Apteka Sp. z o.o. Apteka Słoneczna

Opinie o Apteka Sp. z o.o. Apteka Słoneczna

Gwidon

Korpo korpo korpo .Na zewnątrz nawet fajnie brzmi , ale po roku pracy ... Praca czyni wolnym.

Stażysta ma pensję o 300zl niższą niż technik ... żenada. Obsługują pacjentów jak wykwalifikowany personel. Ps. Na Bałutach podobno wyleciał z pracy mgr bo wyszedł do sklepu :D

Matylda

Mam pytanie czy ktoś cos wie o pracy w Słonecznej w Sosnowcu ? Jakieś sugestie

Katarzyna

Odradzam pracę w tej sieci z jednego powodu - po skończeniu swojej zmiany nie mam siły żyć :(

Łucja
@Katarzyna

Aż tak męcząca jest tutaj praca? Co jest tego powodem - atmosfera, zbyt dużo obowiązków czy może jeszcze coś innego?

Obserwator
@Katarzyna

To może warto udać się do specjalisty lekarza -"Jak się nie chce żyć "

@Łucja

Tak, zbyt dużo obowiązków, a do tego ciągłe zamieszanie, pośpiech i wrzaski.

@Obserwator

Napisałam "nie mam siły żyć", a nie "nie chcę żyć".......

Kk
@Katarzyna

To prawda, każdego dnia po pracy muszę się przespać:(

Bałuty

Faworyzujaca niektórych.

Ada to nie wypada

Nie wypada tak najeżdżać na kogoś personalnie . Przypominam, że nikt w sieci nie jest anonimowy . Obrażanie kogoś at persona może mieć konsekwencje dla obrażającego. Radzę się zastanowić.....

Koordynatorze
@Ada to nie wypada

Drogi koordynatorze, pisze się aD personam...

Jak długo czeka się na odpowiedź od firmy Apteka Sp. z o.o. Apteka Słoneczna po przesłaniu CV? Podziel się opinią z rozmowy o pracę na stanowisku Specjalista IT / Informatyk. Jaki był jej rezultat?
US

Pracuję w firmie od 9mcy jestem bardzo zadowolona pod każdym względem. Pracowałam w innych aptekach i uważam,Że nigdzie nie ma takiego poszanowania dla pracownika jak u nas.W aptece jest porządek i wszyscy są zadowoleni. Pacjenci są bardzo wdzięczni za proponowane im tańsze leki,chętnie wracają. Pozdrawiam wszystkich zadowolonych pracowników Aptek Słonecznych.Tech.farm

Jaaaasne
@US

Wszystko ok??? to jakiś słaby żart!!!Praca w tej sieci nie wygląda tak kolorowo. Ciekawe , która z koordynatorek to pisała.???Brzmi to jak mowa do szafy w" Misiu ".Nasza sieć jest najlepsza wszyscy są szczęśliwi. Super praca gdzie się każdego szanuje ,każdego rozwija nikogo nie zwalnia.hahahaha.

Techniczka

Ja będę szukała dopóki nie znajdę apteki, która będzie apteką, a nie (usunięte przez administratora). :) A jeśli nie znajdę i wszędzie będzie to samo, to pracy nawet lepiej płatnej też jest dużo!

Daria

Podobno słoneczne płacą najlepiej

Zainteresowana

Ile pracujesz w Aptece Słonecznej?

