Opinie o Ab Foods Polska w Nowa Sól

Poniżej zobaczysz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Ab Foods Polska. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Ab Foods Polska o rekrutacji.

Branże: Przemysł spożywczy - produkcja przypraw

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Ab Foods Polska w Nowa Sól

Beznadziejna firma. Nie polecam pracy w tym zakładzie. Ludzie bez żadnej wiedzy i wykształcenia otrzymują niewiadomo z jakiego powodu wyższe stanowiska i wydaje im się, że są lepszymi ludźmi. Większość leaderow nie robi nic, ręka rękę myje. Pracownicy z potężnym stażem nie szanują nowych, nie pomagają, wykorzystują i stosują mobbing. Krzyk, wulgarne słowa, pokazywanie wyższości. Bez względu do kogo jest sprawa zgłaszana nie ma żadnych reakcji oprócz rozmów, które nic nie wnoszą. Jeśli chodzi o higienę czy bhp wg mnie w tej firmie takie pojęcia nie istnieją. Dowodów na wiele zachowań brak, gdyż żadnych środków przekazu nie można wnosić na teren produkcji czy magazynów. Magazyn opakowań, świetni ludzie, pomocni, oczywście na produkcji też śmiało można powiedzieć, iż gro ludzi jest wporzadku. Niestety kasta starych pracowników, którzy mogą wszystko powoduje że ludzie odchodzą coraz częściej. Nie polecam tej firmy pod względem szacunku do człowieka, przestrzegania przepisów. Kasa w miarę, wypłaty na czas jak to w korpo choć trzeba pilnować pasków bo księgowe się mylą notorycznie. Ocena negatywna.

Gimi

Co za bzdury.. Pracuję w tej firmie od niedawna ale na pewno mogę powiedzieć tyle, że jeśli chodzi o bhp i higienę pracy to w porównaniu z innymi firmami na strefie, tutaj jest bardzo wysoki poziom. Nie wiem o jakim mobbinu piszesz, bo dorosły, myślący człowiek, kiedy ktoś po nim jeździ, potrafi takie zachowanie jednym tekstem ukrócić.Ale jak to mówią, kozak w necie, (usunięte przez administratora) w świecie. Nie wiem czy zostanę tutaj dłużej, ale też nie odradzę pracy w tym zakładzie, zresztą każdy sam wyrobi sobie opinie. Domyślam się były pracowniku, że zostałeś zwolniony, a tutaj często się to nie zdaża więc najwyraźniej zasłużyłeś na to.

nick warren
@Gimi

wysoki poziom jest tylko fikcją. Ganiają cię za 3 dniowy zarost i łancuszek na szyji a pompują ten cały szajs brudnymi pompami przez smierdzące zapchane rury... blee raz widziałem jak chłopaki wymieniali jakiś odcinek węży do przepompowywania sosu. Aż się w głowie nie mieści jak to pozniej test jakości przechodzi. I co racja to racja, starsi pracownicy wykorzystują młodszysz stażem. Zamiast Cie wprowadzić i pomóc, to rzucają i wysługują na wszelkie sposoby. Od poczatku trzeba znimi twardo i nie dać się choćby oczerniając pozniej przed kiero. Nawet jak Cie z tej roboty wyrzucą to uwierz kimkolwiek jesteś , nic nie tracisz a wręcz możesz zyskać idąc do innej lepszej firmy.

Ala
@nick warren

Skoro pracujesz w firmie spożywczej to brode musisz mieć ogoloną albo zasłonięto specjalną maseczką. Czego nie rozumiesz? Czy to jest takie trudne aby Ci Twoje kłaki nie wpadały do produktu?

Ala
@nick warren

Nie opowiadaj bzdur. To jest firma spożywcza i żaden klient nie chciałby włosów z brody czy wąsa w swoim produkcjie dlatego trzeba mieć ogolone brodziska a jak nie to są maseczki na brodę. Także proszę nie mówić nieprawdy. Tak samo dotyczy to biżuterii. To wszystko jest dla bezpieczeństwa produktu. Wchodząc na produkcję nie musisz być obwieszony łańcuszkami żeby się swiecić jak psu jajca. Jestes w pracy a nie na wystawie choinek swiątecznych. Każda wymiana węzy do mycia wiąże się z myciem chemicznym i pózniej płukaniem gorącą wodą także najpierw dobrze podpatrz a pózniej pisz opinię. Nikt nie przychodzi do pracy posiedzieć 8 godzin tylko pracować i własnie za uczciwą pracę dostaje się wynagrodzenie. Atmosfera w firmie jest ok. Nikt nad toba nie slęczy. Każdy zna swój zakres obowiązków. Życze każdym aby w każdej firmie była taka atmosfera.

