Opinie o Komornik Sądowy Przy Sądzie Rejonowym w Pruszkowie Sebastian Dulko Kancelaria Komornicza w Piastowie w Piastów

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Komornik Sądowy Przy Sądzie Rejonowym w Pruszkowie Sebastian Dulko Kancelaria Komornicza w Piastowie. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do pracy w Komornik Sądowy Przy Sądzie Rejonowym w Pruszkowie Sebastian Dulko Kancelaria Komornicza w Piastowie o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Komornik Sądowy Przy Sądzie Rejonowym w Pruszkowie Sebastian Dulko Kancelaria Komornicza w Piastowie w Piastów

poszkodowany Nowy wpis

Dulko z Pruszkowa, Przynosi wstyd Sądowi przy którym pracuje.

Nie dajmy wyżucać dzieci na ul Nowy wpis

Dzień dobry jest taka sytuacja gdyż zaraz pani z 2 letnim synkiem która wychowuje go sama będzie zmuszona spać z dzieckiem na ulicy jej dom w którym obecnie mieszka należy do męża jej cioci który jest zadłóżony i nie ma z nim kontaktu od 6 lat . U tej pani był wczoraj komornik który nie przedstawił się mówił że dom jest na licytacji że będzie musiala się wyprowadzić . Ze strony pani zostały włożone bardzo duże pieniądze w dom który po wprowadzeniu się wyglądał jak pustostan .I co ta pani ma teraz zrobic ? Może zabierze to w co włożyła pieniądze i pójdzie na śmietnik z dzieckiem co ?

Emilia Nowy wpis

A ten pan pracuje samodzielnie czy zatrudnia pracowników? Ciekawa jestem jakie zdanie mają jego współpracownicy właśnie. Ktoś coś słyszał? Dobrze się u niego zarobi?

Kobieta z klasą Nowy wpis

Ten komornik jest oszustem .... dziwie się że jeszcze pełni tę funkcję .... miałam z nim do czynienia około 10 lat temu ..... podeszłam do licytacji domu mojej babci .... zrobił kilka oszustw w tej jednej sprawie ..... sfałszował obwieszczenia o licytacji , mnie jego asesor przekonywał żebym nie podchodziła do licytacji bo już jest kupiec .... oczywiście miał dogadanego kupującego , który nie powinien być dopuszczony do licytacji ponieważ błędnie wpłacił wadium ale sędzina prowadząca licytację oczywiście jego koleżanka i dopuściła do licytacji ..... oczywiście wygrałam tą licytację ..... ale z takim dnem moralnym nigdy się nie spotkałam ..... jak człowieku możesz rano spoglądać w lustro ? Tak Dulko ,Ciebie pytam .... Obrzydliwy typ pod każdym względem ..... Uważajcie na niego ..... bierzcie odrazu prawników ....... Dziwne że jeszcze (usunięte przez administratora)się nim nie zajął ?

Jak wspominasz rozmowę kwalifikacyjną w firmie Komornik Sądowy Przy Sądzie Rejonowym w Pruszkowie Sebastian Dulko Kancelaria Komornicza w Piastowie? Czy warunki oferowane przez pracodawcę zgadzały się z informacjami zawartymi w ogłoszeniu? Jak przebiegło spotkanie? Podziel się swoimi wrażeniami.
Wiktoria

Czy ten komornik ma teraz stałe godziny pracy?

Lepiej wycofać taką rubrykę

Dłużnik

Bardzo przepraszam proszę mi odpowiedzieć jak zakończyła się Pani sprawa z Panem Komornikiem. Ja mam taką samą sytuację Pan Komornik znalazł mój zakład pracy, zajął moje konto, a ja nie otrzymałam żadnej informacji o prowadzonej egzekucji. Chociaż moje dane są ogólnie dostępne

@Dłużnik

Nie odbiorą, bo złożyłam skargę na pracę "tego pana". Po rozpatrzeniu bez mojego udziału dostałam informację z Sądu Rej.w Pruszkowie o oddaleniu. Bez komentarza

jerzysm42@gazeta.pl

Mam nieszczęście spotkać Dulkę. Bezprawnie zajął mi część emerytury. Nie wiem czy to jest zwykły gangster, czy hiena. Będzie nowelizacja ustawy o komornikach. Pierwszy zgłoszę Dulkę do prześwietlenia.

