Opinie o Serwis aparatów fotograficznych Tech-Foto Firma Handlowo-Usługowa w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Serwis aparatów fotograficznych Tech-Foto Firma Handlowo-Usługowa. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Serwis aparatów fotograficznych Tech-Foto Firma Handlowo-Usługowa o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Naprawa i konserwacja urządzeń elektronicznych i optycznych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Serwis aparatów fotograficznych Tech-Foto Firma Handlowo-Usługowa w Warszawa

Edyta Nowy wpis

Trzy całe wynagrodzenie Wypływa na konto bankowe?

Milena Nowy wpis

Czas naprawy u mnie to ponad miesiąc, do tego jeszcze cena jaką musiałam zapłacić...O G R O M N A... Na naprawę, nie narzekam. Zobaczymy dalej, jak kamera będzie działać.

Asia Nowy wpis

a też pracowałam w jednym z oddziałów firmy. super atmosfera

Ewka Nowy wpis

Super firma jako pracodawca. Szkoda, że nikt z pracowników nie napisze choćby kilku słów jak się tu pracuje.

Jak wspominasz rozmowę kwalifikacyjną w firmie Serwis aparatów fotograficznych Tech-Foto Firma Handlowo-Usługowa? Czy warunki oferowane przez pracodawcę zgadzały się z informacjami zawartymi w ogłoszeniu? Jak przebiegło spotkanie? Podziel się swoimi wrażeniami.
Magdalena

Firma bardzo nieprofesjonalna. Zostałam oszukana odnośnie ceny i czasu naprawy. Obsługa zamiast uczciwie powiedzieć cenę, zaczęła kombinować i robiła wszystko 'po złości'. Zapłaciłam jak za ekspres, choć zaznaczyłam,że oczekuję usługi w czasie normalnym, a aparat nie był gotowy na umówiony czas. Firma pomimo deklaracji iż zadzwoni jeśli wystąpią jakieś nieprzewidziane wcześniej trudności, zignorowaha fakt iż specjalnie czekam w Wwie na zakończenie naprawy,i nie raczyła zadzwonić. Pracownica oszukała,że jest szefową, kiedy chciałam złożyć skargę. Na koniec okazało się jeszcze, że usługa była wykonana niepoprawnie i lampa od aparatu nie została podłączona. Radzę Państwu trzymać się z daleka od tych oszustów!

Iwa

Súper

Jumek

Moja ukochana kamerka Gopro 4 black po utopieniu w jeziorze. W dwóch firmach nie dawali szans. Ze sceptycznym podejściem zaniosłem kamerę do Tech-Foto bo bardzo mi na niej zależało. Dziś, kamera działa jak nowa. Profesjonaliści! Dodatkowo styl obsługi: technik wytłumaczył co i jak robił, z czym się mogę liczyć itp. W innej firmie X nawet nie było mowy o jakichkolwiek informacjach, tylko puste zbycie klienta: nie da się, nie opłaca się. Zadowolony, chętnie będę tu wracał z każdą potrzebą i z czystym sumieniem serwis polecał innym osobom.

Ret

Aparat został wysłany do naprawy praktycznie nowy, dokładnie po jednym użyciu, ze względu na uszkodzenie mechaniczne nie podlegał gwarancji...... wrócił z naprawy z odrapaną szybką ochraniającą wyświetlacz ( trudno powiedzieć czy została podmieniona czy odrapana podczas krótkiego 4 dniowego pobytu w serwisie. brak profesjonalizmu. NIE POLECAM. Deklarują tanią naprawę, może i jest taniej ale powodują nieodwracalne szkody na sprzęcie. Definitywnie ODRADZAM korzystania z usług serwisu Tech-Foto!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Bardzo bobrze. Mozna plecac

Jarek Zuduch

Szanuje firmy, które szanują swoich klientów i do każdego podejdą indywidualnie; gdzie mogę porozmawiać z osobą kompetentną, która udzieli szczegółowych informacji i da dobrą radę; gdzie wiem za co płacę; gdzie jest miła i sympatyczna obsługa, a klient jest witany z uśmiechem.

Dorota Robowska

+ za cenę; + za czas naprawy; + za jakość Nic dodać, nic ująć

Jarek Makowski

Duży plus za uczciwe podejście do klienta. Pozdr dla Pana technika

Zabi

Ja polecam serwis. Porównując oferty kilku firm tu było najtaniej. Po naprawie wyregulowany bezbłędnie. Duży plus +

nieznajoma

Ja również odradzam, zero profesjonalizmu i jeszcze na dziale siedzi bardzo nieprofesjonalna osoba, która nie ma pojecia o sprzecie foto.A moj aparat to totalna maskra po ich naprawie. Odradzam ich

Az

STANOWCZO ODRADZAM!!! Wysłałem do nich lekko uszkodzony aparat a po około dwóch miesiącach i klku telefonach otrzymałem kupę złomu. Szkoda, że wcześniej nie poczytałem w necie opinii na ich temat.

ja_wawa

Zostawiłem aparat u nich. Z wyceny zrezygnowałem, dostałem obdrapany aparat po za tym uszkodzili mi obiektyw

Zostaw merytoryczną opinię o Serwis aparatów fotograficznych Tech-Foto Firma Handlowo-Usługowa - Warszawa

Serwis aparatów fotograficznych Tech-Foto Firma Handlowo-Usługowa
  • ul. Jacka Kaczmarskiego 23