Opinie o Trans-Mer Sp.j. w Glinnik

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Trans-Mer Sp.j.. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w Trans-Mer Sp.j. o rekrutacji.

Branże: Przemysł spożywczy - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Trans-Mer Sp.j. w Glinnik

DOBRZE

DOBRZE ZE SA WTYKI W BIURZE TO WSZYSTKO MOWIA KOLEGA . A DLACZEGO ? BO TO JEST FORUM O TYM CO SIE DZIEJE I JAK JEST NA FIRMIE TRZYMAJMY SIE RAZEM ALE TAM KIPIA MALO TEGO OSTATNIO ZWOLNILI NASTEPNEGO CHLOPAKA TAKIEGO ADAMA SZKODA GO ALE COZ BEZ SENTYMENTOW JAK TO MOWI GORA TO I WICE WERSA ;) MAM NADZIEJE ZE CHLOPAK MA ROZUM I GO WYKORZYSTA NALEZYCIE ;0 ;)

JA TEZ

JA TEZ CZEKAM NA WEZWANIE DO SADU BEDZIE SIE DZIALLO ;]

;))

:))

balshen

chlopaki porady http://www.gowork.pl/opinie_czytaj,323153,0,0,18

Brałeś udział w rekrutacji na [stanowisko] w firmie Trans-Mer Sp.j.? Podziel się swoimi wrażeniami! Jak długo czekałeś na odpowiedź rekrutera po wysłaniu CV? Z ilu etapów składał się proces rekrutacyjny?
NARESZCIE

LUDZIE JESTESMY JEDNOSCIA ZBIERZMY SIE WRESZCIE A NIE CIAGLE ZASTRASZANI I KRZYCZENIE NA LUDZI

...

a najlepsze jest studzenie TURBINY po przejechaniu 200metrow niech zrobia kwit w seriwisie na auto ze jest sprawne wtedy moga wymagac prawnie czego kolwiek nie ma kwitu nie ma nic a uwagi niech pan zachowa dla siebie I GRZECZNIE PROSIMY A NIE KRZYKI

kaczor

szef sie odezwal ,,, nie to taki przedstawiciel artu. temu chlopakowi co robi to byscie sie nie wyplacili jak by chcial CWANIAKI ze wsi

Precz-z-nieomylnym

Ludzie otwórzcie sobie działalność i róbcie coś swojego a nie piszecie głupoty. Przez takich jak wy to firmy przestają szanować kierowców.

HHEHHE

ta a najlepiej bylo ostatnio ... chlopaki gadaja a tu wychodzi jeden z "szefow" rozejsc sie co tu sejmik ;)))) o boze ;] LEKARZA ;]

;)

swieta prawda wlasnie i te spojrzenia ICH smieszne ludziki trzabylo im mowic na h..j sie lampisz fraj.... ;)

xxx

Ja tez pracowalem w tej firmie banda oszustów praca od swito do nocy a z pensji by ci jeszcze ujebali najlepiej.Ite spojrzenai jakbys ryby na lewo sprzedawal masakra ludzie lepiej zbierac butelki niz tam pracowac

xxx

xxx :) czemu kasujecie ;)odradzam , nie warto ....

XYZ

powinienes napisac to do "sprawiedliwy" i "kierowca" bo oni rzucali nazwiskami a nick "nie pisz glupot wlascicielu"tylko wybronil was z tego wszystkiego

prawnik

Podróż krajowa Pracownik, który jedzie w podróż służbową, może liczyć na dietę. Jest przeznaczona na pokrycie zwiększonych kosztów wyżywienia. Od 1 marca 2013 roku wynosi 30 zł za dobę podróży. Jeśli trwa ona ponad 12 godzin, to przysługuje dieta w pełnej wysokości. Gdy wyjazd zajmuje od 8 do 12 godzin, to należy się połowa diety, a gdy trwa mniej niż 8 godzin, to dieta w ogóle nie przysługuje. Może się też zdarzyć, że podróż trwa dłużej niż dobę. Wtedy za każdą dobę przysługuje dieta w pełnej wysokości, a za niepełną, ale rozpoczętą dobę: do 8 godzin - przysługuje połowa diety, a ponad 8 godzin - przysługuje dieta w pełnej wysokości. Co z noclegiem? Za nocleg podczas podróży krajowej w obiekcie świadczącym usługi hotelarskie pracownikowi przysługuje zwrot kosztów. Po powrocie w firmie musi okazać rachunek. Maksymalnie szef może mu zwrócić dwudziestokrotność stawki diety, czyli 600 zł. Pracownikowi, któremu nie zapewniono bezpłatnego noclegu i który nie przedłożył rachunku, przysługuje ryczałt za każdy nocleg w wysokości 150 proc. diety, czyli 45 zł. - Ryczałt za nocleg należy się, jeżeli nocleg trwa co najmniej 6 godzin pomiędzy godzinami 21 i 7. Warto zaznaczyć, że zwrot kosztów noclegu lub ryczałt za nocleg nie przysługuje za czas przejazdu, a także jeżeli pracodawca uzna, że pracownik ma możliwość codziennego powrotu do miejscowości stałego lub czasowego pobytu - precyzuje Katarzyna Pietraszak. I CO WIELKI SZEFIE DOKUMENTACJA ZEBRANA ZA SAME DIETY SIE NIE WYPLACISZ

masakra

niegwiazdorzcie to pisal artu taki handlowiec jak ma placone na godzine plus procent od sprzedazy 0.8%do + to sie dziwicie ??? to niemoze narzekac bo ma ok 4 tysi jak nie lepiej jak klijenci po 4 tysie towaru zamawiaj a masz ich dziennie po 15 prosty rachunek

sprawiedliwy

Ja pracuje w tej firmie bardzo dlugo i naprawdę nie mozna miec nic do zarzucenia zarowno firmie jak i do wlascicieli. Firma solidna , wyplata godziwa za wykonywana prace , atmosfera w firmie bardzo mila prawie rodzinna. Tak ze Rosinski i Kmieciak nie gwiazdorzcie bo glupoty piszecie , jak Wam nie pasowalo to po co tyle czasu tam pracowaliscie? Jak Wam nie wstyd wy oszusci.

XxX
@sprawiedliwy

Kto jest oszustem? Poganiany pracownik czy poganiający szef mądrusiu?

naszczescie byly pracownik

w 100% kolega ma racje ludzie ktorzy sie zwolnili i sie niedlugo zwolnia juz szykuja niespodzianke zbiorowa dla firmy

bociek

witam kazdego przestrzegam przed TRANS-MER ryby KOLO ZGIERZA LODZKIE glinnik smardzew al.bukowa praca od switu do nocy w miesiacu do tego jedna sobota od 8 do 14 gdzie na liscie obecnosci pracodawca ma zaznaczone jako wolne choc przyjsc musisz bo jak sie postawisz to Cie zwolni jestes niewolnikiem P. Arka i Slawka do tego pomiatany wyzwany nie raz brak szacunku do pracownika w miesiacu od 250 do 280 h za 2,500 dzwiganie ciezkich mrozonek po 30 kg jazda po calej polsce masakra gdzie inspekcja pracy ?

Zostaw merytoryczną opinię o Trans-Mer Sp.j. - Glinnik

• Jak się pracuje w Trans-Mer Sp.j.?

Zobacz opinie na temat firmy Trans-Mer Sp.j. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Trans-Mer Sp.j.?

Trans-Mer Sp.j.
  • Al. Bukowa 51A