Zasada ZUP Sp. z o.o.

Piekary Śląskie

Opinie o Zasada ZUP Sp. z o.o.

termopil

Mnie oszukał na piec tysiecy. Przestrzegam przed tym typem. Strasznie pyskaty jest bodajze jego syn, jeszcze gorsze wcielenie ojca

Niezadowolony

zgodnie z ustaleniami? kpina.

Dostawca

Faktem jest, że Stanisław Zasada, prezes spółki - to pospolity złodziej i gospodarczy oszust. Naciągnął bardzo wielu dostawców i zlikwidował działalność, a raczej posprzedawał wszystko. Być może zrobił to w majestacie prawa, które chroni takich złodziei. Nowe "wcielenie" to szkółka tenisa stołowego. Szuka nowych naiwnych. Proponuję - jak najdalej od każdej jego działalności. Szuka następnych naiwnych Nawet

kolejna ofiara Zasay

SWIĘTA racja - to gnoj z cholernym tupetem i jeszcze wiekszymi długami !

pracownik oszusta

mnie tez okradł na 9 tysiecy za robote ludziom nie płaci bezczelna kanalia

Piter

...zgadzam się z przedmówcami poza tym jednym, jedynym pozytywnym postem napisanym zapewne przez pracowników marketingu firmy Zasada. Faktycznie udają że potrafią wykonać wszystko, a potem okazuje się że terminów wielokrotnie nie dotrzymują do tego wykonanie jest na poziomie garażowego zakładu ślusarskiego i oczywiście nie kończące się poprawki, naprawy a efekt końcowy żałosny. Nie polecam współpracy z firmą Zasada i niech was nie zmylą niższe ceny bo i tak zapłacicie w rozrachunku końcowym dwa razy więcej i ciągłe przeciąganie się z tą firmą i strata nerwów oczywiście waszych bo oni nie oglądają się za siebie i nie maja czci ani honoru. Nie polecam !

niezadowolony Klient

NIE POLECAM! nie terminowi! nie dość że nie terminowo wywiązali się z terminu uruchomienia maszyny to jeszcze kawał czasu trwało jej udoskonalanie bo chyba wybrali sobie bezwiednie mój zakład za "laboratorium doświadczalne"! (usunięte przez administratora)

Klient

Solidnie i zgodnie z ustaleniami. Maszyna którą potrzebowalłem działa już kawał czasu i wszystko działa jak należy. Polecam !

dramat

dramat ,beznadziejna obsluga,nigdy nie bede u nich niczego kupowal,jestem zdegustowany wspolpraca

klient

absolutnie nie polecam firmy zasada zup

Lutek100

Fakt straszne chamy i prostaki! nie współpracujcie z nimi bo [usunięte przez moderatora]

adi

Uwaga przestrzegam wszystkich potencjalnych dostawców tej firmy! Firma zalegała nam z płatnością grubo ponad pół roku. Bezczelny [usunięte przez moderatora] z tej firmy powiedział nam w twarz, że nic mu i tak nie zrobimy i że nie zapłaci. Dopiero jak wylądowali w rejestrze dłużników, to się łaskawie obudzili. Nie wiem nic na temat warunków pracy w tej firmie, ale zdecydowanie odradzam wchodzenie w jakiekolwiek relacje handlowe!

Zostaw opinię o Zasada ZUP Sp. z o.o. - Piekary Śląskie

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Zasada ZUP Sp. z o.o.