Rzeszów
@Techniczka

Ja naprawdę jestem zadowolona z pracy i płacy w Słonecznej i z możliwości dorobienia. Nie wiem czego ludzie szukają... Jak im tak źle to pisać wypowiedzenie. (usunięte przez administratora)

Paulina

Nie zgadzam się z Twoja opinia, pracuje chwilę w sieci i chyba trochę Cię poniosło! Zawsze można zmienić pracę, a nie tak ciężko tyrac i wyżywać się w nocy na klawiaturze. Apteka Słoneczna na pierwszym miejscu stawia dobro pacjenta i bardzo podoba mi się jak moja koordynator pilnuje tego żeby pacjent nie stał długo w aptece lub nie zapłacił dużo? W tym masz problem? A recepta farmaceutyczna? Masz problem ze pomagasz pacjentowi gdy nie ma leku lub dostępu do lekarza? Ja pracuje z koordynatorka Panią K i uwazam ze idealnie wpasowała się w to stanowisko. Integracja z pracownikiem , na bieżąco przekazywane Info z góry, miła sympatyczna kobieta! Zalety firmy Wszystko na papierze Możliwość dodatkowej kasy na dyżurach Podwyżki na stałe Podsumowując:sprzedaż marki własnej jest w każdej sieci!! w dobie Covida ludzie potracili pracę wszędzie nie tylko w Apt. Słonecznej więc nie wiem czym tu kogoś chcesz po straszyć. Jeśli zależy ci na pracy to trzeba akceptować warunki a nie próbować je zmieniać i buntować koleżanki. Zamierzam pracować do emerytury! I wszystkie moje koleżanki też!! A ty składaj wypowiedzenie a nie piszesz pie**oly a rano ładnie proponujesz tak samo skuteczne leki :)

Pracuje w sieci od 5 lat, za wszystkie zle komentarze odpowiadaja byli pracownicy ktorzy udawali ze pracuja i mysleli ze inni beda za nich robic, winia wszystkich tylko nie siebie. Nikt nie wciska pacjentom kitu, i nikt nikogo nie zmusza do polecania, w aptekach slonecznych jest duzy ruch i pacjenci bardzo chetnie kupuja u nas leki a co do zamawiania towaru to trudno jest kogos wrobic w zamawianie jesli byl na urlopie. Moze zamiast wrabiac koordynatora w wynoszenie lekow trzeba przyznac sie do tego ze nie potrafi sie prowadzic apteki a kierownik nie ma kontroli nad magazynem.

Pierwszy raz słyszę ze nie mozna brac urlopow, u nas koordynator zawsze zgadza sie na urlopy, kazdy moze wziac urlop kiedy potrzebuje, to jest kwestia dogadania z kierownikiem i zmiany ew grafiku. W mojej aptece ponad polowa personelu siedziala na opiekach po kilka miesiecy i nikt nie mial o to pretensji.

Techniczka

A to pytanie do mnie? Czy może któraś z gwiazd podkarpackiej koordynatury za bardzo zabalowała? Żałosne.

Ela

Hej,a ile płacą technikowi? Wszyscy mòwią o oszałamiających zarobkach, ale nikt nie podaje konkretów?!

@Ela

@Ela Różnie od najniższej krajowej do 3500 netto.

Dramat Łódzkie

Dramat bo koordynator jest do zmiany.

Na Szczeście

Pani Kierownik , jak się olewa pracę i swój personel , chodzi na zakupy w czasie pracy , pije kawkę i spędza czas na prywatnych pogawędkach przez telefon to faktycznie trudno jest realizować swoje specyficzne wizje kierownicze . Czasem warto zabrać się za uczciwą pracę ot i cała tajemnica .

Apteka Łódź

Ale głupoty tu czytam :D Pracuję już parę miesięcy pod koordynatorką w centrum Łodzi, każdy jest traktowany z szacunkiem, grafik układany pod indywidualne prośby, personelu jest mnóstwo, mamy kiedy zjeść i wymieniamy się przy pierwszym stole. W tej sieci trzeba myśleć przy pracy, jeśli ktoś tego nie potrafi, polecam zmienić sieć. Główne założenie- pacjent ma wyjść z możliwie "najniższym" paragonem. Nikt nie każe wciskać przykasówek! Pensja jest bardzo wysoka, nie ma problemu z uzyskaniem urlopu. Nie demonizujmy tej sieci na podstawie jednej apteki w Bielawie, opinia dziewczyn z innych aptek w Łodzi jest również pozytywna.

