Firma Handlowa Krist-Mar Sp.j. Krzysztof Mariusz Stanisław Wójcik

Opinie o Firma Handlowa Krist-Mar Sp.j. Krzysztof Mariusz Stanisław Wójcik

Filtruj opinie po kryteriach:

Iza
 Opinia

Co możecie powiedzieć o pracy w Firma Handlowa Krist-Mar Sp.j. Krzysztof Mariusz Stanisław Wójcik? Wcześniej wspominaliście, że firma nie wypłaca wynagrodzeń, w Internecie nie ma jednak informacji o tym, by przestała istnieć. Jeśli ten pracodawca nadal funkcjonuje na rynku, napiszcie coś o warunkach pracy.

Opinia

Od jakiegoś czasu nie pojawiła się żadna opinia związana z Firma Handlowa Krist-Mar Sp.j. Krzysztof Mariusz Stanisław Wójcik. Jak dziś wygląda zatrudnienie w tym przedsiębiorstwie?

VIP
 Opinia

CIEKAWSKI,TO Zadzwon lub jedz i się qrna zapytaj............

ciekawski, bez pracy
 Opinia

A jakie maja procesy,tzn na czym sie pracuje,folia,czy twarde materialy,ekstruzja czy tylko segregacja, jakies chemiczne rzeczy?

Tak4Nie

WAZA
 Opinia

Koledzy dajcie sobie spokój z ta firma nie warto nawet dzwonić... Chyba że chcecie jeździć za darmo... Facet jest spłukany i ma nadzieje że jakoś uda mu się wyjść na prostą kosztem kierowców. Chyba że ktoś lubi jeździć charytatywnie

viva las vegas
 Opinia

NIE PLACO PRACOWNIKOM. NIE PLACO WYNAGRODZEN. WYZYWAJO I ZA BRAME JAK SIE UPOMINASZ O PINIONDZE.KLAMIO PRAWDY NIE MOWIO. NIE IDZTA TAM DO ROBOTY.

Walduś
 Opinia

Krystyna i Cycor Mają rację w 100%.. NIE PŁACĄ,NIE WYPŁACAJĄ NALEŻNYCH WYNAGRODZEŃ...WSZĘDZIE I WSZYSTKO INNE,BYLE Z DALA OD TEGO,bo nie wiem jak to nazwać,by nie przeklinać..Dupolizacze i podpiepszacze mają dobrze i strasznie nie wyrażnie mówią,wiec łatwo ich rozpoznać..Języki pieką od lizania..HAHAHA..

krystyna
 Opinia

Ten zakład nie powinien istnieć właściciel nie wypłaca pensji po trzy miesiące, zadowolony że on ma ludzie chodzą głodni do pracy a przecież mają dzieci,może sąd by go czegoś nauczył.Skandal że nikt nic z tym nie robi,wspułczuje tym co tam pracują.

Tak2Nie

cycor
 Opinia

syf brud smród kurestwo pijaństwo i totalna patologia jeśli chcesz pracować i nie zależy ci na wypłacie zapraszamy. ludzie traktowani są jak bydło, faceci muszą robić wszystko od sprzątania do naprawiania maszyn krótko mówiąc bardzo tania siła robocza. stawka godzinowa zaczyna się chyba od 7 zł do ilu nie wiem bo kazdy który liże dupe szefowi ma lepiej a ten co sie sprzeciwia jest najgorszy. stanowczo nie polecam tego zakładu

były pracownik
 Opinia

Praca bez umowy na czarno. wypłaty nie widać przez parę miesięcy pokazują zdięcie na interneci e biura niech pokażą zdięcia hali. w jakim syfie ludzie pracują nie polecam tam pracować

były pracownik
 Opinia

Masz racje. kolego pracowałam. w tym syfie czekam 2miesiąc na kasę. a w zimę to już. wogóle warunki zimno. jak na dworze nie polecam

"Były pracownik"
 Opinia

Totalne bzdury piszesz Kolego, Firma Krist-mar to totalne DNO syf i malaria!!! Umowy o pracę co prawda są ale z minimalną krajową i co gorsza Szefostwo nie odprowadza składek, warunki pracy skandaliczne brak jakiegokolwiek zaplecza socjalnego, załoga to dobrzy lecz zastraszeni pracownicy któży wynagrodzenie otrzymują z paromiesięcznym opóźnieniem a rotacja w zatrudnieniu przyprawia o ból głowy więc jeśli dalej chcesz pracować w tym bagnie to powodzenia :)

neutralnanegatywnapozytywna

Zostaw opinię o Firma Handlowa Krist-Mar Sp.j. Krzysztof Mariusz Stanisław Wójcik - Będzin

×
Zero tolerancji dla mobbingu w firmie!

Byłeś świadkiem?
Dodaj opinie na www.gowork.pl/opinie