Q4net Sp. z o.o.

Wrocław

Opinie o Q4net Sp. z o.o.

?

Nie polecam!Duża rotacja - szczególnie na stanowisku asystentki i w telemarketingu. Przełożonego w dziale handlowym, uprzedzony do kobiet, jego "żarty" i zachowanie podchodzą pod [usunięte przez moderatora]. Jeśli ktoś szuka czego na stałe albo na dłuższy czas niech nie traci czasu na tą firmę.

2006-
@ 27.08.2013 15:34

Proszę o kontakt osobę, która napisała powyższą opinię i informacje ma temat tej firmy- sprawa prywatna

ja

Ile można zarobić jako handlowiec? Jaki jest przełożony handlowców - jak ich traktuje?

Były handlowiec

Miły przystanek w drodze do kariery. Zarobki niestety dużo poniżej poziomu rynkowego.

anonymus

do były pracownik - Firmą dowodzi fajny gość, potwierdzam! Jednak kto dowodzi Tobą to już inna sprawa,i mniej przyjemna.

Nie pracuję już w Q4Net i wydaje mi się że jestem obiektywny. Generalnie jest ok., bardzo dobra atmosfera pracy i dużo okazji do nauki oraz zdobycia doświadczenia. Zarobki mogłyby być wyższe. Firmą dowodzi naprawdę fajny gość.

anonymous

Przez jakiś czas dane mi było pracować w dziale monitoringu. Zgadzam się z kolegą wyżej że płaca średnia. Ale niebywałym plusem były zmiany weekendowe i nocne gdzie ustawiało się budzik co 15-20min, wpisywało kod i szło się dalej spać. Praca marzenie!

Monitorujący

Zarobki na helpdesku gorzej niż w McDonalds (ale coś z IT w CV musi być). Tyle co można oglądać seriale/filmy i czekać aż 8 godzin minie. Jak chcesz przyjść i odsiedzieć polecam.

Pracocholik

Ludzie w firmie super (atmosfera i jeszcze raz atmosfera), niestety zarobki fatalne. Jedyne co mnie trzyma w firmie to mnogość ciekawych zagadnień oraz dostęp do technologi Cisco. Firma broni się premiami kwartalnymi, które są albo ich niema, bardzo duża dysproporcja w stosunku z innymi firmami IT we Wrocławiu. Jeśli myślisz że zarobisz w Q4Net, to nie licz na to.

gosc

heh, potwierdzam. Atmosfera jest sprzyjająca nerwicy. Farma jest mała ale zarabiająca dość dużo jednak zarobki pracowników są mierne! Niestety nie szanują człowieka. Lepiej szukać pracy w innej firmie.

anonymus

Co do zarobków, to opinia zależy od wymagań, ale potwierdzam że atmosfera jest OK

Zostaw opinię o Q4net Sp. z o.o. - Wrocław

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Q4net Sp. z o.o.