Opinie o Stowarzyszenie Pomocy Rodzinom Osób Niepełnosprawnych Oraz im. Samym Convivere w Katowice

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Stowarzyszenie Pomocy Rodzinom Osób Niepełnosprawnych Oraz im. Samym Convivere, i Klientów firmy. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Stowarzyszenie Pomocy Rodzinom Osób Niepełnosprawnych Oraz im. Samym Convivere na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Pozostałe firmy

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Stowarzyszenie Pomocy Rodzinom Osób Niepełnosprawnych Oraz im. Samym Convivere w Katowice

Znajdź szybko pracę!
Załóż Profil Zawodowy w 3 krokach!

Załóż profil Zawodowy

Швидко знайдіть роботу!
Створіть професійний профіль за 3 кроки!

Створіть профіль професіонала
Administrator Nowy wpis

Stowarzyszenie Pomocy Rodzinom Osób Niepełnosprawnych Oraz im. Samym Convivere ma teraz aktualne oferty pracy w Katowice. Czy ktoś z pracowników może powiedzieć, czy warto tutaj pracować i czego spodziewać się na stracie w temacie warunków pracy?

Pytanie Nowy wpis

Z jakich powodów pracownicy kończą współpracę z Stowarzyszenie Pomocy Rodzinom Osób Niepełnosprawnych Oraz im. Samym Convivere? Czy sami rezygnują ze współpracy, czy są zwalniani?

Klops

Zatrudniają osoby bez kursów opiekuńczych i dlatego są umowy na 1/16 etatu. Nie ma żadnych przyborów pomocy ( tj. rękawiczki, maseczki, żele antybakteryjne lub jakieś inne płyny) SĄ PROŚBY O MYCIE RAK!!!!!! Panie które siedzą w biurze na Sosnowcu nic wiedzą, nie wiem po co one tam są (chyba zeby pogadać ) jakie kolwiek prośby są odbijane echem . DZWONIĄC DO BIURA PYTAJĄC O WŁAŚCICIELKĘ NIE ODPOWIDAJA I ZMIENIAJĄ TEMAT . To jest chore, dużo osób pracuje które nie powinny..... Czy jest ktoś kto się tym zajmie ? Bo jeśli dalej tak pójdzie to będzie tragedia

M. Nowy wpis
Klient
@Klops

Urząd miasta robił kontrolę. Nie wiem jak, ale stwierdzili, że opiekunki mają umowy o pracę. Jeżeli faktycznie mają po 1/16 to pora iść z tym do PIP a przede wszystkim do MOPS żeby zerwał z agencją kontrakt.

Czym Stowarzyszenie Pomocy Rodzinom Osób Niepełnosprawnych Oraz im. Samym Convivere zachęcają? Jakie mają dodatki?

Klops Nowy wpis
@Pytanie

Niczym!!! Oni niby mówią ze 17 zł ale brutto. Żadnych dodatków nie dają! Trzeba się prosić o rękawiczki ale i tak nie maja. Nie warto!!! Szkoda nerwów

Rozmowa kwalifikacyjna
Jeżeli byłeś na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Stowarzyszenie Pomocy Rodzinom Osób Niepełnosprawnych Oraz im. Samym Convivere, daj nam znać, co sądzisz o jej przebiegu. Jakie warunki Ci zaproponowano? Jakie wymagania ma pracodawca na stanowisko PSYCHOLOG? Podziel się swoimi wrażeniami!
logo firmy Kucharz/ Restauracja Smak Róży/ Praca w tygodniu do 18:30
Mariusz Barwiński Space Global
(50 opinii)
Aplikuj na wiele ofert
wkurzona opiekunka

nie mamy nic,zadnych srodkow ochrony,zeli maseczek i nie wspomne o rekawiczkach.,a to powinno byc na porzadku dziennym.jedna wielka PORAZKA!!!mamy myc raczki,tylko firma zapomina,ze sa srodowiska gdzie nie ma nawet mydla,o recznikach nie wspomnie,ba czasem nie ma nawet wody.MAMY NOSIC WODE,RECZNIKI,MYDLO ZE SOBA??CO JESZCZE ??wystarczy,ze płacimy za bilety.chce zadac pytanie-za co ta firma odpowiada???skoro my wchodzimy na wlasna odpowiedzialnosc.!rekawiczki powinnysmy dostawac na tyle osob ile mamy CODZIENNIE!.TO ICH OBAWIAZEK OD DAWNA-REKAWICZKI!!!!TYLKO NIE GARSC WYCIAGNIETA Z PUDEŁKA!!NA ILE TO STARCZY?

