Opinie o Berthold Sichert Sp. z o.o. w Bydgoszcz

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Berthold Sichert Sp. z o.o.. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w Berthold Sichert Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Materiały budowlane - produkcja materiałów instalacyjnych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Berthold Sichert Sp. z o.o. w Bydgoszcz

Jacek

Coś się stało z poprzednim referentem ds. kadr i płac, że potrzebny jest teraz nowy? Jak ta ilość obowiązków z ogłoszenia, wymóg min. 3-letniego doświadczenia ma się do pieniędzy, które tu się zarabia? Wreszcie, co wchodzi w skład ZFŚS oraz, czy skoro siedziba mieści się poza centrum miasta, to czy organizowany jest firmowy dojazd do pracy, lub chociaż refundowane koszty?

Helena

Cześć, jest do nich ogłoszenie na stanowisko pracownika administracyjno-biurowego ze znajomością niemieckiego. Chciałam spytać, na jakim poziomie trzeba znać język i czy jest wymagany jakiś oficjalny certyfikat, czy po prostu oceniają praktyczną zdolność posługiwania się językiem. Wie ktoś tutaj?

XxxxDiabel
@Helena

Pani zadzwoni do firmy i się dowie co i jak.. Przecież kto pyta nie błądzi, nikt nie zje Panią przez tel.

Artur

Zastanawiałem się dlaczego w tej firmie nie ma żadnego pracownika z Ukrainy i kolega Sasza z Ukrainy mi to szybko wytłumaczył mówiąc tak (usunięte przez administratora) no właśnie co do zarobków to porażka- najniższą krajowa i wszyscy zarabiają tyle samo na każdym stanowisku a stanowiska są różne takie na których się nie narobisz wcale wręcz odpoczywasz i takie gdzie się spocisz jeden za takie same pieniądze ma siedząca lekka pracę a inny na montażu końcowym (tam jest największa rotacja ludzi, bo mało kto chce tam pracować) za takie samo wynagrodzenie musi zrobić 32 szafy i rano brygadzista mówi ogień! I trzeba zapieprzać, więc wynagrodzenie powinno być zróżnicowane w zależności od stanowiska. Moja opinia o tej firmie jak i o kierownictwie jest jak najbardziej negatywna i sam się sobie dziwię że podjąłem tam pracę za tak śmieszne wynagrodzenie, a pani z kadr chciała że mnie zrobić totalnego łosia tzn. chciała żebym był kierowcą kat. C za najniższą krajową buhaha

@Artur

Dlaczego administrator usunął odpowiedz mojego kolegi Saszy który powiedział tak "żaden obywatel Ukrainy nie przyjdzie do pracy w Polsce za takie grosze" dlaczego usuwacie takie wypowiedzi?

@Artur

Szkoda słów na takiego barana jak wielu tu innych.

@Artur

Naprawdę najniższa za takie stanowiska? Nie ma nawet żadnych premii za wyniki?

@Marzena

Tak najniższa, a za dobre wyniki możesz dostać zwyżkę normy

@Artur

A czy są do tego jeszcze jakieś benefity pozapłacowe?

XxxxDiabel
@Artur

Jak to jest ,że narzekają Ci co odejdą, a reszta pracowników pracuje bo chyba da się pracować. Po za tym wcale nie jest źle,praca na jedną zmianę, weekendy wolne. Wychodzę z założenia, że można gorzej trafić, za najniższa krajowa (usunięte przez administratora) na trzy zmiany. Kierownictwo i brygadziści to ludzie, jeśli jesteś normalny to i normalni są oni i traktują cie dobrze. A ogień ogień to może każdy krzyczeć ,czy Ja czy Ty.

krótka piłka zastanawiam sie nad wyslaniem CV ale moja stawka 4500 netto ponizej tej kwoty nie oplaca mi sie zmieniac pracy czy warto próbowac w tej firmie?

nikoś
@Adam

Taka wypłata raczej za 2 miesiące pracy.

@nikoś

Serio?? no chyba az tak zle nie jest?

@nikoś

a premie dodatki benefity multisport dofinansowania dojazdów itp?

@Adam

Jeszcze pytanie o jakim stanowisku mówisz? Bo tak bez tego to ludzie Ci rózne rzeczy mogą mówić.

