Opinie o Ovopol Sp. z o.o. Zakłady Jajczarskie w Nowa Sól

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Ovopol Sp. z o.o. Zakłady Jajczarskie. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w Ovopol Sp. z o.o. Zakłady Jajczarskie o rekrutacji.

Branże: Przemysł spożywczy - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Ovopol Sp. z o.o. Zakłady Jajczarskie w Nowa Sól

Olga Nowy wpis

Na jaki czas dostaje pracownik utrzymania ruchu pierwszą umowę? Pisali w ogłoszeniu, że daja umowę o pracę, a ciekawe czy to coś stabilnego. Bo czasem to dają może i te umowy , ale po parę miesięcy, nigdy nie wiadomo, co będzie na dłuższą metę.

Lobuz Nowy wpis
@Olga

Nie radze ładować się w to (usunięte przez administratora) , szczególnie do UR , oczywiście umowa jest na najniższą krajową .

Janek Nowy wpis

Czy ktoś może mi powiedzieć do którego dnia miesiąca firma wypłaca wynagrodzenie

Katarzyna

O jakie stanowisko ci chodzi? Chłopak znalazł na stronie ofertę pracy jako Operator urządzeń pakujących i mieszających, też nie wie, czy aplikować, czy nie, ale chyba spróbuje. Może jakiś pracownik faktycznie da znać, jak zarobki teraz stoją?

Władek Nowy wpis

Nie daj się zrobić. Obiecywać będą złote góry, a i tak przez pierwsze pół roku będziesz pracował za najniższą krajową bo Ci pani prezes powie, że przecież sie uczysz. Nie psuj sobie krwi. Szukaj pracy wszędzie ale nie tam. Szkoda zdrowia psychicznego.

Iza

Firma poszukuje pracownika na stanowisko Utrzymania Ruchu (Automatyk). Wymagane jest wykształcenie minimum średnie techniczne kierunkowe. Powiecie, jakie kierunki w takim razie są najchętniej widziane? :P Oferują różnego rodzaju inicjatywy sportowe i podano w ogłoszeniu tylko Multisport. Na co jeszcze pracownicy mogą liczyć w tej kwestii? :)))

Rozmowa kwalifikacyjna bywa bardzo stresująca. A jak było w Twoim przypadku? Ilu rekruterów prowadziło rozmowę? Podziel się opinią ze spotkania w firmie Ovopol Sp. z o.o. Zakłady Jajczarskie.
4 brygady

Potwierdzam jedyna firma gdzie brak dodatku za 4 brygady . Brak atmosfery…brak tak naprawdę wszystkiego od pieniędzy po rzeczy do pracy, która musisz wykonać

Bożena
@4 brygady

Jak to brak pieniędzy, pracodawca zalega z płatnościami? Pracownicy gdzieś to zgłaszali? Co do atmosfery to za nią w dużej mierze odpowiadają pracownicy, może trzeba samodzielnie zorganizować integrację, próbowaliście?

Ra606
@Bożena

Pseudo pani prezes już od lat powinna siedzieć za (usunięte przez administratora) , łamie wszelkie przepisy kodeksu pracy ponadto szantażuje pracowników dziś 27/02/2023 wymyśliła sobie ,że nie wolno wziąć urlopu jednym ciągiem tj.14dni łamie tym samym rażąco kodeks pracy o urlopach dawno powinna być zgłoszona do sądu pracy oraz powinno być złożone doniesienie do prokuratury powinna być na taczce wywieziona z tego (usunięte przez administratora) kopa w (usunięte przez administratora) i do pierdla

Pilosz

Jedyna firma gdzie nie ma dodatku za 4 brygady i tyle w temacie

Marzena
@Pilosz

A w innych płacą takie dodatki, masz jakieś porównanie? To może trzeba to wspólnie zgłosić, jakaś petycja czy co? Dział płac powinien wiedzieć takie rzeczy.