Apteka Łódź

Jestem technikiem, nie koordynatorem:D Prawdopodobnie albo Cię zwolnili, albo nie dałeś/aś rady :) Żal

Apteki Łódź Są Ok

Prymitywne komentarze Pani Anonim ... wstyd . Praca jak każda inna ma swoje plusy i minusy ale żeby takie brednie wypisywać, odrobina kultury i oglądy by się przydała.

Apteki Łódź NIE są ok!!!

Skoro Apteki Łódź są takie super, to czemu pomimo tak wysokich stawek nikt nie chce tam przyjść do pracy i ciągle pojawiają się nowe ogłoszenia??? Ciekawe...

100 % prawda

Buka

I ten śmieszny konkurs na sprzedaż plastrów:D Mam wciskac za friko, żeby parę osób w Polsce załapało się na parę stówek:D No nie bądźmy śmieszni;)

Neutralny
@Buka

Zawsze Wam źle. Tysiak piechotą nie chodzi...

Buka
@Neutralny

A co myślisz, że akurat na Cb trafi? :D

Mikołaj

Szczerze to nawet nie widać ogłoszeń z ofertami pracy, więc jeśli możesz to daj znać, ile tu można zarobić? I przede wszystkim, o co chodzi z tym kontrolowaniem, podsłuchami i czytnikami palców? Bo o czymś takim w miejscu pracy jeszcze nie słyszałem...

Magda

Do roboty a nie żale swoje wylewacie źle się wam pracuje to zwolnić się! Do waszych obowiązków należy receptura stanie za stołem i sprzątanie! Trzeba była studia Skończyć a nie teraz żale wylewać żenujący jesteście do roboty się weźcie!!

I
@Magda

Od kiedy do techników należy sprzątanie? Skoro nie ma pomocy zatrudnionej to albo apteka obrasta syfem, albo sprzątają wszyscy. W życiu nie spotkałam tak nadętych magistrów. Właśnie miałam aplikować do tej sieci, ale zrezygnuję, bo nie daj boże trafię na takiego oszołoma jakich tu widać ????

Ciekawe
@Magda

Z całym szacunkiem ale do Technika farmaceutycznego należy: prowadzenia analiz sporządzania leków recepturowych porcjowanie i etykietowanie leków gotowych obsługa aparatury laboratoryjnej oraz urządzeń farmaceutycznych wydawanie leków i obsługa pacjentów Jeśli chodzi o sprzątanie to fakt korona z głowy nie spadnie ale tu jesteśmy na równym poziomie Pani Magdo. Gdyż nie należy to do obowiązków związanych z zatrudnieniem na danym stanowisku, a praca może być traktowana jako dodatkowa lub wykonana poza zakresem obowiązków. Każdy z nas kończył szkołę i jest to zatrudnienie specjalistyczne, tak też trzeba pojąć i zrównać wynagrodzenie oraz zakres pracy niż ze zwykłym pracownikiem bez szkoły i kwalifikacjami w zawodzie. Równie dobrze technik jak i mgr może pracować jako pomoc apteczna, tak samo jak kasjer w sklepie tym samym mając inne obowiązki z tym wynagrodzenie na danym stanowisku! Jeśli chodzi o technika również zapotrzebowanie na pracę jest w firmach produkujących API dających dużo większe wynagrodzenie, mniejszy zakres obowiązków komfort pracy i poszanowanie inaczej niż Apteka. Również to się tyczy Pani. Widać frustracja musiała mieć ujście lecz proszę pamiętać że niejednokrotnie Technik uczył mgr pracy w aptece bo ten po studiach posiada wiedzę teoretyczną a czasem i to nie, i dużo mogę tu wymienić łącznie z zagrożeniem dla pacjenta. Widać jest Pani wyjątkowa w bez porównania z niektórymi kolegami po fachu Tylko sprawdzącymi recepty sącząc kawę wymagając od innych a nie od Siebie nie dając wiedzy merytorycznej lub przekazując takie podstawy magistrom robiącym praktykę.

