Dworek Galosa

Stronie Śląskie

Opinie o Dworek Galosa

Michał

warunki hotelowe dobre , wyżywienie bardzo dobre , możliwość przesuwania godzin posiłków obsługa bardzo miła serdecznie polecam

Dora

Cisza i piękny widok z balkonu. Czysto, schludnie. Wygodne łóżka.”Wrócimy na pewno za rok :) + więcej

Mateusz

Apartament pięknie urządzony w góralskim stylu, czyściutki, z dużym balkonem i cudownym widokiem . Właściciel - przemiły człowiek, bardzo.

Daga

Bardzo miło i przyjaźnie jest w dworku galosa my z mężem odpoczęliśmy, dzieciaki się wybawiły na-pewno w nasz pobyt w tym miejscu nie wkradła się nuda. Jest tam smacznie czysto przyjaźnie. Serdecznie polecam bo warto

Danka

Byłam w Dworku z przyjaciółmi. i cudownie wspominamy ten pobyt . Naprawdę jest tam przesympatycznie, pokoje przestronne każdy miał komfort aby odpocząć. jedzonko jak w domku. miła pomocna i fachowa obsługa i co najważniejsze jest czysto. Serdecznie polecam Dworek Galosa

Julka

Super miejsce spokojne widok z okien piękny właścicielka THE BEST

Ania

Marzysz o Bajecznym odpoczynku. Odwiedź Dworek Gallosa. Serdecznie polecam :-)

ewka18

Miałam przyjemność bawić się na studniówce, która była organizowana w dworku, była to fantastyczna zabawa na 102 fajerki. Uważam, że to był świetny pomysł na organizację takiego święta w tak ekskluzywnych wnętrzach jakie posiada dworek.

antek

Spędziłem kilka dni a krótkim urlopie w Stroniu i zatrzymałem się w Dworku na nocleg. Miejsce bardzo sympatyczne, a warunki do nocowania idealne. Ocena celująca.

eRTa45

Czasami warto zaryzykować i poszukać coś nowego i w zeszłym roku byłam w Dworku Gallosa, gdzie panuje domowa atmosfera, pokoje są czyste o zadbane, a cennik nie jest wygórowany. Super miejsce dla miłośników gór.

myszka

Wybrałam się z chłopakiem na romantyczny weekend w góry i wybór padł na dworek, bo bardzo ładnie wyglądał na zdjęciach w internecie. Na żywo wygląda jeszcze lepiej i z ciężkim sercem było nam odjeżdżać po tak wspaniale spędzonych dniach w dobrych warunkach.

dagmara

Była z mężem dwa tygodnie w Stroniu i nocowaliśmy w Dworku Galosa, gdzie zagwarantowali nam świetny pokój, a także wszelkie wygody potrzebne do miłego spędzania czasu. Bardzo miły i profesjonalny dworek.

nika

Bardzo lubimy podczas lata gdzieś jechać na urlop i teraz trafiliśmy do Dworka Galosa, który nas zachwycił. Bardzo ładna okolica wokół obiektu, a sam obiekt jest na wysokim poziomie. Pokoje są super przestrzenne, a łóżka bardzo wygodne. Bardzo polecamy to miejsce wszystkim, którzy chcą się zrelaksować podczas urlopu.

Marcin

Podczas ostatnich wakacji spędziłem udane dwa tygodnie w tym ośrodku. Bardzo spodobała mi się profesjonalna obsługa jak i fajne i wygodne pokoje. Można powiedzieć, że wszelkie ywgody były i mogłem komfortowo odpocząć. Dodatkowym atutem była atrakcyjna okolica.

Rysio

Podczas ostatnich wakacji byłem w tej miejscowości i na tydzień zamieszkałem w tym ośrodku. Ogólnie mnie się wszystko bardzo podobało. W dzień były zawsze jakieś atrakcje. Można było okolice zwiedzać, a wieczorem odpocząć w wygodnym pokoju i obejrzeć telewizję. Sympatyczne miejsce na urlop.

Longin

Dworek Galosa, to piękne miejsce. Polecam!

Ewa

Ci co polecają Dworek Galosa, nie kłamią. Również polecam!

agnieszka

Super wesele jest w takim dworku. niezapomniane przeżycie.

marzena

Piękne miejsce. Polecam!

Karolina

Dworek jest super!Byłam tam na weselu i sala zrobiła na mnie duże wrażenie.Polecam!

Ewa
@Karolina 25.02.2016 19:28

Pokoje fajne, czyściutkie ,gospodarze mili wszystko tak jak w opisie polecam Dworek Galosa

Zostaw opinię o Dworek Galosa - Stronie Śląskie

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Dworek Galosa