Internet Serwis Wojciech Bandurowski

Prudnik

Opinie o Internet Serwis Wojciech Bandurowski

znajacyprawde

proszę się nie podszywać, proszę mieć za grosz honoru i wymyślić godny nick ;) Pani Weronika w Internet Serwis nigdy nie pracowała ;D oszusty

@znajacyprawde 21.12.2016 20:13

to może o ósmy

Kacper

Radzę wam zgłosić to do administratorów Gowork, widać jak na dłoni, że to zaplanowany atak i pomówienia aby zaszkodzić osobie szefa i firmy

Prawo

Ten kto pisze te wszystkie negatywne komentarze nieźle się bawi ciekawe czy zdaje sobie sprzwe ze takie Pomowienia i szerzenie czarnego PR moze poniesc prawne konsekwencje ... Tak tak

błąd

Najgorsza firma na świecie. Nie idźcie tam.

praca

Najgorsza praca w jakiej byłam!!

Rolnik

Bandurowski to ostatnia firma gdziue chce pracować

Wojciech

Nie polecam firmy bandurowskich

znajacyprawde

Znowu te sama osoba, o podobnych porach, w Święta, tym samym stylem pisze posty, zaczynając je od małej litery... Ekipa Internet Serwis Pozdrawia Serdecznie Konkurencje i wszystkich przeciwników. Żadna Pani Justyna nigdy u nas nie pracowała ;)

Justyna

Praca za najniższą krajową wielkiego szału nie ma !

Monika

nie płacą w terminie.

Weronika

praca BEZ umowy za GROSZE nie polecam, jesteście żałośni, brak szacunku.

Szacunek

Faktycznie negatywne opinie wszystkie zawsze o tej samej porze, śmieszne, spokojnie takie czasy zwlaszcza jak sie cos robi dla ludzi i jest o tobie glosno im glosniej piszcza to znak ze idziesz dobra droga :) Powodzenia panowie

znajacyprawde

OOO kolejny wysyp wpisów o tej samej porze! Boli oj boli konkurencje! ŁOSIE TO WIDAĆ ŻE TE POSTY PISZE JEDNA OSOBA 15:49:59 15:57:58 16:00:16 16:04:02 W ciągu kilku minut 4 osoby? NIKT W TO NIE WIERZY. Cwaniaczek piszący te posty jest zwykłą kanalią i oszustem, fajnie Ci nie?

Tomek

praca na lewo słaba kasa słaby klimat każdy każdego najchętniej sprzedalby na policji.

piotr

Nie polecam pracy mała kiepska wypłata

.......

Wszystko fajnie pięknie, ale na koniec miesiąca zmieniasz zdanie gdy otzrymujesz wypłatę, oj przepraszam, okrojoną wypłatę, bo masz do wyboru albo pracować na lewo, albo pracować za głodowe stawki. Tak właśnie promuje się największa polska firma w Prudniku, kozaki, okruszki Wam dadzą i zadowoleni, a ja sie pytam kiedy w końcu w Skrzypcu, Dytmarowie, Białej będzie ten was cud miód ? Tak sie promujecie na kazdym kroku i co jest ? Wszystkie pozytywne komentarze dotyczące rewelacji w pracy INTERNET SERWIS to komentarze PRACOWNIKÓW OBECNYCH. Pójdź sam/sama i daj znać po miesiącu jakie wrażenia były w pracy, hahahahaha Obiecują, cudują, ale jak nie wiadomo o co chodzi, to chodzi o $ której nie zobaczycie, albo stracicie.

Żurek

10/h bez umowy, albo najniższa krajowa, takie realia u bandurowskich. NIE POLECAM TEGO TOWARZYSTWA

Paweł

Nie polecam firmy.

marek

nie dajcie sie nabrac na te durnoty hahaha brak organizacji

Paweł

Nie polecam pracy w tej firmie.

Basia

Te komentarze to nieprawda, komu by sie chciało pisać takie elaboraty o innej firmie, widać ze to pracownicy konkurencji ktora juz cienko przedzie jsk to się mówi tonący brzytwy się chwyta

Marcin

Miejsce o opiniach o pracodawcy,a wszyscy narzekaja na usługi. Konkurencja nie spi, tylko pisze posty :D

Grzesiek

kiedyś pracowałem u Bandurowskich żadna nowość... latasz po domach i rozciągasz kabel od dachu do dachu + wysłuchujesz narzekań ludzi albo latach po słupach energetycznych taurona i rozciągasz kabelek, kasa tez slaba, 1500 max ale umowy nie dostaniesz.

