Opinie o Koryb Sp.j. Przedsiębiorstwo Handlowe Wojciech Kołodziejski Iwona Stabrowska-Wysocka w Puck

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Koryb Sp.j. Przedsiębiorstwo Handlowe Wojciech Kołodziejski Iwona Stabrowska-Wysocka. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Koryb Sp.j. Przedsiębiorstwo Handlowe Wojciech Kołodziejski Iwona Stabrowska-Wysocka na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Przemysł spożywczy - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Koryb Sp.j. Przedsiębiorstwo Handlowe Wojciech Kołodziejski Iwona Stabrowska-Wysocka w Puck

g...koryb@op.pl

ty wiesz co i jak....w necie raz wpisane jest tam po wsze......

ryba

MASAKRA !!!

niecierpliwie...

fajnie będzie jak ruszy proces...lektury do czytania uuu będzie trochę...:))))

Maciej Czerniawski - radca prawny

Niniejszym informuję, że w kancelarii „Czerniawski Błaszkowski Drogosiewicz Radcy Prawni Spółka Partnerska” z siedzibą w Gdańsku ul. C. K. Norwida 2, 80-280 Gdańsk zostało umiejscowione zlecenie wyegzekwowania roszczeń przysługujących Przedsiębiorstwu Handlowemu KORYB W. Kołodziejski & I. Stabrowska-Wysocka Spółka Jawna z siedzibą w Pucku („Spółka”) oraz jej wspólnikowi Wojciechowi Kołodziejskiemu z tytułu naruszania na portalu „GoWork.pl Serwis Pracy” renomy Spółki oraz dobór osobistych Pana Wojciecha Kołodziejskiego będącego wspólnikiem Spółki. Przedmiotowych naruszeń dopuszczają się użytkownicy forum dyskusyjnego „Opinie o pracodawcach” publikowanego na portalu „GoWork.pl Serwis Pracy” posługujący się m. in. nickami: „świdrujący”, „abc”, „Szalony Johny przydupas”, „Taki tam…”, „Peck”, „marruda”, „dorsz”, „żaba”, „foch”, „tak se”, „wyzyskiwany”, „gaduła”, „filip”, „rycerz”, „znikające wpisy”, "życzliwy”, „go for it”, „czekający na prowizję”, „łysy”, „bar”, „przekręcony”, „penelopa”, „kierowca”, „ @czaruś”, „Tylko Twoja Wojtuś”, „jesteś dla mnie ideałem”, „Berit”, „fan”. Formułowane przez nich wypowiedzi mają charakter obraźliwy i wulgarny, są nieprawdziwe, naruszające dobre obyczaje oraz godzące w dobra osobiste Pana Wojciecha Kołodziejskiego i Spółki. Czyny te, oprócz wymiaru cywilistycznego, wypełniają znamiona przestępstwa stypizowanego w przepisie art. 212 § 2 kodeksu karnego oraz w przepisie art. 216 § 2 kodeksu karnego zagrożonych karą grzywny, ograniczenia wolności albo pozbawienia wolności do roku. W związku z powyższym, moi Mocodawcy podjęli działania w celu ochrony swoich interesów, zarówno na drodze cywilnej jak i karnej, z wykorzystaniem organów ścigania, w celu identyfikacji sprawców opisanych powyżej czynów, kryjących się pod nickami, zapewniającymi - wg. nich - anonimowość. Podjęte działania mają za zadanie ukaranie sprawców na drodze postępowania karnego, jak i stwierdzenie ich odpowiedzialności na gru

Rozmowa kwalifikacyjna nie musi być stresująca. Czy ta w Koryb Sp.j. Przedsiębiorstwo Handlowe Wojciech Kołodziejski Iwona Stabrowska-Wysocka spełniła Twoje oczekiwania? Które pytania podobały Ci się najbardziej? Twoje doświadczenia mogą pomóc innym!

Maciej Czerniawski - radca prawny

Szanowny Użytkowniku forum o nicku "Osoba wielokrotnie obrażana przez WK", z racji wskazania przez Panią/ Pana, że posiada Pani/Pan dokumentację jakoby świadczącą o zarzucanych w treści komentarza zachowaniach Pana W. Kołodziejskiego, i wobec deklaracji o "chęci podzielenia się tym co posiadam"", proszę o przedłożenie przedmiotowych dokumentów tj. wysłanie ich na adres Kancelarii - Czerniawski Błaszkowski Drogosiewicz Radcy Prawni Spółka Partnerska” z siedzibą w Gdańsku ul. C. K. Norwida 2, 80-280 Gdańsk celem weryfikacji ich prawdziwościowi i rzetelności. Maciej Czerniawski radca prawny GD 1469

