Opinie o Grzegorz Lukasek Usługi Kamieniarsko-Betoniarskie w Polanka Wielka

Grzegorz Lukasek Usługi Kamieniarsko-Betoniarskie
1 7 12 5 1
Hanna Nowy wpis

Jak obecnie prezentuje się sytuacja w Lukasek Kamieniarstwo? Czy coś uległo zmianie? Jak wyglądają warunki zatrudnienia? Czy wynagrodzenie jest satysfakcjonujące? W jaki sposób pracownicy są doceniani przez firmę? Zachęcam osoby zatrudnione w Lukasek Kamieniarstwo do aktywności na forum.

anonymous

JA Stanowczo nie polecam, odradzam . Niedość że zwinął tyle kasy wszystko się sypie spartaczył robote NIE POLECAM TEGO FRAJERA

Tak3Nie
guber Nowy wpis
@anonymous

dziek iza ostrzezenie

anonymous Nowy wpis

PolecAcie pracodawce?

Hanna Nowy wpis

@anonymous Czy mógłbyś zatem napisać jakieś szczegóły dotyczące opisanej przez Ciebie sytuacji? Nie napisałeś żadnych konkretów na temat firmy Lukasek Kamieniarstwo. Więc napisz więcej informacji, aby Twoja opinia była bardziej wiarygodna.

Ranking
  1. olx.pl 3 303 344
  2. pracuj.pl 2 979 558
  3. GoWork.pl 2 702 543
  4. linkedin.com 2 417 265
  5. goldenline.pl 2 097 664
... pełny raport Gemius

Zachęcam do napisania opinii na temat pracodawcy Lukasek Kamieniarstwo, będzie to pomocne dla osób, które myślą o zatrudnieniu się w tej firmie.

witold

na pewno można u nich zarobić dobrze pracując, ale nie wiem jakie konkretnie kwoty są u nich? No i tez te balty czy schody robią z dobrych gatunkowo materiałów, a to się liczy, zeby na lata to starczyło no i nie niszczyło się tak od razu jednak wydaje mi się.

Tak5Nie
***

kategorycznie nie polecam, zamawiasz okręślony kamień, a otrzymujesz inny tańszy i wmawiają Ci że to zamówiłeś !!!!!!!!!!! NIE POLECAM

małolat 69

Pracowałem w firmie LUKASEK kilka lat i wypłaty były zawsze na czas, zakład bardzo dobrze wyposażony w większości maszyny wykonują obróbkę .Co do jakości wykonywania to nie słyszałem by któryś z klientów się żalił .Zresztą jak by żle robił to by okoliczni kamieniarze nie zamawiali u niego nagrobków czy blatów i takich tam. i nie zgadzam się tu z wypisanymi opiniami. obecnie mieszkam i pracuję w Angli również w kamieniarstwie co zawdzięczam Panu Lukasek małolat 69

niezadowolony

ODRADZAM!!! partacz, brak zgodności usługi z umową. W umowie jedno - wykonanie całkiem inne. Szkoda nerwów. Zdecydowaniem odradzam. Amator

wlodek

Klienta mają w [usunięte przez moderatora] Ńie poleca Ostrzegam

LUKASEK

Przestrzegamy klientów przed podjęciem zakupów w tej firmie !!!! Kominki wykonuje z wadliwego materiału. Zamówiłem kominek z marmuru , pomimo zapewnien [usunięte przez moderatora] o dobrym stanie materiału, kominek zaczął pękać . Mimo reklamacji nie poczuwa się do odpowiedzialności, nie zależy mu na kliencie. ODRADZAM ZAKUPU U [usunięte przez moderatora]

Tak2Nie

Zostaw opinię o Grzegorz Lukasek Usługi Kamieniarsko-Betoniarskie - Polanka Wielka

Chcę opublikować:

Joanna Koczaj-DyrdaJoanna Koczaj-Dyrda
Ofiara mobbingu -Radca prawny
Zero tolerancji dla mobbingu w firmie!

Byłeś świadkiem?
Dodaj opinie na www.gowork.pl/opinie