Ostheimer-Akok Nowa Ruda Sp. z o.o. Sp.k.

Nowa Ruda

Opinie o Ostheimer-Akok Nowa Ruda Sp. z o.o. Sp.k.

Joanna

Do kierownictwa: wypłaty w tym miesiącu to jakaś kpina i żarty wiecie ?? Najgorsze wypłaty od niepamiętnych czasów. I jak wy chcecie wymagać od ludzi więcej ? W zamian za co za te ochłapy ? Ludzie chcą pracować po 8 godzin a nie jakieś pomysły typu 8+1. Chcemy pracować po 8 godzin dziennie bez żadnych sobót !!!! Bo przecież i tak na wypłacie tych sobót nie ma. Traktujecie pracowników jak śmieci murzynów do roboty (usunięte przez administratora) bród smród wyzysk oszukiwanie ludzi tak w kilku słowach można skomentować ten zakład.

Noworudzianin
@Joanna 11.01.2018 06:40

Bzdura!!!!! Ja pracuje już jakiś czas w tej Firmie i nigdy nie zdążyło się żebym został oszukany. Ale jak ktoś ma dwie lewe ręce lub woli posiedzieć na L4 to niech nie narzeka na kasę.

Fizolek

Czepiacie się wszyscy jak się nie podoba to się zwolnijcie. Cytując słowa pana kierownika Jacka „ Przestańcie szukać ch**a do du**y „”

ciekawy

A jak wygląda sytuacja pracy logistyka, bo kiedyś też potrzebowali - wymóg konieczny: wózki widłowe. A tak poza tym ?

ciekawy

lukasz235

Dla tych co są zainteresowani tą firmą: Oferta z U.Pracy: Zakres obowiązków: Szpachlowanie, szlifowanie, lakierowanie tworzyw sztucznych. Wykształcenie: zasadnicze zawodowe. Umiejętności i uprawnienia: zdolności manualne. Wynagrodzenie: 2352.00 PLN

lukasz235

Czyli z tego wynika że tam zawsze będą braki kadrowe. Sami piszecie przykłady jaka tam jest atmosfera no i że trzeba mieć fach w ręku m.in. w lakiernictwie. No ale co tam. Już kolejna firma z Czech się ogłasza i zapewniają dojazd z N. Rudy i okolic. I bardzo dobrze ze tak się dzieje.

Andrzej. Co?

Jak ktoś chce pracować to nauczy się roboty każdej a jak ktoś jest pener to zawsze będzie narzekał... Co do alkoholu to niech ktoś wymieni chociaż jeden zakład w którym każdy jest abstynentem... Polak nie wielbłąd taka prawda. Ogólnie nie jest źle... Panie Danielu nowy rok się zbliza , roboty coraz więcej ... Trzeba atakować Akoka o dobre stawki a napewno i chetni do pracy się znajdą.

Prezes

Alkohol w pracy to norma. Prawie od połowy pracowników śmierdzi alkoholem na kilometr...... kierownictwo przymyka na to oko bo maja murzynów do roboty, każdy robi co chce jedni maja masę roboty a inni cały dzień klepią jadaczkami czt. pani prezes Asia ma najwiecej do powiedzenia wszystko dookoła jest ciekawsze niż robota...

Fizol

Powiedzmy sobie szczerze to na co sobie ludzie pozwalają i na co pan slawek przymyka oko to o tym nikt nie mowi poza tym to normalne ze kierownik moze sobie pozwolić na wiecej niz fizol poza tym zbieranie kiepow i wysluchanie reprymendy to niewielka kara w porównaniu do tego na co by mogl sobie pozwolic rownie dobrze moglby zabrac premie dac nagane z wpisem do akt albo nalozyc kare pieniezna. Wiec nie narzekajcie bo mozna bylo trafic na prawdziwego spoleczniaka który by dopiero pokazal jak zlosliwy potrafi byc przelozony.

GKS
@Fizol 28.11.2017 16:50

Tak,tak.Zaczekaj jak podgryzie cale biuro i stanie na szczycie.

