Helio S.A.

Opinie o Helio S.A.

Filtruj opinie po kryteriach:

Joanna
 Opinia

Firma która zwalnia bez podania przyczyn -słabe zarządzanie Górczak Sulęcki - dział nowoczesny panie robią co chcą

Tak2Nie6
Joanna Przedstawiciel Handlowy
Nazwa działu: Handlowy
@Joanna 12.07.2019 03:15

Szanowna Pani "Joanno". Internet jest dla ludzi, wyrażanie opinii publicznie również. Należy pamiętać że nie jest się anonimowym. W każdej firmie, tej również, nierentowne etaty są likwidowane. Komentarz nie wnosi nic oprócz wiadomości że nie wie Pani co to RODO. Pluje Pani na ludzi którzy nie dość że są profesjonalni to jeszcze tworzą tą firmę. Jeszcze nie słyszałam aby ktokolwiek został zwolniony z tej firmy za nic. Mam nadzieję że starczy Pani odwagi i podpisze się Pani swoim imieniem.

Tak4Nie1
Joanna
@Joanna Przedstawiciel Handlowy 15.07.2019 19:41

Ma pani luki w wykształceniu stąd problem z Rodo . Acha nikt na nikogo nie pluje tylko wyraża opinię a to może boleć

TakNie4
Joanna Przedstawiciel Handlowy
@Joanna 17.07.2019 00:03

Droga Pani "Joanno" przed zamieszczeniem wpisu proponuję zaprzyjaźnić się z pisownią. Myślę że znaczenie słowa opinia jest Pani obce. Co do mojego wykształcenia. Zapewniam Panią że jest na wystarczającym poziomie abym nie musiała wstydzić się za swoją wiedzę jak i pracę. Życzę powodzenia i sukcesów. Zwłaszcza zawodowych.

Tak5Nie1
Antek
Nazwa działu: Handlowy
 Opinia

Nie idźcie tam ! Dajcie sobie spokój z tą firmą. Nie doceniają pracowników, traktują ich jak potencjalnych oszustów. Rozmowy w relacjach kierownik-pracownik bez ogłady, bez taktu, bez kultury a wreszcie bez szacunku. Nie mówię tu o owijaniu w bawełnę i kadzeniu sobie tkliwych słówek ale jeśli już krytyka to konstruktywna a nie chamska i nieuzasadniona. Aby być dyrektorem, menegerem czy kierownikiem należy reprezentować określony poziom. Niestety, tu go brak. Nie spotkałem się z takim podłym traktowaniem pracownika. Gdzie maniery ? Spółka giełdowa pożal się Panie Boże !!

Tak4Nie4
Arek
 Opinia

Może mi ktoś podpowie czy warto starać się o pracę? Jakie zarobki i jaką umowę proponują?