ciekawy

czy wiadomo coś dlaczego przestają świadczyć usługi na Śląsku??? Najpierw Sosnowiec, teraz Będzin? Moje sugestie dla Stowarzyszenie Pomocy Rodzinom Osób Niepełnosprawnych Oraz im. Samym Convivere: więcej uczciwości... Co mógłby zrobić pracodawca aby poprawić atmosferę w firmie: być uczciwszy?

Przemek
@ciekawy

Oni powracają jak bumerang... A powinni zniknąć z powierzchni ziemi.... Firmy, które zatrudniają opiekunki powinny mieć tylko 2 rodzaje umów. Umowa o pracę i umowa zlecenie. Wybór należałby, do opiekunek. Za tak ciężką, odpowiedzialną i stresującą pracę zatrudniają na śmieciowych umowach. Albo kolejny paradoks, na 1|16 etatu. Kto pozwala, na takie umowy i upokorzenia osób, które świadczą usługi opieki społecznej. Dlaczego nie ma normalnej umowy. Opiekunowie traktowani, jak jaskiniowcy z epoki kamienia łupanego. Państwo i Rząd pozwalają, na to..... Czas, na zmiany przepisów i lepsze wynagrodzenie.

Anka
@Przemek

przecież opiekunki się godzą żeby nimi pomiatać. w mops jest przetarg i nie można zatrudniać na umowę o pracę i zlecenie jednocześnie le jak wszyscy sie boją to jest jak jest.

Norbert

Jak przebiega rekrutacja w firmie? Na co trzeba zwrócić szczególna uwagę?

Pracownica

Pracuje w tej firmie od paru lat , na terenie Dąbrowy i ja akurat jestem pedagogiem, mam wykształcenie wyższe ale wiem ze inne opiekunki pracują z osobami z zaburzeniami psychicznymi a nie mają wykształcenia . Także faktycznie powinni sprawdzic najpierw czy ktos ma wyzsze czy nie a pozniej zatrudniac ale tak juz jest w tej firmie.

Yoli
@Pracownica

Pedagog w roli opiekunki, to jakiś dowcip roku? ???????? Opiekunka, nie potrzebuje wyższego wykształcenia. Ma być z powołania, z dobrym sercem, pełna empatii i poświęcenia. W tym zawodzie nie potrzebni są nam pedagodzy. Dla osób z zaburzeniami psychicznymi są odpowiednie placówki itd.... Wbijcie to sobie wreszcie, do głowy!

Magda
@Yoli

Jeśli nie ma Pan/Pani wiedzy w temacie świadczenia specjalistycznych usług opiekuńczych dla osób z zaburzeniami psychicznymi to proszę poczytać ustawy i rozporządzenia z tego zakresu i dopiero się wypowiadać, ponieważ ta praca mie polega na wycieraniu kurzu i robieniu zakupów.

Wanda
@Magda

Pani Magdo, nie ma Pani zielonego pojęcia, o pracy opiekunki. Proszę sobie sama poczytać przepisy itp... Akurat mam odpowiednie wykształcenie i doświadczenie zawodowe. Daję, od siebie bardzo dużo, żeby pomagać i wspierać swoich podopiecznych. Ale znam osoby, które nie mają odpowiedniego wykształcenia i są wspaniałymi opiekunkami. Osoby z zaburzeniami psychicznymi, są osobnym tematem, który tutaj nie będę zgłębiać. Każdy przypadek jest indywidualny. Może o tym, niech sobie Pani poczyta.

Nicoll

Zgadzam sie ze Convivere teraz to wielka porazka . Zatrudniają opiekunki dla osob z zaburzeniami psychicznymi bez wykształcenia odpowiedniego...

Yoli
@Nicoll

Dla osób z zaburzeniami psychicznymi są odpowiednie placówki itd... Opiekunki, nie są klinikami, ani szpitalami psychiatrycznymi, gdzie pracuje personel z odpowiednim wykształceniem. Jeszcze trochę i powiecie, że opiekunki będą musiały latać jak ptaki. Sami się weźcie za opiekę przy swoich bliskich osobach. To Wasz zakichany obowiązek. A nie, że opiekunki muszą za Was wszystko robić!!!

