Nieruchomości A. Zielińska Anna Zielińska

Poznań

Opinie o Nieruchomości A. Zielińska Anna Zielińska

Marta

W porównaniu do innych biur bardzo słabe warunki. Byłam jakiś czas temu na rozmowie. Strata czasu

Gość1

Firma A. Zielińska i jego pośrednicy (dokładnie pośrednik S. K.) to jeden wielki skandal. Pośrednik obrzucił nas epitetami stosowanymi w półświatku, ponieważ nie interesowała nas oferta cenowa przedstawiona przez niego. Poinformowałam o tym zachowaniu właścicielkę biura, która mówiła, że zwolni tego pana. Sprawdziłam później jej zapewnienia. Nic podobnego ci pośrednicy bardzo jej odpowiadają, ponieważ wcale nie zwolniła tego, który tak skandalicznie zachował się wobec nas. Absolutnie odradzam tą Firmę. Skandalicznie zachowanie pośrednika to jedna sprawa. A do tego niesłowność właścicielki biura to druga sprawa.

Lola

Odradzam stanowczo dokonywania jakichkolwiek transakcji z pośrednikiem nieruchomości pod szyldem A. Zielińska w Poznaniu. Brak profesjonalizmu w wykonywaniu obowiązków w tej firmie jest poniżej wszelkiej krytyki. Nie wspominając o bezczelnym i chamskim zachowaniu pośrednika tej firmy. Firma beznadziejna, nie polecam.

Gość

Beznadziejne biuro pośrednictwa. Rozmowa z pośrednikiem była bardzo delikatnie mówiąc żenująca. To co reprezentował pośrednik tego biura, to po prostu skandal. Zachowanie tego pośrednika, jego niewybredne epitety, którymi nas obrzucił z powodu nie przyjęcia przez nas, warunków przez niego przedstawionych, to po prostu skandal. Świętej pamięci Lepper przy tym pośredniku, to erudyta i dyplomata. Obrzucił nas "mięsem" ponieważ nie byliśmy zainteresowani warunkami przedstawionymi przez pośrednika z agencji A. Zielińska. Po prostu żenada i skandal. Nie polecam absolutnie. Proszę omijać z daleka.

gość

Proszę to biuro omijać z daleka, w szczególności pośrednika o imieniu Sławek. Zadzwoniłem do pana, który na ulotce wrzuconej do mojej skrzynki pocztowej podawał swoje imię Sławek. Po przedstawieniu mu ceny na ewentualną sprzedaż mojego mieszkania, zostałem wyzwany od śmiecia.

PM

Byłam tam na rozmowie w sprawie pracy. Warunki kiepskie. 400zł miesięcznie podstawy + prowizja od sprzedaży jeżeli coś się wogole sprzeda. Umowa zlecenie. Nie wiadomo czy da się mieć jakąkolwiek inna umowę niż smieciowke bo "są to już koszty". Osobom bez doświadczenia nie polecam bo nie wygląda na to żeby jakiekolwiek konkretne szkolenie miało tam być.

oszukana

Odradzam po spotkaniu z Panią można przestać wierzyć w ludzi !!!!!!

gość

Jako agentka i szefowa tej firmy jest mega słaba. Nie potrafi rozmawiać z klientami, nie interesuje się nimi. Liczy się tylko kasa !

WH

Jako agentka, nie nadaje się w ogóle. Nie potrafi doprowadzić do pomyślnego zakończenia kupna nawet gdy sprzedającego i kupującego różni cena raptem kilku tyś. Zero chęci do podjęcia mediacji - a wystarczy tylko zejść z prowizji... Nie polecam.

jacek

Witam. Niestety oszuści. Szukają "za drobne" ....czegoś:) treść ulotki: Poszukuję dom wolnostojącego lub w zabudowie bliźniaczej/szeregowej położonej w TEJ OKOLICY - Nawet się nie starają wpisać gdzie ulotki zlecają roznosić:)

Nick

uważajcie zanim zaczniecie współpracę z tym biurem

Zostaw opinię o Nieruchomości A. Zielińska Anna Zielińska - Poznań

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Nieruchomości A. Zielińska Anna Zielińska