Jozek

Ktoś ma mocny ból tyłka. Wszytskie komentarze pisane o tej samej porze, w tym samym stylu, ładnie ładnie ktoś tu się bawi. W firmie idealnie nie ma problemy jak wszędzie. Pozdro dla kumatych.

Agnieszka

Ten kto ma choc troche oleju w glowie i przeanalizuje te wszystkie negatywne wpisy zauwazy ze sa to opinie wpisywane co 5minut przez jakiegos jak widac Frustrata... Zwyklego hejtera ktory nie potrafi zrobic nic wiecej ze swoim zyciem tylko oczerniac innych na forum, no coz ... Zadna firma nie jest idealna i nie musi chodzic jak w zegarku, gdzie jest tak wspaniale ze nie mozna narzekac... Napewno w Orange prawda pozdrawiam

Marfian

chciałem jeszcze dodać, że zacznijcie w końcu szanować ludzi !! urządzacie sobie jakieś ( usunięte przez administratora ) zamiast wziąć się za robotę !! NIE MAM DO WAS ZA GROSZ ZAUFANIA !

Piotr

Nie polecam pracy w internet serwis. Klienci kapryśni, szefostwo kapryśne, zmiana zasad warunków pracy podczas ustalonych warunków pracy. Jedynie co się rozwija, to portfel szefostwa, ale czyim kosztem ? Pracownicy nie mają szansy rozwoju, klientom wciska się usługe, byleby tylko podpisali i mamy go na 2 lata. Zanim weźmiecie do serca pozytywne komentarze, polecam Wam najpierw zatrudnić się w owej firmie i przepracować chociaż 2 tygodnie, a później opisujcie jak Wam "przyjemnie" było ;)

Grzesiek

po co tu opiniować, pójdźcie tam do pracy i sami podzielcie sie opinią po miesiącu przepracowanym na temat cienkich kasy, 0 poszanowania z każdej strony jak i szefostwo to i klienci to samo czy mroz czy upal ciagniesz te kable, a idz z taka robota hahah

Mariusz

nigdy więcej pracy u was !!!! klimat i robota niewarta zachodu, a wypłata niewidoczna !!!!

Henry

Henry Ford Jeśli człowiek ma zamiar do końca życia pozostać pracownikiem fizycznym, to powinien równo z wybiciem godziny szesnastej zapominać o swojej pracy. Natomiast jeśli zamierza piąć się wzwyż, wówczas wybicie godziny szesnastej powinno być dlań sygnałem do myślenia. Myślenie to najcięższa praca z możliwych i pewnie dlatego tak niewielu ją podejmuje.

prawdomówny

jak to dokładnie jest ? na poczatku przyjaciel ze szefem, wszystko jest ok, po 1 wypłacie jesteś wściekły/ wściekła, potem szef twierdzi ze sie nie nadajesz i kończysz tak kariere- polecam przetestować haha

nick

wszystko zaczyna sie i kończy na gadaniu ;)( usunięte przez administratora )oczywiście kiepsko cały czas ciągniesz te kable czy deszcz czy śnieg

Grzesiek

8zł na godzine bez umowy, wasz wybór od 7-15, chociaz szefostwo chce zeby pracowac w soboty rowniez

Danielek

hahaha nie polecam, albo sami sobie idźcie popracować i dajcie potem znac jak wam było haha

dajcie spokoj

nie ma o czym gadać, pracujcie, ( usunięte przez administratora ), płaczcie 10 dnia miesiąca, popracujcie miesiąc i pochwalcie sie jak tam kaska u was wygląda haha tak jest ten cały prudnik, internet serwis walczy z burmistrzem, a jakby podochodzili do władzy to aż boje sie pomyśleć, wy i ta wasza firma rewelacyjna haha.

szymek

10zł na godzine dostaniesz pracując( usunięte przez administratora ) zawsze jest zrobione za malo, wiecej masz na budowie zreszta, co ja tam bede gadal rewelacji nima a jak bierzez koperte to jakbys z laski cokolwiek dostawal masakra normalnie. Pojdzie i dajcie cynka czy prawde napisalem haha.

Boniek

Wszystko OK

Zostaw opinię o Internet Serwis Wojciech Bandurowski - Prudnik

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Internet Serwis Wojciech Bandurowski