Adres: ul. Hermana Frankego 7, 85-862 Bydgoszcz

NIP: 7881133206 KRS: 0000123763

1 88 38 5 1

Opinie o Berthold Sichert Sp. z o.o.

Filtruj opinie po kryteriach:

Zainteresowany

Czy dowiem się na forum o ewentualnej pracy, zarobkach i atmosferze w firmie?

ona2888

Witam popieram przed mówców koleżankę i kolegę. Człowieku jeśli nie chciało ci się pracować trzeba było siedzieć w domu i się myć pracowałeś z ludźmi, czy tak trudno to zrozumieć. Po za tym chciałam powiedzieć iż nadal tam pracuje mega ekipa kontrola super Iwona i chłopacy zawsze pomogą nigdy nie odmówili tak jak inni pracownicy na przygotowaniu na stelażach podlogach uśmiech serdeczność, jeżeli komuś coś nie pasuje niech nie pracuje proste Człowieku na twoim miejscu nie oczerniala bym innych spójrz na siebie dziwna istoto. Super ludzie i przede wszystkim atmosfera Nie wiele takich zakładów. Co do kierowników to ich zadanie aby wymagać inaczej ludzie wejdą na głowę. Pozdrawiam moja ekipę buźka

Twój stary
@ona2888

(usunięte przez administratora) CIE I gruba rebele w okularach

Mlotek

Mysle ze osoby ktore najezdzaja na osoby wylewajac swoje rozgoryczenie i nie maja zbyt odwagi powiedziec wprost co o kim mysla sa na bardzo niskim poziomie intelektualnym.. Po prostu brak odwagi cywilnej, a grac chojraka to kazdy "glupi" potrafi grunt to miec jaja ktorych ty z pewnoscia nie masz chyba jakis tylko zalazek.. Co do Norberta hmm jednym slowem skunksik, ktory wychodzil z zalozenia ze jak ma pachniec po 8 godzinach??? Tylko male sprostowanie wchodziles czlowieku na hale i juz zajezdzalo potem no wybacz sa mydla i o dziwo nie na kartki jak z PRL'u tylko dostepne w kazdym markecie za jedyne najtansze nawet 0.60gr. Jego lazenie w te i wewte to kubeczek z herbata, to szatnia, to stolowka, to automat.. nic dziwnego ze ludzie sie denerwuja bo zapierniczaja uczciwie, a ktos zbiera kase za nygustwo czy to sprawiedliwe wobec innych?? No raczej nie wydaje mi sie! Pozdrawiam Kierownictwo i Kontrole :)

Twój stary
@Mlotek

Spójrz na siebie (usunięte przez administratora) taki mądry co komentarze się nie podobają bo jedna osoba pocisla wszystkim

Były
Nazwa działu: Produkcja

Jednym słowem (usunięte przez administratora)

Tak3Nie1
Admi

Czy szukaja kogos do administracji, jakis czas temu bylo ogloszenie i niedawno widzialam znowu, czy jezyk jest tam naprawde niezbedny?

Gregor

Podpowiedzcie czy firma prowadzi aktualnie rekrutacje?

Djmarco
@Gregor

Tak

Sb

Jakie zarobki na magazynie i jaka jest atmosfera w firmie

Igor

Od dawna nikt nie pisał. Wiecie może czy potrzebują ludzi i na jakie stanowiska?

Ja

Przez jaka agencje firma przyjmuje??

Marta

@Gregor nie znalazałam obecnie żadnych aktualnych ofert pracy w Berthold Sichert. Jednak jeśli interesuje Cię zmiana pracy, zaglądaj regularnie do naszego serwisu. Pojawia się tu wiele ogłoszeń, również w wątkach o poszczególnych firmach.

Karla

Witajcie. Czy ktos moze napisac o stopniu trudnosci pracy w dziale handlowym? I jaka atmosfera pracy?

Admin 2

PROSZĘ O USUNIĘCIE WSZYSTKICH KOMENTARZY KTÓRE ZNAJDUJĄ SIE NA TEJ STRONIE TA STRINS JEST DO OPISYWANIA FIRMY CO I JAK A NIE OBRAŻANIE LUDZI ORAZ WYWOŁYWANIA WSPÓLNEJ NIE POTRZEBNEJ AGRESJI

Dzik
@Admin 2

Racja zgadzam się dużo ludzi obrażało jedną osobę więc nie jest to na miejscu trochę szacunku do ludzi

Cezary

Idealnych firm nie ma.

