Nico Polska Sp. z o.o. Filia

Swadzim

Opinie o Nico Polska Sp. z o.o. Filia

Ubawpopachy

Haha widzę że nie wygodne komentarze znikają... Ale przynajmniej wszyscy którzy to przeczytali wiedzą że taka jest prawda Śmiech na sali naprawdę jesteście żałośni ;)

Yann
@anon... 11.12.2017 09:08
Zgadzam się z tym,może szefostwo powinno bardziej przyjrzeć się pracy kierowniczką które siedzą zamknięte w biurze i plotkują,...

Z tym to akurat ciężko bo szefostwa na miejscu nie ma stety i niestety wiadomo że każdy trochę ściemnia w pracy nikt święty nie jest ale są jakieś granice i moim zdaniem szefostwo też nie powinno zapowiadać swojej wizyty bo wtedy wszystko gra a tak widzieliby jak jest naprawdę

Zabawne...
@anon... 11.12.2017 09:08

Myślę, że najlepiej zwolnić wszystkich począwszy od prezesów, przez dyrektorów, kierowników i przede wszystkim sprzedawców... Wygląda na to, że nikt w tej firmie nie robi tego, co powinien....

???

a co to za wyznania i przemyślenia???

:))

Proponuję dowiedzieć się u wcześniejszego pracodawcy ( Herlitz ),a może porozmawiać z pracownikami Nico.Świat jest tak mały :)

klientka

Chciałabym się podzielić swoją jak i koleżanki opinią na temat sklepu,natomiast zastanawiam się czy warto ponieważ wpisy pojawiają się i znikają te (mniej wygodne)... Znamy ten sklep niemal od początku i uważamy że kierować częścią odzieżową powinna przede wszystkim osoba miła.., elokwentna..,kreatywna,no i z ciekawszą przeszłością :)!!! Pare lat wstecz przychodząc do nico można było potraktować to jako relaks miłe,uśmiechnięte panie które potrafiły porozmawiać o wszystkim i o niczym...bez względu na to czy coś kupiłam czy nie. Teraz przychodząc do nico czujmy się obco,same nowe twarze które czyhają na klienta,a jeżeli nic nie kupimy bo nie przyszłyśmy z takim zamiarem ekspedientki złe stroniące miny, że zabrałyśmy im czas. Jak to jedna ze starszych ekspedientek skomentowała" wyścig szczurów". Szkoda że firma nie potrafiła utrzymać poziomu jaki był wcześniej...

była pracownica
@klientka 04.09.2017 20:53

Droga klientko masz racje obecne nico to nie nico z przed chociaż 5 czy 10 laty. Ekspedientki tak podchodzą do klienta (ich sprawa brak profesjonalizmu) z takiego powodu iż gdy nić nie sprzedają nie mają premii. Traktują klienta czystko "zarobkowo" jeśli nic nie kupi cóż robią stroją swoje dziwne miny ale cóż jeżeli szefostwo - prezesostwo by doceniło swoich pracowników solidną podstawą może było by inaczej. Co do kierownictwa cóż faktycznie pozostawia dużo do życzenia ale to już sprawa szefostwa.

klientka
@była pracownica 05.09.2017 20:15

Dziękuje pani za ustosunkowanie się do mojej opinii:). Zastanawiające o co chodzi z tym kierownictwem na odzieży?..Jako była pracownica na pewno pani wie co jest na rzeczy,a pewnie jest dlatego że w każdej normalnej firmie nie byłoby to dopuszczalne. Ciekawe co na to Włosi???

Klientka

Hmm, teraz rozumiem dlaczego fajne dziewczyny odeszły. Tyle zamieszania, nienawiści i kłamstwa przez jedną osobę która nie powinna pracować na odzieży. Szkoda że nikt z zarządzających tego wcześniej nie zauważył. To już nie to Nico...

Ela

Podzielę sie swoją opinia.. przyjeżdżam co jakiś czas do Nico i kupuje buty, tam Panie zawsze chętne do pomocy, zawsze znajda jakieś ciekawe buty, fajna cena. Rowniez moj maz który nie lubi jeździć na zakupy to jedzie bo wie ze tam kobitki mu dobiorą wygodne obuwie. Na odzież nie chodzimy ponieważ nic ciekawego nie ma, ceny sa wysokie. Pozdrawiam do zobaczenia

Rafał

Jakieś 2 tygodnie temu byłem w Nico, lubię kupować tam buty Firmy Fabi itd. Stały na dziale dwie Panie, ciemna i blondynka tak zagadane że nie zauważyły ze chodzą klienci, do żadnego nie podeszły i nie pomogły. Jak zauważyły ze szukam drugiego buta od pary tego drogiego to od razu podleciały i chciały pomoc, jak powiedziałem ze sobie poradzę, to z mina na twarzy odpowiedziały "ze Ok". Pozniej wziąłem karton z butami to podleciały ze one wezmą i odłożą na kasę, otóż nie dziekuje drogie panie! Nie pomoglyscie w niczym ponieważ zajęte rozmową byłyście a do kasy to latacie i odkładać od razu, jakas premia za to? Kiedyś w nico kupowało sie lepiej, lepszy towar, inna cena. Mam wrażenie ze ceny podnoszą o 50%..

