Pepi-Trans Szczepan Kopek

Rzepiennik Biskupi

Opinie o Pepi-Trans Szczepan Kopek

Marek

Obsługa bardzo miła nie zawracają głowy przymuszaniem do dodatkowych zakupów na stacji.... Idzie to sprawnie i bez większych problemów, paliwo oki nie zauważyłem żadnej różnicy a chwilę już tankuje na tej stacji, ceny przyzwoite--- zawsze starają się mieć cenę niższa niż na innych stacjach!!!! Polecam

tadpie

Wszystkie negatywne opinie wpisują osoby które niezadowolone są z faktu iż za dostarczony towar trzeba zapłacić w terminie. Jak spraw kończy się w Sądzie to niedobry dostawca,złe paliwo. Ja jestem odbiorcą od lat , płacę bez wzywania (czasem z malutkim opóżnieniem) ale wcześniej dzwonię do właściciela i uzgadniamy nowy termin bo jako przedsiębiorca wiem ,że on też musi płacić w terminie. Dostawy zawsze są terminowe i rzetelne.

ex

niestety na minus

BONI

złe doświadczenia,negatyw

yeti72

Nie polecam

Zdzisio

To że kopki to wielkie chamy wiadomo juz nie od dzis. Paliwo syf, pozim obsługi tragiczny firma działająca na pograniczu prawa!

molo22

jak najwiekszy negaty.niepolecam.paliwo syf

miki

sorry ale nie polecam - 2012-03-14 16:08:50 Dla pracowników być może że są spoko ale co do klienta to nie bardzo jeżdzili do mnie pare razy z towarem i ich stosunek do klienta równa się mniej niż zerojak największe pozytywy wszytko szybko bezproblemowo i tanio.a komentarz negatywny to pewnie sprawka konkurencji :)

-----*/***

jaki stosunek mają do klienta?? ja często korzystam z ich usług i nie narzekam-czasowo,terminowo i fachowo!. rozmawiałem również z kierowcami i nie narzekają.

sorry ale nie polecam

Zostaw opinię o Pepi-Trans Szczepan Kopek - Rzepiennik Biskupi

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Pepi-Trans Szczepan Kopek