Opinie o Idepol Logistic w Tychy

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Idepol Logistic. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Idepol Logistic na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi najmu i zarządzania nieruchomości

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Idepol Logistic w Tychy

Goldman John Nowy wpis

Większego syfu chyba jeszcze nie widziałem w swoim życiu. Stare wózki, które ledwo jeżdżą, brak jakiegokolwiek systemu do zarządzania magazynem ( wszystko jest układane na oko ) Niska temperatura i zadufane w sobie przełożone, które myślą, że jak one 10 lat pracują w takim miejscu to każdy będzie tolerował ich wyzwiska i dziękował, że może tam pracować. Brak młodych ludzi w pracy jest też dużą wadą, ale kto normalny i młody by chciał pracować w takim miejscu. Stawki bardzo niskie, brak premii. Nie polecam i trzymajcie z dala.

Szkoda Nowy wpis
@Goldman John

Opinia mało zachęcająca do podjęcia pracy w tej firmie, a już była głęboka w tym nadzieja

Wiktor Nowy wpis

@bury nie ma nic? A jakieś premie?

Czy w Idepol Logistic są paczki/bony świąteczne?

Bury Nowy wpis

Jeśli coś spadnie z tira to dostaniesz :D

Macie tak dobra pracę i dlatego przestaliście zaglądać na forum?

Czym zaskoczyła Cię rozmowa kwalifikacyjna w Idepol Logistic na stanowisko Magazynier - Operator wózka widłowego? Daj znać innym kandydatom, co sądzisz o procesie rekrutacyjnym.
logo firmy Pracownik w Dziale Technicznym ds. technicznych
Zakład Gospodarowania Nieruchomościami w Dzielnicy Włochy m.st. Warszawy
logo firmy Agent nieruchomości - oddział Gdynia
Partnerzy Nieruchomości
Miro

Może ktoś podpowie czy firma rekrutuje aktualnie? Ciekawa jest oferta finansowa firmy!

mcts

Witam ile tak na rękę zarobi operator wózka czołowego lub bocznego bez nadgodzin i weekendów ? Bardzo proszę o opinie bo zamierzam się zwolnić ze swojej firmy ponieważ kierownik jest nie adekwatny na to stanowisko w mojej firmie ... Dziękuje za odpowiedzi

Rekrutacja

Szukasz pracy jako magazynier lub operator wózka na terenie Fiata? Oferujemy: •Zatrudnienie w firmie o stabilnej pozycji na rynku na podstawie umowy o pracę bezpośrednio pod firmą •Atrakcyjne wynagrodzenie • Pakiet premii rocznych A) Premia Efektywnościowa około 580 pln B) Premia Świąteczna około 1000 pln C) Premia Roczna około 1100 pln D) Premia urlopowa 1200 pln •Bogaty pakiet socjalny (, dofinansowanie do przewozów pracowniczych, prezenty mikołajkowe dla dzieci pracowników, dofinansowanie do kolonii i zielonych szkół) •Możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego i kasy zapomogowo –pożyczkowej •Możliwość dalszego rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji Zadzwoń 32 325 39 49 Lub napisz maila rekrutacje@sistema.com.pl

Irek

Powiedzcie czy tak dobrze się tu pracuje, że przestaliście pisać?

