Opinie o Internet Serwis Wojciech Bandurowski w Prudnik

Zibi Nowy wpis

No cóż ja mam zupełnie inne zdanie. Super praca tylko trzeba mieć chęci i kompetencje.

Cezary

Tak dawno nikt nie pisał, czy firma potrzebuje pracowników?

;)
@Cezary

:D idź i zobacz jak tam się "dobrze" pracuje, a później opisz jak było xd

FF
@Cezary

Jeśli ktoś chce mieć zryty beret przez szefa który cierpi na przerost ego to polecam pracę w tej firmie. Pracowałem i dziękuję ale moje zdrowie psychiczne jest ważniejsze.

mio Nowy wpis
@Cezary

Firma cały czas szuka ludzi tylko szybko ludzie uciekają, kasa nie ta i kierownictwo woła o pomstę do nieba, nie da sie pracować z kimś kto ma adhd

Dawid Nowy wpis
@mio

Piszesz, ze firma potrzebuje pracowników jednak nie znalazłem żadnych aktualnych ofert w sieci. Czy mógłbyś napisać jakie stanowiska są do obsadzenia i czy coś się zmieniło jeśli chodzi o wynagrodzenia?

Iwo Nowy wpis

Szkoda, że pracownicy nie zabierają głosu na forum. Warto starać się o pracę w firmie?

MrRadzio

Widzę same stare posty, napiszmy nowy:). Może kiedyś było nie najlepiej (nigdy nie pracowałem w Internet Service) ale teraz jest wszystko OK. W każdej sieci zdarzają się awarie niema różnicy duża czy mała. Sam serwis oceniam na 4+ zawsze starają się szybko usunąć ewentualną awarię. Net jest super cena też nie bardzo wygórowana. Jestem klientem (Bandurowskiego) już ładnych kilka lat i POLECAM.

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

W czasach korzystnej dla kandydatów sytuacji na rynku, atmosfera w miejscu pracy odgrywa coraz istotniejszą rolę. A jak to wygląda w Internet Serwis Wojciech Bandurowski? Podzielcie się swoimi wrażeniami, wyrażając swoją opinię na ten temat!

Olek

Czy jest jakiś powód , że tak rzadko zaglądacie na forum?

Odpowiadając na pytania użytkowników na forum powinniście mieć świadomość, że pomagacie komuś w znalezieniu nowego miejsca pracy.

znajacyprawde

proszę się nie podszywać, proszę mieć za grosz honoru i wymyślić godny nick ;) Pani Weronika w Internet Serwis nigdy nie pracowała ;D oszusty

@znajacyprawde

to może o ósmy

Kacper

Radzę wam zgłosić to do administratorów Gowork, widać jak na dłoni, że to zaplanowany atak i pomówienia aby zaszkodzić osobie szefa i firmy

Prawo

Ten kto pisze te wszystkie negatywne komentarze nieźle się bawi ciekawe czy zdaje sobie sprzwe ze takie Pomowienia i szerzenie czarnego PR moze poniesc prawne konsekwencje ... Tak tak

błąd

Najgorsza firma na świecie. Nie idźcie tam.

praca

Najgorsza praca w jakiej byłam!!

Rolnik

Bandurowski to ostatnia firma gdziue chce pracować

Wojciech

Nie polecam firmy bandurowskich

znajacyprawde

Znowu te sama osoba, o podobnych porach, w Święta, tym samym stylem pisze posty, zaczynając je od małej litery... Ekipa Internet Serwis Pozdrawia Serdecznie Konkurencje i wszystkich przeciwników. Żadna Pani Justyna nigdy u nas nie pracowała ;)

Justyna

Praca za najniższą krajową wielkiego szału nie ma !

Monika

nie płacą w terminie.

Weronika

praca BEZ umowy za GROSZE nie polecam, jesteście żałośni, brak szacunku.

Szacunek

Faktycznie negatywne opinie wszystkie zawsze o tej samej porze, śmieszne, spokojnie takie czasy zwlaszcza jak sie cos robi dla ludzi i jest o tobie glosno im glosniej piszcza to znak ze idziesz dobra droga :) Powodzenia panowie

znajacyprawde

OOO kolejny wysyp wpisów o tej samej porze! Boli oj boli konkurencje! ŁOSIE TO WIDAĆ ŻE TE POSTY PISZE JEDNA OSOBA 15:49:59 15:57:58 16:00:16 16:04:02 W ciągu kilku minut 4 osoby? NIKT W TO NIE WIERZY. Cwaniaczek piszący te posty jest zwykłą kanalią i oszustem, fajnie Ci nie?

Zostaw merytoryczną opinię o Internet Serwis Wojciech Bandurowski - Prudnik

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Internet Serwis Wojciech Bandurowski
2.3/5 Na podstawie 15 ocen.
  • Zobacz wywiad
  • ul. Klasztorna 10 lok. 1