Geo-Wiert S.C. Zakład Usług Geologicznych

Opinie o Geo-Wiert S.C. Zakład Usług Geologicznych

Kokolin@onet.pl

Dno dno

transformers

Hartman ty nieudaczny dozorco maszynowy po co ten teatrzyk ? wiadomosci wyslano z tego samego IP, sam ze soba rozmawaiasz ? haha w dziecinstwie zabawki ci do podłogi przybili czy jak ?

ciesla

ta firma to dno dno dno dno i dno

ZALOGA

TA FIRMA TO TOTALNE DNO ZATRUDNIAJA NA UMOWE O DZIELO POD ZIEMIA ONA NIE POWINNA SIE NAZYWAC GEO WIERT LECZ FIRMA KRZAK LUB KOGUCIK SZTYGARAMI SA TAM SAMI EMERYCI CHODZACE TRUPY PREZES GABRYS MA NOS POWYKRZYWIANY NA WSZYSTKIE STRONY SWIATA TZ. JEST TO CMA BAROWA STARY OPUJ I PRZEKRET LUDZIE W TEJ FIRMIE PRACUJA ZA POL LITRA I DWA JAJKA TYLKO RODZINA TEGO OPOJA ZARABIA PRZESZCZEGAM PRZED ZATRUDNIANIEM SIE W TEJ FIRMIE

zaloga

ludzie zacznijmy cos robic bo ten pseldo prezez alkoholik GABRYS bedzie nas coraz bardziej wykozystywac i ta cala jego elita 100 letnich emerytow sztygarow

bozo

to sie w glowie niemiesci jak mozna zatrudniac gornikow pod ziemia na umowe o dzielo

HELMUT

nie zle waly w tej firmie jak zatrudniaja na dole na umowe o dzielo jestem w szoku

MUSTANG

A JAK KTOS BY MIAL WYPADEK TO CO UMOWA ODZIELO NIE POZWALA ISC NA CHOROBOWE

JOHN

co ty lolo muwisz przeciez to przestepstwo

lolo

UWAGA TA FIRMA ZATRUDIA LUDZI POD ZIEMIA NA UMOWE O DZIELO

Zostaw opinię o Geo-Wiert S.C. Zakład Usług Geologicznych - Kielce

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Geo-Wiert S.C. Zakład Usług Geologicznych