Helio S.A.

Wyględy

Opinie o Helio S.A.

Pracownicy

Okropnie niemiły typ bhpowiec na produkcji w Brochowie!

Abcph

A ja nie narzekam. szacunek do pracownika. Odkąd pracuję otrzymuję premię. Porostu trzeba coś z siebie dać aby dostać.

Artur

Właśnie po rozmowie jestem - śląsk !!! - Pracowałem wiele lat jako PH w innej firmie i trzeba było się napracować aby zarobić ale zarabiałem przyzwoicie i złego słowa nie powiem .Kiedy zaczynałem wiele lat temu tam (w innej firmie) pracę to nie usłyszałem od osoby przeprowadzającej rekrutacje , że jeśli chciałbym dużo zarabiać to nie jest to właściwe miejsce dla mnie ..... WTF gdzie my żyjemy ???? od przemiłej pani RKS to właśnie były pierwsze słowa do mnie ( kandydata do pracy ) jakie usłyszałem. Ja wiem, że wielu KRS nigdy nie widziało profesjonalnie przeprowadzanej rozmowy o pracę ( nie mówiąc już o ukończonym choćby porządnym kursie specjalista ds HR - skoro się zabiera tak " ""przemiła pani " "" do rekrutacji ) ale żeby już na wstępie kandydata demotywować do tej konkretnej firmy - TO PO CO TA ROZMOWA O PRACĘ się pytam ??! Ale tak to jest jeśli ktoś szuka " młodych wszystko łykających pelikanów " którym jeszcze do czynszu dorzuca (mama-tata). Uważam produkty HELIO za bardzo dobre i ciekawe alternatywy dla BAKALAND I KROST ale ludzie obudźcie się przedstawiciele handlowi muszą się szanować !!!! i pracować za godziwą kasę a nie za 2 tyś netto ( a premia będzie ale nie na pewno - 800 lub 600 zł ). Wiem że będzie to czytała pani rekrutująca mnie - pani KRS i dlatego uczciwie chcę to napisać - Powiedziała mi pani, że na gowork.pl opinie o helio piszą sami finansowi desperaci - To ja się pytam kto tych ludzi pracujących w helio uczynił finansowymi DESPERATAMI - kto BAKALAND ??? , KREST, ?? jak dzisiaj w polsce mając na utrzymaniu rodzinę można drżeć ze strachu że jeśli nie sprzedam min za 20 czy 25 tysięcy/ miesiąc produktu to nie dostanę premi ??? ( 600 czy 800 zł !!!!!!! ) i zostanie mi 2 tysiące. Na co pani liczy ?? - i jeszcze pani dodaje że w tej firmie jest nas 6 osób i wszyscy jesteśmy jak rodzina lubimy się ....... :D Po tej rozmowie przypominają mi się czasy jak to polskie firmy werbujące do pracy młodych janosików i janosiczki :D do sprzedaży chińskich koszul po ulicach prosto z torby/ plecaka tak właśnie mówili ludziom .... i były "mytyngi" i wspólne okrzyki-tańce w kółeczku a potem w teren z tobołami ... Helio chwali się na stronie internetowej jak to krzywa sprzedaży idzie co rok w górę - no to chyba kasa dla codziennie walczących o sprzedaż ich produktu jest !!! Na moje pytanie dlaczego tak kiepskie warunki finansowe oferuje firma HELIO - pani z uśmiechem odpowiedział cichutkim głosikiem - Że nooo tak to jest wie pan. .... TAK DROGA PANI WIEM Ja wiem że tak to gdzieniegdzie jest jeszcze w tym kraju. 900 Euro na zachodzie europy to ZASIŁEK DLA BEZROBOTNYCH a w firmie Helio to kwota która może się nigdy nie pojawić na koncie ciężko pracującego w tej firmie człowieka. Nieprawdaż droga pani KRS ???? Pozdrawiam i życzę sukcesów. P.S. A może chce się pani jeszcze raz ze mną spotkać na rozmowę o pracę ??? Acha ja nie jestem desperatem finansowym z gowork i na szczęście zdałem sobie szybko sprawę z tego że BYŁEM O ODDALONY O GRUBOŚĆ WŁOSA OD TEGO STANU :-) Szanujcie siebie i swoją ciężką pracę !

HELLO

Pracuje jeszcze ta pożal się boże Regionalna na Małopolsce była chyba z Lublina lub gdzieś koło. Miałem z nią rozmowę. Sprawiała wrażenie nierozgarniętnej i bała się o własne dupsko jak zapytała czy mam zaległości w Zusie. Jak tak to mnie nie przyjmię zeby nie miałą nieprzyjemności. Kurwa w jakim kraju my żyje. Polska bananowa. A ludzie gorsi niż chlew. Na starcie już byłem spalony. Ale teraz dziękuje bogu że tam się nie dostałem.