Marta

@Robert Z Twojej wypowiedzi wynika, że jesteś zainteresowany pracą w Berthold Sichert, a nawet już złożyłeś tam papiery aplikacyjne. Czy dostałeś od nich odpowiedź? Może już tam pracujesz? Podziel się swoją opinią, jestem przekonana, że inni użytkownicy forum na pewno będą Ci wdzięczni.

Zniesmaczony
@Marta

@Marta Przeczytaj moją opinię,a dowiesz się najważniejszych rzeczy.

Zniesmaczony

Atmosfera dobra. Starszy monter,magazynier zatrudniony przez firmę do 2000 na rękę. Pracownik zatrudniony przez wiadomą agencję 1500 na rękę plus premia za frekwencję 100 zł. Premia dla pracowników "firmowych" to mit,którym nie należy sobie zaprzątać głowy. Moja ocena jako ze byłem pracownikiem "firmowym" to 6/10 i to tylko ze względu na atmosferę. Pozdrawiam wytrwałych Azjatów ;)

Tak2Nie

Opinie poruszające kwestie związane z pracą w Berthold Sichert Sp. z o.o. okazują się być cennymi wskazówkami podczas podejmowania decyzji związanych z zatrudnieniem w przedsiębiorstwie. Wiesz jak wygląda poziom wynagrodzenia w firmie? Dysponujesz informacjami na temat benefitów pozapłacowych? Napisz o tym!

TakNie

Witam,czy zatrudniono już nowego kierownika produkcji?

Robert

Podpowiedzcie jak atmosfera w pracy? Własnie aplikowałem i czekam na jakiś sygnał.

Sichert

Dla zainteresowanych-jeśli chodzi o Zakład nie jest wcale źle,pracownicy ok,praca nie jest zła,kierownictwo no właśnie-P.Adam to wzór kierownika,nawet jeśli nie zawsze ma humor, każdy może mieć złe dni..jeśli uważacie że nie mówi prawdy,ja uważam że jest szczery choć czasem jego odpowiedzi są wymijajace,być może wiąże się to z tym że nie zawsze może powiedzieć to co chcielibyśmy usłyszeć...ma powiedzieć tak dostaniesz umowę jak to nie do końca zależy od niego..na pewno kierownictwo ma coś tu do powiedzenia,to oni typują osoby do umowy ale tak naprawdę czy dostaniecie tą umowę zależy już od góry..natomiast kierownik Piotr chyba nie rozumie ludzi, zapatrzony w siebie Narcyz,nie szanuje pracowników,a jak już sobie kogoś upatrzy to koniec.Troszkę więcej pokory P.Piotrze,kiedyś role mogą się odwrócić.Pozdrawiam cały Sichert miłej pracy

Tak3Nie

Zuza

Przez jaka agencje pracy mozna do was sie dostac

TakNie

Kolega wyżej ma rację nie wiadomo ile zrobisz i tak będzie za mało i gadane że się opierdalasz :) a za te pieniądze niech się cieszą że w ogóle ludzi do pracy mają nie było roboty to wyrzucali na przymusowe urlopy a jak jest to zapierdol i wiecznie mało porażka wtajemniczeni wiedzą ocb :D

Tak24Nie

Ręka na pulsie

Negatywne komentarze widać usuwane są na bieżąco... ludzie zrobią wszystko dla umowy, choć i tak nigdy jej nie dostana, choć pracują ponad rok przez agencje. Praca raz jest raz nie ma, pracujesz a za chwilę na przymusowy urlop cie wysla bo jakiegoś detalu brak. Pani Kasia S......mistrzyni w dążeniu do uzyskania umowy, "kierownik" L widać lubi takie zdrowe armaty skoro cały czas oczy mydli a biedna Kasia po nocach spać nie może i więcej czasu spędza u Pana L niż na stanowisku pracy. No cóż miłość nie wybiera tylko dlaczego odbywa się to kosztem innych pracowników. Ten zakład nie ma przyszłości, tu nie jest istotne czy coś potrafisz i chcesz pracować, tylko czy kierownikom się spodobasz a i tak sami mają w gaciach pełno. Ciągle braki detali i wielkie wymagania dlaczego tak mało zrobione. Nikomu nie polecam tej firmy, ciągła rotacja i nic dziwnego skoro błędy kierownictwa odbijają się na pracownikach. Pozdrawiam zakładowe gołąbki :)