Roxy
@Magda

To, ze masz tak małe ambicje i latasz ze (usunięte przez administratora) jak Ci każą nie oznacza , ze każdy musi. Gdybym chciała być sprzątaczką, to tez taka prace bym podjęła. Więcej wiary w siebie życzę :) pozdrawiam

@Magda

Czy w ostatnim czasie zmienilo sie coś na lepsze???

Nie

Wera
@Magda

Idzcie pracować do prywaciarza za najniżą krajowa może wtedy cokolwiek docenicie :) moje byłe zarobki 2500 netto, zdarzały się lata gdzie kierownik był tylko na papierze, okrojony skład i proszenie sie o każdy dzień urlopu, lub praca przez np dwa tyg po 12h jeśli współpracownik chciał iść na urlop ...do tego przyjac fv na magazyn odebrac rozlozyc towar zrobic recepturkę i w międzyczasie obsłużyć minimum 50 -60 osób ????a no i wieczorkiem zmyć apteke

ty suko
@Magda

szanuj opinię innych i innych ludzi

Iza
@Wera

A dostawałaś chociaz jakąś premie za tyle obowiazkow? Albo jakies inne benefity?

Mgr.Anna
@Magda

Pani Magdo od kiedy do obowiązków technika należy sprzątanie. Niedługo nie znajdziecie nikogo do pracy.

zaganiacz kur

Śmierdzi mi tu leniwymi technikami, gardze wami, wychodzicie z podrzednych szkół, często bez matur, siano w głowie a potem rozpisujecie sie jak to źle sie pracuje, trzeba bylo skonzyc studia to byście w gabinecie siedzieli i rp sprawdzali a nie kartony przenosili, jak sie nie podoba to zmieńcie fach. Podsłuchy, kamery - wymiencie gdzie teraz tego nie ma, napiszcie ile razy użyli to przeciwko wam co? Brud-weź mopa i posprzataj, chcesz żrec- prosze bardzo masz 15 min a nic wiecej, a ztego co mi wiadomo brak pacjentów równa sie nic nie robienie, kawka herbatka a to przeciez tez przerwa. Wszyscy co tu pisza to plebs!

Technik
@zaganiacz kur

Ogarnij się bo jesteś trybikiem w maszynie jak technicy i cała reszta.Przyjdzie co do czego polecisz również.Sporo osób się zwalnia ostatnio magistrzy,technicy,kierownicy.Pewnie poczułaś moc bo masz kogoś pod sobą i wydaje Ci się ze coś możesz.Aptek jest wiele zarobki podobne wiec z takim podejściem nie licz ze się długo utrzymasz „Zaganiaczu Kur” bo skończysz podobnie.

technik z wieloletnim stażem
@zaganiacz kur

BOŻE! Ludzie miałam przyjść do tej Apteki na rozmowę ale podziękuję --"ZAGANIACZ KUR ??? -cóż za słowa ?? Jeżeli jest brud -to sprząta pomoc -technik to człowiek który skończył 2 lata szkoły + 2 lata stażu. Chcesz chyba jeść --- kultury osobistej za grosz. I komu wystaje słoma to wystaje ....... TECHNICY SZANUJCIE SIĘ !!!!!!!!!!!!!

Ala
@zaganiacz kur

Masz wysokie mniemanie o sobie. To , że w ten sposób piszesz o technikach świadczy tylko o Twojej kulturze osobistej. Ci technicy to w dużym stopniu są po studiach wyższych.

