezę integracyjną. Na resztę zarzutów nie moge odpowiedzieć, ponieważ są subiektywnym odczuciem piszącego opinię

@Nick

Hahaha :))) Skoro nie potrafisz zrozumieć , że firma ma podpisana umowę z jedną z sieci paliw to nie szukaj szczęścia w pracy jako Przedstawiciel Handlowy :)))

mil

Super praca. Pracowało mi się świetnie. Szefostwo bardzo miłe przyjemna atmoswera zarobki średnie

Asiencjaa

Odradzam! Szefostwo to cwaniactwo nastawione tylko na obroty i zyski. Place jak w KFC czy innym Mac Donaldzie...a poza tym obiecanki cacanki. Ciagle kogos szukaja, poten zatrudniaja i potem albo sama rezygnujesz albo dziekuja za wspolprace. Warunki pracy okropne, ciasnota i nie wiadomo gdzie sobie znalezc miejsce w tym sklepie. Typowy wyzysk w stylu polskich przedsiebiorcow. A do tego falszywie mili ale tylko do czasu. Błeeee

PH

Mi się pracowało bardzo dobrze. Fajna atmosfera , szefowie normalni z którymi można było wszystko załatwić. Szkoda tylko , że dostałam propozycję pracy za bardzo dobre pieniądze , bo pewnie do tej pory bym tam pracowała :)))

Zostaw opinię o Beauty-Flo S.C. - Warszawa

Chcę opublikować:

Joanna Koczaj-DyrdaJoanna Koczaj-Dyrda
Ofiara mobbingu -Radca prawny
Zero tolerancji dla mobbingu w firmie!

Byłeś świadkiem?
Dodaj opinie na www.gowork.pl/opinie