Stowarzyszenie Pomocy Rodzinom Osób Niepełnosprawnych Oraz im. Samym Convivere

Katowice

Opinie o Stowarzyszenie Pomocy Rodzinom Osób Niepełnosprawnych Oraz im. Samym Convivere

anonymous

Szukam osoby zatrudnionej przez firmę Conviwere, która pracuje w Sosnowcu i jest uśmiechnięta i pozytywna, z poczuciem humoru. Mam dosyc tych zgorzknialców, których zatrudnia firma. Korzystam z pomocy ludzi z tej firmy zaledwie przez parę miesięcy i miałam w tym czasie niejednokrotnie wrażenie, że to oni potrzebują pomocy (psychologicznej) bardziej, niż ja, mimo, że stwierdzono u mnie poważną chorobę. Dodam, że nie mam choroby psychicznej, lecz neurologiczną. Potrzebuję jednak spokoju. Jak ktos nienawidzi swojej pracy i podopiecznych, to dlaczego nie poszuka innego zajęcia? Moje wymagania to minimum: Przyniesienie zakupów i wynoszenie śmieci. I uśmiech :) To tak dużo??? Kontakt ze mną: marion24@gazeta.pl

Anonim

Zgadzam się w 100% z Cygaretką.

Anonim

Mam nadzieję, że od nowego roku przetarg wygra inna firma.

Ja

Ciekawe dlaczego tyle lat już działa firma skoro taka porażka? ??najpierw trzeba by się przyjrzeć zarobką co nie jest winą firmy tylko właśnie mopsu bo praca za 5 zł za godzinę to stawka ponizajaca a do takich sytuacji doprowadza właśnie mops, która osoba z wyższym wykształceniem będzie robić za te pieniądze no zastanówcie się a nie piszecie totalne pierdolce ...

ANONIM

Ta Firma to czysty absurd :((balagan i ogólne dno !!!W Biurze non stop nowe twarze ktore nic nie wiedza!!!! I ze wygrała przetarg :( to poprostu porażka i szok.Gdzie te odpowiednie wyksztalcenia do tak chorych ludzi???

Pracownica

Pracuje w tej firmie od paru lat , na terenie Dąbrowy i ja akurat jestem pedagogiem, mam wykształcenie wyższe ale wiem ze inne opiekunki pracują z osobami z zaburzeniami psychicznymi a nie mają wykształcenia . Także faktycznie powinni sprawdzic najpierw czy ktos ma wyzsze czy nie a pozniej zatrudniac ale tak juz jest w tej firmie.

Anonim

Tak to prawda ze Mops Z Dąbrowy górniczej i Sosnowca powinien sie przyjrzec temu bliżej odnosnie kto ma uprawnienia do pracy z ludzmi z zaburzeniami. Nie powinny pracowac z takimi ludzmi osoby bez odpowiedniego wykształcenia .

Nicoll

Zgadzam sie ze Convivere teraz to wielka porazka . Zatrudniają opiekunki dla osob z zaburzeniami psychicznymi bez wykształcenia odpowiedniego...

Beata

Ta pseudo firma to balagan niekompetecja a pani prezes z katowic udaje ze o niczym nie wiecierpia na tym podopieczni ich rodziny i uczciwi pracownicy a tych jest niewieluu

Malami

Totalna porażka wymagający nie wypłacalni a oczekują cuda na kiju 7dni w tygodniu

Janina

Ta firma nie ma pojęcia o pracy z ludzmi potrzebujacymi pomocy. Zatrudnia pracowniczki z "łapanki", bez kompetencji badan lekarskich itd.To jest zalosne

Stary pracownik :-)

Pracuje kilka lat w tej firmie i nigdzie napewno nie znajdzie się tak wyrozumiałego kierownictwa a pozatym jaka różnica kto siedzi w biurze ?? Każdy niech wykonuje swoją pracę a nie ocenia osoby z biura niech tam siedzi kto chce .Mysle ze opinie tu wystawiane są czystą złośliwością kogoś kto być może pracował bądź został z jakiegoś powodu zwolniony i zwyczajnie się mści cóż tak już jest . Ja ogólnie jestem zadowolona i polecam .

Mała Mi

Witam zwolniłam sie z biura bez wypowiedzenia. Niesatety zgubilam legitymacje i Szanowne Panie nie chca wypłacić Mi pieniedzy ktore Mi sie należa. Do tego sa beszczelne i wyrachowane. Bardzo proszę o pomoc. Co Moge w takiej sytuacji zrobić. Zkim mogłabym sie skontaktowac jesli ktos posiada nomer telefonu do kierownika bardzo prosze o podanie na forum, poniewaz biuro robi problemy nawet z podaniem Mi numeru. bede bardzo wdzieczna

Dezyderia

Akurat nie wyleciała. Po prostu Ona w biurze to jedna wielka pomyłka. Znam ją, i aż dziwię się, że tak długo utrzymała się w biurze. Potarfi tylko dużo gadać. W tym jest dobra. W biurze był jeden wielki bu..el. Wiem, że pracuję w tej firmie jako opiekunka i radzę sprawdzić jej pracę i szybko pozbyć z firmy. Gdyby nie Nowa Pani Kierownik wszystko doprowadziła wszystko do porządku to p. Beata póściłaby stowarzyszenie z torbami.