Kadrowe

Brak dodatków to jedno w tej firmie do 4 brygad . Szkoda ze kadrowa zajmuje się bardziej plotkami i to mówi prosto w twarz niż ludźmi …ale najważniejsze, ze płaca za plotki się zgadza i wieczny brak czasu

Danuta
@Kadrowe

Z tym płaceniem za plotki to w jakim kontekście, bo chyba nie takim rzeczywistym?

Mariola79

Widzę nikt tam nie chce pracować to w gazecie się ogłaszają już….

@Mariola79

Czasy niewolnictwa już dawno za nami. Ale w Ovopolu chyba zapomnieli o tym. Nikt za darmo pracować nie będzie. Ten zakład jest odklejony od rzeczywistości.

Danuta
@Lusia

A jest taki odklejony, ponieważ?

@Danuta

Ponieważ mamy XXI wiek. Ponieważ ludziom płaci się godnie. Ponieważ obowiązuje kodeks pracy i setki przepisów, które należało by przestrzegać, a nie tylko wymagać. Ponieważ istnieje BHP. Ponieważ rotacja w tym zakładzie mówi sama za siebie. Ponieważ to pierwszy zakład pracy w moim życiu gdzie lider wydziera się na pracownika i gdzie pracownik drze się na lidera. Gdzie kierownik wysyła pracownice bez uprawnień na dach sprzątać liście, a gdy pracownik odmawia zostaje zwolniony. Gdzie zagląda się do ust pracownikowi żeby sprawdzić czy faktycznie brał urlop na dentystę. Mam dalej wymieniać? Czy już wystarczy? Włos się na głowie jeży......

@Danuta

I zapomniałam o jeszcze jednym. To jedyny zakład w którym odbiera się pracownikowi premie za wykonaną pracę, motywując to tym, że podrożał gaz. Dno i wodorosty. Pracowałam tam kilka dobrych lat temu ale do dziś jak wspomnę, to aż mną trzepie że złości.

Hanna
@Lusia

Ulało Ci się za wszystkie czasy, ale rozumiem. Napisałabyś chociaż, ile zarabiałaś gdy pracowałaś? Teraz chyba wiesz ze jest kryzys i nagle niejedna praca stała się cenna, byle finansowo dać sobie radę...

Primavera

Nie polecam składania cv, wszystkie opinie negatywne są jak najbardziej prawdą.

Katarzyna
@Primavera

A odniesiesz się szerzej?

KURKA

JAK LUBICIE BYĆ POSŁUSZNI I WYKORZYSTYWANI TO TA FIRMA JEST DLA WAS ;)

Ovopol

NIE POLECAM!!! Zero szacunku do pracownika. W wielu przypadkach działają nie zgodnie z prawem. Przez całą pandemie praca na pełnych obrotach a podziękowań żadnych, ani grosza premii. Wykorzystują jak tylko mogą. Ludzie tu pracują cały czas, nie chodzą na l4 jak są chorzy tylko dlatego żeby na koniec roku dostać marne pieniądze. Teraz od nowego roku wiadomo wszędzie problemu z podwyżkami ale czy to jest od razu pretekst do tego żeby zabrać ludziom 100% premii? Wysyłać na urlopy albo na postój który jest płatny łaskawie tylko 80%? Pani prezes nie interesują pracownicy jak komuś się coś nie podoba to do widzenia. Można by było jeszcze dużo dopisać ale szkoda czasu.

@Ovopol

Podpisuję się pod tym obiema rękami i nogami. Zero szacunku do pracowników. Pisałam tutaj już o tym. Przestrzegam każdego kto wpadnie na pomysł złożenia tam CV. Niech pani prezes sobie pracuje sama. I tak ma każdego za zero.

Piotrek
@Ovopol

Zastanawia mnie gdzie są te milionowe zyski, które co roku zakład miał. Czyżby zostały podzielone między Panią Prezes, a Panem R.?