Gin

Obecnie pracuję w tej firmie, i nie da się ukryć że od pierwszego wejścia atmosfera jest dziwna ,praca jak praca ,ale niektórym ludziom przydała by się lekcja wychowania. Pracownicy którzy pracują dłużej starzem uważają się za wybitnych ale myślę że najpierw powinni zajrzeć do słownika co to słowo oznacza;) pozatym ciężko się odnaleźć w niektórych sytuacjach. Jeżeli chodzi o pracowników, to faktycznie niektórzy Panownie szczególnie z kuchni powinni uszanować fakt że są w pracy ,a romanse zostawić na później ( swoją drogą kolezanki i koledzy nie ładnie ,co jak by się dowiedziały żony,mężowie, partnerki lub partnerzy )???

gos
@Gin

Zgodze sie z toba co do atmosfery jest dziwnie ale to tylko przez pracownice ktore maja juz swoj staz i czuja sie nietykalne. Ja jusz nie pracuje poniewaz nie przedluzyli mi umowy ale to chyba dobrze. Jesli chodzi o kluczowe to masz racje w wiekszosci przypadkow nie radza sobie z najprostszymi czynnnnosciami na maszynach jedyna ogarnieta osoba na zmianie ktorej bylam byl kluczowy pakera bodajze jeden z braci blizniakow jak dobrze pamietam, czesto pomaga kluczowym ktore maja problem z maszynami a nawet bylam swiadkiem jak naprawial cos za mechanikow bo sobie nie radzili (!!!) operatorki z mojej lini smialy sie ze to mechanik operator i kluczowy w jednej osobie. A jesli chodzi o panow z kuchni to nic mi na ten temat nie wiadomo moze na innych zmianach sa romanse. zycze wytrwalosci bo to w tej firmie najwazniejsze.

Ona

Ja obecnie pracuję i jak ktoś nie daje sygnałów do flirtowania to nikt nikogo nie zmusza. Są pewne granice na które nie pozwalam i bardzo fajnie się współpracuje.

On
@Ona

Skoro nie dajesz sygnałów to jak ma sie ktoś Tobą zainteresować, lepiej trzymać się z daleko od zajętych nie sądzisz!

Bhp

Witam, Jak wygląda sytuacja dotycząca bhp na terenie zakładu? Czy pracodawca chętnie inwestuje w rozwój bezpieczeństwa? Dziękuję za wszelkie odpowiedzi.

@Bhp

Witam,Brak przestrzegania przepisów bhp.osoby pracujące na zakładzie tych przepisów nie przestrzegają maja pomalowane paznokcie sztuczne rzęsy,jest mobing między pracownikami produkcyjnymi ,gdzie kolwiek nie zostanie informacja podana o złamaniu kodeksu pracy i przepisach bhp to jest zamiatane pod dywan.Praca w tym zakładzie to porazka .Brak przestrzegania przepisów.

@Kiki

Napisałaś, że Ab Foods nie przestrzega zasad BHP. Mam nadzieję, że gdzieś to zgłosiłaś. Mobbing to poważny zarzut. Możesz napisać przykłady jakichś konkretnych sytuacji, które miały miejsce w pracy?

Gal anonim
@Kiki

Zarzuty wyssane z palca, BHP w tym zakładzie jest na bardzo wysokim poziomie . Każda informacja o zagrożeniu jest natychmiast analizowana i wykonywane są działania zapobiegawcze

@Gal anonim

Dzięki za opinie, a napiszesz jeszcze z perspektywy pracownika ,czy praca jest wymagająca i czy osoba ,która nie ma doświadczenia zawodowego poradzi sobie? Proszę o odpowiedź.

@Monika

Tak zgłaszam do kierownika zmiany i dyrektora HR,mobbing między pracownikami np,przychodzi nowy operator na linie to ''stary''pracownik zamiast mu pomóc to się na śmieją z niego i obrażają używając obelg w stosunku do Nowego pracownika.Gdy pracownik nie wytrzymuje napięcia stresu i np.zglosi ten fakt do kierownika to kierownik zmiany ma to w nosie.wiec odchodzi .Sa kluczowe które mają sztuczne rzęsy na produkcji A przepis bhp mówi o zakazie no to co nie jest łamanie przepisów bhp?

