Helio S.A.

2 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o Helio S.A.

Pracodawca

 Aktualność
Dla wszystkich obecnych jak i przyszłych Pracowników HELIO przesyłamy zbiór najważniejszych informacji o naszej Firmie. Gorąco zachęcamy do lektury artykułu.

https://www.wiadomoscihandlowe.pl/artykuly/helio-to-bakaliowy-potentat-ktorego-warto-miec-na-,61232
anonim Nowy wpis
Inne

Pracując jako koordynator sprzedaży mam jakiegoś kierownika jeszcze nad sobą czy już nie? zastanowiła mnie ta ostatnia opinia o donoszeniu na kogoś do góry. Chciałbym raczej mieć w porządku atmosferę. na dziale sprzedaży jaka jest?

2
Neib Nowy wpis
Były pracownik

Tutaj robota goni Ciebie, większość ludzi robi zdecydowanie za dużo za jedną pensje, niemiła atmosfera, rób soboty cały miesiąc po to, żeby dali ci je jako odbiór za dwa miesiące, żarty, starsi pracownicy powtarzają wszystko co słyszą kierownikowi. Odradzam każdemu.

Administrator Nowy wpis

Jakie warunki zatrudnienia oferuje firma Helio S.A.? Czy oprócz pensji w wysokości około 3600 można liczyć na dodatkową premię?

Kobieta Nowy wpis
Inne

Czemu atmosfera została jakiś czas temu słabiej oceniona? O jaki dział mogło chodzić? Są teraz wystawione dwie oferty w internecie dla KAMów, przy czym jedna jest dla juniora. W żadnej nie podano stawki a to one mnie obecnie interesują. Wiadomo jakie są rozbieżności w zarobkach? i po jakim czasie się awansuje?

 Rozmowa kwalifikacyjna
Czy pracodawca podczas rozmowy kwalifikacyjnej w firmie Helio S.A. na stanowisko Młodszy specjalista ds. wdrażania nowych produktów bardziej zwracał uwagę na Twoje kompetencje twarde, czy miękkie? Jakie odniosłeś wrażenie? Daj znać innym, jakie cechy pracodawca ceni w kandydatach najbardziej.
Anna
Pracownik

Mam pytanie jakie firma oferuje socjale, bo na rozmowie niczego się nie dowiedziałam konkretnego, czy jest coś takiego jak bony zakupowe czy inne rzeczy tego typu.

anonim
Inne

Ta atmosfera do której ktoś się odnosił jeszcze niedawno, że chyba słaba jest to na jakim czasie tak w ogóle? po prostu są teraz powystawiane oferty na różne i się zastanawiam. Mnie interesuje praca jako KAM, widzę ze kogoś na stanowisko juniorskie poszukują, praca z opisu jest stacjonarna i właśnie ciekawi mnie czy opcja na hybrydę byłaby możliwa?

Pytanie
 Pytanie

Atmosfera w miejscu pracy odgrywa kluczową rolę w osiąganiu wyników. Jak wygląda ten aspekt w Helio S.A.?

Dynia
Kandydat
@Pytanie

Tragicznie Jeden wielki dramat

anonim
Inne

Do teraz ciężko powiedzieć jak robi się w tym całym biurze obsługi? nie widzę odpowiedzi a ludzie pytali o to jeszcze w maju. Widziałam po prostu ofertę dla stażystki na dział handlowy. Wstępnie go reflektuję. Pytanie tylko czy faktycznie warto? co sądzicie? Prócz samej w sobie merytoryki interesuje mnie także atmosfera. czy po stażu ludzie zazwyczaj zostają na dłużej?

Bombel
Inne
@anonim

Słabo. Atmosfera zła, kier. dama nie zna się na robocie, załadunki opóźnione a ty kwitniesz. Szukają stażystek bo jest taniej.

anonim
Inne
@Bombel

A taka stażystka to co tam robi? wy piszecie o rozładunkach a co się dzieje tam w biurze? czy są dwi ze pracy jest mimo wszystko o wiele więcej? jak sobie wtedy z tym poradzić? Ludzie są z reguły pomocni?

junior kam
Kandydat
 Pytanie

Witam, rozglądam się za pracą w naszym regionie. Zauważyłem na pracy.pl ogłoszenie na JUNIOR KAM, co prawda jestem zainteresowany złożeniem CV, ale z tego co kojarze ogłoszenie na to stanowisko pojawia się co jakiś czas. Wiadomo dlaczego? Jak szefostwo? Pensja?

@ciekawy
Inne
 Pytanie

Witam, Czy ktoś może powiedzieć coś w kwestii pracy w biurze obsługi klienta w firmie Helio? Jaka praca, atmosfera, zarobki? Z góry dziękuję za informację.