CAŁA PRAWDA O HELIO

kawał mięsa też się znajdzie, także tak wygląda gwarancja najwyższej jakości w tej firmie, jakby ktoś nie wiedział zatrucia wśród pracowników, również się zdarzały. Co do wypłaty to, aż brak słów za 1,5 miesiąca harówki dost. 1400 zł do ręki śmieszne co nie, także o premii nie ma co marzyć chyba, że będziesz się podlizywać i donosić ile się da. TA FIRMA NIE MA ZA NIC LUDZI, ANI ICH PRACY TAM NIKT NIKOGO NIE SZANUJĘ BYLE TYLKO KOGOŚ WYKORZYSTAĆ I ZAROBIĆ NA NIM.

CAŁA PRAWDA O HELIO

NAPRAWDĘ WARTO PRZECZYTAĆ !!!!! W tej firmie pracowałam przez jakiś czas na produkcji czego bardzo żałuję ,ale zdążyłam ją wystarczająco poznać i to, jak funkcjonuje. Zacznę od tego co się dzieję na samej produkcji z ludźmi nie da się nawiązać żadnego kontaktu, wszyscy chodzą i tylko podsłuchują, a jak niedosłyszą to wymyślą, żeby donieś kierownikom zmian i dzięki temu zapewnić sobie dalszą pracę i wysoką premie. Osoby, które tego nie robią wylatują bez znaczenia, jak pracują. Podam przykład osoba, która bardzo dobrze pracowała, nie chodziła na zwolnienia i wykonywała wszystko, co do niej należy i co jej zlecono najlepiej, jak potrafi ,ale nie chodziła się podlizywać i nikogo nie obgadywała wyleciała po kilku tygodniach i jeszcze mało tego brygadzistka z którą pracowała zarzuciła jej, że nic nie robiła(większość brygadzistek tam się obija tylko chodzą i plotkują o wszystkich z kierownikami zmian, dzięki temu mają zagwarantowane wysokie premie). Powiem tak nadrzędną wartością w tej firmie jest nie to, jak kto pracuję, ale ile doniesie!!!!!!!!! A co do kierownika to nawet zdania poprawnie po polsku nie umie powiedzieć wstyd!!!!. Przychodzi, a właściwie wpada na 5 minut i się czepia o byle co nie mając pojęcia, jak jego własna firma funkcjonuję bo wie tyle ile ludzie mu doniosą, dzięki temu kamer też nie musi oglądać bo dzięki nim jest na bieżąco. A co do kierowniczki zmiany to nawet nie wie przez, jakie rz pisze się przemysł dno totalne !!!!!!!!!! Nie wiem, jakim cudem ta firma tak długo funkcjonuje mając takich niekompetentnych ludzi, ale jak widać na rynku kiepsko sobie radzi i często jest tak, że nie ma co robić na produkcji tylko się siedzi i czeka na zamówienia. Jeszcze coś odnośnie towaru myślę, że warto wspomnieć, iż jest naprawdę najwyższej jakości, czyli prosto z podłogi, przeterminowany z przejawami, jakże aktywnego życia pewnych insektów, także oprócz bakalii dla wzbogacenia walorów smakowych kawał mięsa też się

Popcorn

A kierowniczka to ta gwiazda z Gniezna, upss... chyba teraz z Konina?

Była PH

Mam bardzo złe doświadczenia z tą firmą. Pracowałam 8 m. po czym mi podziękowano. Odwala się kawał pracy na naprawdę dużym terytorium i jeszcze często pracowałam za kierowniczkę, która to większość czasu spędzała na L4 lub na urlopie. Firma bardzo wykorzystuje ludzi za marne pieniądze i traktuje ich jak "śmieci". Co miesiąc trzeba było prosić się o wypłatę że zdążyć zapłacić ZUS. Firma totalnie nieodpowiedzialna. Nie ma premii a sama premia jest naliczana w sposób taki żeby jak najmniej wypłacić, choć przed rozpoczęciem pracy było powiedziane zupełnie co innego. Obiecanki i bajeczki żeby złapać frajera który założy działalność gosp. do pracy w Helio.... Szkoda czasu, szkoda zdrowia dla tej firmy. Produkty ogólnie się nie sprzedają, brak nowości, brak wsparcia w sprzedaży.... brak szacunku do pracownika....

PanH

Nie ma co się rozpisywać i pisać książki, firmie niekompetentna, nierzetelna, na premię rzadko można liczyć, prezes nie dba o pracownika, jak mu się coś nie spodoba i to nie związanego z pracą to dziękuję będzie kolejny, niepoważna firma.

Hack

Premię niestety nie często zobaczysz, sam ASM się nawet przyznał w rozmowie kwalifikacyjnej. Szkoda tylko że produktów nie ma w dużych sklepach do których chodzi 75% mieszkańców, rządzi Bakalland i Kresto sporodycznie lub znikomo widzę Helio.

fasffsa

A ja pracuję i nie narzekam :) Czasami spóźnią się z wypłata, to fakt ale nie ma jakiegoś dramatyzmu. Jeżeli chodzi o wynagrodzenie no to trzeba się naharować żeby dostać premię, nie ma lekko. Samo wynagrodzenie to 2895 zł podstawy, ale z tego trzeba zapłacić zus no i podatek dochodowy. Więc jeżeli ma się duży zus no to (usunięte przez administratora) zostaje, oczywiście jak nie uzyska się premii. A co do zarządzania firmą to się nie wypowiem ponieważ można tutaj dużo gadać, ale samemu stworzyć taką firmę to nikt z przedstawicieli czy innych zarządzających nie potrafiłby tego dokonać.

