Ostheimer-Akok Nowa Ruda Sp. z o.o. Sp.k.

Opinie o Ostheimer-Akok Nowa Ruda Sp. z o.o. Sp.k.

Czy może ktoś posiada wiedzę na temat rekrutacji w Ostheimer-Akok Nowa Ruda Sp. z o.o. Sp.k. i może wspomóc osoby poszukujące zatrudnienia?

Jak wygląda praca w Ostheimer-Akok Nowa Ruda Sp. z o.o. Sp.k.? Napiszcie, jak przedstawiają się warunki zatrudnienia w przedsiębiorstwie. Czy osoby w niej zatrudnione mogą liczyć również na pozapłacowe benefity?

@Administrator 03.04.2018 10:23

Premia absencyjna, jakościowa, wydajnościowa co miesiąc. Dodatek świąteczny i paczki dla dzieci. Zwrot kosztów dojazdu pow. 10 km

Klakier

Najlepsze jest to,że ile by boxy nie zrobiły to i tak są zawsze maszyne dwie do Tyłu. Kierownictwo mówi co chwilę, że bedzie lżej za miesiąc w sumie racja 3/4 dni normalne w miesiącu a reszta to jeden wielki zajazd. Może będzie lepiej, ALE TRZEBA SŁUCHAĆ PRACOWNIKÓW ROBIĆ BY BYŁO LEPIEJ ŻEBY MIELI CHĘĆ PRZYCHODZIĆ DO PRACY!

@Klakier 16.02.2018 18:26

Szanowny Panie KLAKIER, dziękuje za komentarz oraz zapraszam Pana i wszystkich pracowników którzy maja pomysły jak jeszcze można zoptymalizować nasza prace tak "BY BYŁO LEPIEJ ŻEBY MIELI CHĘĆ PRZYCHODZIĆ DO PRACY!". Dla pomysłów które wprowadzimy w życie, przewidziana nagroda :)

Może firma nie jest idealna ale idealnych nie ma. Są okresy lepsze i gorsze ale dobry pracownik pracuje i nie szuka dziury w całym !

Joanna

Do kierownictwa: wypłaty w tym miesiącu to jakaś kpina i żarty wiecie ?? Najgorsze wypłaty od niepamiętnych czasów. I jak wy chcecie wymagać od ludzi więcej ? W zamian za co za te ochłapy ? Ludzie chcą pracować po 8 godzin a nie jakieś pomysły typu 8+1. Chcemy pracować po 8 godzin dziennie bez żadnych sobót !!!! (usunięte przez administratora)

@Joanna 11.01.2018 06:40

Witam Pani Joanno i dziękuje za komentarz. Dziwi mnie trochę Pani wpis ponieważ jest w liczbie mnogiej a nie dotarły do nas żadne reklamacje dot. wynagrodzenia w tym miesiącu , jeżeli uważa Pani ze coś się nie zgadza w Pani wynagrodzeniu zapraszam do kontaktu z HR , postaramy się rozwiązać problem.

pracodawca

Witamy wszystkich uczestników i dziękujemy za zamieszczone komentarze. Od dziś postaramy się odpowiedzieć na wszystkie komentarze i niejasności dotyczące naszej Firmy. Prosimy zapoznać się z regulaminem przed umieszczeniem komentarza, ponieważ wpisy niezgodne z regulaminem nie będą zamieszczane, a tego chcemy uniknąć.

Fizolek

Czepiacie się wszyscy jak się nie podoba to się zwolnijcie. Cytując słowa pana kierownika Jacka „ Przestańcie szukać ch**a do du**y „”

ciekawy

A jak wygląda sytuacja pracy logistyka, bo kiedyś też potrzebowali - wymóg konieczny: wózki widłowe. A tak poza tym ?

ciekawy

lukasz235

Dla tych co są zainteresowani tą firmą: Oferta z U.Pracy: Zakres obowiązków: Szpachlowanie, szlifowanie, lakierowanie tworzyw sztucznych. Wykształcenie: zasadnicze zawodowe. Umiejętności i uprawnienia: zdolności manualne. Wynagrodzenie: 2352.00 PLN

lukasz235

Czyli z tego wynika że tam zawsze będą braki kadrowe. Sami piszecie przykłady jaka tam jest atmosfera no i że trzeba mieć fach w ręku m.in. w lakiernictwie. No ale co tam. Już kolejna firma z Czech się ogłasza i zapewniają dojazd z N. Rudy i okolic. I bardzo dobrze ze tak się dzieje.

