Ostheimer-Akok Nowa Ruda Sp. z o.o. Sp.k.

Opinie o Ostheimer-Akok Nowa Ruda Sp. z o.o. Sp.k.

Mały

Dziękujemy szanownemu kierownictwu za wczorajsze paczki na tłusty czwartek ! Były tam samo dobre jak jesienna impreza zakładowa.

Romek

Witam mam pytanie jakie są zarobki w tej firmie i czy to prawda że są warunki szkodliwe dla zdrowia

Romek

Witam mam pytanie jakie zarobki są w tym zakładzie i czy to prawda że takie są warunki szkodliwe dla zdrowia

Malutki

Praca w tym zakładzie to porażka. Pracowałem tam rok i o rok za długo.

Jak szybko otrzymałeś odpowiedź zwrotną po rozmowie w Ostheimer-Akok Nowa Ruda Sp. z o.o. Sp.k.? Czy rekruter skontaktował się z Tobą, w szczególności w przypadku odpowiedzi odmownej?
Lukas

Pracowałem tak rok i powiem szczerze gorzej trafić nie można. Ciężka praca w warunkach szkodliwych dla zdrowia. Osobiście nie polecam, szkoda zdrowia i nerwów.

Kuba

Konkurencja tak inspiruje to pewnie dobrze płacą. Firma jest dobra dla dobrych pracowników.

Zainteresowana

Witam. Chciałabym się dowiedzieć czy w Waszej firmie pracuję się normalnie czy jest nacisk psychiczny, zawyżone normy, zabronione wyjście do toalety w czasie pracy? Mam doświadczenie na produkcji w której tak to właśnie wyglądało. Chciałabym złożyć U Państwa Swoje CV Ale obawiam się znowu tego stresu... Proszę o szczerą odpowiedź. Pozdrawiam

zainteresowany
@Zainteresowana

przyłączam sie do pytania

Zainteresowana

Witam. Czy są ograniczenia wiekowe kandydatów do pracy.

Witam. Szukam pracy z chlopakiem. Szukamy Cos na stale. Obydwoje mamy doswiadczenie w produkcji... Ja pracowalam Jako brygadzistka i obslugiwalam Wszystkie Maszyny. Sa Jakies wolne miejsca???

Tak są.Zapraszamy.

Witam IGOR, zapraszam do siedziby firmy, postaramy się odpowiedzieć na wszelkie pytania. A jeżeli chodzi o opinie, to myślę że warto mieć swoją ????

Jak wygląda praca w Ostheimer-Akok Nowa Ruda Sp. z o.o. Sp.k.? Napiszcie, jak przedstawiają się warunki zatrudnienia w przedsiębiorstwie. Czy osoby w niej zatrudnione mogą liczyć również na pozapłacowe benefity?

Premia absencyjna, jakościowa, wydajnościowa co miesiąc. Dodatek świąteczny i paczki dla dzieci. Zwrot kosztów dojazdu pow. 10 km

Klakier

Najlepsze jest to,że ile by boxy nie zrobiły to i tak są zawsze maszyne dwie do Tyłu. Kierownictwo mówi co chwilę, że bedzie lżej za miesiąc w sumie racja 3/4 dni normalne w miesiącu a reszta to jeden wielki zajazd. Może będzie lepiej, ALE TRZEBA SŁUCHAĆ PRACOWNIKÓW ROBIĆ BY BYŁO LEPIEJ ŻEBY MIELI CHĘĆ PRZYCHODZIĆ DO PRACY!

@Klakier

Szanowny Panie KLAKIER, dziękuje za komentarz oraz zapraszam Pana i wszystkich pracowników którzy maja pomysły jak jeszcze można zoptymalizować nasza prace tak "BY BYŁO LEPIEJ ŻEBY MIELI CHĘĆ PRZYCHODZIĆ DO PRACY!". Dla pomysłów które wprowadzimy w życie, przewidziana nagroda :)

Może firma nie jest idealna ale idealnych nie ma. Są okresy lepsze i gorsze ale dobry pracownik pracuje i nie szuka dziury w całym !

Noworudzianin

Bzdura!!!!! Ja pracuje już jakiś czas w tej Firmie i nigdy nie zdążyło się żebym został oszukany. Ale jak ktoś ma dwie lewe ręce lub woli posiedzieć na L4 to niech nie narzeka na kasę.

Witam Pani Joanno i dziękuje za komentarz. Dziwi mnie trochę Pani wpis ponieważ jest w liczbie mnogiej a nie dotarły do nas żadne reklamacje dot. wynagrodzenia w tym miesiącu , jeżeli uważa Pani ze coś się nie zgadza w Pani wynagrodzeniu zapraszam do kontaktu z HR , postaramy się rozwiązać problem.

Witamy wszystkich uczestników i dziękujemy za zamieszczone komentarze. Od dziś postaramy się odpowiedzieć na wszystkie komentarze i niejasności dotyczące naszej Firmy. Prosimy zapoznać się z regulaminem przed umieszczeniem komentarza, ponieważ wpisy niezgodne z regulaminem nie będą zamieszczane, a tego chcemy uniknąć.

Fizolek

Czepiacie się wszyscy jak się nie podoba to się zwolnijcie. Cytując słowa pana kierownika Jacka „ Przestańcie szukać ch**a do du**y „”

ciekawy

A jak wygląda sytuacja pracy logistyka, bo kiedyś też potrzebowali - wymóg konieczny: wózki widłowe. A tak poza tym ?

ciekawy

lukasz235

Dla tych co są zainteresowani tą firmą: Oferta z U.Pracy: Zakres obowiązków: Szpachlowanie, szlifowanie, lakierowanie tworzyw sztucznych. Wykształcenie: zasadnicze zawodowe. Umiejętności i uprawnienia: zdolności manualne. Wynagrodzenie: 2352.00 PLN

Andrzej. Co?

Jak ktoś chce pracować to nauczy się roboty każdej a jak ktoś jest pener to zawsze będzie narzekał... Co do alkoholu to niech ktoś wymieni chociaż jeden zakład w którym każdy jest abstynentem... Polak nie wielbłąd taka prawda. Ogólnie nie jest źle... Panie (usunięte przez administratora) nowy rok się zbliza , roboty coraz więcej ... Trzeba atakować Akoka o dobre stawki a napewno i chetni do pracy się znajdą.

Zostaw merytoryczną opinię o Ostheimer-Akok Nowa Ruda Sp. z o.o. Sp.k. - Nowa Ruda

• Jak się pracuje w Ostheimer-Akok Nowa Ruda Sp. z o.o. Sp.k.?

Zobacz opinie na temat firmy Ostheimer-Akok Nowa Ruda Sp. z o.o. Sp.k. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 7.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Ostheimer-Akok Nowa Ruda Sp. z o.o. Sp.k.?

Ostheimer-Akok Nowa Ruda Sp. z o.o. Sp.k.