była pracownica

Potwierdzam - dalej robi to samo. Tylko po wyrzuceniu z Idepolu sieje terror na Kataforezach. Rozpoczęłam pracę w firmie Kataforezy jako pracownik z agencji. Pracę wykonywałam zawsze od pon do pt, w godzinach od 8-16, mając określony zakres obowiązków. Otrzymałam umowę zlecenie. Po rozpoczęciu pracy stało się jasne, że dużym problemem będzie temperatura w miejscu pracy. Hala na której pracowałam nie ma ogrzewania. W obecnym okresie temp. wewnątrz była tak niska, że z ust pracujących osób wydobywała się para. Główne drzwi były często otwarte przez co pracowaliśmy w ciągłym przeciągu. Kierownik zbywał wzruszeniem ramion wzmianki o możliwości założenia ogrzewania. Jedynie dostarczono farelki do szatni i jadalni. Nie zawsze była możliwość napicia się na przerwie czegoś ciepłego, gdyż czajnik często się psuł. Nie dostałam żadnych ciepłych ubrań czy butów - wszystko było moje. Wykonuje się tam pracę głównie stojąc w miejscu. Inne aspekty techniczne hali: gdy pada deszcz w niektórych miejscach na podłodze tworzą się kałuże. Elementy tynku odpadają z sufitu. Główne oświetlenie, przy wcześnie zapadającym zmierzchu nie pozwala dobrze przyjrzeć się kontrolowanemu detalowi, a nie na wszystkich stano wiskach jest działające indywidualne świetlenie. Nigdy nie dostałam swojej szafki, w której mogłabym zostawić rzeczy. Pozostawała podłoga w szatni i zostawianie cenniejszych rzeczy w samochodzie. Moja praca wiązała się z częstym, czasem całodziennym używaniem lakieru samochodowego w sprayu. Nie dostałam żadnej maseczki ani nic takiego, a czasem po pewnym czasie wdychania tego robiło mi się po prostu niedobrze lub słabo. Nie można też nie wspomnieć też o Panie Grzegorzu (nie znam nazwiska), który jest tam kierownikiem. Stosuje on mobbing wobec pracowników. Jak uczy na szkoleniach "mamy nie pracować tylko za****dalać" i nie chodzić po hali. Wprowadził praktycznie zakaz poruszania się poza pójściem do ubikacji.. Nakazano nam, że jeśli mamy np. jakieś pytanie do kontroli jakości, pozostawać na stanowisku i podnosić rękę. Kontrola jakości po prostu tego nie widziała... A pytania mieliśmy, gdyż detale często się zmieniały, a nikt nigdy konkretnie nie wytłumaczył nam wad które mogą występować. Nie było żadnych szkoleń. Wszystkiego trzeba było nauczyć się samemu. O przyrządy do pracy trzeba było się prosić i chodzić co wiązało się z ryzykiem zostaniem przyłapanym na chodzeniu po hali i zwyzywaniu przez Pana Grzegorza.

Haha

(usunięte przez administratora) go bo traktowal kobiety jak s..y a i tak robi to samo. Tylko do czasu

tenon

Popieram białego murzyna ;)

nikos

To teraz zakręciłeś :D

Artur z kręcenia

Praca jest Ok i kierownik wporzadku oraz brygadzistka :)

bialy murzyn

Faktem jest brud i to konkretny , o toaletach i jadalni nie wspomne . Zimno to fakt , palce sztywnieja a latem ukrop jak w kazdej hali z blachy.Pensja adekwatna przy pracy bez nadgodzin, nocnych zmian i premi ktora maja tylko osoby ktore robia te same ""ulubione" detale. Atmosfera pracy malo sympatyczna, kieras to nawet dzien dobry powiedziec nie potrafi, niesympatyczny rozczeniowy gbur, zreszta cale biuro podobnie. Bryg. A.S zaklamana i falszywa , W. przynajmniej nieukrywa niecheci .Dziewczyny w porzadku, chetne do pracy.. szkoda tylko ze niedoceniane.Ogolnie jednak praca nie jest ciezka i idealna dla kobiet, jesli zadawala Cie srednia pensja krajowa to polecam.

Pracownnik

Nie ma to jak autoreklama .

Ktosia

Jak dla mnie wszystko oprócz temperatury jest ok, praca nie jest tak ciężka jak w innych firmach , są dwie zmiany i weekendy zazwyczaj wolne wiec wypłata myśle że adekwatna :)

Inna niż inni

Hej. Pracuje w tej firmie,i z większością opisanych sytuacji się zgadzam. Poprawia sytuację na zmianie Nowa brygadzistka. Fakt młoda,ale daje radę. Nie wywyrzsza się i zasuwa razem z dziewczynami z magazynu. Podejście do ludzi ma dość dobre,jak może to każdemu pomoże razem z brygadzistka z produkcji. Jak ktoś chce to przyjdzie i się sam przekona. Opinia dość neutralna

Nikt

Nie polecam, syf, chamstwo, złodziejstwo

zyczliwa

[kk] a po co ty sie udzielasz co pewnie lizusem albo lizuska jestes i bronisz swoich a niech zgadne za to masz placone haha smieszne za to ze podlirzesz sie G to masz jeszcze pewnie premie bo taskie jak ty maja. a ty se zaloz stronke lizanie du... w pracy.pl napewno ci sie przyda. pozdrawiam

kk

Po co się udzielasz skoro nie pracujesz w Idepolu? śmierdzi wazeliną... Załóż sobie forum gul gula i sie tam wypowiadaj. Pozdrawiam

Zostaw merytoryczną opinię o Idepol Logistic - Tychy

• Jak się pracuje w Idepol Logistic?

Zobacz opinie na temat firmy Idepol Logistic tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

Idepol Logistic
  • TOWAROWA 14