@Adam

Na montażu możesz liczyć na 2650netto plus premie ktore i tak sa ucinane nie idź tam odradzam chociaż ludzie w porządku.W sumie też nie pracowałem tam za długo bo nie chciało mi się (usunięte przez administratora) za takie pieniądze.Tez teraz mam 4000k

Berthold Sichert Sp. z o.o. prowadziła rekrutację na stanowisko MAGAZYNIER- (JEDNA ZMIANA). Dostałeś zaproszenie na rozmowę kwalifikacyjną? Jakie warunki oferuje pracodawca? Opowiedz o przebiegu spotkania z rekruterem.
logo firmy PRACOWNIK SERWISU
logo firmy Inżynier budowy
Międzywodzie
Gryfbud Sp. z o.o.
ZAINTERESOWANA

Cześć wszystkim! Jestem zainteresowana pracą tam.Mozecie napisać jaka jest atmosfera w firmie?..czy są jakieś rygory typu:nie wolno się przemieszczać, rozmawiać między sobą itp?Jak wyglądają zarobki?macie te 3000tys brutto?jakie przerwy śniadaniowe,? czy w firmie można palić,czy są jakieś wytyczone przerwy do tego?Szukam pracy w jakieś normalnej firmie która nie funkcjonuje jak (usunięte przez administratora).Pozdrawiam.

@ZAINTERESOWANA

Dwie smutne buźki:(...jest aż tak źle?...poproszę o więcej informacji, napiszcie coś.

Jacek
@ZAINTERESOWANA

Mało prawdy dużo ściemy, plusy i minusy. Miła atmosfera, wypłata na czas, kierownictwo w miarę OK, co środowa walka o owoce Owocowa Środa. Wypłaty często z pomyłkami, kadrowa nie mająca czasu dla pracownika, brak socjalu, nerwowy brygadzista, zakaz palenia, tylko 15 min przerwy. Duża rotacja. Firma dla odważnych

Firma często zamieszcza ogłoszenia w sprawie pracy. Dlaczego tak się dzieje ????......

Co jaki okres czasu w Berthold Sichert Sp. z o.o. można ubiegać się o podwyżkę?

Prezes

Co 20 lat. ????

Edyta

O podwyżkę? Czego? Chyba pracy. Na podwyżkę możesz liczyć dopiero wtedy kiedy rząd podniesie najniższą krajową.

Mieczysław
@Edyta

Nie ma podwyżek nawet jak ktoś sie wyróżnia w pracy? To pewnie awansować też nie można. Napiszesz jak jest?

Edyta
@Mieczysław

Zawsze zdania ludzi są podzielone zamiast pytać na forum idź tam do pracy i zobacz sam jak jest. Ta firma płaci najniższą krajową.(polska najniższą, nie myśl że najniższą niemiecką) Jak się będziesz wyróżniał poklepią cię po plecach i dostaniesz wyższą normę bo pokażesz że możesz szybciej robić.

:-)
@Edyta

Dokładnie

Gabriela
@:-)

czyli na jakikolwiek awans, podwyżkę, premię nie ma co tutaj liczyć :/ ?

Xxx

Ciekawe kiedy wprowadzą to że jak ktoś mieszka blisko pracy będzie zarabiał mniej bo na dojazdy nie wydaje xd

Maria

Odradzam prac w tej firme tak jak kolega nizej kłamstwa ze strony kierownictwa

Artur

Zapomniałem dopisać Pani kadrowo stawki godzinowe kierowców kat. C w Bydgoszczy zaczynają się od 25zł na godzinę netto tak pisze żeby Pani wiedziała.

Na jakie narzędzia pracy może liczyć pracownik w Berthold Sichert Sp. z o.o.?

Na narzędzia które sam sobie przyniesiesz.

Bptf

W moim odczuciu podejście bardzo przedmiotowe.

Były Pracownik

Pracowałem prawie rok, praca jak praca zła nie była . Zarobki może nie najniższa krajowa , ale na czas....

Jarek
@Były Pracownik

Dlaczego już nie pracujesz? Napisz, coś więcej np. jakie jest kierownictwo, czy są normy, czy akord jak to wygląda? No wyobrażasz sobie zakład który płaci najniższą krajową z chociażby 2-3 dniowym opóźnieniem??? !! to by połowa ludzi natychmiast rzuciła pracę. Nie uważasz że to przegięcie żeby niemiecka firma płaciła polską najniższą krajową???? Słabe bardzo, myślę że rotacja pracowników jest ogromna i ciągle szkolenie nowych, ciągle koszty badań lekarskich i rzeczy roboczych, bo chyba nie dają nowemu pracownikowi używanych butów po byłym pracowniku heh?

Były łoś
@Były Pracownik

To jakaś łaska że wypłata na czas? Ty na swoją wypłatę zarobiłeś pewnie w 3 godziny a 157 godzin twojej pracy to zysk dla firmy więc łachy nie robią że najniższa krajową płacą na czas bo myślę że gdyby się spóźnili nie 2-3 dni jak napisał przedmówca tylko 1 dzień by się spóźnili z wypłatą to by tak wkurzyli ludzi, że połowa na następny dzień by nie przyszła. Wyzysk straszny, nie polecam tej firmy.