@GKS 13.12.2017 14:44

I co zrobi sam ze zbuntowana kadra? Bez ludzi którzy sa filarem firmy i odwalaja cala robote? Bo wiedza co z czym sie je i jak to wyglada od kuchni.? Szczyt = koniec zakladu Hej Piast!

lukasz235

jeszcze nigdy nie spotkałem się z jakąś pozytywną opinią. Kogo bym nie spotkał to tylko macha ręką o tej firmie. Może kiedyś dowiem się jaki jest fenomen tej firmy że mimo złych opinii wciąż tam ludzie pracują. Niech nikt nie mówi że ludzie nie mają wyboru - bo mają i to ogromny. Tylko minusem jest to że trzeba dojeżdzać gdzieś dalej. Tak więc w AKOK jest źle (wiele można podać tu powodów) ale wciąż tam ludzie idą - o to ciekawa zagadka !.

@lukasz235 20.12.2017 13:11

To praca dla robotnych ludzi z odporna psychika ponieważ praca jest bardzo wymagająca i trzeba być bardzo dokladnym precyzyjnym a zarazem szybkim w wykonywanej pracy ponieważ trzeba nadążyć za grupa ktora goni do przodu mino natloku pracy zeby skonczyc swoje i isc do domu(czeste nadgodziny) a slabe ogniwa zoataja z tylu z praca glowa siada i rzucaja robota a pozniej sie wypowiadaja negatywnie bo praca przerosla mozliwosci danego osobnika.. mowiac krotko jak nie ogarniasz i jestes manualny (usunięte przez administratora) bo cale zycie rodzice dawali na wszystko to nie miejsce dla ciebie Ps. Jest to produkcja elementów lotniczych (drzwi wewnetrzne)

@@@

Tylko narzekacie , a dalej tam pracujecie, Polakowi nigdy nie dogodzi

PRACOWNIK

najlepsi sa liderzy , jeden drugiego pod.... lecz pozniej wszyscy sa przyjaciolmi a najlepsza, z tego wszystkiego jest pani lider i ta codzienna jej mina, zmarszczona jak psia (usunięte przez administratora)

lukasz235

Na stronie U. Pracy znów potrzebują tam ludzi. Już mięknie noworudzkim firmom grunt pod nogami i zaczynają rekrutację. Ludzie przejrzeli na oczy i uciekają do Czech. Te Akok to nie ma chyba ani jednej pozytywnej opinii. Zresztą nie rozumiem dlaczego ta firma po dzień dzisiejszy istnieje skoro tam jest tak fatalnie.

Zniesmaczona

Pracuje w tym zakładzie od 1,5 roku i mogę stwierdzić następujące fakty. Można sobie pic alkohol po szatni jak ktoś lubi bez żadnych konswrkwencji. Ostatnio złapali gościa z piwem w ręce i co ? Nic zero reakcji i konsekwencji czyli jak widać jak ktoś lubi to proszę bardzo. I nie jest to pierwszy raz tylko któryś z kolei. Brawo kierownictwo ! Z ciekawych rzeczy dało się usłyszeć ze nie wiadomo czy w tym roku będzie premia świąteczna bo jak powiedział pan Dyrektor „ ludzie są po wypłacie i maja co do gara włożyć „ nie No (usunięte przez administratora) postawa godna kierownika! Brawo

Andrzej

Akok to najgorszy bajzel w jakim w zyciu pracowalem pan slawek chodzi czepia sie pracownikow o jakosc lecz sam nie ma zielonego pojecia o tej robocie jak by wrzucić go do boxu i dac mu pakiet dla 100% to by sie zaplakal i nie wyszedl tego samego dnia do domu a po za tym czysty wyzysk jest w tym zakladzie pracowalem tam rok czasu nie polecam

Łysy

Panie Sławku jak to jest że biega pan za ludźmi którzy palą papierosy nie w czasie przerwy a sam pan może sobie wychodzić co 30 minut na papierosa ??? Bo kierownik to może więcej ? Coś tu jest chyba nie tak

gfk
@Łysy 14.11.2017 09:37

A ludzie maja to w ...... I tak chodzą na szybką fajkę i grają z nim w kotka i myszkę

:D

Od tego ma sie przyjaciół ????????