Maciej Czerniawski - radca prawny

ich odpowiedzialności na gruncie prawa cywilnego, sprowadzającej się również do zasądzenia odpowiednio dolegliwych kwot zadośćuczynienia za naruszenia dóbr osobistych. Ponadto, w każdym kolejnym przypadku naruszenia przez uczestników forum dyskusyjnego „Opinie o pracodawcach” publikowanego na portalu „GoWork.pl Serwis Pracy” opisanych powyżej interesów Spółki lub jej wspólników, zostaną niezwłocznie podjęte adekwatne działania, zapewniające Spółce i jej wspólnikom ochronę na drodze postępowania karnego i cywilnego. Maciej Czerniawski radca prawny GD 1469

czaruś

z czym jaja? brakuje Tobie czegoś oprócz jaj?

kierowca

niezłe jaja

lekarz

co tam się u Was dzieje w firmie dziwne informacje krążą po kraju

już obserwator

nielojalny - masz w 100 % racje

nielojalny

O czym ty piszesz człowieku ??? Zapłacili ci 20 zł czy ty to ... Nikogo z tej firmy nie wyrzucili wszyscy sami odeszli .

kancelaria prawna GDANSK

SZANOWNI PAŃSTWO ; PECK,DORSZ,ŻABA,FOCH,TAK SE,WYZYSKIWANY,GADUŁA PAN KOŁODZIEJSKI I WYSOCKI ZGŁOSILI DO NASZEJ KANCELARII SPRAWĘ DOT PAŃSTWA KŁAMLIWYCH KOMENTARZY I SZKALOWANIA FIRMY KORYB WRAZ Z JEJ WŁASCICIELAMI W ZWIĄZKU Z POWYŻSZYM OD TEGO MOMENTU KAZDY NASTĘPNY WPIS NIEZGODNY Z PRAWDĄ I STANEM FAKTYCZNYM DOTYCZĄCY ZYCIA PRYWATNEGO WŁASCICIELI FIRMY KORYB JAK TEŻ SAMEJ SPÓŁKI KORYB BĘDZIE UZNANY ZA NIEZGODNY Z OBOWIAZUJACYM PRAWEM ,ZA PRAKTYKĘ NIEETYCZNĄ I NIEMORALNĄ W STOSUNKU DO OSÓB TRZECICH I BĘDZIE SCIGANY PRAWNIE W POSTĘPOWANIU PROKURATORSKIM. PROSZĘ WIĘC O ROZWAGĘ ZANIM DOKONACIE PAŃSTWO KOLEJNYCH KRZYWDZĄDZYCH, KŁAMLIWYCH,POZBAWIONYCH SENSU WPISÓW DOTYCZACYCH SPÓŁKI KORYB JEDNOCZESNIE INFORMUJE ,ŻE W CHWILI OBECNEJ TRWA JUZ WERYFIKACJA AUTORÓW POWYŻSZYCH WPISÓW . Z POWAŻANIEM MEC KUNICKI

gentelman

marruda uwazaj co mowisz i ty peck kimkolwiek jestescie uwazajcie bo szef w cos wczoraj mowil o identyfikalnosci waszych opini z tego co slyszalem to gadal z prawnikiem i chca zalozyc tutaj w opiniach kazdemu wpisowi jakis filtr ktory doprowadzi do waszych id komputerow szefowie z korybu sa faktycznie czesto nerwowi i nie przebieraja w slowach ale uwazam ze niektorym sie nalezalo , szczegolnie tym co w ostatnim roku zostali zwolnieni zobaczcie ile narobili zlego i jak sie zachowywali ? jak niedorobione stodolniane buraki to tyle , uwazajcie na wpisy bo bedziecie lazic po sadach

lojalny

a Ty z pecka dupku to nie wiesniak i prostak? pracuje w tej firmie kilkanascie lat i wiem ile trudu i zycia trzeba poswiecic zeby utrzymac taki balagan i zamieszanie ktorego dokonuja tacy jak ty bezczelny nierobie i zlodzieju zalezy mi na tej pracy bo szefowie wk i kw sa uczciwymi i prawymi ludzmi i jak to rzadko bywa w takich firmach interesuja sie losami pracownikow( oboje nigdy nic mi nie odmowili) wstydu nie masz ,zostales wyrzucony za zlodziejstwo i nierobstwo i jeszcze masz czelnosc obgadywac szefa wk stosujac uniki w postaci anonimowosci ? Ty wiesz od czego ta firma startowala? nie wiesz wiec wiecej nie pisz bo ujawnie kim jestes matole po podstawowce ( bo tylko taka szkole czlowieku z pecka zaliczyles) i wstyd mi za ciebie

Zostaw merytoryczną opinię o Koryb Sp.j. Przedsiębiorstwo Handlowe Wojciech Kołodziejski Iwona Stabrowska-Wysocka - Puck

• Zamkowa 20
    84-100 Puck