Agencja Tłumaczeń Langras S.C.

Rzeszów

Opinie o Agencja Tłumaczeń Langras S.C.

Joanna

Proszę niech wszyscy uważają na te firmę . Nie płace !!!! Wystawiają pity nie zgodne z rzeczywistymi wplatami. Szef chamski do granic absurdu . Stwierdził ze nie zapłaci bo nie . A otrzymali pieniądze unijne !!!

Majkel

Potwierdzam, typy nie płacą za wykonaną robotę. Nie robić z nimi interesu.

Mirek

Słuchajcie, złożyliśmy z innymi oszukanymi zawiadomienie do Policji i zostało wszczęte dochodzenie przeciwko Panom(usunięte przez administratora).. (usunięte przez administratora)... i Pani(usunięte przez administratora)... z Langrasa. Prowadzi je IV Komisariat Policji w Lublinie, RSD 1369/14, wszystkich pokrzywdzonych proszę o kontakt z Panem st. aps. Robertem Margol tel. 81 535 48 31. Nie darujmy im tego. Pozdrawiam.

roko

Firma Langras oszukuje ludzi, nie wypłaca pieniędzy, posiada rejestry w sądzie nt. odbytych, przegranych spraw. LUDZIE - JEŚLI SŁYSZYCIE LANGRAS -NIE PODEJMUJCIE ŻADNEJ WSPÓLPRACY. Pan Paweł Świeca właściciel firmy, to WIEEEELKA świnia!

aga

wygrali przetarg najniższymi stawkami, a jak zajęcia się skończyły to do dzisiaj nikomu z prowadzących nie zapłacili, mimo że pieniądze od gminy na realizację zadana wzięli. OSZUŚCI !!!

Anna

Potwierdzam poprzednie opinie. W moim przypadku sprawa wygląda dokładnie tak samo. Firma jest nierzetelna, właściciel niepoważny - nie polecam.

anka

Firma nierzetelna, po prostu oszukują ludzi!!

Alan

W moim regionie wiedzą już ,że to niesolidna firma więc żaden lektor współpracy z nimi nie podejmie-informacje na temat nierzetelności tej firmy inko inko(co zarobię to na winko) rozchodzą się bardzo szybko - trzeba podać dalej żeby nikt się nie nadział! LANGRAS-Lewusy Amatorzy Naciągacze Gangsterzy Rabusie Arcy-Oszuści Świnie!

MBA

zgadza się , tak też było w moim przypadku- no ale cóż fama idzie i trzeba po prostu zgłosić firmę i nic już nie wygra

LEKTOR

Cała prawda i tylko prawda!

lekor

Ja też przestrzegam: nie odbieranie telefonów, odwlekanie zapłaty-to norma.

lektor

ja pracuję dla firmy langras już ładnych parę lat i jestem bardzo zadowolony ze współpracy, polecam

lektor

Przestrzegam wszystkich przed firmą Langras S.C. Firma ta nie płaci swoim podwykonawcom, lektorom, nauczycielom. Nie dopowiadają na maile ani nie odbierają połączeń telefonicznych od swoich zatrudninych lektorów. Wygrywają przetargi najniższą kwotą i nie płacą swoim pracownikom. Zysk z przetargów zostawiają tylko dla siebie.

Zostaw opinię o Agencja Tłumaczeń Langras S.C. - Rzeszów

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Agencja Tłumaczeń Langras S.C.