FHU PROFI-SPORT Hurtownia Sprzętu Sportowego

Rzeszów

Opinie o FHU PROFI-SPORT Hurtownia Sprzętu Sportowego

Luzak

Pracowałem w tej firmie kiedyś i nie mogę narzekać. Praca jak na budowie czasami dłużej czasami krócej ale wszystko w normie. Zarobki tez ok. Ja nie mogę powiedzieć złego słowa

Hehe
@Luzak 19.12.2017 19:38

Hahahahahahahha kazdy kto tam pracowal w to nie uwierzy

anonymous
@Luzak 19.12.2017 19:38

dobre sobie hahaha wszystko jest dokładnie na odwrót

stały klient

ilekroć robię tu zakupu wychodzę zadowolony! ceny nie do podbicia a miły Pan sprzedawca zawsze doradzi! Buty służa na kilka sezonów

bezr

pracuje tam ktos jeszcze?

Fazi

Stalowa Wola i Miejsce Piastowe. w planach Ropczyce i Tarnawiec

welder

---- hasło firmy ----

rozczarowany

Nie polecam !!! szczerze nie polecam !!! ludzie z daleka chrońcie się od tej firmy !!!

nieznajomy

Stawki obiecane nie są spełniane trzeba (usunięte przez administratora) po parę naście godzin dziennie i z wypłatą problemy. Człowiek pracując na Boguchwale wychodzi z tam tąd jak górnik usmolony za parę marnych groszy.

dawny beduin w Profi - Sport

Odradzam pracę tam. Pracowałem tam jakiś czas. Pracuje się po kilkanaście godzin dziennie - średnio ok 15 godz dziennie. Zarobki nie są wprost proporcjonalne do czasu, jak i wykonywanej pracy. Codziennie się słyszy, że jeszcze kilka dni i będzie się pracować normalnie. Praca za pół darmo. (usunięte przez administratora) Delegacje czasem wypadają na piątek(sobota, niedziela od rana do nocy się pracuje. Każda sobota pracująca i jeszcze namawiają na niedziele. Jesteś nie raz o 6 na firmie, a wracasz czasem następnego dnia o 1 w nocy i rano do pracy. ODRADZAM!!!

Zostaw opinię o FHU PROFI-SPORT Hurtownia Sprzętu Sportowego - Rzeszów

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie FHU PROFI-SPORT Hurtownia Sprzętu Sportowego