Nikoś

Jakiś czas temu pracowałem w tym zakładzie , potwierdzam wszystkie negatywne opinie tutaj zawarte , przestrzegam przed aplikowaniem do tej firmy . Z perspektywy czasu stwierdzam ze jest to najgorsza firma do której trafiłem i to w każdym aspekcie . A Pozytywne opinie piszą pracownicy biura na polecenie prezeski .

Trzymajcie się ludzie serdecznie Wam współczuję. Zatrudniona została osoba która jest nie stabilna emocjonalnie. Uciekła z kilku zakładów żeby nie być oskarżona o mobing

Zenek
@Karolina

Karolina to tak naprawdę Justyna. Strasznie podły człowiek. Ale cóż wymagać od wieśniaka.

Adrianek Bananek

Niestety większość wpisów znacząco mija się z prawdą dlatego czuję się zobowiązany wyrazić swoją opinię o pracy w Ovopolu. Jest tu grono kompetentnych i wyrozumiałych osób które stanowią sztab kierowniczy zakładu. Kierownik jak i poszczególni liderzy świecą przykładem za którym podążają sumienni i nie mniej zaangażowani pracownicy. Wysoki standard produkcji nie obył by się bez zgranego zespołu i dużej wiedzy pracowników która regularnie jest podnoszona licznymi szkoleniami i konferencjami na których nowi pracownicy mogą łatwo chłonąć potrzebną wiedze. Zarobki oczywiście przewyższają średnią krajową i są zależne od kompetencji i zaangażowania. Każdy pracownik jest traktowany z należnym mu szacunkiem. Jeśli szukasz pracy gdzie uczciwość, współpraca i wzajemny szacunek są stawiane ponad wszystko to dobrze trafiłeś. Pamiętaj jesteśmy ostoją partnerstwa na linii pracodawca - pracownik jako jedyni w Nowej Soli. Polecam i zapraszam do Ovopolu.

Obiektywny
@Adrianek Bananek

Pani Prezes ( lub jeden z kolesi i pociotków ) wiem że wasza opinia i uwielbienie tej firmy nie zna granic ale to przesłania wam prawde bo to obraz nędzy i rozpaczy przejrzyjcie na oczy i posłuchajcie co ludzie o was mówią , w waszej sielance nawet ukraińcy nie chcą pracować .

Bartoszek Kakałko
@Obiektywny

Rozimiem że sam stworzyłeś dziesiątki miejsc pracy i w dodatku masz coś wiecej do zaoferowania niż marną frustracje na byłego pracodawce? Skoro jesteś takim fachowcem to po co Ci był etat w "firmie nędzy i rozpaczy"?

Ktoś

Masz piękne sny.

Duduś
@Adrianek Bananek

Jeżeli szacunkiem nazywasz zaglądanie komuś do ust żeby sprawdzić czy w dniu w którym miał urlop napewno był u dentysty to żal mi Ciebie człowieku. Nazywanie pracowników nierobami i pijakami przez prezeskę szacuneczek jak się patrzy. Szkolenia? Jakie szkolenia? Chyba nie o tym samym zakładzie rozmawiamy. 6 miesięcy pracy i nawet bhp się nie mogłem doprosić. Wyjaśnij skąd taka rotacja pracowników. Pewnie za dużo w (usunięte przez administratora) mają że większość po pierwszej pensji już nie wraca.

Jajko
@Adrianek Bananek

Adrianek opisuje jakiś fikcyjny zakład.

Księgowa
@Adrianek Bananek

Miło że ktoś kazał napisać takie słowa, pewnie polecenie z góry ????(usunięte przez administratora)

Zocha
@Adrianek Bananek

Kogoś fantazja poniosła. Po co tak kłamać? Ten zakład zatrzymał się w średniowieczu.