Oficjalna
Inne
 Pytanie
@@ciekawy

Też z chęcią się dowiem?

Hero
Pracownik

Witam mam pytanie czy nie zapomnieli wyslac tym co na zleceniu wyplat

Honorata
Kandydat
@Hero

A nie mają przypadkiem czasu do jutra na spokojnie? Ktoś pisał, że do 15tego są. Zresztą czemu pytasz tu na forum o takie rzeczy? Nie rozmawiacie ze sobą w pracy ani nic? Jak bardzo zintegrowani jesteście?

Hero
Pracownik
@Honorata

A gdzie mam pytac tam od nikogo sie nic nie dowie nie wspominając o kadrach.... a co do integracji jest wspaniała kazdy mily dla siebie bardzo se pomagający po prostu jest 110% super Żenada

1
Honorata
Inne
@Hero

czyli zaprzeczasz? a z czego miałoby tego typu nastawienie wynikać tak właściwie. i co z tymi kadrami czemu twierdzisz, że niczego się od nich nie dowie? kiedy jest czas, żeby podejść i co odpowiadają? ile tam osób obecnie te wszystkie papiery ogarnia?

Niki
Pracownik

Ludzie na (śmiesznych zleceniach) tak są wykorzystywani nie placa im za nocki nie płacą premi zmuszaja do robienia NORM wyplaty zawsze sa najpozniej tak jak by pracownik na zleceniu byl gorszy od tego co na umowie o prace i HELIO okazuje to na każdym kroku szkoda ze tak sie dzieje mam nadzieje ze niebawem to wszystkim się zmieni ze kazdy bedzie równy

Hero
Pracownik
 Pytanie

Kiedy wyplacaja wynagrodzenie na umowie zlecenie dzis 12 a nadal niema wyplaty

Kamila
Inne
@Hero

A zazwyczaj którego jest wypłata? Może warto przedzwonić do księgowości i się zapytać co się dzieje? Może jakieś opóźnienia mają?

Honorata
Inne
@Hero

Hej, zdradzisz do kiedy w końcu to zlecenie tu uregulowali? I czy było w ogóle jakiekolwiek wyjaśnienie w tej sprawie? Koleżanka widzę sugerowała problemy w księgowości. A to często się dzieje? Na jakie oczekiwanie w razie czego się nastawiać?

Hero
Pracownik
@Honorata

Witam dzien przed wypłatą doszly 14 ale oni sa jacyś dziwni....tam....nie maja checi współpracować ze swoimi pracownikami tylko ich wiecznie zbywaja

Bobo
Były pracownik
@Honorata

Zlecenie płacą do 15nastego każdego miesiąca

Honorata
Inne
@Hero

Tych e zlecenia zbywają? A nie idzie za tym przypadkiem obawa o to, że odejdą z dnia na dzień? Bo mogą chyba? Tu okresu wypowiedzenia nie ma?

Hero
Pracownik
 Pytanie

Czemu usuwają wiadomosci co napisze to dla nich silnie nie wygodnie....??? niewiem czemu za PRAWDĘ PYTAM O PASEK , wspomnialem/am o tym co sie tam dzieje nie rozumiem ich ani ich nie obrażam ani nie ubliżam wiec co jest...

Hero
Pracownik

Witam mam pytanie czemu jest problem w wydaniem mi paska i nie mozna od nich go uzyskać z tego co wiem na moja prosbe musza mi go dac wiec gdzie tkwi problem

Niki
Pracownik

Witam czy w sobote zmuszaja do pracy zeby jechac i jak oni placa za soboty ktoś wie i odpowie z gory dzięki

Pracodawca

 Aktualność
300 milionów na 30-lecie HELIO

Nie mogliśmy sobie wypracować lepszego prezentu na 30-lecie działania naszej firmy. W opublikowanym raporcie giełdowym za rok obrotowy 2021/2022, mimo panującej recesji gospodarczej, osiągnęliśmy rekordową sprzedaż.
Po raz pierwszy w swojej historii przekroczyliśmy pułap 300 milionów złotych.Ten doskonały rezultat potwierdza naszą pozycję lidera w sprzedaży bakalii na krajowym rynku detalicznym.

A w jakich słowach wyniki i kondycję firmy podsumował Leszek Wąsowicz – Prezes Zarządu HELIO S.A. dowiedzie się z poniższego listu: https://lnkd.in/dcH_vd7r

Zachęcamy do lektury.
30 lat minęło jak jeden dzień!
Bonzo
Inne
 Pytanie

Witam serdecznie Jakimi autami jeżdżą handlowcy w helio jak z jazda poza godzinami pracy paliwo itp ? Warunki finansowe umowa itp

Kamila
Inne
@Bonzo

A to jakas nowa oferta dla handlowców się ukazała że pytasz? Gdzie mozna ją znaleźć?