Xxx

Serdecznie chciałbym odradzić tą firmę od strony kierownictwa ciągłe kłamstwa jeżeli macie inną pracę na oku to idzccie smialo

Roman
@Xxx

Całkowicie się zgadzam z Tobą. Kierownik jest bardzo miły ( Albo tylko udaje miłego) zanim podpiszesz umowę, później już miły nie jest. Mówił na początku ze jak są nadgodziny to będziesz informowany zawsze dzień wcześniej a w praktyce wygląda to tak że podchodzi do ciebie danego dnia o godzinie 11:00 i mówi tonem nieznoszącym sprzeciwu "dzisiaj są nadgodziny do 16:00" nie pyta czy Ci pasuje czy nie, bo liczy się plan, musi się wykazać z normy. Albo mówi że praca spokojna nie ma akordu, no akordu niby nie ma, ale są normy i to takie, że nie raz pot po (usunięte przez administratora) spływa bo trzeba zapieprzać. Jeżeli kogoś satysfakcjonuje najniższa krajowa to polecam firmę.

Bptf
@Xxx

Zgadzam się kłamstwa i ogólnie wyzysk za najniższą krajową, musisz (usunięte przez administratora) non stop nie ma stania a na telefon nie wolno nawet spojrzeć nie możesz w pracy odebrać ani odpisać na SMS bo zaraz ci uwagę zwrócą. Praca dla mało ambitnych żeby nie powiedzieć desperatów. Szczerze? Omijać szerokim łukiem tą firmę

Kuti

Beton i ogólnie szajs

Bąbel
@Kuti

Piotruś beton liczenie nie jest mocna strona ale Palestyna na nogach wymiata, wielki plus za dziubek i ogólnie niezbyt przyjazna gębę, jednak na szwabskiego pionka idealny :)

Czy dowiem się na forum o ewentualnej pracy, zarobkach i atmosferze w firmie?

Bamboleoo
@Zainteresowany

Odpowiedź jest prosta, szwabialnia pod pie r da larnia przynajmniej bylo tak ze dwa lata temu, podejrzewam że nic się nie zmieniło. Normy dowalą ci czasem jak.nie wyrabiasz to dwa ped a ły Cię sami zaprowadza do.kierasa hahaha

@Zainteresowany

No właśnie też próbuje się dowiedzieć jakiś szczegółów, ale cisza....

ZAINTERESOWANA

Zapomniałam zapytać... Czy jest to praca przez agencję?,czy bezpośrednio przez pracodawcę, jakie są umowy?po jakim czasie otrzymuje się umowę na stałe?

Nieważne

Jedno wielkie kolesiostwo!!!mowa o pracownikach firmy w której pracowników fizycznych nie ma nawet połowy haha (usunięte przez administratora) i metr mułu.

Łucja
@Nieważne

Możesz nieco rozwinąć swój komentarz? Niewiele on w takiej formie, szczerze mówiąc, wnosi do dyskusji o pracodawcy, jakim jest Berthold Sichert. Zawsze starajmy się pisać w sposób konkretny i merytoryczny :) Długo pracowałeś (bądź pracujesz) w tym miejscu?

Gregor

Podpowiedzcie czy firma prowadzi aktualnie rekrutacje?

Djmarco
@Gregor

Tak

Bamboleoo
@Gregor

Prowadzi i prowadzić będzie do końca polski póki Niemcy żyją ???????????????????????????? ogloszenia tego(usunięte przez administratora)non.stop sie pojawiają więc o czy to świadczy??

Leon

Strasznie słaby zakład jak na współczesne realia....miejsce pracy dobre dla desperatow bez doswiadczenia.

Mariusz
@Leon

Wygląda na to, że nie masz zbyt dobrego zdania o Berthold Sichert. Co masz na myśli pisząc, że jest to dobre miejsce dla desperatów? Zechciałbyś to jakoś rozwinąć? Dzięki.

Zostaw merytoryczną opinię o Berthold Sichert Sp. z o.o. - Bydgoszcz

• Jak się pracuje w Berthold Sichert Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Berthold Sichert Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 21.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Berthold Sichert Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 17, z czego 2 to opinie pozytywne, 13 to opinie negatywne, a 2 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Berthold Sichert Sp. z o.o.
1.5/5 Na podstawie 97 ocen.

Berthold Sichert Sp. z o.o.