Atmosfera w miejscu zatrudnienia odgrywa bardzo ważną rolę. Czy tak samo jest w Stowarzyszenie Pomocy Rodzinom Osób Niepełnosprawnych Oraz im. Samym Convivere? Podzielcie się informacjami, wyrażając swoją opinię na ten temat!

anonymous

Szukam osoby zatrudnionej przez firmę Conviwere, która pracuje w Sosnowcu i jest uśmiechnięta i pozytywna, z poczuciem humoru. Mam dosyc tych zgorzknialców, których zatrudnia firma. Korzystam z pomocy ludzi z tej firmy zaledwie przez parę miesięcy i miałam w tym czasie niejednokrotnie wrażenie, że to oni potrzebują pomocy (psychologicznej) bardziej, niż ja, mimo, że stwierdzono u mnie poważną chorobę. Dodam, że nie mam choroby psychicznej, lecz neurologiczną. Potrzebuję jednak spokoju. Jak ktos nienawidzi swojej pracy i podopiecznych, to dlaczego nie poszuka innego zajęcia? Moje wymagania to minimum: Przyniesienie zakupów i wynoszenie śmieci. I uśmiech :) To tak dużo??? Kontakt ze mną: marion24@gazeta.pl

Anonim

Zgadzam się w 100% z Cygaretką.

Anonim

Mam nadzieję, że od nowego roku przetarg wygra inna firma.

Ja

Ciekawe dlaczego tyle lat już działa firma skoro taka porażka? ??najpierw trzeba by się przyjrzeć zarobką co nie jest winą firmy tylko właśnie mopsu bo praca za 5 zł za godzinę to stawka ponizajaca a do takich sytuacji doprowadza właśnie mops, która osoba z wyższym wykształceniem będzie robić za te pieniądze no zastanówcie się a nie piszecie totalne pierdolce ...

ANONIM

Ta Firma to czysty absurd :((balagan i ogólne dno !!!W Biurze non stop nowe twarze ktore nic nie wiedza!!!! I ze wygrała przetarg :( to poprostu porażka i szok.Gdzie te odpowiednie wyksztalcenia do tak chorych ludzi???

Anonim

Tak to prawda ze Mops Z Dąbrowy górniczej i Sosnowca powinien sie przyjrzec temu bliżej odnosnie kto ma uprawnienia do pracy z ludzmi z zaburzeniami. Nie powinny pracowac z takimi ludzmi osoby bez odpowiedniego wykształcenia .

Beata

Ta pseudo firma to balagan niekompetecja a pani prezes z katowic udaje ze o niczym nie wiecierpia na tym podopieczni ich rodziny i uczciwi pracownicy a tych jest niewieluu

Malami

Totalna porażka wymagający nie wypłacalni a oczekują cuda na kiju 7dni w tygodniu

Janina

Ta firma nie ma pojęcia o pracy z ludzmi potrzebujacymi pomocy. Zatrudnia pracowniczki z "łapanki", bez kompetencji badan lekarskich itd.To jest zalosne

Stary pracownik :-)

Pracuje kilka lat w tej firmie i nigdzie napewno nie znajdzie się tak wyrozumiałego kierownictwa a pozatym jaka różnica kto siedzi w biurze ?? Każdy niech wykonuje swoją pracę a nie ocenia osoby z biura niech tam siedzi kto chce .Mysle ze opinie tu wystawiane są czystą złośliwością kogoś kto być może pracował bądź został z jakiegoś powodu zwolniony i zwyczajnie się mści cóż tak już jest . Ja ogólnie jestem zadowolona i polecam .

Zostaw merytoryczną opinię o Stowarzyszenie Pomocy Rodzinom Osób Niepełnosprawnych Oraz im. Samym Convivere - Katowice

Stowarzyszenie Pomocy Rodzinom Osób Niepełnosprawnych Oraz im. Samym Convivere
1/5 Na podstawie 2 ocen.

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Stowarzyszenie Pomocy Rodzinom Osób Niepełnosprawnych Oraz im. Samym Convivere