Opinie o Nico Polska Sp. z o.o. Filia w Swadzim

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Nico Polska Sp. z o.o. Filia. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w Nico Polska Sp. z o.o. Filia o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Nico Polska Sp. z o.o. Filia w Swadzim

była klientka

Po dłuższej przerwie odwiedziliśmy z mężem nico i muszę przyznać że jestem rozczarowana. Pierwszy raz wyszłam z pustą ręka. Brak personelu,panie przy kasie zajęte zbyt sobą. Niemiło! Nieprzyjemnie! Nie polecam!

klientka

Odwiedziłyśmy z koleżanką nico i chciałam powiedzieć,że faktycznie kiedyś było tak jak w reklamie "modnie i rodzinnie " teraz już tylko modnie no to też rzecz gustu,ale jest to nie tylko nasze spostrzeżenie lecz także pojedynczych osób które zostały ze starszych pracowników.

dysia

Miła atmosfera i współpracownicy. Odpowiedniej długości przerwy. Minusem są godziny pracy (od 10 do 19 - jeśli się przychodzi do pracy w dany dzień to nic innego się już nie załatwi). Generalnie jak na pracę w handlu to całkiem w porządku.

;)
@dysia

Widać ,że krótko pracujesz.:)

@dysia

Fajnie, że zechciałaś podzielić się swoimi spostrzeżeniami na temat pracy w Nico Polska na forum. Czy obowiązuje w tym miejscu jedna zmiana, ta o której piszesz, od 10 do 19, czy też w różnych godzinach można przychodzić do pracy, w zależności od godzin ustawionych w grafiku?

Gabriela

@Była, a jak w takim razie wygląda "prawdziwa" sytuacja w Nico Polska? Rozumiem, że pracowałaś w tej firmie, ale już od jakiegoś czasu nie jesteś z nią związana. Możesz napisać kilka słów o realiach pracy w tym miejscu? Na pewno to będzie ważna opinia dla innych użytkowników forum.

Sprzedawca

Tragedia. Rozmowa jakbyście się ubiegali o stanowisko prezesa. Owszem mają prawo wymagać ale za tą kasę jaką oferują to śmiech na sali! Widzą w Cv że nie masz doświadczenia a jakieś głupie scenki sobie Pani kierownik życzy.. jeszcze Ci ciśnie na samej rozmowie. Na początku miła i to bardzo! Ale później jak nie jest coś po ich myśli, to tylko Cię gnębią aż odchodzisz bo bie wytrzymujesz presji. Najśmieszniejsze jest w ofercie "DORADCA KLIENTA" a tak naprawdę w umowie masz "sprzedawca " a to jest duża roznica ale co kierowniczki mogą o tym wiedzieć ..

Doświadczenie, Hobby, Od kiedy mozna zacząć prace

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
logo firmy Promotor marki Samsung - RTV AGD
Swadzim
SAVOIR Group Sp. z o.o.
?

Dobrze byłoby aby opinia obiektywnego klienta była opinią klienta ;)

OBIEKTYWNY KLIENT

POZNAŃ ZAWSZE PREZENTUJE SIĘ NA 6 PLUS ORAZ CAŁA ZAŁOGA

Gabriela

@Klemtyś, widzę, że jesteś zainteresowana podjęciem pracy w Nico Polska. Wysyłałaś już swoje CV? Jakie warunki płacowe i inne byłyby dla Ciebie satysfakcjonujące? Daj znać, czy zdecydujesz się aplikować! @Nick, piszesz z perspektywy obecnego pracownika firmy? Jeśli tak, to napisz, jak oceniasz tego pracodawcę i oferowane przez niego warunki.

Gabriela

@Hm..., po brzmieniu Twojej wypowiedzi wnoszę, że pracujesz w Nico Polska. Polecasz aplikować do pracy w tej firmie? Jestem ciekawa, czy firma prowadzi obecnie jakieś rekrutacje. @:)), dokładnie, masz rację. Na forum powinny się pojawiać opinie o pracodawcach, a nie o konkretnych osobach pracujących w firmie. Długo już pracujesz w Nico Polska?