Była praciwnica
@Rafał 21.07.2017 16:59

Drogi kliencie otóż masz nie w 100 % a w 200 % rację tak było jest i pewnie się nie zmieni już w nico. Odpowiadając na Twoje pytanie tak odnosząc buty Panie naklejaja swój kod który wlicza się im do premii. Co do cen? Cóż drogo drogo drogo Co do Pan temat stary znany zawsze rozmowy wśród ekspedientek byly i widać są nadal.

Jakub
@Rafał 21.07.2017 16:59

Szanowny Kliencie, bardzo dziękujemy za przedstawioną uwagę odnośnie zachowania personelu w salonie Nico w Swadzimiu. Prosimy o kontakt emailowy w tej sprawie na adres _nico_@_nico_._com_._pl_, ponieważ chcielibyśmy doszkolić w zakresie obsługi Klienta sprzedawczynie odpowiedzialne za zaistniałą sytuację. Jednocześnie przepraszamy w imieniu firmy. W nawiązaniu do podwyżek cen, to wynikają one ze wzrostu cen obuwia Fabi we Włoszech, jakkolwiek nasze ceny na przedmiotowe obuwie, są jednymi z najniższych w Polsce, co można porównać z innymi sklepami w centrach handlowych, gdzie różnice dochodzą do kilkuset złotych.

Bond

Aby obsługa była profesjonalna to wymaga czasu, żeby nauczyć się przede wszystkim towaru i wynagrodzenie powinno być motywacją - a nie jest!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! z resztą się zgadzam !!! Znajoma, która kiedyś tam pracowała miała tę średnią przyjemność tego doświadczyć. Tragedia!!! fałsz, straszenie i obłuda !!!!! Nie chciałbym tam pracować !!!

Nie pozdrawiam

Dzięki Bogu, pracowałam tu tylko kilka tygodni. Nie ma tu zbyt wielu osób przyjaźnie nastawionych do nowych pracowników. Stawka bardzo niska, napięcie i stres, jakiś monitoring, głupie uwagi ekspedientek, ogólnie nieprzyjemnie. W Biedronce lepiej płatna i ciekawsza praca. Niby "renomowany salon odzieżowy" a towar made in china, bardzo często kilka lat stary a nawet wielokrotnie prany. Przydałyby się jakieś szkolenia dla pracowniczek z języka polskiego bo często przy klientach nie potrafią wyksztusić z siebie żadnego sensownego słowa , ani porządnego zdania sklecić. No chyba że "ładnie Pani w tym wygląda" to szczyt możliwości i dobrego smaku. Żenada.

Klient

Uuu ale tu Ktoś poleciał no proszę widzę że w nico coraz gorzej już długi czas mają ogłoszenia to na olx czy na pracuje.pl i klapa nikt juz chyba tam nie chce pracowac.

Zainteresowana

To kiepsko widzę chyba dam sobie spokój z ta firma. Dzięki A.G. za info

A.g

I dział obuwniczy i dział odzieży, masakra. Same kłótnie o byle co. Co działu obuwia to kiepsko. Niby teraz zmienila sie kierowniczka ale podobna cały czas jest tam szajs.

Kuba

Jak najbardziej złóż CV. Aktualnie są ogłoszenia na OLX i pracuj_pl. Dowiesz się wszystkiego sama i wyrobisz sobie swoją opinię.

z

A. g. czy możesz powiedzieć czy pracowałaś na dziale obuwia czy odzieży ??? z tego co wiem to teraz szukają na stronę obuwniczą i nie wiem czy składać cv??? z góry dzięki za info

A.g.

Co do pracy w Nico, jeden weekend wolny w miesiącu. I to jeszcze jak dobrze pójdzie .. czasami tylko jedna niedziela :/ kasa taka jak wszędzie, 1400 na rękę. Maja wymagania z kosmosu az nie chce sie tam pracować. Niestety pracowałam tam kilkanaście miesięcy Indobrze ze odeszłam, znalazłam lepiej płatna prace i o wiele przyjemniejsza.

Klient

Uuuuuu widzę że coś nie tak w tym nico nie tylko w swadzimiu ale i Modlnicy szukają obecnie sprzedawców ciekawe albo wymagania z kosmosu albo cienka kasa . . .

Zainteresowana

Ponawiam zapytanie o warunki pracy i płacy w nico chciałabym aplikować ale nie wiem czego się spodziewać na rozmowie kwalifikacyjnej proszę o informacje dzieki

Zainteresowany

Widzę że nico aktualnie poszukuje sprzedawców czy ktoś może napisać jak wygląda wynagrodzenie na ile można liczyć??? Jaki system pracy ???

Była praciwnica

Nico czas zejść na ziemię z tymi cenami to jest polska nie Włochy!!! Co do pracy to pracuje się tam okropnie

robot

no i bardzo dobrze na tym obuwiu to okropnie sie kupuje

KLIENTKA

CO WY PISZECIE TO TA BLONDYNKA JUŻ NIE JEST KIEROWNICZKA OBUWIA???