%%%

Każdy narzeka ze ma dużo do roboty ,żali się że za kogoś musi poprawiać ale jak Kamili trzeba pomóc to adoratorów pełno a najbardziej się garnie Bolid

@@@

A propos panie kierowniku LEMUR jak to jest że pan za , jak pan twierdzi , papierkową robotę i obiadki z Francuzami i Niemcami , dostaje 8 tysi , a my za zapieprzanie dostajemy bardziej skromne pieniądze. JPD właściwie to nie wiedziałem , że pan jest kierownikiem ...ha ha ha

N.Rudaa

Nie rozumiem jednego jak to jest możliwe że firma ma tyle złych opinii a wciąż ludzie tam pracują - przecież jest tyle innych firm z gwarantowanym dojazdem. Z tego co wiem już 10 lat temu pisali że to jest obóz pracy.

Master

Ujadacie niesamowicie! Jak Wam nie pasuje ta robota to drzwi otwarte! Nikt Was tu nie trzyma! Chcesz zarobić to przemęcz te kilka godzin i spadaj do domu. To nie przedszkole! To dorosłe życie. Potrzebujesz kasy to łapiesz się wszystkiego. I PRZESTAŃCIE PIEPRZYĆ!

ONA

O pani Joannie to mało powiedziane !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! WREDOTA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

PRACOWNIK

Bo to są fałszywe kobiety i mają wysokie mniemanie o sobie jakby niewiadomo kim były w tej firmie inaczej ,,PREZESKI"

współpracownik

Dlaczego Pani Beatki oraz Pani Asi z logistyki nikt nie lubi i nie trawi ????????????:)

ONA

Mysle ze dobrze , ze sa takie mozliwosci gdzie mozna opisac w jakim bajzlu sie pracuje ,gdyby bylo inaczej ludzie napisaliby chocby kilka pozytywnych slow

XXX

a jak to sie stało ze zniknął wpis na temat lidera plastików ,czyżby ktoś się wystraszył ?

KRL NOWORUDZIANIN

hahhahaha tu wypadaloby sie zgodzic

KRL NOWORUDZIANIN

hmmm jestem pod silidnyn 'wrazeniem' anonimow ktore tu mozna przeczytac. ja powiem tak : pracuje tam - jest hardkor , nie ma lekko , ale nie narzekam w odniesieniu do zarobkow. zaczac trzeba od tego ze to cale ' szlifowanie i szpachlowanie' zakrawa o miano 'fachu' - to po prostu nie jest proste i w polaczeniu z męczącym bo jednak to praca fizyczna daje nam grono malkontentow internetowych ktorzy zamiast jebnac ta robotę i szukac odpowiedniej dla siebie albo zamknac sie i robic bede sie zalic na takowych portalach jak ten....bo nie sa mistrzami szpachelki w pierwsze pare miesiecy stycznosci z w/w 'fachem'. nie oceniam bo to podobno moze tylko Ten Z Gory ale za to podpisuje sie tlusta czcioną: Z powazaniem delikatnie zazenowany KRL NOWORUDZIANIN

@@@

Bolid pieprzysz głupoty cały dzień na hali potem na stołówce a teraz piszesz jakieś głupoty tutaj .

PRACOWNIK

jak lubisz tyrac po kilkanascie godzin w zapylonym boksie to mow BARANIE SAM ZA SIEBIE !!!!!!!a nie za umeczonych pracownikow ktorym wciska sie kit ze ta praca nic nie szkodzi zdrowiu - ZASRANY DUPOLIZ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!1

On

Od dluzszego czasu jest po 30 stopni i nikt jakos wody nie rozdaje :)