Artur
 Opinia

Właśnie po rozmowie jestem - śląsk !!! - Pracowałem wiele lat jako PH w innej firmie i trzeba było się napracować aby zarobić ale zarabiałem przyzwoicie i złego słowa nie powiem .Kiedy zaczynałem wiele lat temu tam (w innej firmie) pracę to nie usłyszałem od osoby przeprowadzającej rekrutacje , że jeśli chciałbym dużo zarabiać to nie jest to właściwe miejsce dla mnie ..... WTF gdzie my żyjemy ???? od przemiłej pani RKS to właśnie były pierwsze słowa do mnie ( kandydata do pracy ) jakie usłyszałem. Ja wiem, że wielu KRS nigdy nie widziało profesjonalnie przeprowadzanej rozmowy o pracę ( nie mówiąc już o ukończonym choćby porządnym kursie specjalista ds HR - skoro się zabiera tak " ""przemiła pani " "" do rekrutacji ) ale żeby już na wstępie kandydata demotywować do tej konkretnej firmy - TO PO CO TA ROZMOWA O PRACĘ się pytam ??! Ale tak to jest jeśli ktoś szuka " młodych wszystko łykających pelikanów " którym jeszcze do czynszu dorzuca (mama-tata). Uważam produkty HELIO za bardzo dobre i ciekawe alternatywy dla BAKALAND I KROST ale ludzie obudźcie się przedstawiciele handlowi muszą się szanować !!!! i pracować za godziwą kasę a nie za 2 tyś netto ( a premia będzie ale nie na pewno - 800 lub 600 zł ). Wiem że będzie to czytała pani rekrutująca mnie - pani KRS i dlatego uczciwie chcę to napisać - Powiedziała mi pani, że na gowork.pl opinie o helio piszą sami finansowi desperaci - To ja się pytam kto tych ludzi pracujących w helio uczynił finansowymi DESPERATAMI - kto BAKALAND ??? , KREST, ?? jak dzisiaj w polsce mając na utrzymaniu rodzinę można drżeć ze strachu że jeśli nie sprzedam min za 20 czy 25 tysięcy/ miesiąc produktu to nie dostanę premi ??? ( 600 czy 800 zł !!!!!!! ) i zostanie mi 2 tysiące. Na co pani liczy ?? - i jeszcze pani dodaje że w tej firmie jest nas 6 osób i wszyscy jesteśmy jak rodzina lubimy się ....... :D Po tej rozmowie przypominają mi się czasy jak to polskie firmy werbujące do pracy młodych janosików i janosiczki :D do sprzedaży chińskich koszul po ulicach prosto z torby/ plecaka tak właśnie mówili ludziom .... i były "mytyngi" i wspólne okrzyki-tańce w kółeczku a potem w teren z tobołami ... Helio chwali się na stronie internetowej jak to krzywa sprzedaży idzie co rok w górę - no to chyba kasa dla codziennie walczących o sprzedaż ich produktu jest !!! Na moje pytanie dlaczego tak kiepskie warunki finansowe oferuje firma HELIO - pani z uśmiechem odpowiedział cichutkim głosikiem - Że nooo tak to jest wie pan. .... TAK DROGA PANI WIEM Ja wiem że tak to gdzieniegdzie jest jeszcze w tym kraju. 900 Euro na zachodzie europy to ZASIŁEK DLA BEZROBOTNYCH a w firmie Helio to kwota która może się nigdy nie pojawić na koncie ciężko pracującego w tej firmie człowieka. Nieprawdaż droga pani KRS ???? Pozdrawiam i życzę sukcesów. P.S. A może chce się pani jeszcze raz ze mną spotkać na rozmowę o pracę ??? Acha ja nie jestem desperatem finansowym z gowork i na szczęście zdałem sobie szybko sprawę z tego że BYŁEM O ODDALONY O GRUBOŚĆ WŁOSA OD TEGO STANU :-) Szanujcie siebie i swoją ciężką pracę !

Tak21Nie
Zawiedziony PH
@Artur 27.07.2017 14:14

Artur weszłam z czystej ciekawości zobaczyć opinie i nieźle kombinujesz. Helio nie ma KRS a RKS. Po drugie czego się spodziewałeś 5000 podstawy netto? To do banku a nie jako PH. Owszem, można w Helio zarobić ale trzeba pracować. Tak po prostu. Za darmo kasy nie rozdają. Nawet w Bakaland ie ani Kresto. Mam nadzieję że tam gdzie aktualnie pracujesz nie musisz nic robić.

TakNie4
Roman
 Opinia

Minęło prawie sześć miesięcy od ostatnich Waszych wypowiedzi na forum. Napiszcie, jakim pracodawcą jest Helio, jaki ma stosunek do nowych pracowników? Czy warto składać tam swoją kandydaturę? Zapewniają system premiowy dla najlepszych pracowników? Na stronie http://www.helio.pl/wspolpraca/kariera jest dużo interesujących ofert pracy. Jeśli któraś Was zainteresuje, napiszcie o tym.

Teresa
 Opinia

@KANDYDAT Minęło nieco czasu od Twojej wypowiedzi. Czy zdecydowałeś się finalnie na aplikowanie do firmy Helio? Może podzielisz się z nami garstką informacji na temat tego, jak wygląda proces rekrutacji oraz jakie warunki proponuje ten pracodawca?

KANDYDAT
@Teresa 24.06.2018 01:42

Aplikowałem na stanowisko Dyrektora Handlowego do firmy HELIO. Na dzień dzisiejszy milczą - szkoda bo posiadam ciekawy projekt dla znaczącego rozwoju dystrybucji Helio w Polsce, ale również na całym świecie gdzie współpracuję obecnie z klientami. Może jeszcze doczekam się zaproszenia do rozmów :) jak nie to trudno... :)

KANDYDAT
 Opinia

Ukazało się ogłoszenie na stanowisko dyrektora handlowego w Helio. Może będę zainteresowany wysłaniem CV. Może ktoś mi pomóc i odp na kilka pytań? - jaka obecnie jest struktura działu handlowego w rynku tradycyjnym i sieci? ( DH, RKS, PH ) - DH podlega bezpośrednio Prezesowi czy jest jeszcze inna osoba - dystrybucja w rynku tradycyjnym w kraju - firma współpracuje z najważniejszymi dystrybutorami? ( Eurocash, Specjał itp. ) Dzięki za info

Tak3Nie

Opinia

Czy jest ktoś w stanie odpowiedzieć na wszystkie pytania na forum odnośnie firmy Helio S.A.? Takie wyjaśnienie wielu kwestii pomoże nie jednej osobie zainteresowanej.

