Opinie o Bestcar Jacek Polczyk w Chorzów

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Bestcar Jacek Polczyk. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Bestcar Jacek Polczyk o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja samochodów osobowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Bestcar Jacek Polczyk w Chorzów

zalewski_b Nowy wpis

Polecam, mozna jechac na stacje diagnostyczna, rzetelny opis auta i pokazanie dokumentacji.

Aneta Piecha

Pan przyjeżdża do klienta, wyjaśnia wszystkie formalności płaci gotówka. Szybka transakcja polecam

bogdan Nowy wpis
@Aneta Piecha

tez polecam

Honorata Nowy wpis

Opinie z tego co tu widzę bywają różne no ale to normalnie skoro chodzi tutaj o kupno używanego auta. Sprzedawca jednak wydaje się być bardzo uczciwy, skoro ktoś mógł podjechać na spokojnie na stację diagnostyczną i miał nawet udostępniony miernik do lakieru. Zastanawiam się czy właściciel jest tak samo uczciwy wobec swoich pracowników? Ogólnie to zatrudnia tutaj kogoś czy prowadzi wszystko sam? Wie ktoś?

bogdan Nowy wpis
@Honorata

wszystko prowadzi sam

emes

Polecam, sprawna obsługa, merytoryczne uwagi co do auta.

Co sądzisz o rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Bestcar Jacek Polczyk? Czy wziąwszy pod uwagę Twoje wrażenia, poleciłbyś innym aplikację do tego miejsca? Podziel się z nami swoimi doświadczeniami.
Mariusz

Czy atmosfera w firmie jest zawsze miła ? Dobrze Wam się pracuje ?

Robert

Zastanawiam się dlaczego tak rzadko piszecie? Dobrze się tu pracuje?

Polecam, uczciwy sprzedawca, miła obsługa.

Martin

Przy kupnie auta byla możliwosc pojechania na stacje diagnostyczna, mechanik wszystko posprawdzał i dzieki temu bylem spokojny,że auto jest sprawne. Potwierdzilem tylko slowa sprzedawcy, polecam akzdemu kto kupuje auto uzywane a nie jest pewien. Tak samo miernik alkieru byl dostepny. Wiadomos tare auta czasem są puknięte ale trzeba sie z tym liczyc. jak dla mnie pozytyw

Po negatywnych komentarzach wwie pozytywne opinie w przeciągu 1 minuty? Czy wy nas macie za idiotów?

ddd

Proszę o kontakt

Aniela

Jestem bardzo zadowolona z przeprowadzonych szkoleń w Naszej firmie. Szkolenia BHP nie muszą być nudne i mdłe !

RUBY

Dziękuję , fenk ju

Benq

Zgadzam się z RUBYM

bozena78

Mila obsluga, kupilam w kwietniu auto ,nadal jest sprawne , nawet opony zimowe byly w komplecie. Polecam !

Polecam ! Dobre auta w fajnych cenach

pawelas

Polecam, kupilem pol roku temu autko, uzywane-wiadomo jakas wymiana oleju mu sie przydala ale przy uzywanych to oczywiste.Jezdze nim caly czas w dlugie trasy i sie sprawdza. mila obsluga, polecam.

eM

Poloecam serdecznei firme, tanie uzywane auta. Dobry wybór, niskie ceny. zawsze da sie dogadac co do terminu zobaczenia auta lub lekkoz ejsc z ceny :)

tuki1

[usunięte przez moderatora] sprzedaje auta uszkodzone nie polecam nikomu

MałyDżon

nie polecam firmy Bestcar Jacek Polczyk z Chorzowa, ponieważ osoba ta sprzedaję samochody ze sprytnie ukrytymi wadami, nie przestrzega prawa polskiego, wprowadza w błąd udzielając fałszywych informacji na temat prawa zwrotu samochodu, po zachowaniu wszystkich procedur ze strony kupującej, nie przyjmuje zwracanego samochodu, twierdząc że nie mamy prawa zwrócić samochodu. Jeśli ktoś ma zamiar kupić tani samochód na tydzień, to polecam gorąco

Zostaw merytoryczną opinię o Bestcar Jacek Polczyk - Chorzów

Bestcar Jacek Polczyk
  • ul. Alfonsa Zgrzebnioka 15A