Andrzej. Co?

Jak ktoś chce pracować to nauczy się roboty każdej a jak ktoś jest pener to zawsze będzie narzekał... Co do alkoholu to niech ktoś wymieni chociaż jeden zakład w którym każdy jest abstynentem... Polak nie wielbłąd taka prawda. Ogólnie nie jest źle... Panie (usunięte przez administratora) nowy rok się zbliza , roboty coraz więcej ... Trzeba atakować Akoka o dobre stawki a napewno i chetni do pracy się znajdą.

Prezes

Alkohol w pracy to norma. Prawie od połowy pracowników śmierdzi alkoholem na kilometr...... kierownictwo przymyka na to oko bo maja murzynów do roboty, każdy robi co chce jedni maja masę roboty a inni cały dzień klepią jadaczkami czt. pani prezes (usunięte przez administratora) ma najwiecej do powiedzenia wszystko dookoła jest ciekawsze niż robota...

Fizol

Powiedzmy sobie szczerze to na co sobie ludzie pozwalają i na co pan (usunięte przez administratora) przymyka oko to o tym nikt nie mowi poza tym to normalne ze kierownik moze sobie pozwolić na wiecej niz fizol poza tym zbieranie kiepow i wysluchanie reprymendy to niewielka kara w porównaniu do tego na co by mogl sobie pozwolic rownie dobrze moglby zabrac premie dac nagane z wpisem do akt albo nalozyc kare pieniezna. Wiec nie narzekajcie bo mozna bylo trafic na prawdziwego spoleczniaka który by dopiero pokazal jak zlosliwy potrafi byc przelozony.

@GKS 13.12.2017 14:44

I co zrobi sam ze zbuntowana kadra? Bez ludzi którzy sa filarem firmy i odwalaja cala robote? Bo wiedza co z czym sie je i jak to wyglada od kuchni.? Szczyt = koniec zakladu Hej Piast!

lukasz235

jeszcze nigdy nie spotkałem się z jakąś pozytywną opinią. Kogo bym nie spotkał to tylko macha ręką o tej firmie. Może kiedyś dowiem się jaki jest fenomen tej firmy że mimo złych opinii wciąż tam ludzie pracują. Niech nikt nie mówi że ludzie nie mają wyboru - bo mają i to ogromny. Tylko minusem jest to że trzeba dojeżdzać gdzieś dalej. Tak więc w AKOK jest źle (wiele można podać tu powodów) ale wciąż tam ludzie idą - o to ciekawa zagadka !.

@lukasz235 20.12.2017 13:11

To praca dla robotnych ludzi z odporna psychika ponieważ praca jest bardzo wymagająca i trzeba być bardzo dokladnym precyzyjnym a zarazem szybkim w wykonywanej pracy ponieważ trzeba nadążyć za grupa ktora goni do przodu mino natloku pracy zeby skonczyc swoje i isc do domu(czeste nadgodziny) a slabe ogniwa zoataja z tylu z praca glowa siada i rzucaja robota a pozniej sie wypowiadaja negatywnie bo praca przerosla mozliwosci danego osobnika.. mowiac krotko jak nie ogarniasz i jestes manualny (usunięte przez administratora) bo cale zycie rodzice dawali na wszystko to nie miejsce dla ciebie Ps. Jest to produkcja elementów lotniczych (drzwi wewnetrzne)

@@@

Tylko narzekacie , a dalej tam pracujecie, Polakowi nigdy nie dogodzi

PRACOWNIK

najlepsi sa liderzy , jeden drugiego pod.... lecz pozniej wszyscy sa przyjaciolmi a najlepsza, z tego wszystkiego jest pani lider i ta codzienna jej mina, zmarszczona jak psia (usunięte przez administratora)

lukasz235

Na stronie U. Pracy znów potrzebują tam ludzi. Już mięknie noworudzkim firmom grunt pod nogami i zaczynają rekrutację. Ludzie przejrzeli na oczy i uciekają do Czech. Te Akok to nie ma chyba ani jednej pozytywnej opinii. Zresztą nie rozumiem dlaczego ta firma po dzień dzisiejszy istnieje skoro tam jest tak fatalnie.