Czarek
 Opinia

Firma ma opinię super pracodawcy. teraz rozumiem, że jest dobra praca i nie ma chętnych do pisania.

Pracownicy
 Opinia

Okropnie niemiły typ bhpowiec na produkcji w Brochowie!

Abcph
 Opinia

A ja nie narzekam. szacunek do pracownika. Odkąd pracuję otrzymuję premię. Porostu trzeba coś z siebie dać aby dostać.

TakNie1

HELLO
 Opinia

Pracuje jeszcze ta pożal się boże Regionalna na Małopolsce była chyba z Lublina lub gdzieś koło. Miałem z nią rozmowę. Sprawiała wrażenie nierozgarniętnej i bała się o własne dupsko jak zapytała czy mam zaległości w Zusie. Jak tak to mnie nie przyjmię zeby nie miałą nieprzyjemności. Kurwa w jakim kraju my żyje. Polska bananowa. A ludzie gorsi niż chlew. Na starcie już byłem spalony. Ale teraz dziękuje bogu że tam się nie dostałem.

Tak5Nie

CAŁA PRAWDA O HELIO
 Opinia

kawał mięsa też się znajdzie, także tak wygląda gwarancja najwyższej jakości w tej firmie, jakby ktoś nie wiedział zatrucia wśród pracowników, również się zdarzały. Co do wypłaty to, aż brak słów za 1,5 miesiąca harówki dost. 1400 zł do ręki śmieszne co nie, także o premii nie ma co marzyć chyba, że będziesz się podlizywać i donosić ile się da. TA FIRMA NIE MA ZA NIC LUDZI, ANI ICH PRACY TAM NIKT NIKOGO NIE SZANUJĘ BYLE TYLKO KOGOŚ WYKORZYSTAĆ I ZAROBIĆ NA NIM.

Tak3Nie

CAŁA PRAWDA O HELIO
 Opinia

NAPRAWDĘ WARTO PRZECZYTAĆ !!!!! W tej firmie pracowałam przez jakiś czas na produkcji czego bardzo żałuję ,ale zdążyłam ją wystarczająco poznać i to, jak funkcjonuje. Zacznę od tego co się dzieję na samej produkcji z ludźmi nie da się nawiązać żadnego kontaktu, wszyscy chodzą i tylko podsłuchują, a jak niedosłyszą to wymyślą, żeby donieś kierownikom zmian i dzięki temu zapewnić sobie dalszą pracę i wysoką premie. Osoby, które tego nie robią wylatują bez znaczenia, jak pracują. Podam przykład osoba, która bardzo dobrze pracowała, nie chodziła na zwolnienia i wykonywała wszystko, co do niej należy i co jej zlecono najlepiej, jak potrafi ,ale nie chodziła się podlizywać i nikogo nie obgadywała wyleciała po kilku tygodniach i jeszcze mało tego brygadzistka z którą pracowała zarzuciła jej, że nic nie robiła(większość brygadzistek tam się obija tylko chodzą i plotkują o wszystkich z kierownikami zmian, dzięki temu mają zagwarantowane wysokie premie). Powiem tak nadrzędną wartością w tej firmie jest nie to, jak kto pracuję, ale ile doniesie!!!!!!!!! A co do kierownika to nawet zdania poprawnie po polsku nie umie powiedzieć wstyd!!!!. Przychodzi, a właściwie wpada na 5 minut i się czepia o byle co nie mając pojęcia, jak jego własna firma funkcjonuję bo wie tyle ile ludzie mu doniosą, dzięki temu kamer też nie musi oglądać bo dzięki nim jest na bieżąco. A co do kierowniczki zmiany to nawet nie wie przez, jakie rz pisze się przemysł dno totalne !!!!!!!!!! Nie wiem, jakim cudem ta firma tak długo funkcjonuje mając takich niekompetentnych ludzi, ale jak widać na rynku kiepsko sobie radzi i często jest tak, że nie ma co robić na produkcji tylko się siedzi i czeka na zamówienia. Jeszcze coś odnośnie towaru myślę, że warto wspomnieć, iż jest naprawdę najwyższej jakości, czyli prosto z podłogi, przeterminowany z przejawami, jakże aktywnego życia pewnych insektów, także oprócz bakalii dla wzbogacenia walorów smakowych kawał mięsa też się

Popcorn
 Opinia

A kierowniczka to ta gwiazda z Gniezna, upss... chyba teraz z Konina?