@Gal anonim

Na wysokim poziomie śmiechu warte przyjrzyjcie się pracownikom na produkcji jak przestrzegają bhp A zwłaszcza kluczowym .Co nie które kluczowe nawet nie potrafią przepuścić produktu przez metal detektor.Oblizywanie palcy jak wyjeżdża sos z danej lini to operatora próbuje brudna rękawiczką sos.masakra A później reklamację jest .Nic nie widzicie przykro mi .pracowalem z takimi ludźmi co to robili i było to obrzydliwe

????????
@Kiki

Taka jest prawda rzęsy sztuczne sa

Daga
@Monika

Bhp to bezpieczeństwo pracownika A nie produktu. sztuczne rzęsy i pomalowane paznokcie to dział jakości ma problem ze ściganiem ludzi zeby przestrzegali norm jakosciowych w takim razie A nie BHP . Nic im do tego

@Kiki

Konkrety. Nazwiska a nie bo ktos nosi , bo ktos powiedział. Jak nie chcesz tam pracować to idż do innego zakładu a nie gadasz bzdury

Alicja
@Kiki

Tylko misiaczku, na linii pracują praktycznie same kobiety zwłaszcza na tych gdzie sugerujesz ze oblizują paluszki. czyli słoikach i butelkach. Także nigdy nie byłes pracownikiem produkcji i nie ładnie tak kłamac kłamczuszku kochany. Prawdopodobnie miałes lewe ręce do roboty albo nadal masz.

Marzena
@Alicja

@Alicja, z Twojej wypowiedzi wnioskuję, że pracowałaś albo i nadal pracujesz w Ab Foods Polska. Skoro już tutaj piszemy, to może mogłabym Cię prosić o takie krótkie zestawienie plusów i minusów pracy w tym miejscu? Mogę na Ciebie liczyć? :)

@Alicja

A więc nie jestem klamczuszkiem bo pracuje tu od 5 lat i widzę co się dzieje, byłam świadkiem różnych rzeczy gdzie Wogóle nie które sytuację które miały miejsce nie potrafił mi nikt wytłumaczyć. Koleżanki z lini próbują sos ,,brudna rękawiczką .Co do mojej pracy nigdy mi nikt nie zarzucił że źle pracuje. CO DO NAZWISK nie mogę napisać na forum ,jest dużo złamanych zasad,najgorsze jest to że my pracownicy cierpimy na tym,,,

@Gal anonim

Napisze w skrócie osoby które nie mają uprawnień do poruszania się wózkami zdanie sterowanymi ruszają je A nawet przeworza palety,dochodzi do wypadku oczywiście ta osoba ponosi winne ale skoro jej lider tego wymaga Aby taka osoba przywiozła paletę to jest wporzadku?Dochodzi do wypadku całą produkcja nie dostaje premii bo spowodowała wypadek A czemu nie przyzna się lider który wymusza na takiej osobie presję..i do kogo taka osoba ma się udać-idać do kierownika-kierownik nie wierzy kluczowej tylko liderowi !i co w takim.przypadku ma zrobić? Słucham?

Czy pracodawca podczas rozmowy kwalifikacyjnej w firmie Ab Foods Polska na stanowisko Technik Utrzymania Ruchu bardziej zwracał uwagę na Twoje kompetencje twarde, czy miękkie? Jakie odniosłeś wrażenie? Daj znać innym, jakie cechy pracodawca ceni w kandydatach najbardziej.
asd

praca za najnizsza krajową

Obcy
@asd

Nie prawda

@asd

ciekawe czy mowisz o AB FOODSIE? Bo nie wydaje mi się

Jakie warunki trzeba spełnić, by zostać członkiem waszego teamu w Ab Foods Polska?

Chęcii do pracy

Czemu nikt nie napisze o zarobkach? Tak wszyscy sa mądrzy a jak przychodzi co do prawdy to pochowani w krzakach.

@Nowy

Zarobki produkcja 3040.brutto

Robin

Proszę o info na temat godzin pracy i stanowiska?

Fh435

Jak wiatr wieje od zachodu na ulicy przed firmą czuć wyziewy albo gazy jakby zepsutego jedzenia, zbiera na wymioty, nieprzyjemny zapach. Nie wiem czy to jest szkodliwe, chyba nie, bo nikt na to nie zwraca uwagi.