Sikorka

Ogólnie jest bardzo fajnie w tym zakładzie, ale szanowanie pracownika zerowe... Ludzie nie chodzą na chorobowe żeby dostać marne pieniądze na święta, a duża większość co chwilę chorobowe i ma (usunięte przez administratora) Póki tego zakład nie zrozumie żeby szanować tych co są w rpscy cały czas tak będzie i w dodatku pandemia 80%zakladow nie pracuje tutaj 10x więcej pracy i jakie podziękowania, premia? 0zl.... Nic a obroty niesamowite. Więc polecam i nie polecam jak lubisz Brać chorobowe to Ci się spodoba

Tłuczek

Ludzie nie idźcie do tego zakładu. Masakra tam jest.Chyba najgorsza firma w Soli.Niby ładnie, pięknie ale później się okazuje,ze rzeczywistość bywa inna.pracy masę ,nie liczą się z człowiekiem tylko żeby wykorzystać na maxa.Odradzam!!!!

Młody
@Tłuczek

Wszędzie trzeba pracować, nikt za leżenie nie płaci. Coś więcej, jakieś szczegóły, pensja, zmiany? Czy kompletnie nie warto aplikować do pracy na produkcji?

Paulina
@Tłuczek

Napisałeś niekrótki wpis ale nie podałeś tak naprawdę żadnych konkretów. Napisałeś ogólnie a fajnie by było przeczytać dokładnie dlaczego nie polecasz podając np. jakiś opis sytuacji. Piszesz, że niby ładnie, pięknie ale później się okazuje, że rzeczywistość bywa inna. To znaczy jaka inna? Co się zmieniło z czasem?

Roman
@Młody

Zmiany? Cztery brygady. Pensja? Śmiech na sali 2000na ręke. Nie opowiadajcie ludziom że tam jest tak cudownie. Ten zakład zatrzymał się w latach 70. Fizycznie i mentalnie. Wyzysk wyzysk wyzysk. Nie polecam.

Jajko

Pisze prawdę

Duduś

Witam.(usunięte przez administratora) Dlaczego nie potraficie przyjąć krytyki na klatę?

Arek

@karolina o kim mowa ?

Korona wirus

Czy naprawdę jest tak ciężko w firmie że nie możemy jej zamknąć na 2 tygodnie z racji zarazy. Uważam że kapitał firmy jest tak duży że spokojnie moglibyśmy go zamknąć i ludzi odpłatnie wysłać DLA ICH BEZPIECZEŃSTWA do domów na czas kwarantanny. Pamiętajcie to my zwykli pracownicy napędzamy tą firmę staramy się być zawsze lojalni wobec pani Prezes - Prosimy o to samo. Osobiście boję się o nas wszystkich i oczywiście o siebie. a samo mycie rąk i maseczki w niczym nie pomogą w skupisku naszej firmy.

Kazimierz
@Korona wirus

W związku z zaistniałą sytuacją w kraju decyzje o zwalnianiu pracowników do domu podejmuje wiele firm. Napisz, czy pracodawca ma takie plany i jak finansowo będzie to wyglądało dla pracowników. Będą brać urlopy, czy będzie to traktowane jako przestój?

J.R

Ja wspominam bardzo sympatychnie ten zakład. Wynagrodzenia! Jak potrafisz to zarobisz a nie na dzien dobry 3.500zlnetto jelopy a co wy umiecie???? Spuszczac wode w kiblu i to nie zawsze! Jak sie nauczysz to Zarobisz. Pozdrawiam kolegow i kolezanki z ovopolu. J.R. ;)

Jajeczko
@J.R

3500 netto chyba za 3 miesiace :-)

Zostaw merytoryczną opinię o Ovopol Sp. z o.o. Zakłady Jajczarskie - Nowa Sól

• Jak się pracuje w Ovopol Sp. z o.o. Zakłady Jajczarskie?

Zobacz opinie na temat firmy Ovopol Sp. z o.o. Zakłady Jajczarskie tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 11.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Ovopol Sp. z o.o. Zakłady Jajczarskie?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 10, z czego 0 to opinie pozytywne, 9 to opinie negatywne, a 1 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Ovopol Sp. z o.o. Zakłady Jajczarskie
2.7/5 Na podstawie 21 ocen.
  • Wojska Polskiego 39
    67-100 Nowa Sól