Yumar Jerzy Marcinkiewicz

Kraków

Opinie o Yumar Jerzy Marcinkiewicz

grzech

Niestety lepiej trzymać się z daleka !

stig

odradzam zdecydowanie. oszukują na kilometrach złodzieje doloty nie płatne nawet powyżej 100 km chociaż w umowie jest do 70 nie płatnie. UNIKAJCIE FIRMY YUMAR I JERZEGO MARCINKIEWICZA ZŁODZIEJE JEBANI.

Zbi

Działa ;-( niestety

lolek

Czyżby ta firma przesała działać ???

1974 mis

filipek pracowałeś tam zadzwon (usunięte przez administratora)

Paweł

Yumar to oszust i złodziej!!! Firmę prowadzi syn (usunięte przez administratora)który był właścicielem Hercules TSL, pozostawił bez zapłaty wielu kierowców, ma liczne sprawy w sądach, komorników. Jest niewypłacalny. Teraz próbuje się dorobić poprzez firmę zarejestrowaną na ojca. Pozytywne opinie pisze sobie sam!!! Uwaga na oszusta

misiek

Witam koledzy "Yumar Transport" non stop sa ogloszenia ze przyjmuja na wlasnej dzialalnosci z wlasnym autem busem. odradzam

like

Odradzam . Yumar nazwa adekwatna do sposobu funkcjonowania. Mają już sprawy w Sądzie.

avanti

Wszystko prawda o Yumar. Oszukują na km i nie mają pojęcia o spedycji a wpisy że ktoś zarobił 7 tyś to chyba sami robią. Współpracują z MAR TRANS z Katowic dawniej DAWEX! Nie odbiera telefonów i co jakiś czas pojawiają się ogłoszenia typu:spedycja poprowadzi busy. Uwaga oszukują. Za pierwszy miesiąc zapłacą a potem 2 jeździsz za friko(dokładasz,bo paliwo trzeba kupić). ODRADZAM!!!

tadek

Odradzam . Niestety to prawda co piszą o tej firmie Yumar . Szkoda nerwów czasu i kasy.

xxx

Koledzy a może wam chodzi o firmę DAWEX (usunięte przez administratora) ani tel nie odbiera radze unikać tą firmę

buła

Nadal odradzam firma pośrednik co na działalność zatrudnia kierowców. Biuro w mieszkanku ! no co za kultura !

dedilak

Roku nie wytrzymuja marudy w kazdej firmie! Widac pracowaliscie juz w danej firmie i nie dotrzymaliscie warunkow wspolpracy ja pracuje w Yumar wraz z 8 kumpli i nie narzekam. Dodam ze pracuje 1.5 roku a reszta kumpli w przedziale 8-14 miesiecy i nie mamy problemow z kasa czy dodzwonieniem sie! Co niektorzy powyzej pierdola bzdury. Analfabeci po podstawowej!!!

buła

Odradzam nikt tam nawet roku nie wytrzymał . Ciągle ogłoszenie dają o pracowników.

piotr

Odradzam bo właśnie nie ma komu powiedzieć bo nie wiadomo kto tam jest kim i kto kogo zatrudnia. Mariox kto zatrudnia innych na działalność ???? i zarabia 7 tys na pośredniku ?! Bzdura nie dajcie się wkręcić !

mariox

Oj ludzie ludzie... Pracuje juz dla tej firmy ponad rok i w sumie dzieki Yumar nie stracilem a zyskalem. Pomogli mi a wynagrodzenie miesieczne to minimum 7 tys zl. Jsk jestescie leniami i kretaczami to nie dziwne ze kazda firma zla! Wspolczuje tego ze nie potraficie powiedziec spedytorowi co myslicie tylko ns forum jedziecie po firmie. Tchorze i tyle. .. Polecam wspolprace !!!

adam

Ja tak samo radzę jak niewidoczny . Odradzam .

niewidoczny

(usunięte przez administratora) nie odbieraja telefonow jak sie dzwoni za swoimi pieniedzmi ,ludzie nie idzcie jezdzic do tej firmy bo szkoda nerwow i swoich pieniedzy,a jeszcze pozniej sprawy w sadzie trzeba zakladac by odzyskac swoje zaroboine pieniadze

krzyś

To zwykły pośrednik odradzam lepiej brać zlecenia bezpośrednio !

oszukany

Panie Marku bardzo zależy mi na kontakcie z Panem w sprawie Yumar z Krakowa. Proszę zadzwonić (usunięte przez administratora)

ania

odradzam niestety(usunięte przez administratora)

filipek

co za głupoty piszecie na temat tej firmy wspópracuje z nimi od jakiegos juz czasu i jest oki a płaci zawsze w terminie jak pisze 30 dni to zawsze mam do 30 dni pieniadze zaksiegowane na koncie , i polecam z nimi wspólprace

marek

Odradzam wspolprace z ta firma!!!!! Placi bardzo po terminie i wymysla kary by tylko nie zaplacic. Kantuje na kilometrach bo ma swoja mape. ODRADZAM

j6

Na jednej stronie (usunięte przez administratora)l pisza ze to była Herkules Prefekt.I zbyt dobrze się nie wypowiadali

staszko

Dokładnie mam takie samo pytanie, jak kolega wyżej :) Też mam zamiar współpracować z nimi

TOMEK

MAM ZAMIAR Z NIMI WSPÓŁPRACOWAĆ. Czy ta spedycja płaci?

Zostaw opinię o Yumar Jerzy Marcinkiewicz - Kraków

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Yumar Jerzy Marcinkiewicz