Tak12Nie1

Koleżanka

Witam jeśli chodzi o pracę w tym zakładzie jest dobrze,niema nic skomplikowanego.Wiadomo trzeba pracować jak wszędzie.Atmosfera jest ok,ludzie wporzadku,kierownictwo wporzadku.JEDNA ZMIANA to jest też Plus tego zakładu.No i tak na koniec pozdrawiam wszystkich

Tak17Nie

Bianka

Cześć, a jak atmosfera w biurach? Jest właśnie w internecie oferta pracy do obsługi klienta. Pzdr

jessi

ja jetem zadowolona z pracy ,pracownicy tez spoko

Tak3Nie

mimo wszystko

Tak czytam te dziwne posty i zastanawiam się czy to strona o firmie czy ludziach? Pracuje tam dość długo praca ok ludzie też pomocni nie rozumiem tylko dlaczego tak mało pracy ostatnio po za tym spoko. A co do wpisów tutaj myślę że jak każdy będzie pilnował swojego nosa będzie spoko, obracając kogoś poszukujecie na co was stać Ale podejść i powiedzieć nikt nie potrafi. Piszcie o firmie nie o ludziach bo tak na marginesie kiedyś może ktoś to sprawdzić pozdrawiam kloega

ŻEBRO

Firma jest ok tylko pracownicy są jak dzieci

poziom 0

bardzo niekompetentna ekipa rekrutacyjna! rekrutacja na pierwszym etapie przebiegła świetnie, za drugim otrzymałam całkiem inne informacje, dyskwalifikujące mnie! radziłabym ustalić jakieś ramy, wymogi i oczekiwania co do szukanych kandydatów bo widać ze Panie całkowicie maja różne wizje poszukiwanych kandydatów i całkowicie odmienne wymogi! owszem firma najważniejsza, zgadzam się ale nie wprowadzajcie ludzi w błąd!!! czarno na bialym info w CV plus potwierdzenie na pierwszej rozmowie moich umiejętności i pełna zgodność....a druga rozmowa z kosmosu i nagle coś im nie pasuje!!! banialuki ludzia gadaja... tracą czas moj i swoj....

Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie

Tak czytam te opinie i zastanawiam się czy piszą je poważni, dorośli ludzie czy przypadkiem ta firma nie zatrudnia dzieci bo tak zachowują się osoby wypowiadające tutaj. Praca jak każda inna, jeśli chcę się zarabiać to trzeba wywiązywać się ze swoich obowiązków i tyle. Jeśli ktoś się nie nadaje to go zwalniają, a jeśli komuś praca się nie podoba to sam rezygnuje i już. Nie rozumiem o co tyle hałasu. Jeden drugiemu wilkiem, jeden na drugiego gada, a żeby powiedzieć prosto w twarz co komu się nie podoba to już nikt się nie odważy, tylko wypisuje jakieś bzdury na forum. Gdyby każdy zajął się swoimi obowiązkami w pracy, to o ile przyjemniej by się pracowało. A poza tym jest to strona o opiniach ogólnych o firmie a nie jakieś personalizowanie po osobach, że ktoś śmierdzi, obija się, maluje paznokcie czy robi Bóg wie jakie inne rzeczy. Kto pracuje i się podoba niech pracuje, kto pracuje a się nie podoba niech się zwolni, a kto pracował i został zwolniony lub sam się zwolnił niech realizuje się w nowej pracy i tyle. Pozdrawiam ;)

kolega

Hej pracowałem w tej firmie nie mogę absolutnie narzekać na ludzi pracę itp gdyby nie to, ze znalazłem inną pracę został bym dalej bo atmosfera w pracy super ludzie pomocni nie zgadzam się z tymi opiniami, myślę że pisze to osoba która nie dała się lubić, jakoś nikt inny nie narzeka, zawsze znajdzie się pajac który w oczy nie potrafi powiedzieć żal mi CIĘ CZŁOWIEKU może gdybyś wziął się za pracę było by inaczej a pisanie publicznie o osobach jest co najmniej nie na miejscu myślę też, iż powinieneś wziąść słownik bo problem z ortografią widzę bardzo duży. Pozdrawiam moja ekipę z kontroli dziewczyny z szaf przygotowke oraz resztę ekstra ekipy

Zostaw opinię o Berthold Sichert Sp. z o.o. - Bydgoszcz

Chcę opublikować:

×
Zero tolerancji dla mobbingu w firmie!

Byłeś świadkiem?
Dodaj opinie na www.gowork.pl/opinie