Klient

Coś się dzieje złego w nico szukają całego zespołu od kierownika obuwia przez zastępcę po sprzedawców, hm zacznijcie doceniać pracowników to ludzie będą pracować.

klient

Popieram to prawda pora się obudzić zanim będzie za póżno. Jakiś czas temu chciałem kupić spodnie nie było rozmiaru ale pani z obsługi powiedziała że mam zaglądać bo mogą się powtórzyć.Jechałem po trasie i postanowiłem wjechać owszem były ale już o 1/4 ceny droższe pani zaproponowała mi jeszcze inne za 749 zł .Uważam że to lekkie przegięcie. Ceny rosną jak grzyby po deszczu:)

Klient

Zgadzam się ceny z kosmosu w tych cenach a na pweno i w tanszych bez problemu się kupi w innych sklepach w miescie. A to przecież peryferia a nie centrum. Nico heloł pora się obudzić

klient

Znam ten sklep od dawna zaglądam tu coraz mniej i chyba będę zaglądał tu jeszcze mniej. Byłem w nico w weekend ponieważ miałem zamiar kupić sobie garnitur i koszulę na I Kom.Św.dziecka natomiast ceny mnie przeraziły koszula 700zł zastanawiałem się czy ktoś się pomylił czy szukają naiwnych klientów.W zasadzie to nie opłaca się jechać przez całe miasto ponieważ w tej cenie można też kupić w Starym Browarze. Haloo...,to jest Polka.

Klient

Coś z tym nico chyba nie tak widzę że cały czas szukają sprzedawców więc albo wymagania z kosmosu albo kiepska płacą

Joanna

A ja chcę się podzielić czymś z innej beczki:)kupiłam w nico buty z firmy nouchka nie należą one do tanich ale przetańczyłam całego sylwestra no i są bardzo oryginalne są to moje drugie buty z droższej firmy wcześniej miałam zocale i kolejny trafiony zakup.Cenię sobie nico za profesjonalną i miłą obsługę,przestrzeń,swobodę i marki których nie kupisz w innych butikach.Gorąco polecam ten sklep!!!!!

mały

czytając odpowiedzi na opinie klientowskie mam wrażenie że odpowiadają na nie pracownicy nico dlatego iż pisząc o przyklejaniu kodów do premii jako klient nie wiem o co chodzi:( żenada!!!!!!!

Klient

Ha ha ha na obuwiu pomocne . . . To dopiero ktoś miał fantazje gadają klienta mają gdzieś a jak przykleić kod do premii to lecą biegiem.

Klientka

Panie z działu obuwniczego zawsze chętne do pomocy :) dział odzieżowy .. Cieżko z pomocą a jak już sie poprosi o pomoc to jest wykonywana nie chętnie :/ wysokie ceny, połowa towaru z Chin .. Panie pracujące kilkanaście lat to juz sa znudzone praca, i nie chcą pomagać .. Nowe pracownice pomocne, miłe i uśmiechnięte ;)

Klient

Popieram w całej rozciągłości szczególnie wątek z wynagrodzeniem !!!!!

justyna

Ewidentnie ktoś z działu obuwniczego chce się podlizać szefowi, pewnie dlatego że odbiegają one kulturą osobistą , życzliwością od kadry z odzieży z czym miałam czasami do czynienia i takimi wpisami chcą podnieś własną wartość na szkodę firmy psując jej wizerunek. Osobiście robię okazjonalnie zakupy w Nico i mam zupełnie inne odczucia co do kompetencji personelu z odzieży , nie będę piała z zachwytu nad obsługą, ale zakupy w tym dziale to przyjemność, szkoda tylko że za każdą wizytą w Nico widzę coraz to nowe twarze a każdy lubi być obsługiwany przez ,,znajome,, widocznie wynagrodzenie personelu jest niższe niż image firmy.

nick

JEDNA WIELKA KPINA SKLEP Z MONITORINGIEM JAK SIĘ ODEZWIESZ DO WSPÓŁPRACOWNIKA TO OD RAZU JEST TELEFON OD "PREZESA" ZE GADASZ A KLIENTKA CHODZI SOBIE SAMA CHOĆ BYŁAŚ U NIE I ZAPYTAŁAŚ CZY MOŻNA JEJ W CZYMŚ DORADZIĆ. PIENIĄDZE ŻADNA REWELACJA W FIRMACH OBOK BEZ PROBLEMU DOSTANIESZ LEPSZE WARUNKI FINANSOWE. WEEKENDY PRACUJĄCE 1 NIEDZIELA W MIESIĄCU WOLNA. NO I NIBY TOWAR WŁOSKI - POŁOWA PROSTO Z CHIN !!!!

Za jakiego pracodawcę uważasz firmę Nico Polska Sp. z o.o. Filia? Wypowiedz się na naszym forum.

Zostaw opinię o Nico Polska Sp. z o.o. Filia - Swadzim

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Nico Polska Sp. z o.o. Filia