No w końcu ktoś napisał prawdę jak jest!!!!

osoba szanująca nico

Czytając opinię odnoszę wrażenie, że jest Pani osobą zakompleksioną,ponieważ można nie lubić jednej czy drugiej osoby ze względu na różnicę charakteru.W Pani przypadku nie akceptuje pani nikogo począwszy od szefostwa skończywszy na sprzedawcach.Kody są od kilkunastu lat i osoby które potrafią i nie mają problemu ze sprzedażą nie narzekają.W pani przypadku widocznie jest inaczej,może warto zastanowić się i popracować nad sobą:)

Klik
@osoba szanująca nico

Ciekaw jestem kto dostał fuchę "sprawdzaj czy są nowe opinie" :D ja uważam że skoro ludzie przychodzą i po kilku/ kilkunastu miesiącach to rzeczywiście coś nie halo,atmosfera w pracy też jest ważna, myślę że jeśli nie zmieni się nastawienie pewnych osób to ten punkt jeszcze trochę i będzie przeszłością, myślę że jednym ratunkiem będzie ktoś taki jak np Magda Gessler tylko w dziedzinie sprzedaży aby nauczyć szefostwa prowadzenia firmy z głową ;) życzę powodzenia MOŻE kryzys się skończy

Ja...

Obrazanie kogos na takim portalu i podawanie jego danych personalnych jest na bardzo niskim poziomie! Jesli byl taki problem z kolezanka to wystarczylo z Nia porozmawiac a nie wypisywac tak obrazliwe rzeczy ! Jak rozumiem, nie byla Pani zadowolona z pracy w Nico, do czego ma Pani prawo ale obrazanie drugiego czlowieka, tylko za to ze przychodzi do pracy po to zeby pracowac a nie stac i zajmowac sie plotkami jest delikatnie mowiac nie na miejscu! Zycze powodzenia w nowej pracy i skupienia sie na terazniejszoscia a nie na przeszlosci!

Yann
@Ja...

W sumie to przyznaje racje, w Nico osoba która pracuje i nie plotkuje to prawdziwy skarb a zarazem odmieniec ;)

anon...
@Yann

Zgadzam się z tym,może szefostwo powinno bardziej przyjrzeć się pracy kierowniczką które siedzą zamknięte w biurze i plotkują, a nie zajmują się tym co powinny,a póżniej pretensje do nas.Kierownik nie jest tylko od stania i "Pokazywania Paluchami" co kto ma zrobić,ale też od pracy na każdym stanowisku,a tak niestety nie jest!!!!!!

Yann
@anon...

Z tym to akurat ciężko bo szefostwa na miejscu nie ma stety i niestety wiadomo że każdy trochę ściemnia w pracy nikt święty nie jest ale są jakieś granice i moim zdaniem szefostwo też nie powinno zapowiadać swojej wizyty bo wtedy wszystko gra a tak widzieliby jak jest naprawdę

Zabawne...
@anon...

Myślę, że najlepiej zwolnić wszystkich począwszy od prezesów, przez dyrektorów, kierowników i przede wszystkim sprzedawców... Wygląda na to, że nikt w tej firmie nie robi tego, co powinien....

albert
@anon...

Mam wrażenie że chciała by Pani aby kierownik pracował za Panią , a to własnie on jest od tego aby jak to pani ujęła ,,pokazywać paluchami,, a ja nazwał bym to ,,organizował prace,, wskazywał niedociągnięcia

@
@albert

iiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii

@albert

Masz racje, organizował prace .. dla mnie różni sie pojęcie organizował a rozkazywał. Tam nawet jak zrobisz dobrze, to co masz " zorganizowane" przez kierownika to i tak jest zle. Wydaje mi sie rowniez, ze kierownik tez jest od wszystkiego a nie od siedzenia i wyłącznie pracy "papierkowej" to juz nie te czasy ze kierownictwo siedzi tylko w biurze, tym bardziej w sklepie.

@Niestety niezainteresowana

Brawo Ty.Dla mnie organizowanie i współpraca z pracownikiem, a rozkazywanie to także dwa różne pojęcia. Być może panie kierowniczki powinny zmienić pracę na biurową jeżeli tak bardzo lubią przesiadywać w biurze :)

Hm...
@:))

A może tak warto skupić się na nowej pracy i przestać myśleć o Nico? Może też warto poszukać pracy w której nic nie trzeba robić, kierownik wykona wszystkie zadania za pracownika a ten otrzyma wynagrodzenie za nic? Powodzenia... Proponuję żyć teraźniejszością a nie przeszłością i przestać wieszać psy na firmie w której już się nie pracuje. Jest to bardzo słabe i świadczy o danej osobie!

@Hm...

Opinia na temat kierownika filii to nie opinia na temat firmy;)

Gabriela

@albert, ciekawy punkt widzenia. Rozumiem, że piszesz z perspektywy obecnego pracownika Nico Polska, tak? Jak oceniasz tego pracodawcę i oferowane przez niego warunki? Zachęcam do wypowiedzenia się! Czy w firmie prowadzone są obecnie jakieś rekrutacje? Jestem ciekawa, czy są wolne wakaty dla osób bez doświadczenia.