@jerzysm42@gazeta.pl

Będę drugą osobą.

Daniel

Szkoda, że nikt z pracowników nie pisze.

@Daniel

Może boją się

Pismo przez wierzycielke złożone do kancelarii Pana Dulko w sprawie zdjęcia blokad z mojego konta. Dzwonie z pytaniem kiedy zostaną blokady zdjęte z konta a Pan Dulko z jego chamskim podejsciem odpowiedział krótko "jak mi Pan wpłaci alimenty na konto". Dogadałem się z wierzycielka i polubownie chce wpłacać ale widać że Pan Dulko ma gdzieś prawo obowiązujące i próbuje sam ustanawiac prawo według siebie.... (usunięte przez administratora) i burak w jednej osobie....

@Anonim

Mi też zabierał pieniądze z wypłaty przekazując całość na Fundusz Alimentacyjny, chociaż 3 razy przynosiłam pisma z informacją o ugodzie z Funduszem alimentacyjnym z uwzględnieniem pobierania 400 zł m-cznie, a nie 3/4 wynagrodzenia. I nawet w sądzie nie WYGRAŁAM. Przecież to istota z sądu.

@Coco Chanell, przypominam, że wypowiadasz się na forum publicznym i zobowiązałeś się do przestrzegania regulaminu forum. Obrażanie osób trzecich nie jest dozwolone na tym forum i takie komentarze mogą zostać usunięte. Wszystko można przekazać w sposób merytoryczny i rzeczowy. Jeśli chcesz podzielić się z nami informacjami na temat warunków pracy, pracodawcy czy atmosfery w firmie - możesz to zrobić w sposób kulturalny. Użytkownicy na pewno będą wdzięczni za opinie na temat pracy.

Coco Chanell

Fra*er , pewnie całe życie dojeżdżany leczy swoje kompleksy , prostak dostał trochę władzy i zapomniał , że z gówna bata się nie ukręci , a słoma z butów zawsze wylezie

Aaaa

Witam. Mam pytanie. Otoz komornik Dulko zajął moje konto bankowe za długi brata (brat jest już pełnoletni), co mam zrobić w takiej sytuacji??

P

Nie odbierają telefonu.zamiast pomóc władowali mnie w jeszcze większe problemy kierując mnie do wierzyciela.choć jestem gotowa spłacić od razu całość nie wykazują chęci współpracy, wręcz robią ze mnie idiotkę! Nie wiem gdzie mam szukać pomocy

KAT

KOMORNIK, ŻE POŻAL SIĘ BOŻE!!!

cfg

komornik nie przestrzega obowiązującego prawa beszczelny , ma to gdzieś, zgłaszajcie skargi do sądu może w końcu mu odbiorą prawa do zawodu

Misiu

nieznajomosc prawa , nierespektowanie postanowień Sadu , bezszczelny przez telefon , złodziej, tak wskóracie można opisać ta kancelarie , jak na przedstawiciela organu Państwowego to raczej nadaje sie do prokuratury , wstyd

PRAWO I PORZĄDEK

Tak jak poniżej. Brak kontaktu pomimo to, że moje dane były ogólnie dostepne. Zajęcie konta bez jakiej kolwiek próby wysłania zawiadomienia a w rozmowie telefonicznej bezczeny i arogancki. Gdzie tu reprezentowanie majestatu Państwa? Wstyd Panie Dulko.

mono

Może na fali rozprawy z tą mafią ktoś zabierze sie i za tego przekręta

antydulko

Potwierdzam to największe dno, nikomu nie zyczę wdepnąc w to Dulko.... przepisy i prawo ma za nic patrzy tylko na własny zysk ilustracja upadku prawa w Polsce

Zostaw merytoryczną opinię o Komornik Sądowy Przy Sądzie Rejonowym w Pruszkowie Sebastian Dulko Kancelaria Komornicza w Piastowie - Piastów