Opinie o Kujawsko Pomorska Wojewódzka Komenda OHP w Toruń

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Kujawsko Pomorska Wojewódzka Komenda OHP. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Kujawsko Pomorska Wojewódzka Komenda OHP na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Kujawsko Pomorska Wojewódzka Komenda OHP w Toruń

poprzednia

beka z niej taka ze szok

abc

pani od biurka i pani dyletantowa (bo przecież nie merytoryczna) solidarnie z panią odwołaną pracowały na tą beke co teraz jest

paniusie

a czy panie merytotyczna i dyr. biurka też złożyły solidarnie dymisje ?

beka

całe województwo ma beke

Podziel się swoimi wrażeniami z rozmowy kwalifikacyjnej w firmie Kujawsko Pomorska Wojewódzka Komenda OHP. Jakich pytań powinien spodziewać się kandydat na stanowisko DORADCA ZAWODOWY/ DORADCA ZAWODOWY - STAŻYSTA?
logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
Toruń
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.
logo firmy Doradca Ubezpieczeniowy
Anna Młynarczyk
logo firmy Inżynier Serwisu Wtryskarek
logo firmy Młodszy Projektant/-tka OZE
Green Capital S.A.
Król Julian

Sześć lat destrukcji..? I owszem, ale z mocnym wsparciem tych, które jako jedyne miały możliwość jakiegokolwiek wpływu, które mogły postawić tamę złu i wskazywać te kierunki o których była mowa w jednym z powyższych postów. Ale wolały usadowić się wygodnie i bezpiecznie na swoich stołeczkach, kosztem tego, że czasami wyrządzały więcej zła niż owa destruktorka. A teraz przed nowym kierownictwem będą odgrywały "męczennice starego systemu". Niestety ziarno zła raz zasiane zapuszcza bardzo głębokie korzenie...

c

Powinny. Problem dotyczy całej Polski. To też efekt zarządzania KG. Przez ostatnich kilka lat zamiast budować coś pozytywnego stworzono wielki ogólnopolski folwark PSL w którym rządzili królowie. Ludzie byli tak zastraszeni, przyzwyczaili się do sytuacji i traktowali ją jako normalność. Na pewno nie jedna osoba nie raz usłyszała "Jeśli Ci się tu nie podoba, to nie musisz tu pracować". Niektórzy nawet nie mieli świadomości, że byli źle potraktowani. Dziwnie to brzmi, ale tak podstępny jest mobbing. To co robiło większość komendantów, to zwyczajne znęcanie się nad ludźmi. Nie do wiary w XIX wieku.

syf

z tego można wywnioskować , że chyba wszystkie skargi na poprzednią pania komendant musiały sie potwierdzic skoro ja odwołano ze stanowiska. poza tym jesli te skargi sie potwierdziły to teraz osoby pokrzywdzone powinny pomagac sie od poprzedniej pani komendant swoich roszczen na drodze sadowej.

"Panie Klaunie"

Nie zgodze się z jednym z przedmówców. Pracownicy OHP wiedzą czym jest ciężka praca, ale o tym nie rozmawiamy teraz. Problemem jest mobbing systemowy i patologia poprzedniej władzy. To jak pracujemy też jest efektem tego jak traktują nas nasi szefowie i jakie mają wyobrażenia merytoryczne o naszej pracy. To było aż 6 lat destrukcji.. Jeśli nie mają wiedzy, jakie kierunki moga wskazać? Jakiej jakości wymagać, jeśli żadnej nie znają? Jeśli źle traktują.. Jak można pracować efektywnie? Nie można się na to godzić.. Trudniej jest u prywatnych pracodawców.. Ludzie wiele znoszą, aby pracować. W takim OHP też.. To jest organizacja z ogromnym potencjałem, szkoda ją zmarnować.. Potrzebni nam tylko rozsądni szefowie otwarvi na rozwój i dobre zmiany (wyplenienie tych urzędniczych absurdów, dobrze traktujących swoich pracowników, po ludzku, sprawiedliwie).