Tak5Nie
Była PH
 Opinia

Mam bardzo złe doświadczenia z tą firmą. Pracowałam 8 m. po czym mi podziękowano. Odwala się kawał pracy na naprawdę dużym terytorium i jeszcze często pracowałam za kierowniczkę, która to większość czasu spędzała na L4 lub na urlopie. Firma bardzo wykorzystuje ludzi za marne pieniądze i traktuje ich jak "śmieci". Co miesiąc trzeba było prosić się o wypłatę że zdążyć zapłacić ZUS. Firma totalnie nieodpowiedzialna. Nie ma premii a sama premia jest naliczana w sposób taki żeby jak najmniej wypłacić, choć przed rozpoczęciem pracy było powiedziane zupełnie co innego. Obiecanki i bajeczki żeby złapać frajera który założy działalność gosp. do pracy w Helio.... Szkoda czasu, szkoda zdrowia dla tej firmy. Produkty ogólnie się nie sprzedają, brak nowości, brak wsparcia w sprzedaży.... brak szacunku do pracownika....

PanH
 Opinia

Nie ma co się rozpisywać i pisać książki, firmie niekompetentna, nierzetelna, na premię rzadko można liczyć, prezes nie dba o pracownika, jak mu się coś nie spodoba i to nie związanego z pracą to dziękuję będzie kolejny, niepoważna firma.

Hack
 Opinia

Premię niestety nie często zobaczysz, sam ASM się nawet przyznał w rozmowie kwalifikacyjnej. Szkoda tylko że produktów nie ma w dużych sklepach do których chodzi 75% mieszkańców, rządzi Bakalland i Kresto sporodycznie lub znikomo widzę Helio.

fasffsa
 Opinia

A ja pracuję i nie narzekam :) Czasami spóźnią się z wypłata, to fakt ale nie ma jakiegoś dramatyzmu. Jeżeli chodzi o wynagrodzenie no to trzeba się naharować żeby dostać premię, nie ma lekko. Samo wynagrodzenie to 2895 zł podstawy, ale z tego trzeba zapłacić zus no i podatek dochodowy. Więc jeżeli ma się duży zus no to (usunięte przez administratora) zostaje, oczywiście jak nie uzyska się premii. A co do zarządzania firmą to się nie wypowiem ponieważ można tutaj dużo gadać, ale samemu stworzyć taką firmę to nikt z przedstawicieli czy innych zarządzających nie potrafiłby tego dokonać.

TakNie1

AntyH
 Opinia

Pracowałem w Bać Pol Tarnów jeśli ta opinia komuś pomoże to produkty helio się bardzo słabo sprzedają jeśli ktoś chce tam pracować za samą podstawę która jest marna to proszę bardzo. Bać Pol byl głównym dystrybutorem lecz jak wspomniałem sprzedaż helio słaba i przestali handlować zwłaszcza ze na rynku Małopolskim guruje Kresto i Bakalland, a helio to mozna spotkać w 15% sklepów z całości. Ogólnie nie polecam tej firmy.

TakNie2

gość
 Opinia

Interesuje mnie praca na produkcji, jaka jest atmosfera, wynagrodzenie na tym stanowisku?

Zło
 Opinia

Szkoda tylko że nie można wystawić gwiazdki ocen na minus bo tutaj pasuje -5/5.

ho
 Opinia

Wszystko co wyżej opisane sama prawda.

Zero
 Opinia

Zero ambicji, zero pomysłów firma jedno wielkie zero!

Aaa
 Opinia

Ta "firma" jest(usunięte przez administratora)inaczej nie da się tego nazwać!

Śmiech na sali
 Opinia

Ta firma to porażka zwłaszcza prezes, człowiek miał gwarantowaną pracę po roznowie z regionalnym kierownikiem, miał iść do pracy w najbliższym czasie, a tu nagle parę dni przed planowanym rozpoczęciem presez zerygnuje z kandydatury j którą kierowniczka dała szansę no (usunięte przez administratora) jak tak można, ten człowiek zwany prezesem ma coś w głowie. Kasa marna, a wymagania nie wiadomo jakie. ODRADZAM komu kolwiek pracę w tej "firmie"

Poleczka
 Opinia

Odradzam szczerze. Niekompetentna kadra. Zarzadzanie na poziomie zerowym. Kadra bez matury, dobrze "kleczaca" na kolanach:)

Prawda
 Opinia

Wszystko, co zostało już tu powiedziane to najprawdziwsza prawda. Radzę omijać tę firmę szerokim łukiem!

Haha
 Opinia

ODRADZAM! Obiecanki cacanki i tyle w temacie, ta firma to porażka.

czarna
 Opinia

Fakt małe pieniądze , na premię nie ma coliczyć. Trzeba wręcz prosić się o własne pieniądze . Nie ma takiej nawet możliwości by wypłata była na czas i tym samym zapłacić ZUS w terminie.

Tak2Nie

Zostaw opinię o Helio S.A. - Wyględy