Wera

Pani Beata to naprawdę fajna babka. Nie wyleciała z hukiem. Zmiany zmiany jak wszędzie.

Igiełka

JA również nie zgadzam się z opinią Pani Cygaretki,jestem opiekunką która pracuję w tej firmie i właśnie dziś byłam w biurze w którym było czysto i nie było żadnego bałaganu ani syfu ani smrodu papierosów!!!!Pani Anetka i Anita bardzo sympatyczne dziewczyny!!!Dziwne jest to że P. Cygaretka niedawno wychwalała firmę i narzekała na PKPS tu cytat "nie to co było wcześniej w Sosnowcu za rządów PKPS )A tu nagle taka zmiana i prosi o powrót PKPS-U !jeśli ta pani pracuję w tej firmie to jak jej nie odpowiada to może się zwolnić i zmienić pracę :) a i jeszcze co co mi przychodzi do głowy być może po złości napisała to była koordynatorka P.Beata która ponoć z hukiem wyleciała z biura :)Pozdrawiam wszystkie opiekunki i Panie z biura :)

Milunia

Nie zgadzam się z wcześniejszą opinią. Wreszcie w biurze jest Kierownik z prawdziwego zdarzenia ( dobrze, że wywalono Panią Beatę, bo to kompletna porażka). Biuro lśni, dokumentacja jest w końcu uporządkowana. Wcześniej Pani Beatka nie potrafiła obsługiwać komputera nawet i wszystko pisała na kartkach i takie pisma wysyłała do Mopsu w Sosnowcu. Nowa Pani Kierownik jest konkretna i bardzo miła:-)

Cygaretka

Od miesiaca w biurze zmiany :( chłód -atmosfera kijowa,zmiany pracownic:( ,az nie przyjemnie do niego wchodzić i patrzeć na te zmiany :( syf ,brud, bałagan ,biuro zakopcone, nieprzewietrzone i smród palenia GRUBYCH KNOTÓW -Fajek przez P.Anite -nowa osoba -pracownik -kordynator.To wzór dla nas OPIEKUNEK :(Pożal się Boże!!!!!!!!!!!WRÓĆ PKPS LUB INNA FIRMO!!!!Wstyd opiekunki pracujece na wolontariacie na terenie Sosnowca (wykonujac usługi dla podopiecznych z Mops)-Sosnowiec musza jezdzić z kartami pracy ,oświadczeniami i wpłatami za wykonywane usługi u chorych do Biura aż do Dąbrowy Górniczej :((czy w Sosnowcu nie ma lokali do wynajęcia takiego biura ??????????Wszystko śmieszne !!!!!Trzeba z ta sprawą uderzyć do Kierownictwa Mops oraz Prezydenta Sosnowca

Cygaretka

W Dąbrowie Gór. w ich oddziale Biurze pracują super trzy kobietki- Aneta, Beata i Iwona są wyrozumiałe , miłe pomocne w kazdej chwili nawet w weekendy odbierraja tel. słuzbowe zawsze mozna liczyć na ich pomoc i dobre słowo !!!Nie to co było wczwsniej w Sosnowcu za rzadów PKPS !!!!

Inga

Pani "kierownik" K. potrafi się tylko wydzierać po człowieku, pretensje ma o wszystko, wszystko wie najlepiej. Szans na podwyżkę płacy nie ma bo "są stowarzyszeniem i ważne, że coś w ogóle płacimy".

Magi

Firma nie szanuje osób, które zatrudnia. Płacą grosze nawet osobom wykwalifikowanym co do pomocy osobom starszym, a są jeszcze na tyle bezczelni by ubrać sporą część z wypłaty (jeśli można to tak nazwać) i powiedzieć, że masz się cieszyć faktem, że w ogóle coś dostałaś. Dla nich masz być robotem bez prawa do choroby, bólu, nagłych sytuacji lecz przecież opiekunka też jest człowiekiem i ma prawo czasem się gorzej poczuć.

zosia

ta ta firma zatrudnia opiekunkiWiększość z nich nie ma przygotowania do opieki nad osobami starszymi i chorymi.Opiekunki pracują miesiąc.Do pierwszwj wypłaty.Potem odchodzą.Ogłoszenie do pracy rozwieszane jest na słupach.Jest to praca na umowe zleceni 3,50 za godzine lub wolontariat.Wtedy płaci się trochę więcej.Nie polecam tej firmy.Pracowałam kiedyś u tej pani

Zostaw opinię o Stowarzyszenie Pomocy Rodzinom Osób Niepełnosprawnych Oraz im. Samym Convivere - Katowice

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Stowarzyszenie Pomocy Rodzinom Osób Niepełnosprawnych Oraz im. Samym Convivere