Pytanie
 Pytanie

Jaki rodzaj umowy preferowany jest w Helio S.A.?

Moniczka
Inne
@Pytanie

Umowa o dzielo, 12 zl/h, nadgodziny rozliczane po 3 miesiącach i nigdy sie nie zgadzają.

1
Weronika
Inne
@Moniczka

Czyli nie ma szans na umowe o pracę?

Pracodawca

 Aktualność
Mamy za sobą bardzo wymagający, niezwykle pracowity i wyjątkowy pod każdym względem kwartał. W III kwartale bieżącego roku obrotowego HELIO osiągnęło rekordowe w 30-letniej historii przedsiębiorstwa przychody ze sprzedaży za okres styczeń-marzec. Przychody wzrosły o 7 procent r/r mimo niewielkiego spadku sprzedaży ilościowej w porównywalnym okresie.
 
Czym jeszcze charakteryzował się III kwartał:
▶️ konsekwentnym wdrażaniem strategii permanentnego rozwoju, w tym modernizacją parku maszynowego i floty samochodowej,
▶️ umiejętnym zarządzaniem ryzykiem i realizowaniem polityki finansowej firmy, min. dzięki transakcjom zabezpieczającym ryzyko walutowe (typu forward) negatywny wpływ różnic kursowych został zniwelowany,
▶️ wojna w Ukrainie nie wpłynęła na działalność i Spółka nie ucierpiała z powodu utraty istotnych kontraktów handlowych czy dodatkowych utrudnień w łańcuchu dostaw, 
▶️ wysokim zaangażowaniem naszych zespołów, które każdego dnia skutecznie walczyły o te wyniki!
Więcej info na naszej stronie firmowej w zakładce Relacje inwestorskie, gdzie w sposób transparentny prezentujemy wyniki finansowe naszej Spółki: https://helio.pl/biznes/relacje-inwestorskie/ 
Zachęcamy także do lektury artykułu: https://www.portalspozywczy.pl/owoce-warzywa/wiadomosci/helio-ze-wzrostem-przychodow-za-ostatni-kwartal,210708.html

Zostaw merytoryczną opinię o Helio S.A. - Brochów

Możesz oznaczyć pracodawcę w treści opinii wpisując znak @ np: @Pracodawca

Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia ... Czytaj więcej


Drogi Użytkowniku,

Pamiętaj, przed dodaniem opinii o Pracodawcy, koniecznie zapoznaj się z poniższą informacją:

NIE dodawaj opinii, która:

ikona dobre praktyki
łamie prawo polskie
ikona dobre praktyki
jest niezgodna z regulaminem serwisu GoWork.pl
ikona dobre praktyki
jest wulgarnym komentarzem
ikona dobre praktyki
jest niemerytoryczna

Każda merytoryczna opinia jest ważna, każda z nich może być zarówno pozytywna jak i negatywna, dlatego zachęcamy do tego by dzielić się swoimi przemyśleniami, które dotyczą Pracodawcy. Nie pisz jednak pod wpływem negatywnych emocji.

Zadbaj o kulturę pozytywnego feedbacku, nie pisz tylko negatywnych informacji o Pracodawcy, zwróć uwagę na stosowne aspekty i realia w swojej opinii. Wszystkie oceny są wartościowe. Wspólnie zadbajmy o sens merytorycznych opinii.

Dodaj pomocną opinię, którą sam chciałbyś przeczytać o swoim potencjalnym Pracodawcy. Podziel się swoimi przemyśleniami, a poniższe przykłady możesz potraktować jako podpowiedzi o czym Użytownicy lubią czytać odwiedzając profile firm.

ikona dobre praktyki
przebieg on-boardingu nowego pracownika
ikona dobre praktyki
proponowane przez Pracodawcę wartości wynagrodzenia
ikona dobre praktyki
codzienna praca, również w relacji z przełożonymi
ikona dobre praktyki
panująca atmosfera w pracy
#TwójGłosMaZnaczenie

Często zadawane pytania

  • Jak się pracuje w Helio S.A.?

    Zobacz opinie na temat firmy Helio S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 15.

  • Jakie są opinie pracowników o pracy w Helio S.A.?

    Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 8, z czego 1 to opinie pozytywne, 4 to opinie negatywne, a 3 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Helio S.A.
Przejdź do nowych opinii