Omg
@Fh435

Życie

Bokserka

Osatnio napadłam na kolege ze zmiany i nic mi nie zrobili :) polecam bo można się wyżyć bez konsekwencji.

Obserwator
@Bokserka

Haha zabawne bokserka co to za tekst żebyś sama sobie sznur na szyi wieszała nie wierze w to ze napisała to ta sama osoba co ,,napadła na kolege’’Miałem okazje pracować z ta Pani i nie wierze ze bez przyczyn na kogoś napadła .Z tego co mi koledzy opowiadali to gruba sprawa jest z tym kolesiem -terroryzuje kobiety ze swojej zmiany i poniża operatorów szkoda ze bokserka tylko go pchnęła na jej miejscu już dawno obił bym mu mordę za złe traktowanie pracowników .Kobiety są pomiatane i wyśmiewane przez takich facetow jak ten Pan,gdzie jest kierownictwo które pozwala na takie zachowanie.Dyskryminacja kobiet i mężczyzn przez kucharzy.Brawo dla tej Pani ze odważyła się przeciwstawić .

@Obserwator

Pracowalam w tej firmie wlasnie na tej zmianie, a o sprawie wiem od kolezanek ktore ciagle tam pracuja. Nie spotkalam sie z ponizaniem ze strony kucharzy ale ze strony operatorek na liniach. Czemu wsadzasz wszystkich do jednego worka? Jesli jestes taka harda to podaj konkretnie kto cie ponizal a nie wypisujecie jakies podejrzenia anonimowo bo nie macie cywilnej odwagi podac konkretnych osob i swojego nazwiska. W czasie pracy w AB FOODS milo wspominam ten czas a chlopaki z kuchni czy innych dzialow nigdy w mojej obecnosci nikogo nie obrazili a tym bardziej mnie, kierownictwo tez spoko. Spotkalam tez sie z opinia ze gonia do pracy co jest absolutna nieprawda,jesli ktos chodzi do pracy to po to aby pracowac a nie stac i sie usmiechac. Chcecie nic nie robic to idzcie na zasilek a nie innych podburzacie. Pozdrowienia dla Grzesia

Lusi
@Natka

Natka-ja tez pracowałam na tej zmianie i spotkałam się kilka razy ze złym traktowaniem i kucharzy i operatorek.Kazda z nas kiedyś zaczynała poczatki są trudne a my początkujące jesteśmy zle traktowane i nikt nie chce z nami pracować bo jak mówią nikt za nas nie będzie zapie...Masakra ,kilka razy udając się na geppo poprostu się ze mnie śmiali nie wiem dlaczego? Ale nikomu tego nie zgłaszałam bo się bałam ze nikt mi nie uwierzy,co do pracy to bardzo mi odpowiadała ta praca tylko niestety nie jestem stworzona na nocki.Co do tej sytuacji nie chce nikogo bronić ani zle o nim mówić .Wersję są różne wiedza tylko te osoby które to widziały ..każdy odpowiada za siebie..Praca ogólnie ok i zarobki tez dobre

bajabongo

pozdrowienia dla knypka Arusia ze wspaniałym uśmiechem i podziękowania za uwolnienie mnie z tego toksycznego zakładu. Gdyby nie Twoja wspaniałowredność i koleżeńska złośliwość , to pewnie nadal bym się tam marnował i z Tobą męczył i użerał. Mam nadzieję, że Twoje nie spełnione ego w zdobyciu pozycji lidera nie spełniło się, ale w zamian dostaniesz kiedyś tytuł "młotkowego roku";) Pozdrawiam też, te wszystkie pozytywne osoby dzięki którym można było zdobyć nowe doświadczenia i przetrwać każdy kolejny ciężki dzień. :)

Pracuje w zupkach od 4 lat , i na dzień dzisiejszy nie narzekam.

Ghkb
@anonymous

Jak wyglądają zarobki

Jarosław
@anonymous

Fajnie, że jesteś zadowolony z zatrudnienia. Czy prócz podstawowej pensji dostajesz premie lub inne bonusy, które podnoszą wynagrodzenie? Według Ciebie firma jest przyjazna pracownikowi i oferuje mu udział w kursach i szkoleniach, które podnoszą kwalifikacje zawodowe? Każda informacja, która zawiera realne warunki zatrudnienia panujące w Ab Foods Polska będzie cenna dla osób zainteresowanych podjęciem pracy.