Precz z klaunem

klaunie - nie masz prawa obrażać w taki sposób ludzi, którzy ciężko pracują za jakże marne wynagrodzenie. Premie i dodatki zawsze były tylko dla od b... m... w... więc nie wylewaj tu swoich frustracji, tylko raczej przeproś tych, którzy przez lata byli gnębieni

klaun

Właśnie widać jak ciężko jest w OHP. Można się łatwo domyślić z kontekstu, że pracownicy na bieżąco w pracy bo wnioskując z wcześniejszych wpisów trwa ona od 7.45 do 15.45 siedzą na forach i innych bzdurnych stronach i na bieżąco komentują wydarzenia. Patrząc na ostatni wpis ktoś poleciał. I za co premie? Za taką pracę w internecie? Skoro tak ciężko pracujecie to skąd czas na te wpisy w godzinach pracy? Teraz też zgonicie winę na podstawiony wpis na zlecenie władzy, która właśnie się zmieniła? Ludzie w jakim wy świecie żyjecie. Spróbujcie swoich sił u prywaciarza a zobaczycie co to znaczy brak szacunku. Jako umowę dostaniecie zlecenie albo dzieło i od poniedziałku do niedzieli zap... Na forach zawsze wypowiadają się osoby, które albo gów.. wiedzą albo są największymi olewusami. W tym wypadku mam wrażenie, że jedno i drugie. Za chwilę autor tego wpisu zostanie przez Was zrugany i upokorzony bo pewnie jest podstawiony, ale prawda jest jedna - robić Wam się nie chce a co do szacunku to jest jedyna sprawa z jaką się zgodzę - każdy na niego zasługuje.

życzliwy

Brawa dla aktualnej Pani komendant WK Toruń. Sprawiedliwość.

DonaldDuck

Może tak nowa władza przyjrzałaby się przetargom i tak zwanym projektom, to dopiero byłaby lektura...

wnikliwy obserwator

Dajcie szansę nowym komendantom. Dopiero wchodzą w swoje obowiązki. Najważniejsze, aby zrobili porządek w WK, a to może jeszcze potrwać...jest tyle dokumentów do przejrzenia, może tamta władza jeszcze nie wszystko zniszczyła...

życzliwy

Czas pracy jest nienormowany-odsyłam do lektury. Proponuję, najpierw zostać komendantem-a później krytykować CZAS PRACY, który nie jest najważniejszy. Miłego dnia niedoinformowanym

kk

Pożyjemy, zobaczymy. Pisaki już były a wieśmaki dopiero nastały. Póki co mają blade pojęcie, nawet o czasie pracy od poniedziałku do piątku w godz. 7:45-15:45. Sołectwo pewnie przyzwyczajone do czasu wiejskich nawyków

c

Nareszcie jest szansa na normalną pracę.. Tak nie mogło być wiecznie.. Doszło do momentu, gdy we wszystkich się rodzi sprzeciw wobec tego jak OHP było zarządzane. Metodą zastraszania, począwszy od KG. Trzeba powiedzieć dość.. Nigdy więcej mobbingu!

Malina

A w refundacji to która jest super? Chochoł czy kartofel?

Mała K

Kukiełka też super

basia

bardzo miłe panie w refundacji super

od ucha do ucha

... a po tej nawet nie zostaną buty, ani też telefon głuchy...

Zostaw merytoryczną opinię o Kujawsko Pomorska Wojewódzka Komenda OHP - Toruń

• Jak się pracuje w Kujawsko Pomorska Wojewódzka Komenda OHP?

Zobacz opinie na temat firmy Kujawsko Pomorska Wojewódzka Komenda OHP tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 42.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Kujawsko Pomorska Wojewódzka Komenda OHP?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 36, z czego 2 to opinie pozytywne, 22 to opinie negatywne, a 12 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Kujawsko Pomorska Wojewódzka Komenda OHP
1.2/5 Na podstawie 34 ocen.

Kujawsko Pomorska Wojewódzka Komenda OHP