Ab Foods Polska

Nowa Sól

Opinie o Ab Foods Polska

Anonim

Ta firma to jakas masakra jak jestes chory to.masz byc w pracy nawet jak noge masz zlamana to tez masz byc jak to oni powiedzili te kierownictwo i szefostwo nie możesz byc chory jesli.pojdziesz na zwolnienie lekarskie to wylatujesz z pracy [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] nie firma nigdy tam nie pracowalem i nigdy tam nie pojde duzo znajomych mi powiedzialo jak wzieli L4 to wywali ich z pracy masakra jakaś

Aneta
użytkownik zarejestrowany

Pracujesz w Ab Foods Polska? Chętnie usłyszymy jak teraz wyglądają warunki zatrudnienia. Na co mogą liczyć pracownicy?

Gość

Nie polecam pracy w tym zakładzie, wszechobecna patologia w najczystszej postaci.

Nowy

Typowy angielski bałagan ,paru karierowiczow którzy dochrapali się stanowisk ale w głowie siano.Brak zarządzania na produkcji .Atmosfera w pracy fatalna .Co tu dużo mówić -ilość ludzi którzy z tamtad odeszli sama mówi za siebie...

loloeeee

Nie polecam tego zakładu. Małe zarobki bywa i też tak że nadgodzin nie wypłacają. Kierownictwo nie miłe. Tylko chodzą i krzyczą na pracowników. Szkoda zawracać sobie głowę...

wszystko
użytkownik zarejestrowany

Ważne dla mnie jest to, że atmosfera znacznie dopisuje, a jak wypłata dopisuje to jeszcze lepiej.

Regaaaaa

Witam chciałamby podjac prace w tej firmie. Możecie mi powiedzieć jakie są warunki pracy, atmosfera i ogólnie czy oplaca sie składać CV? Ile płacą

Lukasz

Zapraszam wszystkich pracowników do Związku Zawodowego "Solidarność", przynależność jest anonimowa, poprawmy razem warunki pracy w AB Foods. Spotkania pracowników zaczną się odbywać najprawdopodobniej od przyszłego tygodnia. L.KOPEC@SOLIDARNOSC.ORG.PL (z małych liter wszystko) lub 517 300 542. Pozdrawiam, Łukasz Kopeć.

kotel

Nie warto zawracać sobie głowy. Strata czasu. Brak kompetencji. Mała kasa.

JohnNecessary

Podbijam pytanie Romana. Osoby zorientowane w temacie proszę o info.

Roman

Na jakie zarobki może liczyć przedstawiciel handlowy, obsługujący sieci międzynarodowe na terenie trzech województw ?

GOściu

Witam Pracowałem tam 2 lata jest to typowy [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] ludzie pracują tam za 1000zł za nadgodziny dostają raz na kwartał, osoby z agencji niewiedzą czy będą pracować kolejny tydzień, bo mają tygodniowe umowy, zwalniają ludzi którzy mieli wypadek przy pracy, lub po prostu nie przedłużają im umowy...bieda z nędzą aaaa się dostaję awans lub umowę [usunięte przez admina słowo niecenzuralne]

Zostaw opinię o Ab Foods Polska - Nowa Sól

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Ab Foods Polska