Noworudzianin

wszyscy narzekacie warunki sa jakie sa ale nigdzie tyle sie w okolicy nie da zarobic sa dodatkowe premie . Prosze zmiencie zakład to zobaczycie jak za podobna prace zarobicie 1800 a nie 3000 lub wiecej, a może do skody chcecie pracujesz8 godzin a z dojazdami 12 i 2500 zarobisz w szesnastobrygadówce i brak życia prywatnego ja pracuje w tym zakladzie kilka lat i sa wzloty i upadki ale co dzien jest sie w domu , wiadomo pracuje sie często dłuzej ale za każda nadgodzine płaca a jak wam nie pasuje to sie poprostu zwolnijcie a nie narzekajcie bo siejecie tylko zamęt panikę i ploty po zakładzie a co do dystrybutorów od maja daja wode jak temperatura przekroczy 20 stopni na hali jak by były dystrybutory to by pewnie wody zawsze brakowalo bo na kacu duzo wody pija.ALe najgorsze jest to ze zwalniają ludzi którzy chcą pracowac tylko im w pierwszym dniu pracy nie wyszło a trzymają tych co sie w ogóle nie nadaja a sa żekomo 100 procetowymi pracownikami hehe a to wszystko przez brak dyscypliny i organizacjii

xxc

Zapamiętajcie te SŁOWA Nie Polecam Nikomu tego zakładu chyba że 4000-5000 zł na start netto jeśli nie to niech zabiorą ten zakład do Niemiec na pewno znajdą pracowników nawet dystrybutorów wody nie ma na zakładzie ale jaja co za zakład

Mariusz

lider się zmienił ,ale co niektórzy tęsknią za nim i donoszą sami na siebie hahaha ,brawo Bartek twój donos najlepszy

Kamil

Jeden wielki Sajgon.. Nie polecam nikomu

dziś odeszła kolejna osoba z naszej grupy ale nie ze względu na pracę tylko przez lidera o ile tak można nazwać tego osobnika , rozmowy z dyrekcją na jego temat nic nie dają musiał tak wejść w dupę kierownictwu ze już dalej się nie da ,poczekamy aż przyjedzie akok z niemiec i wtedy pogadamy z niemcami

%%%

idą wielkie zmiany zobaczymy na razie jedyna zmiana ze nałapali ludzi ciekawe ile wytrzymają jedyny plus tego ze fajna niunia doszła to wiara szczerzy zeby a lider w szczególności

Zen

Szefowie dowodzacy to dwie pijaczyny maja fuksa ze akok narazie nic nie wie. Hehe

wpadli na pomysł zatrudnienia Ukraińców , popracowali chwile i się zmyli czyli widać że to nie jest normalna praca tylko wyzysk

@@@

zarobek 2500zł a nawet 3500zł dobre sobie, zapomnieli dodać ze to wynagrodzenie za tyranie po godzinach łącznie z sobotami ,40 godzin tygodniowo a to dobre zobaczcie na parking przed zakładem auta ustawiają się po 5 rano znikają grubo po południu w zależności godzina 17-ta czasem i dłużej + soboty ,bo jak nie przyjdziesz to zabierają ci premie , nie ma co oszukiwać musisz zrobić swoje graty normy są zawyżone i dokładają więcej ,dodatkowo pomagać innym ,w ostatnim czasie z zakładu odeszła połowa pracowników stamtąd ludzie uciekają , praca w fatalnych warunkach nie dość że zapylenie to musisz uważać bo jest kilka osób co klepią wszystko do kierownictwa , nie polecam tego syfu uwolniłem się stamtąd kilka miesięcy temu

smiech na sali...

Chodzi plotka po Nowej Rudzie że podobno ten pracodawca komuś tam powiedział że jak zatrudni niepełnosprawnego to mu się załoga będzie buntować ze krócej pracuje, powtarzam ze znam to z plotek a jak wiadomo zawsze jest to prawda.. Normanie padać ze śmiechu.... nie dość że ktoś chciał pracować w syfie to jeszcze został sponiewierany i od kiedy załoga decyduje kogo szefostwo zatrudnia..... Natepny tępy wykręt...