Zniesmaczona

Pracuje w tym zakładzie od 1,5 roku i mogę stwierdzić następujące fakty. Można sobie pic alkohol po szatni jak ktoś lubi bez żadnych konswrkwencji. Ostatnio złapali gościa z piwem w ręce i co ? Nic zero reakcji i konsekwencji czyli jak widać jak ktoś lubi to proszę bardzo. I nie jest to pierwszy raz tylko któryś z kolei. Brawo kierownictwo ! Z ciekawych rzeczy dało się usłyszeć ze nie wiadomo czy w tym roku będzie premia świąteczna bo jak powiedział pan Dyrektor „ ludzie są po wypłacie i maja co do gara włożyć „ nie No (usunięte przez administratora) postawa godna kierownika! Brawo

Andrzej

Akok to najgorszy bajzel w jakim w zyciu pracowalem pan(usunięte przez administratora) chodzi czepia sie pracownikow o jakosc lecz sam nie ma zielonego pojecia o tej robocie jak by wrzucić go do boxu i dac mu pakiet dla 100% to by sie zaplakal i nie wyszedl tego samego dnia do domu a po za tym czysty wyzysk jest w tym zakladzie pracowalem tam rok czasu nie polecam

Łysy

Panie (usunięte przez administratora) jak to jest że biega pan za ludźmi którzy palą papierosy nie w czasie przerwy a sam pan może sobie wychodzić co 30 minut na papierosa ??? Bo kierownik to może więcej ? Coś tu jest chyba nie tak

gfk
@Łysy 14.11.2017 09:37

A ludzie maja to w ...... I tak chodzą na szybką fajkę i grają z nim w kotka i myszkę

:D

Od tego ma sie przyjaciół ????????

%%%

Każdy narzeka ze ma dużo do roboty ,żali się że za kogoś musi poprawiać ale jak (usunięte przez administratora) trzeba pomóc to adoratorów pełno a najbardziej się garnie Bolid

@@@

A propos panie kierowniku LEMUR jak to jest że pan za , jak pan twierdzi , papierkową robotę i obiadki z Francuzami i Niemcami , dostaje 8 tysi , a my za zapieprzanie dostajemy bardziej skromne pieniądze. JPD właściwie to nie wiedziałem , że pan jest kierownikiem ...ha ha ha

N.Rudaa

Nie rozumiem jednego jak to jest możliwe że firma ma tyle złych opinii a wciąż ludzie tam pracują - przecież jest tyle innych firm z gwarantowanym dojazdem. Z tego co wiem już 10 lat temu pisali że to jest obóz pracy.

Master

Ujadacie niesamowicie! Jak Wam nie pasuje ta robota to drzwi otwarte! Nikt Was tu nie trzyma! Chcesz zarobić to przemęcz te kilka godzin i spadaj do domu. To nie przedszkole! To dorosłe życie. Potrzebujesz kasy to łapiesz się wszystkiego. I PRZESTAŃCIE PIEPRZYĆ!

PRACOWNIK

Bo to są fałszywe kobiety i mają wysokie mniemanie o sobie jakby niewiadomo kim były w tej firmie inaczej ,,PREZESKI"

ONA

Mysle ze dobrze , ze sa takie mozliwosci gdzie mozna opisac w jakim bajzlu sie pracuje ,gdyby bylo inaczej ludzie napisaliby chocby kilka pozytywnych slow

XXX

a jak to sie stało ze zniknął wpis na temat lidera plastików ,czyżby ktoś się wystraszył ?

KRL NOWORUDZIANIN

hahhahaha tu wypadaloby sie zgodzic

Zostaw opinię o Ostheimer-Akok Nowa Ruda Sp. z o.o. Sp.k. - Nowa Ruda

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Ostheimer-Akok Nowa Ruda Sp. z o.o. Sp.k.