Firma Handlowa Krist-Mar Sp.j. Krzysztof Mariusz Stanisław Wójcik

Opinie o Firma Handlowa Krist-Mar Sp.j. Krzysztof Mariusz Stanisław Wójcik

Iza

Co możecie powiedzieć o pracy w Firma Handlowa Krist-Mar Sp.j. Krzysztof Mariusz Stanisław Wójcik? Wcześniej wspominaliście, że firma nie wypłaca wynagrodzeń, w Internecie nie ma jednak informacji o tym, by przestała istnieć. Jeśli ten pracodawca nadal funkcjonuje na rynku, napiszcie coś o warunkach pracy.

Od jakiegoś czasu nie pojawiła się żadna opinia związana z Firma Handlowa Krist-Mar Sp.j. Krzysztof Mariusz Stanisław Wójcik. Jak dziś wygląda zatrudnienie w tym przedsiębiorstwie?

VIP

CIEKAWSKI,TO Zadzwon lub jedz i się qrna zapytaj............

ciekawski, bez pracy

A jakie maja procesy,tzn na czym sie pracuje,folia,czy twarde materialy,ekstruzja czy tylko segregacja, jakies chemiczne rzeczy?

WAZA

Koledzy dajcie sobie spokój z ta firma nie warto nawet dzwonić... Chyba że chcecie jeździć za darmo... Facet jest spłukany i ma nadzieje że jakoś uda mu się wyjść na prostą kosztem kierowców. Chyba że ktoś lubi jeździć charytatywnie

viva las vegas

NIE PLACO PRACOWNIKOM. NIE PLACO WYNAGRODZEN. WYZYWAJO I ZA BRAME JAK SIE UPOMINASZ O PINIONDZE.KLAMIO PRAWDY NIE MOWIO. NIE IDZTA TAM DO ROBOTY.

Walduś

Krystyna i Cycor Mają rację w 100%.. NIE PŁACĄ,NIE WYPŁACAJĄ NALEŻNYCH WYNAGRODZEŃ...WSZĘDZIE I WSZYSTKO INNE,BYLE Z DALA OD TEGO,bo nie wiem jak to nazwać,by nie przeklinać..Dupolizacze i podpiepszacze mają dobrze i strasznie nie wyrażnie mówią,wiec łatwo ich rozpoznać..Języki pieką od lizania..HAHAHA..

krystyna

Ten zakład nie powinien istnieć właściciel nie wypłaca pensji po trzy miesiące, zadowolony że on ma ludzie chodzą głodni do pracy a przecież mają dzieci,może sąd by go czegoś nauczył.Skandal że nikt nic z tym nie robi,wspułczuje tym co tam pracują.

cycor

syf brud smród kurestwo pijaństwo i totalna patologia jeśli chcesz pracować i nie zależy ci na wypłacie zapraszamy. ludzie traktowani są jak bydło, faceci muszą robić wszystko od sprzątania do naprawiania maszyn krótko mówiąc bardzo tania siła robocza. stawka godzinowa zaczyna się chyba od 7 zł do ilu nie wiem bo kazdy który liże dupe szefowi ma lepiej a ten co sie sprzeciwia jest najgorszy. stanowczo nie polecam tego zakładu

były pracownik

Praca bez umowy na czarno. wypłaty nie widać przez parę miesięcy pokazują zdięcie na interneci e biura niech pokażą zdięcia hali. w jakim syfie ludzie pracują nie polecam tam pracować

były pracownik

Masz racje. kolego pracowałam. w tym syfie czekam 2miesiąc na kasę. a w zimę to już. wogóle warunki zimno. jak na dworze nie polecam

"Były pracownik"

Totalne bzdury piszesz Kolego, Firma Krist-mar to totalne DNO syf i malaria!!! Umowy o pracę co prawda są ale z minimalną krajową i co gorsza Szefostwo nie odprowadza składek, warunki pracy skandaliczne brak jakiegokolwiek zaplecza socjalnego, załoga to dobrzy lecz zastraszeni pracownicy któży wynagrodzenie otrzymują z paromiesięcznym opóźnieniem a rotacja w zatrudnieniu przyprawia o ból głowy więc jeśli dalej chcesz pracować w tym bagnie to powodzenia :)

Zostaw opinię o Firma Handlowa Krist-Mar Sp.j. Krzysztof Mariusz Stanisław Wójcik - Będzin

Zostaw nam swoje dane kontaktowe.

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Firma Handlowa Krist-Mar Sp.j. Krzysztof Mariusz Stanisław Wójcik