noworudzki

Ta firma to słynne "samoloty" tylko ludzie są tak ciemni i myślą po dzień dzisiejszy że tam pracuje 500 osób i produkują samoloty : ) Na stronie Urzędu Pracy jest podane że poszukują pracowników produkcyjnych. Stawka 2500-3500 zł. Parę lat temu w Gazecie Noworudzkiej napisali że to jest obóz pracy. Pracownicy bali się głośno mówić o tym jak tam wygląda. Podobno syf wciąż trwa. Szpachlowanie / Szlifowanie - ludzie wyglądają jakby mieli styczność w młynie bo tak się wygląda czyli cało na biało. Pracownicy wdychają ten kurz ze szlifowanych elementów i niektóre elementy tak długo się czyści aż jakiś tam kierownik sprawdzi to co zrobiliśmy i powie że jest OK. Podsumowując wiadomo jak to ludzie: jednym się taka praca podoba a innym przeciwnie. Najlepsza opinie wyrazimy sami jak tam się zatrudnimy i po 1 miesiącu będziemy wiedzieć czy warto się z nimi wiązać czy nie.

&&&

No i ludzie spieprzają z tego syfu i mają racje , w tym zakładzie jesteś popychadłem , na chorobowym robią ci naloty czy jesteś w domu , i nawet potrafią wstrzymać wynagrodzenie co jest nie zgodne z kodeksem pracy .Decydując się na taki krok pracodawca dopuszcza się wykroczenia przeciwko prawom pracowniczym, zgodnie z art. 282 § 1 kodeksu pracy, czym naraża się na grzywnę w wysokości od 1 tys. zł do 30 tys. zł.

akok

Mail poszedł i o dziwo przyszła odpowiedź ,brzmi ciekawie jednak proszą o ujawnienie i potwierdzenie informacji ,zapewniają pełną dyskrecje.

akok

Skoro nikt nic z tym nie robi to zobaczymy jaki będzie odzew od prezesów z góry po napisaniu e maila do Niemiec? Miałem wrażenie że polacy tylko za granicą wykorzystują rodaków ale chyba się mylę. A kierownictwu tego zakładu życzę powodzenia!

pracownik2

Ten zakład to w ogóle jakaś paranoja nie dość że ludzie pracujący tam trują się, to i dodatkowo dla kierownictwa są jak tania siła robocza. Tak na prawdę kierownictwo nie wie kto u nich pracuje w zakładzie i nie potrafią powiedzieć cokolwiek o danym pracowniku bo go nie znają , a to tylko dlatego bo sie interesuja własna d..ą a nie ludźmi w tym zakładzie

akok

jak chcesz wziąć jeden dzień urlopu to zabierają ci połowę premii taki wymysł kierownika dlatego kazdy woli isc na chorobowe bo i tak zabiora ci tyle samo czyli tak patrzac na ta zasade to samo kierownictwo działa na szkode zakładu ,jak ma przyjechac prezes to panika i jest w miare normalnie i na tym koniec ,ale niebawem to sie moze zmieni ,mam opisane wszystko co sie tu wyrabia po niemmiecku i jak tylko prezes sie pojawi to mu to podrzuce , i tak mam juz inna robote nagrana

w normalnym zakładzie to mistrz(majster)brygadzista,lider zbiera ludzi i ustala urlopy a nie przynosi jakas smieszna kartke na ktorej z gury sa ustalone terminy bo tak pasuje kierownikowi.Gdzie jestPIP??????!!!!zrobic porzadek z tym zakladem

akok

LUDZISKA NIKT NIE MÓWI O POTĘŻNEJ(śmiesznej)PODWYŻCE KTÓRA WYNIOSŁA CAŁE 40gr.brutto!!!!!!!!!!A PAN KIEROWNIK TWIERDZIŁ ŻE WALCZYŁ JAK LEW

akok

pracownik nie ma prawa zaplanować sobie urlopu to pracodawca decyduje kiedy idzie na urlop jakimiś dziwnymi zasadami to jest zwykła dyskryminacja ,jak kilka dni temu była kontrola z sanepidu zakazano malować jakąś trującą farbą na drugi dzień wszystko wróciło do normy ,nic tylko obóz pracy a kierownictwo można porównać do kapo z obozów koncentracyjnych

Zostaw opinię o Ostheimer-Akok Nowa Ruda Sp. z o.o. Sp.k. - Nowa Ruda

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Ostheimer-Akok Nowa Ruda Sp. z o.o. Sp.k.