Gabriela

@Niestety niezainteresowana, pytam osób mających styczność z tym pracodawcą, bo wtedy uzyskuję informacje rzetelne i z pierwszej ręki. Osobiście nie jestem zainteresowana pracą w Nico Polska, ale mam nadzieję, że dla osób chcących podjąć pracę w tym miejscu wypowiedzi innych użytkowników forum będą cenne i przydatne.

Gabriela

@Niestety niezainteresowana, jesteś pewna, że się nie da? Myślę, że zawsze warto spróbować negocjować. Jakie widzicie plusy i minusy pracy w Nico Polska w Swadzimie? Czy ktoś z Was niedawno aplikował do pracy w tym miejscu? Ciekawa jestem, czy firma prowadzi obecnie jakieś rekrutacje na interesujące stanowiska.

@Gabriela

Mysle, że jakbyś sama poszła na rozmowę to bys sie dowiedziała. Co chwile wszystkich sie pytasz o tą firmę. Wystarczy wejść na olx, poszukać informacji czy szukają albo aplikować bezpośrednio do nich!

Gabriela

@Niestety niezainteresowana, może zakres obowiązków wcale się nie różni, chodzi jedynie o nazwę stanowiska? Rozumiem, że aplikowałaś do pracy w Nico Polska, tak? Byłaś na rozmowie rekrutacyjnej w tej firmie? @Nie,nie, długo pracowałaś w Nico Polska? Może jednak jesteś w stanie wymienić jakieś plusy pracy w tej firmie? Często skupiamy się na minusach, a zapominamy o plusach.

@Gabriela

Nazwa stanowiska to nazwa, w niektórych firmach zobowiązuje do innych obowiązków oraz "wyższe" stanowisko. Więc jeśli jest w ogłoszeniu "doradca klienta " to chciałabym to na umowie, a nie "sprzedawca". Dla mnie to Oszustwo i to już na samym początku. Rozumiem gdybym miała zmienione po okresie próbnym, ale niestety i tak się nie da.

klient

Trudno mi się wypowiadać na temat pensji w nico natomiast co do szacunku klienta to warto by było nauczyć panią kierownik z odzieży. To Pani jest dla klienta,a nie klient dla Pani...

Nie,nie

Jestem ciekawa kto został z pracowników z dużym stażem ????

Niestety niezainteresowana

Dlaczego w ofercie jest "doradca klienta ", a na umowie "sprzedawca"? Chcecie zachęcić nowe osoby ale Wam nie wychodzi. Jedno wielkie oszustwo. Szkoda..

Gabriela

@;), a pracujesz jeszcze aktualnie w Nico Polska czy już nie jesteś związana z tą firmą? Mogłabyś jeszcze dopowiedzieć, na podstawie jakiej umowy pracuje się w Nico Polska? @aa, pytasz, bo jesteś zainteresowany pracą w tej firmie czy jesteś jej, na przykład, byłym pracownikiem? Jeśli to drugie, to zachęcam do podzielenia się z nami swoją opinią na temat tego pracodawcy.

lulu

viva italia

Klient 334

NICO to kpina kpina i jeszcze raz kpina ,personel a zwłaszcza obuwniczy to jedno wielkie nieporozumienie ..... Nie profesjonalne podejście do klienta , pomoc na poziomie gimnazjum ''świetnie Pan wygląda " "pasują idealnie "

A
@Klient 334

Cóż się dziwić znowu szukają ludzi do pracy na obuwiu ludzie z łapanki byle na sztukę. Wszyscy co się chociaż trochę znali już dawno tam nie pracują

kJK
@A

Zacznijmy od tego kiedy oni nie szukali , a słabe płace nie mobilizują do pracy a wymagania takie że hej , nie dziwię się że nikt nie chce tam pracować albo szybko ucieka

@kJK

Jedno jest pewne ''KARMA ZAWSZE WRACA'';)

Franek

Niestety sami prowadzimy do kłopotów. Jak firma rozliczy za efekty pracy będzie problem?

?
@Franek

???? Możesz jaśniej????

kasia
@Franek

No właśnie, bo ja też nie ogarniam jaki to ma związek :D

Zostaw merytoryczną opinię o Nico Polska Sp. z o.o. Filia - Swadzim

• Jak się pracuje w Nico Polska Sp. z o.o. Filia?

Zobacz opinie na temat firmy Nico Polska Sp. z o.o. Filia tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 10.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Nico Polska Sp. z o.o. Filia?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 7, z czego 0 to opinie pozytywne, 2 to opinie negatywne, a 5 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Nico Polska Sp. z o.o. Filia?

Kandydaci do pracy w Nico Polska Sp. z o.o. Filia napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Nico Polska Sp. z o.o. Filia