@zaganiacz kur

Witam , mam na imię Katarzyna ukończyłam studia wyższe państwowe , przekwalifikowałam się na technika farmaceutycznego . Złożyłam aplikację do Słonecznej w Wadowicach . Wszystko było super do momentu kiedy powiedziałam , że mam umiarkowany stopień niepełnosprawności . Następnego dnia przekazano mi informację że albo lekarz napisze mi na zaświadczeniu że mogę pracować po 8 godzin dziennie oraz że dobrowolnie rezygnuję z dodatkowego urlopu albo nie zostanę zatrudniona . Ale jak to powiedziano firma nie dyskryminuje osób niepełnosprawnych . Wiem , że jako Technik mam dbać o porządek i nie mam z tym problemu .

nikt technik czyli śmieć
@zaganiacz kur

kiedy sprzątać jak cały czas trzeba stać na okienku

Anonimowa
@zaganiacz kur

Pracowałam z wieloma technikami, którzy ukończyli studia inne niż farmaceutyczne m.in. fizjoterapię, pielęgniarstwo, kosmetologię itd., a technika zrobili jako dodatkowy zawód. To super sprawa, ponieważ często mogą pomóc pacjentowi w sprawach, z którymi nie ma się styczności na farmacji. Niestety żadne studia nie zastąpią dobrego wychowania i nie nauczą szacunku do innych... Tobie słoma z butów wystaje i to aż po kolana... Dziękować losowi, że nie musiałam nigdy pracować z człowiekiem twojego pokroju....

mgr

Chamski komentarz

Mgr.Anna
@zaganiacz kur

Jestem zdziwiona że można się tak wypowiadać o pracowniku. Nikt ani magister ani technik nie powinien pracować w takich warunkach. Wszyscy zapomnieli że to odpowiedzialna praca a nie sklep z warzywami.

Recepty farmaceutyczne

A ja się dziwię dlaczego wykształceni farmaceuci z doświadczeniem tak bronią się przed wystawianiem recept farmaceutycznych ?

Kornelia
@Recepty farmaceutyczne

Bo ja nie będę ryzykowała swojego PWZ, bo mi koordynatorka każe, bo prezes ma więcej zarobić.

@Recepty farmaceutyczne

Jeszcze 2 lata temu wystawiali rp. farmaceutyczne na wszystko co dozwolone prawnie a teraz nie wystawiają nawet na leki ratujące życie…

Krzysztof
@Recepty farmaceutyczne

Ponieważ lekarz za wystawienie recepty dostaje $$ a farmaceuta nie . Czego nie rozumiesz?

Klient
@Kornelia

Prawo wykonywania zawodu raczej upoważnia do wystawiania recept farmaceutycznych więc skąd obawa ...

@Klient

A za tę receptę wynagrodzenie dostanie farmaceuta czy prezes? Dlaczego mam za darmo recepty pisać?

@Anonim

To nie macie jakiś dodatków za to? W ogóle w tej aptece ma się jakieś premie zależne od wyników sprzedażowych czy nie ma tego typu motywacji?

Beata

To ja mam pytanie do tych wszystkich kierowników i koordynatorów, tak licznie i zaciekle broniących tutaj dobrego imienia swojego pracodawcy. Jak się mają przepisy BHP do pracy stojącej albo wymagającej stania lub chodzenia przez 8-12h? No jakie moi drodzy są w tej kwestii obowiązki pracodawcy?

Pracownik słonecznej
@Beata

Och jak miło że nazwano mnie Koordynatorem lub kierownikiem... A ze mnie tylko zwykły farmaceuta.. Co ma piernik do wiatraka jeśli chodzi o przepisy BHP? W każdej sieci pracuje sie po 12 h i to czasem nawet ciągiem, np w Aptece @#$ jak nie ma ludzi do pracy bo urlopy itp to po 12 h przez cały tydzień czasem trzeba przychodzić... I tam nikt się o przepisy BHP nie czepia? Praca farmaceuty niestety wymaga od nas stojącej pracy. Więc Beatko poczytaj w internecie jakie są obowiązki pracodawcy bo ja w słonecznej nie dopatrzylam się uchybień w tej kwestii.

@Pracownik słonecznej

Kochana farmaceutko, przepisy BHP są nie po to żeby się "czepiać" tylko żeby ich przestrzegać OBLIGATORYJNIE. Chyba przechodzisz systematycznie szkolenia w tym zakresie? Czy może nie? Poczytaj sobie co powinien zapewnić pracodawca gdy praca wymaga pozycji stojącej (w każdej branży) i czy masz to zapewnione...