AntyH

Pracowałem w Bać Pol Tarnów jeśli ta opinia komuś pomoże to produkty helio się bardzo słabo sprzedają jeśli ktoś chce tam pracować za samą podstawę która jest marna to proszę bardzo. Bać Pol byl głównym dystrybutorem lecz jak wspomniałem sprzedaż helio słaba i przestali handlować zwłaszcza ze na rynku Małopolskim guruje Kresto i Bakalland, a helio to mozna spotkać w 15% sklepów z całości. Ogólnie nie polecam tej firmy.

gość

Interesuje mnie praca na produkcji, jaka jest atmosfera, wynagrodzenie na tym stanowisku?

Zło

Szkoda tylko że nie można wystawić gwiazdki ocen na minus bo tutaj pasuje -5/5.

ho

Wszystko co wyżej opisane sama prawda.

Zero

Zero ambicji, zero pomysłów firma jedno wielkie zero!

Aaa

Ta "firma" jest(usunięte przez administratora)inaczej nie da się tego nazwać!

Śmiech na sali

Ta firma to porażka zwłaszcza prezes, człowiek miał gwarantowaną pracę po roznowie z regionalnym kierownikiem, miał iść do pracy w najbliższym czasie, a tu nagle parę dni przed planowanym rozpoczęciem presez zerygnuje z kandydatury j którą kierowniczka dała szansę no (usunięte przez administratora) jak tak można, ten człowiek zwany prezesem ma coś w głowie. Kasa marna, a wymagania nie wiadomo jakie. ODRADZAM komu kolwiek pracę w tej "firmie"

Poleczka

Odradzam szczerze. Niekompetentna kadra. Zarzadzanie na poziomie zerowym. Kadra bez matury, dobrze "kleczaca" na kolanach:)

Prawda

Wszystko, co zostało już tu powiedziane to najprawdziwsza prawda. Radzę omijać tę firmę szerokim łukiem!

Haha

ODRADZAM! Obiecanki cacanki i tyle w temacie, ta firma to porażka.

czarna

Fakt małe pieniądze , na premię nie ma coliczyć. Trzeba wręcz prosić się o własne pieniądze . Nie ma takiej nawet możliwości by wypłata była na czas i tym samym zapłacić ZUS w terminie.

gość

2850 zł netto w tym opłacasz sobie ZUS i podatek (pracujesz na działalności). Na vat dają. Co do premii to wielka niewiadoma! wg umowy powinno być od obrotów np. zrobisz 25 tys. to powinieneś dostać x% od 25 tys. W rzeczywistości masz x% od 5 tys. Ogólnie w tej formie nikt nic nie wie. Nie masz do niczego wglądu. Szczerze: odradzam!

Roman

Na jaką podstawę można liczyć, pracując na sieciach ? Czy premia jest realna do uzyskania ?

były ph

Zgadzam się z przedmówcą. Premia na chorych zasadach niesprecyzowana. więc sucha podstawa. brak narzędzi na wprowadzanie produktów do sieci (na gazetki, plakaty, ekspozycje itp.)KIEROWNICY I DYR sprawiają wrażenie jakby nie znali reali współczesnego handlu. brak jakiejkolwiek decyzyjności w działaniu....

nika40

JAK SIĘ PRZYKŁADAŁEŚ TAK MIAŁEŚ DO KOGO TE PRETENSJE TRZEBA BYŁO SIĘ BRAĆ ZA PRACE I TYLE

lol

za te pieniadze to nie wiem czy ktos tam pojdzie do pracy

magazynier

praca na magazynie moze nie taka zla, ale pieniadze tragedia.przyjmuja na umowe zlecenie na 3 miechy po ktorych ma byc umowa o prace ktorej nigdy nie ma, a najprawdopodobniej wyrzuca Cie po okresie swiatecznym. kierownik magazynu idiota tzw gluchy.ma swoje glupie zarty do ktorych trzeba sie przyzwyczaic i najlepiej go nie sluchac. rzadzi tym wszystkim lysy grubas ktory do wszystkiego sie przypieprza, wiec lepiej go unikac.ogolnie nie polecam, chyba ze komus nie zalezy na kasie

yoffic

Pracowałem jako ph - wynadrodzenie padaka,na działalności nie było opcji że dostałem kasę przed 10 na zus. Mam 3 dzieci a dzięki HELIO mam długi. Niech stary splatuje. Ogólnie opinia ZPCH.

Zostaw opinię o Helio S.A. - Wyględy

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Helio S.A.