Aneta

@Bejbifoods Jak długo pracowałeś w Ab Foods Polska i na jakim stanowisku? Wspominasz chaotyczne zarządzanie zasobami firmy - co byś zmienił i jak? No i czy były w tej sprawie prowadzone jakieś rozmowy? Mimo wszystko nie skreślasz całkiem firmy, jakie według ciebie były pozytywne strony pracy?

Roman

Na jakie zarobki może liczyć przedstawiciel handlowy, obsługujący sieci międzynarodowe na terenie trzech województw ?

Coco Jumbo
@Roman

Zależy od regionu: od 2300-5000

@Roman

Zgadzam sie. Jednak raczej na 2500 licz niż 3000..

Bejbifoods

Firma "AB Bejbifoods"to bardzo specyficzna firma, ma chore zasady,chaotycznie zarządza zasobami. Wytargują się z wynagrodzeniem o paredziesiąt zł brutto, a pieniądze wydają na zbędne pierdoły m.in:gry i zabawy dla dorosłych, .Co chwile jakieś audyty, "spotkania dla (usunięte przez administratora) i pokazówka przed angolami jak to u nas jest piękniej niż w UK. Ktoś wcześniej dobrze napisał"wszechobecna patologia w najczystszej postaci" Rzucają ludźmi ze stanowiska na stanowisko, tak więc robi się wszystko. Niby na nadgodziny przychodzi kto chce, ale spróbuj się kilka razy nie zgodzić, a jesteś na skreślonej liście. Na ścianie głównej hali powinno raczej pisać "(usunięte przez administratora), a nie te bzdury o bezpieczeństwie które nijak się mają do zdrowego rozsądku i tego czym pracownicy BHP powinni się zajmować. Jakby mało tego było to jeszcze pracownicy mają doszukiwać się hazardów,nirmisów i innych, bo przecież za mało ludzi od tego jest.Brakuje ludzi na produkcję a zarząd robi z pracownikami co chce bo myśli że ich firma jest tak wspaniała,że za bramą czeka 10 innych na każde stanowisko. Do tego umowy przez agencje podpisywane co tydzień jak w jakimś obozie zbierackim w NL czy DE.Jeśli jesteś odporny/na na wszechobecną bezmyślność, potrafisz się dostosować do chorych zasad i egzekwować je, (lub chociaż udawać), będziesz odporna na złośliwość i wykorzystywanie starszych w stażu, to dasz radę. Na + kontrola nad przepracowanymi godzinami( wszystko jasne, bez machlojek), czystość ,stołówka i dobre warunki klimatyczne.Podsumowując firma sama w sobie nie jest zła, ale gdyby nie polityka i inne nastawienie to zapewne było by znacznie lepiej. Ale jak to w pracy, każda ma swoje + i - Pozdrawiam tych co narzekają ale dają radę. Może kiedyś coś się zmieni i będzie lepiej.

Mina

Ab Foods Polska to spoko firma. Jedno jest pewne osób z lewymi rękoma nie potrzebują. Wszystko tu odbywa się zgodnie z prawem.

Aneta

Pracujesz w Ab Foods Polska? Chętnie usłyszymy jak teraz wyglądają warunki zatrudnienia. Na co mogą liczyć pracownicy?

Typowy angielski bałagan ,paru karierowiczow którzy dochrapali się stanowisk ale w głowie siano.Brak zarządzania na produkcji .Atmosfera w pracy fatalna .Co tu dużo mówić -ilość ludzi którzy z tamtad odeszli sama mówi za siebie...

loloeeee

Nie polecam tego zakładu. Małe zarobki bywa i też tak że nadgodzin nie wypłacają. Kierownictwo nie miłe. Tylko chodzą i krzyczą na pracowników. Szkoda zawracać sobie głowę...

wszystko

Ważne dla mnie jest to, że atmosfera znacznie dopisuje, a jak wypłata dopisuje to jeszcze lepiej.

Zostaw merytoryczną opinię o Ab Foods Polska - Nowa Sól

• Jak się pracuje w Ab Foods Polska?

Zobacz opinie na temat firmy Ab Foods Polska tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 17.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Ab Foods Polska?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 8, z czego 1 to opinie pozytywne, 4 to opinie negatywne, a 3 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Ab Foods Polska
2.4/5 Na podstawie 25 ocen.
  • Przemysłowa 2
    67-100 Nowa Sól