Opinie o Winpharm Sp. z o.o. w Łódź

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Winpharm Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do pracy w firmie Winpharm Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi najmu i zarządzania nieruchomości

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Winpharm Sp. z o.o. w Łódź

DaMi

Tak, ale ledwo co działają zostalo 7 osob plus 3 do rzadzenia. Dobrze że miejsce Roksany zajęła Magda W, przynajmniej jest kompetentna nie to Roksana

gosciowa

To oni jeszcze dzialaja? A miejsce Roksany zajela Magda W?

Garb

Winpharm cc niedługo upadnie. Z takim kierownictwem to oni daleko nie zajda.

Gruby

A kto lubi taką pracę ? Gdyby awansowała dzięki mirkowi to już dawno powinna być jego zastępcą. Wreszcie jest ktoś z maturą na tym stanowisku. Jak widziałam skwaszona mine roksany to mi się zygac chciało na jej widok. A teraz widzę wesołą i uśmiechniętom Magdę, cieszę się że ją awansowali :-)

Rozmowa kwalifikacyjna nie musi być stresująca. Czy ta w Winpharm Sp. z o.o. spełniła Twoje oczekiwania? Które pytania podobały Ci się najbardziej? Twoje doświadczenia mogą pomóc innym!
logo firmy Pracownik w Dziale Technicznym ds. technicznych
Zakład Gospodarowania Nieruchomościami w Dzielnicy Włochy m.st. Warszawy
logo firmy Agent nieruchomości - oddział Gdynia
Partnerzy Nieruchomości
zenek

No to widac że znasz ja bardzo krótko. Pamiętam jak dzwonila i mówiła ze nie nawidzi tego. Awansowała tylko i wyłącznie dzięki Mirkowi a teraz jest przeciwko..

gil

Owszem zmieniła się, ale należał się jej awans. Właściwa osoba na właściwym miejscu. Mądra, inteligentna i wykształcona kobieta.

Kik

Punkt widzenia zależy od miejsca siedzenia :-)

zenek

chodziło mi o M.W. Awansowała. Zmieniła się.

Może i jest troszkę ekscentryczna, ale przynajmniej nie jest taką kłamczuchą i oszustką jaką byli Roksana i Mirek. To co oni robili z ludźmi to było totalną porażką. Mirek- kłamczuch, a tamta niedouczona pani kierownik

zenek

A nasza nowa pani menager ? Co o niej sądzicie? Bo ja mysle ze zmieniła się.. Niestety na gorsze.. Zupełnie inna osoba..

Ola

Raczej tak :)

A ja słyszałam że Winpharm ma się końcowi. To jest prawda?

WIELKI

Szkoda gadać, każda zmiana w tej firmie powoduje, że jest co raz gorzej. Kiedyś była fajna atmosfera, było normalne kierownictwo! Tak, mówię między innymi o Roksanie. szkalujące ją wypowiedzi są nie na miejscu. Bo to jest siła wypadkowa dwóch trzech osób, które miały ból dupy o to, że premii nie dostali. Teraz przyszła Anka od początku widać było, że to taka typowa lala z korporacji i że jej rządy nie będą dobre dla firmy. Cóż, mam nadzieję że właściciele QAH i jej odnoga Winpharm kiedyś zmądrzeją bo to Call Center nigdy nie będzie zarabiać na siebie, jak będzie tak zarządzane :)

Gumis

Uważam że to co się działo za Roksany to była żenada, ale teraz za Anki to jest dramat. Gdzie się rodzą takie wredne babsztyle.

Xyz

Powiem tak... Chca być korporacją. Wymagania, oczekiwania olbrzymie, skuteczność wymagana jest mocno zawyżona...nie liczy się człowiek tylko cyferki.. Wszystko idzie w jednym kierunku, tylko chyba My wszyscy dość tego. Każdy jest zmęczony, bo dzwonienie w tej popiep....maszynce powoduje, ze mamy polaczenie za połączeniem i nie ma czasu na łyk wody... Nie wiem co więcej mam dodać /ująć.. Życzę wszystkim wszystkiego dobrego i pozadnej, normalnej pracy, gdzie będzie normalne kierownictwo i gdzie nie będzie "skuteczności" czy tez monitoringu.. Ocenę wystawiam za celujące wykańczanie pracownikow...

Globalnawioska

No to widzę że firma wprowadza nowe standardy, teraz to oni zwalniaja ludzi a nie ludzie sami odchodzą. Do tej pory to ludzie przychodzili pracowali tak ok roku i się sami zwalniali a teraz coś się pozmienialo. Nie dość że zwalniają starych pracowników to jeszcze im jest ciężko zatrudnić nowe osoby. Wszyscy wiedzą że ta firma jest wielką porażkę nie warto tam się zatrudniać nawet na pół dnia. Ten śmieszny twór który jest nazywany firmą powinien zostać zlikwidowany. Oni nadają się do Państwowej Inspekcji Pracy.

Globalnawioska

Ma.

Odkąd przyszła była kierowniczka z t-mobile to call center tonie. Brak pomysłu na CC, zaślepieni właściciele firmy. Kiedyś to CC było przyjazne, można było przyjść popracować normalnie, a teraz z dnia na dzień jest co raz gorzej. Najpierw zrobili rekrutację, by po paru tygodniach im podziękować. Czy tak robi normalna firma? Lepiej omijać tą firmę szerokim łukiem.

Anwa

Gdyby nie to forum to niewiedzielabym że po tym świecie chodzą tacy pier.......i ludzie jak ty. !!!!

xxx

Gdyby nie to forum jej mąż nadal by myślał że Roksana zdała mature :-)))

Zostaw merytoryczną opinię o Winpharm Sp. z o.o. - Łódź

• Jak się pracuje w Winpharm Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Winpharm Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 8.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Winpharm Sp. z o.o.?

Winpharm Sp. z o.o.
  • łąkowa 7B