Madex Eugeniusz Machaj

Jabłonka

Opinie o Madex Eugeniusz Machaj

Nowy

Kierowcy kradną (P K) po kilka reklamówek klienci wynoszą a czasami skrzyneczkę właściciele restauracji.

Buduja pensjonaty zeby nie płacic vatu

karol

obserwator ma calkowicie prawde, nie dawjcie sie oszukiwac!

opserwator

Kochani pracownicy poszkodowani firmy Madex. Jesli was wlasciciele firmy nie wyplacili lub oszukali z naleznym wynagrodzeniem. To. Wystarczy isc do pierwszego lepszego prawnika w Nowym Targu i opowiedziec cala historie , on jusz bedzie wiedzial co ma zrobic! A firma wam wyplaci wszystko co dow zl. Bo jesli tego niew zrobi a sprawa pojdzie do Sadu Pracy. To wtedy firma moze zaplacic od jednego pracownika nawet 30 000 zl kary! A oprucz tego nastepne kary ze strony ZUS. To napewno sie firmie nie oplaca! Prosze nie dawac sie oszukiwac i wykorzystywac!

kuba

uwaga ludzie nie wierzcie w te ogłoszenia co sa dawane przez firme madex bo to jedno wielkie sciemnianie i to nie prawda co pisza w ogłoszeniach. nie polecam tam isc do roboty!!!

zoska

jak sie przyjmujecie to uwazajcie bo jak jedna osoba upomniala sie o wypłate w dniu wypłaty to została zwolniona.

obserwator

O widze ze pare opini wykasowno np: Pana Kubusia , Karola lub Pana XXL. Wypowiedzieli prawde o firmie i wlascicielachw. Dobrze panowie skomentowali i Prosze sie nie bac udzielac prawdy! Najlepiej Pan Kubus podpowiedzial wszyscy pokrzywdzoni powini sie zjednoczyc i ujawnic prawde o firmie i ich wlascicielach najlepiej w mediach oni ujawnia wszystkie brudy firmy, jak to wszystko legalnie prowdzi firma! Wystarczy podeslac pare filmikow!

sxs

brawo ma pan stu procentowa racje trzeba jakosc tym wlascisielom dorwac sie do dupy i zrobic porzadek z z nimi ze na czarno tam ludzie pracuja tylko kierowniki maja umowy

karol

Cdn....

Krojczy

Brawo za ortografie . Co Ci zrobili ze taki zawistny jestes ? Zazdrosc ?

Pracownica

Pracowalame w tej firmie. Co mozna powiedziec ... normalna firma , pieniazki wyplacane tak jak ustalono , wszystko w jak najlepszym porządku , właściciele maja swoje problemy ale wszystko idzie w jak najlepszym kierunku . W nawiązaniu do poprzedniej wypowiedzi do KAROL , odpowiednie instytucje zajmują sie nimi cały czas , pare razy w roku jest kontrola urzedu skarbowego i wszystko gra , sanepid tez ich sprawdza i raczej wszystko jest ok . Jako byly pracownik polecam , szalu z pieniedzmi nie ma ale jest normalnie .

kesha

Firma nawet dość fajna, byłem tam kierowca problemu nie miałem pan prezes czyli Wojciech.M wporządku facet, z kasą problemu nie było.Podstawowe żeczy wymagał jak w każdej firmie a mianowicie: dbać o samochód, codziennie myć chłodziarkę i nie oszukiwać np z paliwem.Ale pracuje tam również kierownik od wydawania mięsa, kawał skurwysyna, pracował kiedyś w Janasie a teraz jest w madexie, jeżeli nie postawisz się mu odrazu i nie dasz do zrozumienia że nie jesteś z pierwszej łapanki to będzie cię gnoił i traktował jak nie człowieka.Aha jeszcze trzeba uważać na jednego pracownika ma na imię Artur, taki mały w okularkach, pierwszorzędny kapuś i donosiciel, jeżeli powiesz coś przy nim na kierownika albo na szefa to możesz być pewien że pójdziesz na dywanik.Moja ocena ogólna tej firmy to 8/10. Szef jest porządnym człowiekiem i chce dać zarobić uczciwie ale też pilnuje swojego interesu jak chyba każdy na tym świecie.

N T
@kesha 17.03.2015 11:58

Tak pilnuje że siatami albo skrzynkami kierowca(PK) handluje.

Zostaw opinię o Madex Eugeniusz Machaj - Jabłonka

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Madex Eugeniusz Machaj