@Pracownik słonecznej

No chyba że jako FARMACEUTA siedzisz sobie tylko w gabinecie, retaksujesz recepty i wprowadzasz faktury...

NoSense
@Beata

Odpowiadając na tak błędnie sformułowane pytanie - nijak się mają, bo nie ma takich przepisów, czy to będzie 5 godzin, 8 czy 12, gdyż przepisy regulujące zasady bezpieczeństwa i higieny pracy nie przewidują norm wykonywania pracy w pozycji stojącej. Co do zasady nie ma norm dotyczących liczby godzin, jakie pracownicy mogą przepracować w pozycji stojącej lub siedzącej. Obowiązki pracodawcy wiążą się natomiast z rozróżnieniem na pracę niewymagającą stale pozycji stojącej i pracę wymagającą stale pozycji stojącej (jak np. na taśmie produkcyjnej i w tym przypadku obowiązki pracodawcy są istotnie rozszerzone), natomiast obowiązki pracodawcy nie wiążą się z tym, czy praca wykonywana jest 8 godzin czy 12 godzin, bo - co do zasady - brak przepisu regulującego taką korelację.

@NoSense

Widzę, że najlepiej wychodzi wam dyplomacja i owijanie w bawełnę... Więc skoro tak trudno odpowiedzieć na moje pytanie to pozwolę sobie zacytować: "W przypadku pracy wymagającej stale pozycji stojacej lub chodzenia, pracodawca musi zapewnić pracownikom miejsce w pobliżu stanowiska pracy, gdzie pracownik będzie miał możliwość odpocząć (§ 49 ust. 1 i 2 rozporządzenia ministra pracy i polityki socjalnej z 26 września 1997 r. w sprawie ogólnych przepisów bezpieczeństwa i higieny pracy)."

Były pracownik sieci słoneczna

Słusznie

NoSense
@Beata

Pisząc o pracy nie wymagającej stale pozycji stojącej cytujesz tylko ust. 2, który stosuje się do pracy STALE stojącej LUB pracy STALE chodzącej, a nie do pracy o charakterze mieszanym. Tu powinnaś zacytować ust. 1, przy zachowaniu warunków z § 47 - czyli - na chłopski rozum, bo inaczej się jak widać nie da- krzesło, o które się nie zabijesz, ale na którym nie odpoczywasz, tylko coś tam dalej między pacjentami robisz w ramach pracy. Mniej pieniactwa, więcej czytania ze zrozumieniem.

aaaa

a tak zapytam jak przyjmuja do pracy to 1 umowa jest na ile ? i ile wynosi 1 nadgodzina na ręke?

Smutna
@aaaa

Znam dziewczynę która przepracowała w sieci około 4 lat. Ponieważ przerzucali ją z apteki do apteki, czyli z jednej firmy do innej, to nigdy nie dostala umowy na czas nieokreślony , a jak o to poprosiła, to następnej umowy już nie dostała w ogóle

Neutralny
@Smutna

Głupoty jakich mało. A ja widziałam duchy ???????? i one pracowały dla Słonecznych... kradły i wyrabiały niewinnych ludzi ????. Bajki wypisujecie takie, że aż przykro.

