Opinie o Dworek Galosa w Stronie Śląskie

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Dworek Galosa. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Dworek Galosa o rekrutacji.

Branże: Usługi hotelarskie dla firm

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Dworek Galosa w Stronie Śląskie

Użytkownicy czekają na odpowiedź 58 dni.

Jakie jest podejście kierownictwa do pracowników w Dworek Galosa?

Czy nowo zatrudnione osoby w Dworek Galosa otrzymują od pierwszych dni umowę o pracę?

Aneta Nowy wpis

W dworku Galosa wszystko jest ok.

Renata Nowy wpis

Jedno z fajniejszych miejsc a jakich byłam!!

Czy pracownicy Dworek Galosa chętnie uczestniczą w różnych formach integracji?

Ola

Organizują różne konferencje, więc myślę, że tak.

Irena
@Ola

Czy często takie konferencje są organizowane? Czy to są wyjazdy parodniowe z zakwaterowaniem w hotelach czy różnie? Czy są jeszcze jakieś inne eventy skupione bardziej na integracji?

Patryk

Bardzo chętnie organizują różne tutaj formy integracji.

Jesteś już po rozmowie rekrutacyjnej w firmie Dworek Galosa? Zostaw swoją opinię dotyczącą jej przebiegu. Czy spełniła Twoje oczekiwania? Jaki był jej rezultat?
Franciszek

Witam. Zorganizowałem konferencję o tematyce spektrum autystycznego. konferencja była dwudnowa, więc potrzebny był nocleg. Wszystko było dopięte na ostatni guzik. Były smaczne i świerze posiłki, a podczas konferencji była przerwa kawowa. Wieczorem można było się zrelaksować bądź we własnym pokoju, bądź przy bufecie. Miejsce do tego stworzone!!

Fantastyczne miejsce

Super!! Szczególnie dla dzieci. Dziękujemy i pozdrawiamy i do zobaczyska!!

Iga
@Fantastyczne miejsce

Wprlni zgadzam się z tą opinia.

Arleta
@Fantastyczne miejsce

Pozdrawiamy całą obsługę Dworka!! Było świetnie!!

Teresa
@Fantastyczne miejsce

Cieszę się, ze tu na wypoczynek pojechałam. W trakcie pandemii tu było spokojnie i można było wypocząć i się nie martwić.

Krysia

Jakie są stawki dla kelnerów na przyjęcia okolicznościowe? Lepsze niż najniższa krajowa?

Bardzo tęsknię za tym miejscem. Poprzednia majówka była ekstra tutaj.

Paulina

Oprawę weselna mieliśmy tutaj przepiękną. każdemu życzyłabym tak wspaniałej sali i obsługi. Goście z pokoi również bardzo zadowoleni.

Pola

Cudowne miejsce na wszelkie imprezy. Nawet te najbardziej wymagające jak np wesele!

Kacper

Bardzo komfortowe miejsce na wypoczynek.

asia

Wspaniałe miejsce na rodzinny wyjazd, ale nie tylko rodzinny. Raz byliśmy tu z dziećmi, a tym razem romantycznie wybraliśmy się sami.

Sandra

Super miejsce naprawdę wysoki standard usług, czystość i bardzo sympatyczna obsługa.

Anna Walczak

Polecam gorąco. Pyszne jedzenie, wysoki standard czystości, sympatyczna obsługa.

@Anna Walczak

Zgadzam się miejsce zawsze godne polecenia! Razem z mężem przyjeżdzamy kiedy tylko mamy wolną chwilę. Jest tutaj bardzo romantycznie i można odpocząć od codziennych spraw.

Renata

Najlepsze miejsce do organizacji swojego wesela – Klimat jest taki, ze można poczuć się jak w bajce . Piękne widoki i atmosfera sprawiają ,że wesele staje się wyjątkowo magiczne

kilka miesięcy temu zorganizowaliśmy tam swoje wesele, muszę przyznać, że efekt przerósł nasze najśmielsze oczekiwania - było przemagicznie! jestem pewna, że jeszcze nie raz tam wrócimy - nie tylko dla wspomnień, ale również dla tej specyficznej, bajecznej atmosfery!

Joanna

Miejsce jest idealne jeśli ktoś chce zorganizować tam swoje wesele. Ogromna sala bankietowa i baza noclegowa w tym samym miejscu to bardzo duży atut, który z pewnością przypadnie każdemu do gustu. Dworek oferuje swoją własna kuchnie i posiłki są przygotowywane na miejscu, menu ustalane jest z wyprzedzeniem. Pokoje z łazienkami co pozwala gościom na swobodę i prywatność. Dookoła duży teren i przepiękna okolica. Panuje świetna atmosfera i przyjazny klimat.

@Joanna

Dzień dobry, Pani Joanno dziękujemy za pozytywną opinię. Nasz zespół zawsze stara się pracować na jak najwyższym poziomie, aby spełnić oczekiwania naszych gości.

Monisia34

miejsce czyste, miłe, klimatyczne i z dobrym jedzeniem, czego chcieć więcej jeśli mamy dobrze się bawić:-)

@Monisia34

Dziękujemy za pozytywną opinię. Miło nam, że spełniliśmy Pani oczekiwania. Pozdrawiamy i zapraszamy ponownie.

Iza

Podpowiedzcie czy firma potrzebuje aktualnie jakichś pracowników? Jakieś info o zarobkach?

Barbara

@Joanna, rozumiem, że oceniasz Dworek Galosa jako klient. Opinie klientów są także ważne, ale kluczowe opinie pochodzą od pracowników na temat pracodawców. Forum GoWork.pl koncentruje się na sprawach pracowniczych i rynku pracy. Rozmawiamy tutaj o warunkach zatrudnienia, oceniamy pracodawcę. Czy znasz kogoś, kto pracuje w tej firmie?

Zostaw merytoryczną opinię o Dworek Galosa - Stronie Śląskie

• Jak się pracuje w Dworek Galosa?

Zobacz opinie na temat firmy Dworek Galosa tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Dworek Galosa?

• 8
    57-550 Stronie Śląskie