Pracownik słonecznych Łódź

Zastanawiam się czy ja na pewno czytam opinie o tych słonecznych?! Pracuje w tym sieci pół roku i jest ok. Wiadomo ze pracować trzeba i nie ma (usunięte przez administratora) lania się. Dużo pracy świadczy o tym że jest ruch, apteka zarabia i ludzie -pacjenci chętnie do nas przychodzą. A do do linii papilarnych- czy serio wam to tak bardzo przeszkadza? Co do kamer to są już wszędzie. W innych sieciach nawet w pomieszczeniach socjalnych są wiec na szczęście u nas tego nie ma. Koordynator jest ok- pomocny bardzo wiec nie ma telefonów do apteki że jakieś okienko jest nieczynne czy awantura o sprzedaż. Regułke przy sprzedaży trzeba powiedzieć ale to też nie jest jakiś mega problem bo proponujemy pacjentom preparaty w lepszej cenie dzięki czemu następnym razem przyjdą do nas a nie do konkurencji. Nie spotkałam się z mobbingiem czy innymi wymyślonymi kwestiami jak to niektórzy wypisuja o tych aptekach. Odnoszę wrażenie że osoby które tam pracowały i teraz wypisują takie głupoty musiały zostać zwolnione albo coś "odwalić" Bo jak tak można kłamać?

Mimoza666

Dokładnie! Ja chodziłam przeziębiona cały tydzień do pracy A w tym czasie inni brali L4. Nie chcą rozkładać towaru, obsługa pacjenta kuleje, najlepiej nic nie robić. Jedynym minusem jest ruchomy grafik ale na Boga to wszystko jest do ustalenia

Takajaa

Czy jest tu ktoś ze Śląskiego? Konkretnie okolice Będzina/ Sosnowiec/ Dąbrowa Górnicza i może powiedzieć jak się pracuje? Jak atmosfera ?

Kura domowa

Szukam osób które w ostatnim czasie zatrudniły się w aptece słonecznej.Najchętniej osoby z małopolski. Proszę o kontakt na maila: coma_123@poczta.onet.pl ,mam parę pytań.

Askier

Czytam was i tak beczecie i macie pretensje na forum a wla#ciciel bawi się w prowadzenie klubu piłkarskiego i płaci bajońskie sumy kopaczom waszym kosztem i tak g z tym zrobicie. Plus własne linie papilarne jeszcze dajecie obcym ludziom. Nawet mi was nie szkoda.

Łucja
@Askier

Sugerujesz ze lepiej byłoby tą kasę zainwestować w wypłaty?

Tech

Hej. Co myślicie o nowym systemie pracy i ruchomym czasie pracy?

@Tech

Jakim ruchomym czasie pracy, bo nie bardzo rozumiem. Rozwiniesz?

Tech
@Monika

Wprowadzają równoważny czas pracy i ruchomy czas i zmiany po 10 czy 12h

MaGazynieR
@Tech

W końcu zgodnie z kodeksem pracy. Odbiór za sobotę dnia wolnego. Ale zmiany 12 h to chyba po to żeby wykończyć personel. Jakby nie można było 8h codziennie. Kto wytrzyma tyle czasu na okienku?

Aleksandra
@Tech

I w jakich godzinach te zmiany są ?

MaGazynieR
@Aleksandra

Najczęściej 7-8h, jeśli 2soboty do odbioru, to możliwe że będziesz mieć 2 dwunastki do zrobienia. Tak że ok, można się przyzwyczaić. A wolny dzień "doklejony" do weekendu dużo daje

Jolanta
@Tech

Co to jest równoważny czas pracy? Nigdy tego nie ogarniałam ja rozumiem proste rzeczy przychodzę o 6 i o 14 wychodzę a nie jakieś takie określenia

Kara
@Tech

Czy jest ktoś u kogo już to wprowadzili?

Aleksandra

I to tak różnie jest porozrzucane w grafiku? Czy jest jakiś system pracy dokładnie odnośnie ilości godzin?

Zostaw merytoryczną opinię o Apteka Sp. z o.o. Apteka Słoneczna - Bielawa

• Jak się pracuje w Apteka Sp. z o.o. Apteka Słoneczna?

Zobacz opinie na temat firmy Apteka Sp. z o.o. Apteka Słoneczna tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 48.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Apteka Sp. z o.o. Apteka Słoneczna?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 36, z czego 4 to opinie pozytywne, 18 to opinie negatywne, a 14 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Apteka Sp. z o.o. Apteka Słoneczna